hogyan lehet úgy nagy hangot csinálni egy driveres agynak ?

1-11 (11 hozzászólás)

Elküldve: 2011.04.25. 22:01 Viking1997 

  • Viking1997 avatar
  • BMX gyilkoló
  • WeThePeople BMX csapat
  • WeThePeople BMX csapat
  • hozzászólások: 12
Témaindító hozzászólás:

Hogyan tudom úgy feltuningolni a hátsóagyam hangját ,hogy ne tegyem vele tönkre ,vagy ne rövidítsem meg az élettartamát?

Elküldve: 2012.01.09. 16:46 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Ezt még hányszor fogjátok megkérdezni itt? semmi értelme az egésznek attól nem leszel jobb meg "menőbb" bringás ha hangosabb az agyad =/ éz szánalmas már de nagyon.

Elküldve: 2012.01.09. 16:29 Adaame 

  • Adaame avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 14

q-lite: (wtp supreme, superstar overdrive, bike+DSP,stb.) töröld ki belőle a dzsuvát, takarítsd meg rendesen, és jó minőségű OLAJAT kenj bele, esetleg a rugókat feszegesd meg-szét kicsit, amerre az erőt kifejti

O-rugó: (ody, joytech, kink, macneil,stb.) ugyanez: takarítsd meg rendesen, persze a csapágyakra figyelj. rugókérdés: mz karburátorrugó tényleg fasza, csak szopó rárakni a kalapácsokra.

freeco-nak ne akarj hangot, mert akkor az már régen rossz :'D

Elküldve: 2011.05.26. 21:41 Viking1997 

  • Viking1997 avatar
  • BMX gyilkoló
  • WeThePeople BMX csapat
  • WeThePeople BMX csapat
  • hozzászólások: 12

@kakalada: tegyél rövidre vágott toll rugót a kalapácsok mögé. én is régen úgy csináltam. és nagyon jó a lesz egy idő után a hangja. ja és olajat tegyél bele. de ügyelj arra ,hogy a két rugó egyforma legyen ,mert máskülönben ratyi hangja lesz.

Elküldve: 2011.05.05. 19:13 kakalada 

  • kakalada avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 16

valaki nem tudja h ha a racsnis hátsoagyat h lehet hangossá tenni ?

Elküldve: 2011.05.05. 13:58 Mesz991 

  • Mesz991 avatar
  • dirt/street gyerek
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 1

Tegyél bele Mz karburátor rugót :) kicsit lehet kókánynak hangzik, sőt az is. de a hang megjön tőle :P

Elküldve: 2011.04.26. 12:06 Deák Kázmér 

  • Deák Kázmér avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 23

@ns-bikes-co: Ez hülyeség.... már nem azért... De 2 kalapácscsere után már az agyban a recék elkopnak annyira hogy használhatatlanná válik az agy.

A kérdezőnek: Ne akarj hangosítani az agyon, vegyél egy 30ezres agyat és akkor hangos lesz. Ha meg nincs pénzed rá akkor ne is hangosíts, mert tönkremegy és nem lesz pénzed újra.

Remélem megfelelő választ adtam.

Kérdés: MInek hangosítanál rajt?? O.o

Elküldve: 2011.04.25. 22:21 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

a kalapácsszett 3db kalapáccsal és egy rugógyűrűvel 500ft. van egy ugyanilyen topik a forumban, ami ugyanezzel a témával foglalkozik. írtak ott több tippet, de mindegyikkel csak azt éred el, hogy rövid időn belül tönkreteszed az agyad. használd olyan alkatrészekkel az agyad, amilyenek gyárilag valók bele és a divat miatt ne tedd tönkre, vagy ha enniyre fontos neked a "hangosagy", akkor vegyél kalapácsonkénti tekercsrugós agyat a "nagyhang" miatt. amúgy igen új kalapácsokkal és teljes kitakarítással és a minimális zsírkenéssel egy kicsivel nagyobb hangja lesz az agynak, mint amiben el vannak használódva a kalapácsok, de akkor sem lesz "divathangos"

Elküldve: 2011.04.25. 22:09 ns-bikes-co 

  • ns-bikes-co avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 8

Hát figyelj a zsír kitörlésével és az agy teljes kitakarításával biztos h hangosabb lenne de ugy az élettartama biztos csökenne az O-rugós agyakhoz lehet kapni uj kapaács és rugó szettet nemis olyan nagy pénzekért szerintem vegyél vagy 2 csomagggal és takarítsd ki tedd bele az uj szettet(rugó,kapalácsok) és hadd szoljon ha netán meghalni (elkopni a kalapács vagy vmi) ak ott a másik szett kicseréled és mehetsz tovább és mindez nem nagy ár. Máshogy szerintem nem nagyon tudod ugy megcisánlni h élettartama ne csökkenjen! Sztem ez a legjobb így!

Elküldve: 2011.04.25. 22:05 Viking1997 

  • Viking1997 avatar
  • BMX gyilkoló
  • WeThePeople BMX csapat
  • WeThePeople BMX csapat
  • hozzászólások: 12

@ns-bikes-co: O-rugós joytech agy

Elküldve: 2011.04.25. 22:04 ns-bikes-co 

  • ns-bikes-co avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 8

Azzal hogy megmondtad hogy driveres még nem segítettél sokat! Jó lenne azt is tudni hogy mien rendszerű az agyad pl.: Q-Lite, O-rugós, Freecoaster stbstb... ezek az adatok nélkül sokat nem segíthet senki! Amennyiben tudod h meik akkor tudok neked segíteni!

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!