Nekem jó lenne a mongoose culture kezdésnek?(150cm vagyok)

Linkelt termék: Mongoose Culture
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2012.05.01. 10:48 frosty002 

  • frosty002 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Streetre szeretném használni,most kezdeném el a bmx ezést. Hány kiló?155cm vagyok ,nekem jó a mérete?

Elküldve: 2012.09.24. 22:26 afc199 

  • afc199 avatar
  • BMX gyilkoló
  • BIKE BANDITS csapat
  • BIKE BANDITS csapat
  • hozzászólások: 34

amúgy meg pivó ülés meg az Odyssey pedál markolat nagyon angy előny egy 75.000 ft-os gépben!

Elküldve: 2012.09.24. 22:23 afc199 

  • afc199 avatar
  • BMX gyilkoló
  • BIKE BANDITS csapat
  • BIKE BANDITS csapat
  • hozzászólások: 34

sztem a 20.25 nagyon kicsi lenne neked! Akkora vagyok mint te és nekem 20.5-ös vázam van és kézre áll! Amúgy a mongoose culture olyasmi mint a wtp arcade (arcade-ban van 1 db cromo cső,de az nem számít sokat) eggyértelmű nem egy pro BMX,de 25t-s lánctányér van benne és 9t driveres ami szépnek mondható ilyen árkategóriában! Amúgy meg elég jó kis markolat van rajta :D ! És könnyűnek mondható gép :D !kezdésre tökéletes 180fakie meg ilyeneket kibír :D

Elküldve: 2012.09.24. 00:00 komposztalo 

  • komposztalo avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 120

@Becks9889: szerintem neked fogalmad sincs, hogy melyik mongoose-ról kérdezett. És az elmúlt években milyen Mongoose BMX-ek jöttek ki. Neked a Wallmartos( értsd teszkós) széria él a fejedben, ami alapján egy egész márkát szarnak nevezik. Igen a Mongoose belecsúszott abba a hibába, hogy olcsóbb, bdget szériát IS piacra dobott, de emellett mindig megvolt a Pro széria, amit a sok hozzád hasonló hozzáértő a bringa típusával azonosít be.( A büdös életben sose volt "Mongoose Pro" nevű BMX) Az utóbbi években teljesen versenyképes bringákat gyárt szinte kizárólagosan a Mongoose, és hazánkba is ezek érkeznek és nem a Wallmartos budget sorozat. Ezeknek profi vázgeójuk, és elég jó felszereltségük van. Mellesleg a WTP alsókategóriás BMX-ek is szarrá törnek, repednek, és hasonló kaliberű Mongoose BMX lényegesen olcsóbban kijön. Ja csak hát vétépé érted! Az márka.

@frosty002: A culture jó lesz neked. Jó pár alkatrészt későbbre is át tudsz majd menteni belőle, ráadásul alattad egy darabig nem fog megnyekkenni.

Elküldve: 2012.09.23. 18:52 Vasikonzerv0 

  • Vasikonzerv0 avatar
  • dirt/street gyerek
  • BIKE BANDITS csapat
  • BIKE BANDITS csapat
  • hozzászólások: 1

szerintem mongoose tökéletes kezdéshez.:D

Elküldve: 2012.05.01. 20:36 Becks9889 

  • Becks9889 avatar
  • BMX gyilkoló
  • Heves megyei BMX gyilkolók csapat
  • Heves megyei BMX gyilkolók csapat
  • hozzászólások: 20

Először is: a mongoose elég szar bicókat gyárt , ezek elkezdeni a bmxezést jók lennének de sztem (velem is igyvolt) amint értesz egy kicsit a bmxekhez rájössz hogy a mongoose ratyi és a többi bmxesnek sokkal jobb bicója lesz úgyhogy kevéssel a mongoose vétel után már új bicót akarsz(veszel). A méretek egy biciklitipuson belül is változóak ez a vázmérettől függy.Neked mivel alacsony vagy olyan 20.25colosat ajánlanék.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!