Szétment a driverben a csapágy, mit csináljak?

1-10 (10 válasz)

Elküldve: 2012.04.18. 19:49 sami5 

  • sami5 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

A kövi a tré a napokban vettem egy Kovács Szabolcs nevű sráctól egy proper copyt, 10be hirdette gondoltam milyen jó igy leiscsaptam rá. Ma jutottam el addig hogy kiprobáljam, befüztem, össze raktam a bringám és egy erössebb tekeresnél nagyon durván ilyen csúszós fémes hangot adott ki, recsegett ropogott szét szettem és fél golyók hullottak ki a driverből. A kérdésem annyi, hogy lehet-e a driverbe csapágyat kapni vagy esetleg valahol ebbe az agyba való drivert venni?

Elküldve: 2012.04.19. 19:18 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@fly bikes: szerencsés egyed :)

Elküldve: 2012.04.19. 09:01 fly bikes 

  • fly bikes avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 10

havernak már szétment vagy kétszer simán kiszedte és kicserélte keress rá lamastyle néven. :D

Elküldve: 2012.04.19. 08:53 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@sami5: ha feszes lánccal basználtad annyitól is tönkre mehet. Csapágyat csak akkor tudsz benne cserélni ha maradéktalanul ki tudos szedni minden darabját. Legtöbb esetben a nagyobbik gyűrű szokott benn ragadni. Ebben az esetben felesleges küszködni, mert az sehogy se fog kijönni, esetleg esztergájossal, de ha ő egy tizedet is téved akkor megint csak kuka. Javaslom vegyél egy új drivert, így megspórólsz egy kör kínlódást. Proper copy agyba nem tudom milyen driver való, de ha felhívod velvartosokat biztos meg tudják mondani. ;)

Elküldve: 2012.04.19. 08:20 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

@sami5: remélem sikerül megcsinálni, sok sikert hozzá :))

Elküldve: 2012.04.19. 05:46 sami5 

  • sami5 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 2

Köszi mindenkinek! Pár dolgot elmondok azért... Miutàn több száz kilomèterre lakok az eladótól nem igrn volt lehetőség csokkolni az agyat, Hamavas Isti barátommal konzultáltam tegnap. Azt mondta hogy nyugodtan menjek egy bringa boltba vigyem a drivert és darabjait, ott majd segítenek, tudnak bele rendelni csapit, remèlem igaza lesz:) akitől vásároltam, váltig állítja hogy jó volt mikor elküldte de nem baj legyen neki igaza.... Én tudom hogy nem nálam ment szét, van bennem tisztessèg nem megyek rendőrségre bár igaz a hirdetése is meg van sőt a komment us làtszik ahol azt írja srmmi baja:):) biztos a postások törték kettè a golyokat:) de mindegy is:) jó vétel volt:) kószi mindenkinek a helpet:)

Elküldve: 2012.04.18. 22:24 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Nem értek a bmx-ekhez... de ha úgy érzed átvertek, azt kérlek jelezd ebben a fórumban, hogy mások se vásároljanak az eladótól.

http://forum.testbike.hu/topic/akit-atvertek-vasarlasnal-a-felhasznalok-19

Elküldve: 2012.04.18. 20:28 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@sami5: Nem értek a driverekhez! De mielőtt megveszed a csapágygolyókat nézd meg h a futó felület nem e semmisült meg már, mert akkor tök fölösleges rá költeni :S Akkor kuka sajnos!

Elküldve: 2012.04.18. 20:13 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

Így van tudsz csapágyboltban venni hozzá csapágyat de ha mégsem(ami szerintem kizárt) a joytech h.agyba való driver szerintem jólenne bele. De a csapággyal olcsóbban megúszod ;)

Elküldve: 2012.04.18. 19:54 ghostrider 

  • ghostrider avatar
  • dirt/street gyerek
  • WeThePeople BMX csapat
  • WeThePeople BMX csapat
  • hozzászólások: 1

elmész egy csapágyboltba megadod a méreteket és semmi pénzért tudsz bele venni új csapágyakat

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!