Milyen bringát vegyek 150 ezerig? Kelly's, CTM, Merida, Gepida?

Linkelt termékek: Merida Matts 40-D, Kellys Viper 5.0
1-50 (89 válasz)

Elküldve: 2013.08.08. 23:55 Baliqua 

  • Baliqua avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 8
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Bringa vásárlás előtt állok, MTB-t szeretnék venni. Nagyjából 150 ezer ft a keret, városban, és túrázások során is használnám. Évente kb. 5000 km-t megyek bringával. 185 cm magas vagyok, a súlyom kb. 100 kg.

Milyen MTB-t ajánlatok ezek ismeretében? A következőket néztem eddig: CTM Quadra 2.0, Merida Matts 40-D, Gepida Sirmium Pro, Kellys Viper 50. Ezek közül melyik lehet jó választás? Esetleg más?

Előre is köszi a segítséget!

üdv,

Elküldve: 2023.09.02. 13:33 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 893

@bl4ckv0id: Hát az tök jó hogy néhány vázba bele lehet erőltetni trekking kereket meg ilyenek, képzeld az enyémbe is belefér a virsligumis 28-as :D Kérdés hogy mi a francnak akarna bárki is ilyet építeni? Akkor vegyen olyan vázat amit eleve arra találtak ki! Persze mindent meg lehet barkácsolni ez nem kérdés, de az simán aljas pitiáner átbaszás amikor a 26-os vázat 27.5, neadjisten 29-esként (uhh!!) árulják. Kb az a szint mintha felraknék egy kereket eladásra hogy 16 küllős super ultrakönnyű outi kerék! Közben meg csak egy 32 lyukas felniben lenne minden második küllőlyuk kihagyva.

Elküldve: 2023.09.02. 13:17 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 247

@rcs2003: Attól függ milyen váz. Ha nincs V-fék adapter, akkor simán lehet 27,5-28-as váz is, mert nem sok különbség van. Nekem 26-os vázam van, a kerekeim is azok. Simán belemegy a trekking gumival a 28-as kerekek és a 27,5 vastagabb gumival is. Kollégám 28-as váza hasonló geometriában, csak minimálisan feljebb van heggesztve a fékmerevítő a hátsó villában.

Elküldve: 2023.08.31. 22:12 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 218

@ikarus266: kár hogy nem lehet "ápvótolni" kommeenteket :)

Elküldve: 2023.08.31. 20:20 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@opp: de pörög, így lehet többen látják :)

Elküldve: 2023.08.31. 16:48 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 330

@rcs2003: Hát ja, az arany szín felárás. :D

Elküldve: 2023.08.31. 16:45 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 218

@rcs2003: csak dicsekszik.... :P

Elküldve: 2023.08.31. 16:44 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 218

@ikarus266: jól szét lett off-olva szegény marketing terve :D

Elküldve: 2023.08.31. 16:23 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 893

Most sajnáljalak? :D

Elküldve: 2023.08.31. 15:39 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 330

@rcs2003: Épp most raktam fel teszt jelleggel egy kashimás droppert. Sajnos most kell hozzá vennem egy kashimás telót is.

Elküldve: 2023.08.31. 14:52 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 893

Egyébként is kicsit haldoklik a bringázás mint sport, legalábbis itthon már jó 10 éve. A fiatalok nem tekernek, nincs elég utánpótlás, alig látni már M2-nél fiatalabbakat a rajtlistákon, a versenyek sokszor életveszélyesen vannak megrendezve (több outis precedens is történt nyáron, asszem tavaly volt a nagy "balatoni tömegszerencsétlenség" is). A kocabringások jönnek felfelé, de ők soha nem fognak se elektromos váltásra, se dropperre, se váltóműre költeni mert egyrészt számukra értelmetlen, másrészt rettenetesen drága. Szerintem egy elektromos váltószett többe kerül mint az egész kerékpárom. :) Magam részéről az idénre 4 betervezett versenyből egyre sikerült eljutni, még áprilisban... a többit le kellett fújni az anyagiak miatt. Szerintem más is jár ebben a cipőben itthon. Így elég nehéz bármiféle fellendülésben hinni a közeljövőben.

Elküldve: 2023.08.31. 13:41 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 392

@rcs2003: bizonyos scottoknál megoldották hogy ne lehessen "csalni"tettek a támvillákhoz egy magasítót keresztbe nekemis ilyen van;)

Elküldve: 2023.08.31. 09:33 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 330

@ikarus266: Hasonló a helyzet a mobiltelefonok piacán. Márkamegjelölés nélkül nem tudnád megmondani, melyik gyártóhoz tartozik, mert mind ugyanazt a sablont használja. Na jó a gazdagabbak megtehetik, hogy fél fokkal/pár milliméterrel itt-ott módosítják. Kissé lézengés van a piacon, de érthető. Volt globális válság, covid, mintha megnyomtak volna egy stop gombot. Új, kisebb gyártók próbálkoznak, ők az egyetlenek akik kavargatják az álló vizet. 29er óta nem sok érdemi változás történt. De ez ennek már tíz éve. Azóta elterjedtek a dropperek, szélesebb külsők, elektromos váltás. De ezek inkább kényelmi fronton jelentenek előrelépést.

Jelenleg a váltóművek felé tart piac, de nem kapkodó ütemben.

Elküldve: 2023.08.31. 08:34 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 893

@bl4ckv0id: csomószor futottam már bele olyan hirdetésbe hogy 27.5-es monti eladó, közben meg egy 26-os vázba volt nagyobb kerék beletéve. Ez azért nekem simán az átbaszás kategória.

Elküldve: 2023.08.30. 21:52 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 247

@ikarus266: Az a vicces, hogy a 27,5" nem sokkal nagyobb kerék. Egyébként a legtöbb 26"-os vázba simán bemegy a 27,5-ös kerék, úgy talán el lehet adni. Persze csak tárcsafékkel jobb össze a dolog. Az is igaz, hogy régen minőségibb alkatrészekkel adták a bicikliket, most meg a középkategóriásokban is sokszor MT200 fék van. Nem igaz, hogy nem fér bele legalább egy Deore M6100 szett, ha már a többi alkatrész az.

Elküldve: 2023.08.30. 18:30 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@fpeter: Sajnos a 26-os bicajokat méltatlanul leárazta a piac. //2011-ben 110 000 Ft-ért vettem egy egész jót :).... // Akkoriban mennyire más volt még a bringapiac. Tök jól néztek ki a bringák, és sokkal normálisabb, s szérián belül is tartósabb alkatrészekkel szerelték, mint most.

Elküldve: 2023.08.30. 18:22 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 392

@fpeter: azt gondolom hogy a maversenyzői kiöregednek akk egyszer csócson voltak és az ő bringáik is retrok lesznek tehát a 26osok is lásd Buruczki Blazsó Melts Hasenfratz BogárGabi!

Elküldve: 2023.08.30. 14:09 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 330

@ikarus266: 2013 körül lett meg a 26"-os trail hardtail jellegű Kellys bringám. Kb. ennyibe került. Jól összerakott kis szerzet volt. Bár a Rock Shox villáját sosem sírom vissza. Szörnyen mozgott. Néhány évvel korábban ennyiért adtam el egy össztelós epic-et, ami azért egy másik minőségi kategória volt. Ma már nem lehet eladni 26"-os bicót.

Elküldve: 2023.08.30. 13:30 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 893

@ikarus266: ma ugyanazokat használtan:) kb fele annyit ér ma 150000 mint 10 éve, de talán még annyit sem.

Elküldve: 2023.08.30. 10:44 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@opp: Lehet, hogy direktmarketing (aminek annyira nemm is rossz :)), de történelmi szempontból mindenképp érdekes kérdés, hogy 2013-ban a kérdező általi felhasznásra milyen bringát vehetett 150 000 forintból és ma mit kapna ennyiért.

Elküldve: 2023.08.30. 10:41 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 893

@opp: amikor facebookon a félkegyelműek úgy gratulálnak a több évvel ezelőtti, újra megosztott emlékhez mintha ma történne :D

Elküldve: 2023.08.30. 10:03 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 218

@Csaba1155: szia, az izenet ablak jobb felso sarkában látszik, hphy mikor írták. Szerintem 4 év alatt már sokerült bringát vennie :) Tedd fel itt a Bolhapiacra ha szeretnéd eladni.

Elküldve: 2023.08.30. 08:52 Csaba1155 

  • Csaba1155 avatar
  • hozzászólások: 1

@Balázs258: Hello.Nekem van egy eladó,èn is herwisben vettem.gari,számla megvan.X fact life trail 28".

Elküldve: 2019.07.01. 23:16 Balázs258 

  • Balázs258 avatar
  • hozzászólások: 1

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, szerintetek megéri ennyiért megvenni ezt a biciklit? https://www.hervis.hu/store/Sportfelszerel%C3%A9s/Ker%C3%A9kp%C3%A1rok/Cross-ker%C3%A9kp%C3%A1rok/X-Fact/Cross-Mission/p/COLOR-2045040

Eléggé kezdő vagyok a témában, ritkán használnám csak rövidebb utakra. Előre is köszi:)

Elküldve: 2018.04.25. 16:16 Benkő1 

  • Benkő1 avatar
  • hozzászólások: 1

Sziasztok!

Átlag fehasználásra, kezdő kerékpárosként melyiket ajánlanátok? inkább úgy kérdezem, van érdemben különbség az alábbi típusokban? ár/érték arányban a jobbat szeretném venni

Merida Crossway 15-MD 2017 124k

Merida Crossway 05-V 2017 105k

Gepida 200 pro crs 100k

Gepida 300 crs, 131k, tud ez annyival többet mint amennyivel drágább?

kellys cliff 30 ill 70 , 115 ill. 126k

mind akcios most, 2016 és 2017es modellek köszi a segítséget

Elküldve: 2014.06.25. 14:53 Kalesz 

  • Kalesz avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

@Knight_: egyedül az össztömeg mely összehasonlítható.

Hozzáértés, tapasztalatok, tesztek, vélemények alapján, szerintetek a Kellys cross típusok között mit jelent a megbízhatóság, tartósság, teljesítmény? Extrák alatt mit értünk?

Köszönöm szépen!

Elküldve: 2014.06.25. 14:48 Knight_ 

  • Knight_ avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 220

@Kalesz: Nagyon leegyszerűsítve ebben az ársávban szerintem elsősorban a tartósság és a megbízhatóság a különbség, másodsorban a teljesítmény és az extrák, harmadsorban pedig az össztömeg.

Elküldve: 2014.06.25. 13:42 Kalesz 

  • Kalesz avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Sziasztok!

Sajnos egyáltalán nem értek a bringákhoz, de szeretnék egyet vásárolni. Vagyis kettőt. Egy női és egy férfi bringára is szükségem lenne. Én 180cm, feleségem 170cm magas. Nekem a Kellys szimpatikus és itt a Cross típusokat néztem.

Azt nem tudom, hogy mi a különbség köztük 100-200 EFt között??? A specifikációkban megadottak nekem semmit sem jelentenek.

Milyet érdemes választani?

köszönöm a segítséget.

Elküldve: 2014.05.03. 13:51 Tamas356 

  • Tamas356 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 39

http://www.kross.pl/hu/catalog/current/bikes/3#MTB%20XC%2027,5%22 27,5 jó kompromisszum /nekem nagyon bejönnek ezek a Kross bringák. tapasztalatom nincs/

Elküldve: 2014.05.03. 12:16 geribogyo 

  • geribogyo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 4

Köszönöm Nektek a segítséget! JÓ fejek vagytok, hogy megosztjátok velem a véleményeiteket! Köszönöm

Elküldve: 2014.04.30. 10:15 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@geribogyo: A válaszhoz, tudni kéne mit vársz a biciklitől. Ha azt kérdezed, hogy a benne lévő alkatrészek ára alapján melyik jutányosabb, akkor a Bora 2. A WTB vigo nyereg alkatrészként 17 000 forint, az SR Viper 5-6000. Bár én a Viperrel is elégedett vagyok. A nyereg egyén függő. Lehet, hogy a drágább nem jön be, bár a Vigo kifejezetten maraton nyereg. A villa legalább 5000 forinttal drágább. A váltás meglepően hasonló alkatrészekből áll, de a CTM 9 sebességes. Többen is adnak örök vázgaranciát. Lehet, hogy a CTM nem. A valóságban ritka dolog a váz komoly megsérülése. Magam is regisztráltam a Gepida honlapon, így él az örök garancia, de hogy ez mit jelent azt nem tudom pontosan. Mindenesetre, ha szeretnéd, hogy a villa mindég rugózzon (kényelmesebb) és egy-egy gyorsabb tekerésért, egyenesben-vagy hegyre fel, nem akarod kapcsolgatni vagy nem zavar, hogy meg kell állni az átkapcsoláshoz, akkor felesleges a 8 ezer forinttal drágább bringa. Nekem már hiányzik, csak vásárlásnál nem gondoltam még ilyenekre. A Gepida nyeregcső bilincse gyenge lesz, már ha maradt a 2013-as változat. Ezt azonban 3-5 ezer forint későbbi befektetésével korrigálhatod egy jó és szép darabbal. A gumija a Gepidának jobbnak (értékesebbnek) tűnik. Nagyon meg vagyok a Schwalbéval elégedve. Gyors és mégis használható enyhe terepen. Kanyarban is biztos a fogása, nagy sebességnél is. Több mint 1000 km után is csak nagyon enyhe kopás látszik. Esőbe is volt használva. Egy jóféle kompromisszum. Felni bírja a súlyom, centírozni csak egyszer kellett négy küllő meghúzásával de lehet, hogy eleve nem volt szoros amikor vettem. Az állítható stucni vastagabbnak (erősebb?) tűnik a Gepidán. A gepida 40 dekával könnyebb (lényegtelen). Azt mondanám hogy megbízhatóságban hasonlónak tűnnek, a Gepida hajszálnyi előnyével, ami a kicsit robusztusabb, egyszerűbb alkatrészeiből következik. De lehet, hogy ezt az élet nem igazolja. Ha a 8 ezer forint túl van a lélektanai határodon, nyugodtan válaszd a Gepidát. Még egyszer: Nem fogsz csalódni! Ha a racionalitást is számba veszed akkor a 8 ezer plusz megéri. Még úgy is, hogy a Gepidában több a magyar hozzáadott érték, de a CTM becsületes versenyben nyer. Nem azért, mert a szlovák munkások nem kapnak nyugdíjat, egészségügyi ellátást, ingyenes oktatást (persze a kínai alkatrészek előállítására ez nem vonatkozik, itt sem, ott sem).

Elküldve: 2014.04.30. 06:02 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@geribogyo: ahogy OKdoki mondta, ha jó vételt akarsz, 100-nál többet ne adj érte. Nyilván a 2013-as jön még szóba ilyenkor

Egy lehetőség:

http://tuttibringa.hu/akcios-kerekparok/cross/kelly-s-neos-vamp-2013-detail

Ez sem a tuti vétel, de még mindig jobban járnál ezzel.

Elküldve: 2014.04.29. 22:55 geribogyo 

  • geribogyo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 4

@OKdoki: ez a bora 2 nagyon tetszetős, viszont a Gepida örök élet garanciája sokat dob a bizniszen. mit gondoltok, 120,000-ért az Alboin 300 CRS jó vételnek számít? Vagy lényegesen jobb lenne felszerelésileg a bora?

Elküldve: 2014.04.29. 11:31 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@OKdoki: Még a nyeregcsöve is erősebbnek néz ki. No meg 27 sebességes, bár ez nem biztos hogy érezhető előny, ráadásul a lánc fogaskerék élettartamot hátrányosan befolyásolhatja.

Elküldve: 2014.04.29. 11:25 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@OKdoki: Egyébként a CTM ár/érték aránya is kiemelkedő. A Bora 2 cross 127 990-ért, jobb villát (speed lock-out, fontos előny!), pedált, nyerget ad mint a 300 CRS. Jól is néz ki. Ha a Gepida nem akciós, akkor esetleg ezt venném a helyedben.

Elküldve: 2014.04.29. 11:20 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@geribogyo: Én 105 kiló felett is vagyok egy picivel. A 2013-as 300 CRS-em nagyon jól bírja. Ha van a 99 900-as akció, akkor kár lenne kihagyni. Elégedett leszel vele. Legfeljebb egy-két dolgot kicserélsz, de így is jó eséllyel beleférsz a 130 ezerbe.

Elküldve: 2014.04.29. 11:14 geribogyo 

  • geribogyo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 4

@sandorp9: Utána néztem, nem rossz- nem rossz, de számomra jobb vételnek tűnik a Gepida. Egyéb ötlet? Szívesen vennék bármilyen javaslatot, brkitől! Köszönöm!

Elküldve: 2014.04.27. 20:10 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@geribogyo: A Trek Fx vagy Ds (attól függően, hogy merev vagy telós villával szeretnéd) típusait nézd meg, szerintem az egyik legjobb ár/érték arányú bringa, örök élet váz garancia!, (és én is 100 feletti vagyok) jók a kerekek is, tudom ajánlani! ;)

Elküldve: 2014.04.27. 20:05 geribogyo 

  • geribogyo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 4

Sziasztok!

Éppen cross trekking bicaj vásárlása előtt állnék és próbálnám a legjobb ár/érték arányú kerékpárt megtalálni. A felső határ a 120.000-130.000 Ft lenne. Nagy elvárásaim nincsenek, kényelmes legyen, de leginkább masszív és erős. (Meglehetősen telt alakatom van.. :-) ) Kinéztem már egy pár kerót, de leginkább a Gepida Alboin 300 CRS 2014-es modellje jött be. Mi a véleményetek? Szerintetek jó, vagy kevésbé jó vétel volna ez a számomra? Köszönöm a segítséget!

Elküldve: 2014.04.13. 16:59 xlkrisz 

  • xlkrisz avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

@Baliqua: szia ...Én CTM Rambler 1.0 29er,2014es veszek 20as vázzal......csak már jó lenne ha megjönne már mert gondok voltak a gyárral..7 hete várom már hogy megjöjön .....:))

Elküldve: 2014.04.13. 16:45 Colos78 

  • Colos78 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Asszonynak szeretnék venni egy kerékpárt.Én egy campingre gondoltam:)De Ő nem arra gondolt.Választékból ugye most nincs hiány,sőt szerintem már túl sok is és ez a minőség rovására megy.(Ez az én véleményem).Üzletből ki üzletbe be, na ez az amit már meguntam.Ezért szeretném a segítségeteket kérni. Van már két bringa, amin gondolkodunk.Az egyik a Kross Pacific,a másik Gepida Alboin 300 Női Wave lenne.Mindenféle infót és hozzászólást szívesen fogadok.

Elküldve: 2014.04.13. 16:15 Colos78 

  • Colos78 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

a

Elküldve: 2014.03.16. 00:33 Eathen 

  • Eathen avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Halli!

Bízok benne, hogy még valaki olvassa ezt a fórumot. Olyan tanácsért fordulnék hozzátok, mivel mtb vásárlás előtt állok és kihasználtságát tekintve 50% aszfalt és 50% terep(közepes inkább) lenne. Én kinéztem 2 fajtát: KrossHexagonX10 Merrida40-d

Vagy ahogy még megtudtam vannak a 27,5"-os kerékméretűek is. Amik elégé tetszenek csak nem tudom, hogy aszfaltra menyire jók(gumicserével,válóátételezése stb..). Pl.: MerridaBigSeven

Mindenféle tanácsot meghallgatok.A belinkelt mtb-k tükrözik a keretet. Ja és 0 tapasztalat a bringák terén.

Előre is köszi a segítséget! BB.

Elküldve: 2014.03.12. 20:59 eyebug05 

  • eyebug05 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni! Első komolyabb bringám megvásárlását tervezem, a következő paraméterekkel:

  • 65-75.000 Ft körül
  • lehet új és használt is
  • férfi vázast szeretnék (19" -os vázméret jó nekem? lány vagyok és 168 cm, milyen kerékméretet válasszak?)
  • Cross típusra gondoltam (mivel kb. 80%-ban aszfalton, 20%-ban "könnyebb" terepen fogom használni)

Milyen márkát ajánlanátok? (Kelly's, Kross, Merida, Magellan, Gepida, stb.??) Merjek magán embertől használtat vásárolni?

Minden segítőkész tanácsot előre is köszönök!! (:

Elküldve: 2013.10.19. 10:15 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

@Baliqua: Szia! A Krosst csak kipróbáltam, mert egy kollégámnak olyan van , Meridát sokáig öltem, igaz teljesen más felszereltséggel.Mindkettő király bike, de ha gyári felszereltséget nézünk, akkor én a Krosst ajánlanám.Nem fox benne csalódni,mert tényleg zsír bicaj.Gondolom az idei modellek közül vennéd valamelyiket.Igazából mellé nem tudsz lőni,mert mindkettő szép, és jó is :) jó vásárlást, és majd számolj be,h melyiket vetted, és h milyen :)

Elküldve: 2013.10.18. 18:33 Baliqua 

  • Baliqua avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 8

Időközben szűkítettem a kört. A Merida Matts 40-D, illetve a Kross Level A3 között fogok dönteni. Nagyjából egy árban is vannak. Szerintetek melyik jobb vétel?

Elküldve: 2013.10.01. 08:10 kroki1984 

  • kroki1984 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

Köszönöm mindenkinek a segítséget, szét fogok nézni az általatok ajánlott bringák között. Sokat segítettetek ezzel. Már tudom, hogy hol érdemes nézelődni, hála nektek.

Elküldve: 2013.09.28. 08:02 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Azt sosem szabad elfelejteni, hogyha 150-t szánsz egy biciklire, akkor vonj le belőle 20-t amit a kötelező vagy csak értelmes plusz felszereltségre elköltesz. Még akkor is ha vannak régebbi darabjaid, lehet hogy nem fognak tetszeni az új biciklin.

Elküldve: 2013.09.24. 20:26 Baliqua 

  • Baliqua avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 8

Elküldve: 2013.09.24. 15:43 Baliqua 

Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!