Ti mennyiért adnétok el veterán Schwinn-Csepel Camping-et?

Linkelt termék: Csepel Camping
1-23 (23 válasz)

Elküldve: 2013.07.03. 00:16 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Lenne nekem két darab,50 évnél is idősebb Csepel Campingem, de nem tudom hogy mennyiért lehetne eladni... Szinte már régiségek, és tökéletes állapotban vannak. Minden gyári rajta, kivéve a rézhuzalt az elektronikában. Minden működik rajtuk, még a fényezés is gyönyörű. Szerintetek?

Előre is köszi:)

Elküldve: 2015.08.28. 17:13 T628 

  • T628 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Ha azt vesszük hogy a Camping újra "divatba" jött, és mert egyre több ember alatt látom, így én is elkezdtem 5 évvel ezelőtt felújítani. Jelenleg raktam bele egy új kontrát, tengelyeket, csapágyakat, 18-as lánckereket, Acor ipari csapágyas pedált, és mostanra már olyan jól működik, mint amikor anno amikor megvettem 30 évvel ezelőtt 1290 forintért.

Megjegyzés: nálunk szerencsére nem lopják őket, mert a tolvajok e tekintetben nagyon "kényelmes" emberek, ezért inkább a váltós bringákra mennek.

Elküldve: 2013.07.10. 22:43 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

@konczi: Köszi az infot, nem baj hogy korábbi, nem az a lényeg hanem hogy milyen állapotban van:) Igen ezt már máshol is említettem de mindenkinek más storyja van a campingekről:D

Elküldve: 2013.07.10. 14:31 Keke 

  • Keke avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 195

@BPboy: A szüleimnek is van egy nem összecsukható vázas kemping bicikli a '80-as évekből, szerintem csak le kell porolni. Tavaly még egykerekeztem vele :D A hátsó sárvédő vége sokszor leért az aszfalthoz. Talán még a bmx is megvan.

Elküldve: 2013.07.10. 13:38 konczi 

  • konczi avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Szia! A feltöltött fotón látható bicikli jóval későbbi gyártmány.(sajnos) 1988-as. A vázszám betűi azért egyeznek, mert az első betű a K jelöli a gép jellegét: hegesztett 20"-s, a második betű pedig a gyártás évét. 1961-1986 között végigmentek A-tól Z-ig, majd 88-ban ismét a KB...jött. Nekem anno, egy metálkék, nem összecsukható Csepel Csaba Campingem volt, (KB...)azt 1988-ban kaptam. Általános felsőbe jártam akkoriban. Ma már elképedve gondolok vissza rá, hogy 4(!) év alatt, mert akkor jött az utódja egy schwinn woodlands, sikerült nullára leamortizálni. A középcsapágynál szétnyílt a váza így menthetetlené vált. Többi alkatrészei felhasználásra kerültek más gépekben. Rég volt, szép volt...

Elküldve: 2013.07.10. 10:05 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

@johnny336: jaaa, az más. Budapest 1141 egressey út valamennyi, majd megnézem neked a házszámot. A Rákos-patak mentén kiépített kerékpárút mellétt van:) a kedvenc üzletem

Elküldve: 2013.07.10. 09:37 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@BPboy: a BMX-et áruló bolttal kapcsolatban szerettem volna infót :D

Elküldve: 2013.07.09. 23:32 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

@johnny336: Mire gondolsz? Ezek teljesen a gyári, Csepel alkatrészek szinte tökéletes állapotban. Egyedül a csomagtartón volt egy kis rozsda, de helyre lett hozva. Gyáriak még a lámpák is. Nem csak angolul, hanem oroszul is benne van hogy made in hungary:D Nagyon sok ideig egy Balatonaligai nyaralóban voltak tárolva, de nagyon sokat foglalkoztak velük. Igazi kincs volt, és ez az énje meg is maradt mostanáig, egy cseppet sem változott. Én csak 16 éves vagyok és egy pár hónapja még én is azt mondtam volna rájuk hogy kuka az egész, meg hogy "tanyabike". De mostanra teljesen megváltozott róluk a véleményem. Édesanyám mesélt kicsit ezekről, ő szabolcsi családban nőtt fel, és elmonda hogy ők a faluban megőrültek egy ilyenért. És amikor pucoltam ezt a drótszamarat szinte elmesélte hogy hol járt, hogy hány patkárol zúzott le, hogy hány gázpalackot cipelt haza a benzinkútról. Nekem ez nagyon tetszett. És nagyon jó így utólag ránézni, hogy ez mégiscsak az 50es-60as évekből került elő még talán egy része a ruszkik kezégől, és most itt van a garázsban, gyári állapotban, tökéletesen:)

Elküldve: 2013.07.09. 22:37 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@BPboy: infót megköszönök, ha tudsz adni róluk.

Elküldve: 2013.07.09. 21:04 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

xD köszi

Elküldve: 2013.07.09. 21:01 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@BPboy: már dobtam a répát. :D

Elküldve: 2013.07.09. 20:57 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

Kedves Uraim, a profilomban a képeknél meg lehet nézni az egyiket, a másikat is hamarosan felrakom, csak az még a középrész-zsírozásnál jár:D

Elküldve: 2013.07.09. 20:36 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

@johnny336: Szia, nekem nincs de tudok egy üzletet ahol van, csak nem kék hanem piros:)

Elküldve: 2013.07.09. 09:47 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@opp: nekem is volt, csak édesapám kb. 10 évvel ezelőtt egy lomtalanítás során kihajította...

Elküldve: 2013.07.09. 06:29 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@BPboy: 16 évesen neked még sok időd van, de nekem meg is kell élni. :D

Az a BMX nagyon drága volt akkoriban, és alig lehetett kapni. :D

Elküldve: 2013.07.09. 00:48 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 210

@johnny336: Nekem olyanom volt :)

Elküldve: 2013.07.08. 22:53 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Egész véletlenül Csepel BMX-ed sufniban valahol eldugva nem leledzik?! :D Fehér váz, kék felirat, kék köpenyek, kék makk- és fogvédő szivacsokkal? :)

Elküldve: 2013.07.08. 22:47 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

Megoldom srácok, csak kérek egy kis időt:D

Elküldve: 2013.07.08. 17:10 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@BPboy: Úgy kell csinálnod,hogy ha nekem akarod eladni akkor keveset kérsz,mástól viszont jó sokat.:))Jó lenne látni őket,úgy könnyebb dönteni.

Elküldve: 2013.07.08. 17:01 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@BPboy: ha nem teszel fel képet róluk, tuti átkot szórok rád. :D

Elküldve: 2013.07.08. 11:28 BPboy 

  • BPboy avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 18

@konczi: Szia! Köszi szépen a segítséget, megnéztem a számokat amiket mondtal...Az egyik KB 064104 a masik pedig KB 019708. Mindkettő tökéletes gyari állapotban van. Még a csengő, és a lámpák is ugyanazok:) Az egyiket el is vittem egy múzeumba felbecsültetni és ők 70-80 ezer Forintra saccoltak.

Elküldve: 2013.07.06. 20:13 konczi 

  • konczi avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Szia/sziasztok! A Campingek 1962ben jelentek meg. Tehát maximum 51 évesek lehetnek. Ha a vázszámuk KB-vel kezdődik, akkor stimmel az évjárat. Nagyon ritka a gyári állapotban fennmaradt korai Campó. A vatera, jófogás, stb oldalakon évente egy ha feltűnik, de azok is buherált vagy hiányos darabok. Én májusban csíptem meg egy 69-es 90%-s komplett gépet.(KI...a vázszáma) Ez az ívelt támvillás első változat utolsó előtti évjáratából való bringa. Sajnos már át lett festve, igaz eredetileg is fehér volt hajdanán. A fordított CLB fékkar és a hozzá tartozó gyári patkófék önmagában ér annyit, a bicikliért kért a volt gazdi. 10ezerért odaadta. De, hogy a kérdésre válaszoljak, egy eredeti gyári állapotú korai, ívelt támvillás, váznyaktáblás camping ennek a többszörösét éri. A Csepel Tihanyokért, a komplettekért 50ezer felett kérnek. Az már más kérdés, hogy el is kelnek-e ennyiért? Engem érdekelnének, de maximum 30-40ezer körül tudnék áldozni rá/darab a jelen pillanatban. Érdemes megőrizni őket mert ezek a szakavatott szemeknek is már-már a veterán kategóriát jelentik. Az értékük már nem csökken, sőt! Pár részletet szívesen olvasnék róluk. Vázszámuk színük stb. Köszönettel várom a választ!

Elküldve: 2013.07.03. 01:09 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 210

Szinte felbecsülhetetlen! Veterán! :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!