Milyen zenére bringáztok? Mindenki írjon.

1-50 (85 hozzászólás)

Elküldve: 2012.05.05. 15:04 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615
Témaindító hozzászólás:

Szevasztok ti milyen zenére nyomjátok? mire pörögtök fel stb. Várom mindenki véleményét írhattok csak címeket, rakhattok be linkeket is, bármit amire bringáztok.

Elküldve: 2015.09.06. 21:13 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

Hát én ritkán vetemedek arra h zenét hallgassak tekerés közben,mert soxor nagyon veszélyes tud lenni (és azt sem hallom meg, ha valami nem oké a bringával), főleg itt a Nagy Faluban, de ha mégis, akkor leginkább valami jó zúzós hardcore megy, illetve, szeretem még a magyar hip-hop undergruond (szerintem) legjobbját, Tkydet is nyomatni :)

Elküldve: 2015.09.02. 06:53 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1009

@spank309: hasonló ideje bringázok én is,de nem ez a lényeg. A bringások többsége füles nélkül sincs képbe, nemhogy süketen, ezért írtam, hogy bár nem értenék egyet a tiltással -hisz pl. te is fülessel nyomod, mégsincs gűnd-, lassan mégis értelmesnek látom bevezetni.

Elküldve: 2015.08.27. 20:03 bateszkaroly 

  • bateszkaroly avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 1

@spank309: leginkább a Nótár maryt, illetve kis grofot szoktam de mikor durvul a helyzet akkor jöhet egy kis nyugis jazz is illetve mc hawer és a teknő, ha hyegye dzsanázok akkor esetleg meghallgatok pár caramell számot is mert az akkora életérzést tud adni közben hogy ha elesik is egyből felállok és megyek is tovabb, egyszerűen gladiátorrá tudnak tenni ezek a zenék :D

Elküldve: 2015.08.26. 19:00 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

@spank309: Beethoveeeeen :D

Elküldve: 2015.08.26. 18:43 ArtWolf 

  • ArtWolf avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 478

Nightride-on Brains szokott szólni hangszóróból, úgy, abban a hangulatban, azzal a kb 6-8-10 emberrel pont jó :)

Elküldve: 2015.08.26. 17:42 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

Én street közben ezeket hallgatom: Noisisa-Tommy's theme; Adam Walker-Fade,-Force,-Spectre; Desmon-My Sunshine; RL Grime-Love Sosa; Daughter-Home; Overwerk-Daybreak; Two steps from Hell-Strength Of A Thousand Men; Destorm-King Kong; Bobby Shmurda - Hot N*gga; J Sigshworth- You know i know

Elküldve: 2015.08.26. 15:46 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Ez a kérdés szerintem inkább a dirt street parkosoknak szól, szóval titeket megértelek egyrészt másrészt nem, én ha zenére csapatom az utcákon a trükköket. 1000x nagyobb az odafigyelésem mint zene nélkül, mivel ahogy ti mondjátok süketen megyek... így van, ezért sokkal durvábban odafigyelek előre hátra oldalra mindenhova, nem esztelenül hajtok zenével a fülemben. De ez én vagyok, több mint 15 éve bicózok, 9 éve dirt-street 4 éve csak az utóbbi ágazatban nem folyamatosan ugyan most is kimarad ez a szezon lábsérülés miatt, de folytatom. Az egyik barátommal úgy szoktunk menni 4 sávos utakon hogy mindketten zenét hallgatunk szó nélkül megértjük egymást, és még sosem okoztunk semmiféle balesetet. Nekem inkább az a bajom hogy sok a hülye bicós, 1 éve lett kész nálunk egy elég nagy bicós út ott is olyan sok az esztelen, olyanok is bicóznak akik még soha életükben nem tekertek. Ők sokkal veszélyesebb mint egy magamfajta ennyi év tapasztalattal rendelkező ember zenével a fülében.

Elküldve: 2015.08.26. 14:49 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

@Krupcheck: Jogos.

Elküldve: 2015.08.26. 14:35 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1009

Biztos jó ez a bringázás közben zene, de pont ma gondolkodtam el, hogy elhaladván mellette kitépem a kedves közlekedőtárs füléből a dugót. Össze-vissza csalinkázott, de legalább nem zavarta, hogy csengetek. Végül megelégedtem avval, hogy kicsit leszorítottam (ha lehet választani, inkább ő essen a Tiszába, mint én az autók elé), és el activity-ztem közben, hogy mit szeretnék.

Japánban, de nem messze Szerbiában is büntetik a bringázás közbeni fülhallgatózást, amivel alapból nem értenék egyet, de a napi rutin szerint nem ismerik a mértéket ebben az emberek, és tök süketen közlekednek.

Elküldve: 2015.08.26. 14:15 JPeti86 

  • JPeti86 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 252

@spank309: Ahol bármiféle forgalom van, ott én is életveszélyesnek tartom a zenehallgatást, főleg, hogy a telefonhoz való fülbe bedugós szilikongumis fülesek zene nélkül is blokkolnak szinte minden hangot.

De város körüli töltésen vagy egyéb üres helyen például: Hammerfall - Hearts On fire (meg egyebek), Need For Speed Underground 2 nevű 2004-es videójáték betétdalai közül a Give It All, Master Blaster-How old are you, Solid Base és a Dragon Force zenekar zenéi is, de bármilyen gyors ritmusú zene jöhet.

Elküldve: 2013.07.29. 12:30 ÓcsaSreetBMX 

  • ÓcsaSreetBMX avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 21

KILLAKIKITT!!!! magyar rapp! :D

Elküldve: 2013.07.29. 11:45 Akos004 

  • Akos004 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 10

újabban: https://www.youtube.com/watch?v=e8_Ddw0H0YA&list=PL4400DF1164387ACB Amúgy: Bankos minden menyiségben, Destruct & Beond (PL: https://www.youtube.com/watch?v=TpGBdsBfYqY&list=PL4400DF1164387ACB) Furakor, Káva, Vészkijárat, vagy amit találok telón :D

Elküldve: 2013.07.29. 11:40 benyaD 

  • benyaD avatar
  • DH/Freeride arc
  • Óbudai bringások, szevasztok csapat
  • Óbudai bringások, szevasztok csapat
  • hozzászólások: 8

AC/DC-t minden mennyiségben, Guns n Roses, néha Green Day vagy Amon Amarth. :D

Elküldve: 2013.07.21. 17:25 NN 

  • NN avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 84

@spank309: saját zihálásra.

Elküldve: 2013.07.06. 21:18 speed88 

  • speed88 avatar
  • DH/Freeride arc
  • BlackStar26 csapat
  • BlackStar26 csapat
  • hozzászólások: 10

Ez a kedvenc: http://www.youtube.com/watch?v=ONbhbPIn_W8 Legalább is nekem...

Elküldve: 2013.07.06. 21:05 betolyuk 

  • betolyuk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 18

@spank309: Hy, általában valami pörgősebb metal zenére ( pl. Soilwork ), ritkább esetben hip-hop jön szóba ( abból is csak magyar ).

Elküldve: 2013.07.06. 21:03 Vendeatha 

  • Vendeatha avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 13

viking vagy folk metál :D

Elküldve: 2013.07.06. 21:01 dany94 

  • dany94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 16

Elküldve: 2013.07.06. 15:43 SunRims 

  • SunRims avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 13

Whiz kalifa we own,David guetta play hard. en ezeket szoktam hallgatni cangazas kozbe:)remelem segitettem:D

Elküldve: 2013.04.07. 10:40 Paramite 

  • Paramite avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 40

Melóba menet, Lustmord, Erik Wollo, Arecibo (ezek tipikus utazáshoz való zenék), Phutureprimitive, Static-x, Rammstein, Fantomas, meg saját, de most semmi, mert a füles csatlakozója nem tolerálta a 3 hónap mínuszos időjárás+bringázást:P Természetben meg természetesen semmit, ott mindig az a legjobb, amit a vadak hallatnak. Nekem legalábbi.

Elküldve: 2013.03.27. 12:04 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@NorBEE300: "a kanyarban meg csak keresztben" (hó is van hozzá :D)

Elküldve: 2013.03.27. 11:51 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@johnny336: "tedd a vasat tetőre vagy inkább toljad neki kilinccsel előre!" :DD

Elküldve: 2013.03.27. 11:49 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Légió: Ezt cruiseren (vagy ahogy egy jó cimborám hívja "ballagátoron") milyen állat lehet hallgatni :)).

Elküldve: 2013.03.27. 08:01 Légió 

  • Légió avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 16

Én vidéki srác vagyok,így van mikor erre: http://www.youtube.com/watch?v=KZ3xDxcr2rk Annyira élvezem sokszor ezt a kempingemen,hogy még fel is nevetek!

Elküldve: 2013.03.26. 22:35 sniper 

  • sniper avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 148

@spank309: Terepen soha!Ott legyen a természet hangja!Városi zúzásra meg csak is TANKCSAPDA!!!

Elküldve: 2013.03.26. 22:33 kazezoli 

  • kazezoli avatar
  • hétvégi/jóidős bringás
  • hozzászólások: 2

Sum41 The offspring Green day

Elküldve: 2013.03.26. 21:51 Légió 

  • Légió avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 16

A másik best of,hazafelé lötyögősen. Two Steps from Hell - Heart of Courage Érzed a zenére magadban az erőt,komolyan mondom!:)

Elküldve: 2013.03.26. 21:48 Légió 

  • Légió avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 16

Luciano Pavarotti - Figaro Egyenes úton,országútival. Leírhatatlan!

Elküldve: 2013.03.26. 20:41 pakesz75 

  • pakesz75 avatar
  • sima XC-s
  • Nagyonodamondók társasága csapat
  • Nagyonodamondók társasága csapat
  • hozzászólások: 120

@spank309: Ha egyedül megyek akkor Rammsteint tolok...ha párommal, akkor az Ő nyávogása doppingol :D

Elküldve: 2013.03.26. 10:01 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@NorBEE300: azzal autózni jó :DDD

Én mászáshoz nem hallgatok zenét, inkább figyelem az erdő zaját, madárcsicsergés, fák suhogása - kikapcsol. Lefelé betolok valami odabaszós DnB-t, vagy dubstepet, akkor úgyis csak a menetszél zúg.

Elküldve: 2013.03.26. 09:51 xBenyax 

  • xBenyax avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 109

Egyszer én is kipróbálom,de egyenlőre jobban érzem magam ha hallom a körülöttem lévő eseményeket...cimbim XC-s és elég szigorú tempót diktál még városon belül is,ő állandóan zenét hallgat(lehet ezért is megy úgy mint egy őrült) és ő azt mondja sokkal jobban ki tudja szűrni a fontosabb zajokat... Én ha az erdőbe megyek azért sem tolok be mert olyan rövid részek vannak hogy már az intro-ra leérek -.- de majd ha megyek vendelkedni a városba kipróbálom... Amúgy főleg: Metal,Core zenék...de elektronikus beütésű rock,metal zenék is jöhetnek...

Elküldve: 2013.03.26. 09:21 DaveN11 

  • DaveN11 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • hozzászólások: 41

@spank309: slash. :D

Elküldve: 2013.03.26. 08:58 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Én rádiót hallgatok, főleg amióta meghalt a memóriakártyám, és nincs kedvem újra összeszedni a zenéket. Amúgy 80-as évek hair metalján nőttem fel, és valami megmagyarázhatatlan okból kedvelem a R&B-t, talán mert a jó csajok ilyen buliba jártak. :D

Elküldve: 2013.03.26. 07:09 Legion 

  • Legion avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Mindenféle jót Pl: In this moment, Ismerős Arcok, Amorphis, Eluveitie Szkítia, no meg egy kis Black metal-t is : )

Elküldve: 2013.03.26. 07:01 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

Road-ot valaki? Most jött ki a 2013-as album a Tegyük fel. Jóóóféle ;).

Elküldve: 2013.03.26. 06:58 Sheffy 

  • Sheffy avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 114

Sok mindentől függ mikor, mit hallgatok, de leginkább a kedvemtől. Trance Goa-tól kezdve a 90-es évekig mindent hallgatok. Ha nagyon haladnom kell akkor mindenképp valami pörgőset hallgatok (goa, techno, trance), ha városban poroszkálok, inkább retro zenéket, hogy ne legyek idegbeteg és inkább jókedvem legyen. Egy tuti, lassú zenét nem hallgatok, mert attól belassulok. Majd linkelek párat de most melóhelyen vagyok :)

Elküldve: 2013.03.26. 06:55 savo 

  • savo avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 44

Kurupt - c walk! Nekem ez a legnagyobb bringás zene, de jöhet bármi más csak feka legyen ;)

Elküldve: 2013.03.26. 06:11 ÓcsaSreetBMX 

  • ÓcsaSreetBMX avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 21

Csakis a ScarCity Budapest!!!!! na meg néha egy Bloose :D (ezek között ilyeneket értek hogy: Killakikitt, Tkyd, Barbárfivérek, Vészkijárat, Ketioz stb) :D

Elküldve: 2013.03.25. 23:03 laceszv 

  • laceszv avatar
  • sima XC-s
  • Varacskosdisznók csapat
  • Varacskosdisznók csapat
  • hozzászólások: 63

@spank309: Én úgy vagyk vele ,hogy ha országútizom akkor semmi képp nem hallgatok zenét . De ha montival megyek jó kis terepen akkor bármi jöhet :D

Elküldve: 2013.03.25. 23:02 Mice 

  • Mice avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 32

@johnny336: Hehe, hát ezeket én is csak úgy ismerem hogy szeretek keresgélni :) Jóval régebbi zenéket is szoktam hallgatni, de azok lemaradtak a felsorolásból :)

Elküldve: 2013.03.25. 22:56 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Mice: öregszem...DnB-t ismerem, szeretem. De amiket felsoroltál, abból Linkin Park - Forgotten (márha az első albumukon volt, még az előző évezredben :D), amit ismerek. Többi...

Elküldve: 2013.03.25. 16:47 Mice 

  • Mice avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 32

Kedvfüggő a dolog :) Általában rock-metál , de van hogy D'n'B, de igazából volt hogy Reggeetont is hallgattam :) Zenék: Linkin Park-Hit the floor, Forgotten, Given up, Faint Paddy and the rats: Drunken sailor, Pilgrim on the road, Freedom Depresszió- Néha, Álom az álomban, Az ébredés útján, múlnia muszáj, Túl messze,Megyek előre, Az öröm beszél Spiderbait- Black Betty The refused- New noise Three days grace-Pain, Time of dying....meg még van pár, de nem sorolok annyit :)

Elküldve: 2012.12.05. 00:16 j.andor 

  • j.andor avatar
  • DH/Freeride arc
  • Érdi Dirt csapat
  • Érdi Dirt csapat
  • hozzászólások: 129

általában kedvfüggő, de már jóideje csak rákkendrollt és aki ilyen rokkosabb beállítotságú annak ajánlom ezt: http://www.youtube.com/watch?v=rPFGWVKXxm0 egyszerűen adja magát :D

Elküldve: 2012.12.04. 18:56 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@spank309: Linkin Park, Greeday, Supernem! Én ezekre nyomom most télen görgőn:)

Elküldve: 2012.12.04. 16:07 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@spank309: Rammstein, System of a Down, Green Day minden mennyiségben. AC/DC, OOMPH!, Alvin és a mókusok, My Chemical Romance, Korpiklaani, ezek közül csak pár számot.

Elküldve: 2012.12.04. 15:40 csabavezér 

  • csabavezér avatar
  • sima XC-s
  • Varacskosdisznók csapat
  • Varacskosdisznók csapat
  • hozzászólások: 10

A nagy kedvenc a 3 Inches of Blood (annak is a legújabb lemeze. Aztán még: Bloody Roots DemonLord Fortress Moby Dick Amon Amarth Chrome Division Eluveitie In Flames King Diamond Korpiklaani Volbeat Slayer + ezek és még jó pár zenekartól kiválogatott legzúzósabb számok. Kb 90 szám 6 óra lejátszási idő

Elküldve: 2012.12.04. 13:15 Tubakka 

  • Tubakka avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 30

@johnny336: Én zenével a fülemben nyugodtabban bringázom, mert nem hallok minden kis apró zörejt-zajt magam körül, mert az én figyelmemet ezek jobban elvonják. PL. a tavalyi első igazán nagy esésem, (33év baleset mentes, ebből amatőr szinten majd 9év versenyek) amikor zene nélkül 1szép ívű ugratásom után, 1dudáló kocsi elvonta 1pillanatra a figyelmem és letaroltam 2kis oszlopot!

De nem lehetünk egyformák, mert akkor unalmas lenne az életünk! :)

Elküldve: 2012.12.04. 12:00 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Tubakka: ezt írtam én is. Zenével a füledben jobban kell figyelni. Mások érzékekre hagyatkozni. Én is hallgatok zenét közlekedés közben, és még élek. Balesetem sem volt.

Elküldve: 2012.12.04. 11:21 Tubakka 

  • Tubakka avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 30

@tib82: A természet csendje engem is meg nyugtat de nem bringázás közben, hanem egy szép helyen kifeküdve az eget bámulva! :)

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!