Primo Remix vagy Primo Remix Female?

Linkelt termék: Primo Remix
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2015.03.22. 08:53 wethepeopleguy 

  • wethepeopleguy avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 52
Témaindító kérdés:

Sziasztok , tapasztalatot , tanácsot várok hogy melyiket érdemes megvásárolni , mind a kettő ugyan abban az árban érhető el , és kíváncsi vagyok hogy a Female az az a tőcsavaros a jobb vagy a standard hagyományos tengelyes Remix , elvileg a belsejük ugyan az de gyarkran hallani hogy a másik változatot el baszarintják... Köszönöm előre is a válaszokat!

Elküldve: 2015.03.26. 19:48 wethepeopleguy 

  • wethepeopleguy avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 52

@adi.56: szerkezetileg tudom hogy ugyan az , csak az érdekelt hogy minőségre is mert valamikor már a tovább fejleszet modernizált "régiúj" alkatrészeket elkapkodják és hibásak lesznek, amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat! valószínű hogy a tengelyesnél maradok :)

Elküldve: 2015.03.25. 20:39 adi.56 

  • adi.56 avatar
  • dirt/street gyerek
  • rockstar energy drink csapat
  • rockstar energy drink csapat
  • hozzászólások: 37

Egyebkent szerkezetre altalaba az agyak egyformak csak annyi h a tengelybe hajtod bele a csavart

Elküldve: 2015.03.25. 20:37 adi.56 

  • adi.56 avatar
  • dirt/street gyerek
  • rockstar energy drink csapat
  • rockstar energy drink csapat
  • hozzászólások: 37

Nekem mindig is normal tengelyes agyam volt de attol fuggetlenul tocsavarost szerettem volna mert az nem all bele a labadba es nem szakitja szet a cipod ha raesel mivel nem all ki a tengely viszont a normal tengelyes agy elonye h a vegen van imbusz kulcsnak hely es igy konnyen lejon a konusz meg tudsz pegezni vele

Elküldve: 2015.03.25. 19:10 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

Hátra a normál tengelyeset talán többen használják, pegezésnél vmivel tartósabbnak mondják, előre tőcsavaros tökéletes viszont

Elküldve: 2015.03.25. 18:23 pettő 

  • pettő avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 2

Mindkettőnek meg van az előnye és hátránya is. Én tőcsavarosat használok. Az annyiból jó, hogy a menet az rejtett így nem rongálódik. Viszont így nincs a tengely végén imbusz furat, amivel egyszerűbb leszedni a kónuszokat, ha esetleg karbantartásra van szükség. A tőcsavarosnak egyébként az alátétjei is elég rosszak, mivel nem teljesen laposak, ezért könnyen elnyalódnak, vagy rosszabb esetben a váz papucsát horpasztja meg. Én inkább ezért a normál tengelyest ajánlanám! (de amúgy a tőcsavaros is teljesen jó)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!