Outi vásárlási tanácsok ?!

1-50 (69 hozzászólás)

Elküldve: 2014.11.25. 16:41 georgebutcher 

  • georgebutcher avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 11
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok!

Áttérek out-ra és a tanácsotokat és véleményeteket szeretném kérni hogy melyik márkát válasszam és ha lehet indokoljatok hogy miért?! Az alábbi márkákban gondolkodtam :

  1. Kellys arc 2014
  2. Merida scultura 901
  3. Focus culebro sl 1.0 2014
  4. Giant defy 3.0 2014
  5. Merida ride 91 2014

nagyon egyformák has. felszereltség stb.... mindegyik gyönyörű nekem :) de nagyon nehezen igazodom ki hogy melyik lenne a legjobb. Nem versenyre , nem minden nap 100km , hanem abszolút hobbynak de annak nagyon jó legyen ... Ha tudtok segítsetek kérlek ! Köszi Gyuri

Elküldve: 2016.12.31. 17:34 Peter46 

  • Peter46 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 13

Szia Én a Meridát ajánlanám,de a kellys sem rossz, de szerintem a scultura 901 a király a felsoroltakból

A Merida ride talán kényelmesebb mint a scultura túrázáshoz, de azért szerintem a scultura az igazi (de ez csak az én véleményem)

Elküldve: 2015.02.05. 22:20 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@OKdoki: Amikor először ültem országútin, fura volt, éreztem a különbséget a trekking után, de nem kellett nyújtózkodnom, nem volt kényelmetlen, meg semmi, mert pontosan jó volt a vázméret. És én is csak pár kilométert mentem vele, nagyon élveztem, örökre megmarad az első országútis kilométerek emléke.

Elküldve: 2015.02.05. 21:18 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@milanos: :-)

Elküldve: 2015.02.05. 20:36 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: Akkor nem kell erőltetni. :D

Elküldve: 2015.02.05. 20:26 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@messor: Hát ez is lehet,h szokatlan!Dehát az első benyomás nemvolt jó!:)igazából nincs viszonyitási alapom,h milyenek kéne lenni csak azt h milyenek nem:)

Elküldve: 2015.02.05. 20:21 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@OKdoki: Ilyen ötösöd legyen a lottón:)))ezt a bicajt pont az általad emlitett helyen próbáltam!

Elküldve: 2015.02.05. 19:07 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@milanos: Nehéz. Zalaegerszegen egyetlen nagy bicikliszaküzlet nincs? Nem szoktál kirándulni Ausztriában? Esetleg ott kéne nézni egy nagyobb boltot a közelben. Bár nekem rémlik, hogy Keszthelyen a Pedálkirály Bringaboltban van választék. Legalább is a kirakatban sok biciklit láttam. Itt Budapesten azért van egy-két nagyobb választékkal rendelkező bolt, de messzebb van neked mint Graz. Persze ha esetleg erre jársz...

Elküldve: 2015.02.05. 19:05 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: A hosszú az nem biztos hogy az is csak mivel más pozícióban ülsz az outin mint egy trekkingen, lehet hogy csak szokatlan a testhelyzet, főleg hogy a Te szavaiddal éljek olyan vagy mint egy polip. :)

Elküldve: 2015.02.05. 18:20 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@OKdoki: peddig olyan vagyok mind egy polip:)hosszú a kezem-lábam.ez a bringa lehet,h kiesik.az igazi az lenne ha bemenne az ember egy boltba aztán kipróbálhatna egy neki megfelelő vázmeretet.de itt nálunk esélytelen senki nem tart semmit készleten(max 1-2méretet)mindent rendelni kell.

Elküldve: 2015.02.05. 18:15 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@gyuladaniel94: elméletileg 60-as volt a váz(igaz nemvolt rajta semmi információ)ott megmérte mérőszalaggal a hajtásközéptől a vizszintes(ami nem az)vázcsőtől kicsit feljebb mérve 60cm volt.a stucni nekem is fura volt,h miért ilyen hosszú.kár érte mert a bringa tetszik(a karbon egy csoda:))de sajna nagyon kényelmetlenül éreztem magam.de igazán ehhez hosszabb idő kéne (de ki az a hülye aki odaad egy ilyet,h próbálgassa az ember párnapig hátha bejön)

Elküldve: 2015.02.05. 16:16 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@milanos: Ahogy gyuladani is feltételezi, szerintem is picit nagy lehet a váz. A magasságodhoz jó, de valós helyzetben fontos a karok hossza is, stb.

Elküldve: 2015.02.05. 14:18 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@milanos: Ha túl hosszúnak érezted, akkor valószínűleg nem Neked megfelelő méretű a váz. Ha jól látom, a stucni nagyobb az átlagosnál, (110-120mm?), de ha nagyon hosszúnak érezted, nem lesz jobb az 1-2 centivel rövidebb stucnival sem, egy 60-80 mm-es stucni meg már nem igazán mutat jól országútin szerintem. Nincs is nagyobb szívás a túl hosszú váznál szerintem.

Elküldve: 2015.02.04. 18:34 georgebutcher 

  • georgebutcher avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 11

Szia

Én egy mtb-ról ültem át out-ra és igaz hogy alig mentem vele de felnyerítettem hogy mekkora hü.....e voltam ideáig hogy nem ilyennel mentem. Nekem személy szerint a jó méret választással és beállitással fényévekkel kényelmesebb volt az outi mint az előző bringám amit már állandóan tuningoltam. A másik ha főleg aszfalton mész csak és nem akarsz azon idegeskedni hogy hagynak le állandóan az outis kollegák simán kaján vigyorral csak azért mert az ő gépük erre van kitalálva akkor ne vegyél mást mint outit, hosszabb távon is kényelmesebb mint bármi más eredetéből fakadva is hiszen erre van kitalálva. Nem akarlak befolyásolni csak saját és más nálam jóval többet tudó kollegák véleményét foglalom össze most.

Elküldve: 2015.02.03. 22:56 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@milanos: igen

Elküldve: 2015.02.03. 22:39 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: Ha nem ültél még ilyen geometriájú bringán mint az oúti akkor persze hogy fura. Meg kell szokni. Nekem se ment egyik pillanatról a másikra a trekking után.

Elküldve: 2015.02.03. 22:11 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@sandorp9: ami egyeneskormányhoz kell?

Elküldve: 2015.02.03. 22:10 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@OKdoki: aha igy szoktam túrázni megyek egy 120-140km mindenféle plussz súly nélkül.Hát rohadt fura volt a kormány igazából csak kerestem a jó poziciót:)legszivesebben a kormány tetejét fogtam:)(olyan öregurasan tudod)de onnan meg messze volt minden a fék a váltás.a stucni pozitivra volt állitva annyit tudok.az ülés elöször elöre volt nagyon.állitot rajta hátra.nekem olyan érzésem volt,hogy mintha túl hosszú volna a bicaj.(ha érted mit akarok mondani:))de mondom kb 20perc volt az egész amit próbának lehet nevezni

Elküldve: 2015.02.03. 21:45 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@OKdoki: suhanni

Elküldve: 2015.02.03. 21:44 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@milanos: nekem is tetszik az az a Trek. Igazán suhan női egy ilyen tiszta outival lehet. De ez inkább sporteszköz. Túrázni, a szó valódi értelmében egy cyclocross jobb. Bar, ha úgy érted a túrázást, hogy felpattansz a kerékpárra és csak az igazolványod, a pénztárcád és csak a legszükségesebb cserealkatreszek vannak nálad, majd tekersz bő 100 km-t, akkor a Madone képviseli az ideális stílust. Mindenesetre említetted, hogy nem voltál egészen kibékülve vele. A kos kormány miatt? Vagy a tartásod?

Elküldve: 2015.02.03. 21:40 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@milanos: egy Tiagra fékváltókar pár pl. több, mint 40ezer...

Elküldve: 2015.02.03. 21:32 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@sandorp9: Aha értem:)akkor plussz 40-50 minimum

Elküldve: 2015.02.03. 21:30 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@messor: Áhhhh egy haverom se ilyen lökött:)sajna.peddig jó lenne ha nem én mind laikus nézné meg.

Elküldve: 2015.02.03. 21:08 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@milanos: ...meg váltókar csere, meg fékkar csere, és az sem mindegy, hogy milyen húzásúak... sokba lenne az megintcsak szerintem...

Elküldve: 2015.02.03. 21:01 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@OKdoki: Az asszony nagy úr:)mindenhol ő a főnök!A viccet félretéve ez a kerékpár stilus annyira nem tetszik nekem.Mindenképp valami haladós,suhanós,keskenyebb gumisra fáj a fogam.Igaz nem versenyezni akarok számomra a bringa csak egyszerüen érezzük jól magunkat dolog plussz az ember eljut közben valahova(A-B-e):)szeretek túrázni de nembaj ha kicsit jobban halad az ember gyereke ugyan azzal az erővel.még arra is gondoltam ha esetleg nem jönne be a koskormány akkor átbügyköltetném egyenesre olyan fitness jellegű lenne.(nemtom ez mekorra átalakitást igényelne?)jó kormánycsere ok.

Elküldve: 2015.02.03. 20:51 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: Nincs valami hozzáértő ismerősöd? Mert akkor rögtön kiderülne hogy van e valami turpisság benne.

Elküldve: 2015.02.03. 20:36 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@georgebutcher: Szia!Hát igen nekem is fura volt ez a gari dolog.Mert elöször egy fiatal srác adta át kipróbálásra a bringát és ő 3hónapot mondott.később a tulaj foglalkozott velem és mikor rákérdeztem azt mondta erre csak 1hónapot tud adni.mondjuk az az egy hónap kb kimerülne most februárba még használni setudnám normálisan a tél miatt!Jogos amit irsz a új bicajjal kapcsolatban.Azért nekem se mindegy mennyit költök még rá:)Még nemtudom milesz nehéz a használt piacon találni megfelelőt méretben pláne.

Elküldve: 2015.02.03. 19:31 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@OKdoki: :D Az hogy ezt az űbereli az azért barokkos túlzás! :D

Elküldve: 2015.02.03. 18:48 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Sajnos ez a vázméret nem jó milanos-nak! Bezzeg nekem! Van olyan használt bicikli amit azonnal megvennék (ha nem félnék egyelőre a feleségemtől :-))(Igaz, multkor kaptam egy karbon Ridley cyclocross ajánlatot, hasonló áron, na az még ezt is überelte) . http://apro.bikemag.hu/browse/orszaguti/kerekpar/rose-pro-dx-cross-2000-cyclocross-l271458.html Látszik, hogy a tulaj árulja. Kb. 1000 kilométer van benne, amit készséggel elhiszek (2000? na bumm!). Lehet, hogy milanos-nak is ez a fajta országúti jönne be jobban. Próbálj ki egy ilyet. Már csak azt nem tudom, hogy miért adja el a srác. Talán kimegy külföldre dolgozni? A bicikli nem kér enni. Megutálta a biciklizést? Ja, nem! Ez ellentmond metafizikának. :-)

Elküldve: 2015.02.03. 18:16 georgebutcher 

  • georgebutcher avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 11

Szia !

hát... tudod Én is sokat gondolkodtam hogy új legyen vagy használt legyen stb... Vegyek e olyat amit már keményen nyúztak és kitudja hányszor estek keltek vele vagy nem de használtál kitudja?? A másik gyanúsan olcsó és egy hónap gari 280-ért ?? Ez vicc... Nem csak az összeg miatt , mert nyílván van akinek ez semmi és van akinek nagyon sok , de mondjuk ha folyamatosan előjönnek a hibák , akkor tuti agyvérzést kapsz hogy közel 300 adtál ki egy használt problémás gépre és egyáltalán van e szükség egy ilyen gépre... Nem lebeszélni akarlak , de ami új az új . És garis persze! Ami nagyon sokat számít szerintem ,de persze ha tele vagy mennyei mannával és nem számít mennyit kell még ráfordítani akkor mind1.

Elküldve: 2015.02.02. 19:55 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: Szerintem megéri ez a gép, mert ha saját magad rakod össze, az bizony nem olcsó mulatság, főleg ha ilyen kategóriájú kerót akarsz! Szerintem vedd meg, aztán ha mégsem jön be a hajtókar később is ráérsz lecserélni.

Elküldve: 2015.02.02. 19:53 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

Közben megtörtént a személyes találkozás is a bringával hát nem lettem határozotabb!:)A bicaj tényleg szép állapotban van egy bringa kereskedés árulja nem magánszemély!Azért az,hogy új túlzás párhelyen van festéksérülés(igaz apróbb)de azért használták látszik a vázon.A hajtókaron lévő sérülések,karcok valószinű,hogy a cipő által keletkeztek.A bringa kapott két conti gp 4000 gumit vadi újak az látszik.És rohadt könnyű az egész kb.8kg.kipróbálhattam a környező utcákban de elég maszatos volt minden,olvadt a hó.igazából most ültem elöször országutin(na jó gyereként talán 1-2 szer)annyira nem ájultam el,lehet túlsokat vártam az országuti stilustól.(igaz nem is ott próbáltam)A bringának papirja nincsenek adásvételivel adnák, a örökvázgarancia nincs mivel nem én vagyok az első tulaj!És 1hónap garanciát vállalna a bolt.280000-ért is vihető.még alszok rá párat stem.

Elküldve: 2015.02.02. 19:32 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@milanos: Igen, tényleg macerás, de az a pillanat,amikor minden megvan és összeáll a gép, megfizethetetlen:) Legalábbis nekem az volt, lehet, hogy másnak nem ekkora öröm.

Elküldve: 2015.02.02. 19:28 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@gyuladaniel94: Igen emlékszem a Meridára:!Lehet az épités se hülyeség amit mondasz!Csakhát elég macerás mindent külön megszerezni,megaztán én személy szerint nemvagyok az a nagy szerelő mágus,hogy összerakjam!

Elküldve: 2015.02.02. 13:17 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@milanos: Inkább építs magad egy jó kis gépet, kijössz 200-250ezerből, igaz, hogy nem karbon vázzal, de új, jól működő cuccokból. Nekem a merida trekkingem(hátha emlékszel még rá) is ilyen, alig használt állapotban került hozzám, de már akkor voltak hibái és nem örültem, hogy előttem már gyilkolta valaki más is.

Elküldve: 2015.02.02. 12:32 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@milanos: Aha. Még mindég megéri, ha semmi komoly baja a váznak. Kissé azért gyanús.

Elküldve: 2015.02.02. 11:50 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@OKdoki: Helló!Kérdeztem tőle én is,hogy ismerte-e az előző tulajt de azt mondta többszáz biciklit szoktak behozni kintről úgyhogy nem!Viszont küldött képet mert mondta,hogy a hajtóművőn mindkét oldalon karcos!Hát a baloldalon(ha hátulról viszonyitunk)elég csúnya az Ultegra feliratból 2 betű is majdhogynem eltűnt gondolom eséskor sérülhet csak ennyire?!a jobb oldalán is van karc de az nem annyira fáj,a hajtókar közepe táján van és nem olyan durva.

Elküldve: 2015.02.02. 10:16 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@milanos: Mindenképpen. Látatlanba semmi esetre sem. Hogy nem teljesen új az még önmagában nem baj. Viszont az azért érdekelne, hogy ki a tulaj? Az árulja? Ha nem, miért is? Valamilyen papírok. Egy szint új biciklinek kell hogy legyen használói kézikönyve. Blokk? Nekem, biciklis igazolványt is adtak 2013-ban vázszám, típus, dátum, stb.

Elküldve: 2015.02.01. 22:16 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@OKdoki: Szia!Igen arra gondolok!Tudom igazad van ennyiért a közelébe se engednének egy ilyen gépnek,főleg ismerve az újkori árakat!Igazából annyit árultak el róla a telefonba,hogy azért új mert az előző tulajdonosnak nagy lett és becserélte egy másikra.meghogy a felni felületén látszik,h keveset használták mert nincs szétfékezve szinte új!(mondjuk ez lehet attól is,hogy nem ezzel a kerékszettel használták)nemtom mit higyjek!még amit tudok róla,hogy a hajtóművön indkét oldalt van karc.de nem tudják mitől!de bassza a csőröm ez a bringa,lehet megnézem!

Elküldve: 2015.02.01. 15:23 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@milanos: A 290 000 forintosra gondolsz, amit újként hirdetnek? Szerintem megéri! Nézd meg a helyszínen. Ha nem vagy alig használt az azért látszik rajta. A legfontosabb, hogy a váz rendben legyen, meretben is. Ennyiért meg sem közelíteni ezt a kategóriát, ha boltban vásárolsz.

Elküldve: 2015.02.01. 13:03 messor 

Elküldve: 2015.02.01. 12:55 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@messor: Köszi:)akkor lehet megnézem jövőhéten élőben is.

Elküldve: 2015.02.01. 12:31 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: Talán Bontrager Race Lite aero küllős, nem tűnik rossznak.

Elküldve: 2015.02.01. 12:27 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: Nem tudom mit értesz alap-alatt (de jól rímelt :) ) de a Treket gyárilag ezzel szerelik.

Elküldve: 2015.02.01. 12:22 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@messor: amúgy ez ez alap kerék lehet?

Elküldve: 2015.02.01. 12:21 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@messor: Szerinted megéri az árát?kintről hozzták be annyit tudok.

Elküldve: 2015.02.01. 12:15 messor 

  • messor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 212

@milanos: Szép kis karbon keró. A kerékszett a Trek saját fejlesztése a Bontrager. Ahogy nézem Ultegra felszereltséggel. Errő itt az oldalon a tesztekben is olvashatsz.

Elküldve: 2015.02.01. 11:51 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

Sziasztok országutisok!A segitségetek szeretném kérni!Magam is országuti vásárláson töröm a fejem lehetőleg használtban gondolkodom!De elég nehéz találnom megfelelőt felszereltségben plussz még elég nagy is vagyok 192kb.Most találtam egyet viszonylag a közelben egy Trek madone 5.2 azt hiszem 2010-es lehet.itt van fent a bolhán.bocsi de linkelni most nem tudom.vetnétek rá egy pillantást?megéri az árát,méretben jó lehet?örülnék ha a kerékről is mondanátok valamit mi a tipusa?előre is köszi.űdv

Elküldve: 2014.12.21. 10:32 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@georgebutcher: Gratula! Várom az értékelést.

Elküldve: 2014.12.21. 09:01 georgebutcher 

  • georgebutcher avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 11

Sziasztok !

Hát végül meglett a befutó! Egy Focus culebro sl 3.0 2014! Nem ezt akartam eredetileg hanem a tesóját 5.0-át de olyan jó árat kaptam hogy nem lehetett kihagyni! Nagyon tetszik mondanom sem kell, minden tekintetben ... sajnos nincs viszonyítási alapom más out-hoz képest , de úgy gondolom jó bringa. Majd tavasszal írok róla véleményt is milyen használatban addig is téli álmot alszik majd :)

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!