WTP Supreme agyba a rugókat mivel lehet helyettesíteni?

1-15 (15 válasz)

Elküldve: 2012.04.24. 19:17 Push 

  • Push avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 7
Témaindító kérdés:

Sziasztok. Van egy WTP Supreme Q-Lite-s balos hátsóagyam és tönkrementek a rugók és szalajt az agy...Van valami amivel esetleg tudnám helyettesíteni ezeket? még akár csak annyira is h legalább használni tudjam amég nem találk hozzávaló rugót? vagy esetleg valaki tudna modnani hozzá való rugót??

Elküldve: 2012.07.18. 16:03 paldi5 

  • paldi5 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

Ha már a kokányolásnál tartunk: kulcstartó karika..

Elküldve: 2012.05.13. 19:11 Kristof01 

  • Kristof01 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 4

@Kristof01: csak méretre kell vágni a kapott 2 részt,ügyelj arra hogy nelegyenek túl 'dagik' a méretre vágott darabkák mert a driver kicsavarja őket a hejéről

Elküldve: 2012.05.13. 19:09 Kristof01 

  • Kristof01 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 4

@Push: fogsz egy motoros pumpacsöveg levágsz egy darabot belőle.hosszában végigvágod mindkét oldalt,tehát két fél pumpacsövet kapsz,és a félkerek gumi pont belemegy a rugó helyére+ a kalapács alá..teljesen hibátlan,3hónapja igyvan a hátsóagyam,lassan cserélni kell a gumit,de a hangja és a teljesitménye ugyan az

Elküldve: 2012.05.10. 20:12 Kabum 

  • Kabum avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 37

Author ACO-BMX 15D be vanak ugyan ojan kalapácsok + Quando Q-lite +Bike Positive DSP be amugy rugo terén a Shadow Raptor rugó hasolit a legjoban rá szoval lehet a raptor kalapácsis jo lene bele 6 ponton csak meg fogja :)

Elküldve: 2012.05.10. 19:12 Push 

  • Push avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 7

Na rájöttem nagy nehezen hogy nem csak a rugók a szarok hanem a kalapácsok is :S és nemtudom honnan szerezzek hozzá...

Elküldve: 2012.05.07. 21:05 Kabum 

  • Kabum avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 37

ya meg ne ojan legyen h h csak bele rakod aszt mind 2 vége az ég felé néz

Elküldve: 2012.05.07. 21:05 Kabum 

  • Kabum avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 37

ma szoptam vele v 2 orát mire rájötem h ugy a legjob hogy elentétesen hajtod a tekeredése irányával meg hajtasz neki lábat pár nálamis eltört még peraktam aszt rájötem h kicsi csörös fogo val kel meg fogni a kör iv elöt :) égetni nem jo mert rideg lesz :S

Elküldve: 2012.05.07. 10:38 nagyonjoo 

  • nagyonjoo avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 1

@Kabum: de mielőtt meghajtod azelőtt meg kell kicsit égetni mert amúgy eltörik: )

Elküldve: 2012.05.06. 18:56 Kabum 

  • Kabum avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 37

@Push: én csak beleszortam de tervezem h holnap délelöt meg csinálom igényesre mert fos agy védö levágta a peremet mi nek bentkéne tartania a kalapácsokat meg mindent aszt most szopok :S

Elküldve: 2012.05.02. 20:31 Push 

  • Push avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 7

@Kabum: faszaaa köszííí tényleg bejött :D csak az a kérdés h te olyanra hajlítottad mint ahogy az agyba kell? olyan kis kört is raktál bele? meg midnent? mert én csak belehajlítottam kipróbálni h jó-e.... de úgynézki faszsa csak akkor megkéne csinálni igényesen....

Elküldve: 2012.04.30. 10:52 Kabum 

  • Kabum avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 37

kb3 napja énis ezel a problémával szembesültem :) megoldás : szétszec egy mérö szalagot és van bene ijen tekercselt rugo acél mi vékony lap oloval méretre vágod kicsit hajtogac rajta egy fogoval és alá molesztálod a kalapácsok alá és lesz big hub sound ügyej ara h csak egyik véde ájon felfele mert ha mind 2 felál akor tulizmos lesz edig rugot meg kalapácsokat csak egy orosz oldalon találtam hozá :S

Elküldve: 2012.04.29. 00:01 Push 

  • Push avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 7

Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek :)

Elküldve: 2012.04.25. 15:53 salt 

  • salt avatar
  • dirt/street gyerek
  • Bmx StreetDirt csapat
  • Bmx StreetDirt csapat
  • hozzászólások: 208

Primo 100% hogy nem jó bele, max ha valamit alakítasz rajta,de nem lehetetlen. Ogba tuti nem lesz mivel nemrég volt felhivás hogy soha többet nem tudnak hozni belöle és asszem csak 4 db készletet tudtak még beszerezni.

DMR-nek van hozzá szettje, lengyelországból lehet hozatni, illetve dartmoornak az új agyai miatt lehet majd itthon is kapni belevalót. Én ezt ajánlanám neked. Ihbikes-nak írj hogy van e nekik vagy mikor jön, addig meg nagyon max primot tudnál valahogy be tuszkolni.

Elküldve: 2012.04.25. 14:52 bocidavid 

  • bocidavid avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 5

Kérdezd meg OG-ba, hogy van e WTP Supreme kalapács szett, ha van, akkor rendelj egyet, ha nincs, akkor meg szerintem a Primo kalapács szett jó bele..:)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!