TestBike Szépségversenyek

1-50 (136 hozzászólás)

Elküldve: 2013.04.01. 23:51 KennyThePro 

  • KennyThePro avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 79
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok

Mint a téma címéből is kiderül, ezt a témát a TestBike-on rendezett Szépségversenyeknek, Fotóversenyeknek szeretnénk szentelni. Mégpedig egy vitafórum szerű dolgot szeretnénk összehozni.

Kreatív ötleteket, tanácsokat, észrevételeket és probléma jelentéseket várunk ide legfőképpen. Egyszóval mindenféle visszajelzést.

Ha van valami jó ötleted, vagy esetleg probléma merülne fel akkor ne habozz és írd meg nekünk.

Üdv. Rendezőcsapat

Elküldve: 2016.05.19. 19:41 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@johnny336: Sajnos(vagy nem), én eladtam az esélyest :)

Elküldve: 2016.05.19. 12:53 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@JPeti86: volt egy jól kitalált, nagyjából hülyebiztos pontrendszer, szerintem az maradhat. Ti. szépségverseny album, ahova Laci tölti fel a képeket, amiket emailben küld a nevező, és csak szöveges pontozás érvényes, mert a répa anonim. Alacsony pontozást meg kell indokolni legalább egy nyelvtanilag helyes tőmondattal, egyes osztályzat osztásához már az összetett mondatok hatékony használata is szükséges. Nagyjából ennyi dióhéjban a régi rendszer, és működött.

Elküldve: 2016.05.19. 11:54 JPeti86 

  • JPeti86 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 252

Nekem is van "új" biciklim, bár inkább szörny mint szépség :-)

És hogyan gondoljátok megszervezni? Mert szerintem a legegyszerűbb megoldás (laikusként) valahogy úgy lenne, hogy ugyebár van a fórummotorban fotófeltöltés meg "répa" szavazat a képekre. És hogy a jelenlegi biciklik jelenlegi állapota legyen, mondjuk X napon és utána létrehozott és a pl. "szépségverseny" szót tartalmazó című / leírású új albumokkal lehetne nevezni, és mondjuk kikötés lenne a kerékpár lefotózása bizonyos szögekből (kétoldalt egész alakos kép mondjuk, meg ferdén hátulról - előlről, stb, hogy a részletek láthatóak legyenek, maximum N darab kép), és utána az albumok által kapott "répák" száma lenne a döntő. Így a szavazás módja is biztosított lenne egyből, és senki nem tudna a sajátjára szavazni.

Elküldve: 2016.05.19. 10:50 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Kenny: nekem van új bicóm, úgyhogy simán :)

Elküldve: 2016.05.15. 15:01 Kenny 

  • Kenny avatar
  • triálos fenegyerek
  • hozzászólások: 79

Egy kicsit megtörném a másfél éves csendet :) Ha valaki szeretne még szépségversenyt próbajelleggel meg lehetne hirdetni, másnem indulunk 10-15 fővel, de érdemes lenne egy kicsit felrázni az oldalt. Ha lenne jelentkező bevállalnám a dolog megszervezését. Tárgyi nyeremény nem lenne, virtuális oklevél készülne :) Ha valaki ebben benne van, akkor lehetne egy "hozz magaddal még egy főt" buli is, talán sikerül átívelni az üresedést :)

Elküldve: 2014.12.02. 20:55 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@dr.anonimus: amint már egyszer mondtuk, de nem szóltatok, hogy szóljatok ha kell segítség és Zénóval amit tudunk megoldunk és segítünk. Az ajánlat még mindig áll. Tehát ha akartok/akarsz valamit csinálni írj a profilomhoz, vagy ha fent vagyok neked facebook-ok akkor írj rám. Megoldjuk a nevezők számát és ezzel egy időben a szavazók számát is. Az egészhez nem kell más mint egy kis együttműködés.

Elküldve: 2014.12.01. 21:35 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

A sötétség ellepte az oldalt

Elküldve: 2014.11.25. 02:34 Zeke 

  • Zeke avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 113

@dr.anonimus: Segítséget kérni és elfogadni nem szégyen. Máskor (ha még lesz egyáltalán) szóljatok ha gond van. Nem ígérem , hogy pont akkor ráérek , más idejével meg nem én rendelkezek , de biztos vagyok benne , hogy akad aki pont ott és akkor tud egy kis időt szánni rá.

Elküldve: 2014.11.24. 18:02 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@dr.anonimus: semmi baj ,majd elkészíttetem valakivel az oklevelet. :)

Elküldve: 2014.11.24. 15:33 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@Kenny, meg úgy mindenki más is aki érdekelt: Az év végére tervezett versenyt kénytelen vagyok lefújni. Több oka van, első: Nagyjából sokként ért, hogy fél szünet után mindössze harmadannyi nevező volt a, mint az eddigi versenyeken.

A másik a felhasználók aktivitásának komoly mértékű megcsappanása(következtetés: szavazatok se lesznek, mert nincs kitől).

Harmadik, hogy kedves László kollégám kb szarik az egészre, nagyjából egymagam csináltam végig a legutóbbi versenyt.

Negyedik pedig, hogy technikai okok miatt nem tudok okleveleket, nevezési plakátokat, szabályzatokat etc. szépen, albumba feltölthető formában megcsinálni. (Bár ez áthidalható probléma)

Sajnálom ha ez csalódást jelent, de én így nem vállalom a továbbiakban a szervezést és lebonyolítást.

Elküldve: 2014.11.24. 12:55 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@johnny336: kérdés,hogy melyik kedden...

Elküldve: 2014.11.24. 12:43 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Kenny: indexen azt írták, hogy kedden lesz.

Elküldve: 2014.11.23. 22:18 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@Kenny: asszem én nem nevezek.....nem sok értelmét látni már...sztem

Elküldve: 2014.11.23. 21:09 Kenny 

  • Kenny avatar
  • triálos fenegyerek
  • hozzászólások: 79

Mikortól indul a téli szépségverseny? Az első hótól? Csak mert arra várhatunk egy ideig :D Kíváncsi vagyok, most már mindenképp nevezek :)

Elküldve: 2014.10.11. 22:37 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@paldi5: eltévedtél! nyiss topicot, és ott rendezd a dolgot, ez a hely nem arra van.

Elküldve: 2014.10.11. 22:36 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@ArtWolf: nem hiszem hogy az esős nyár az oka, valóban épül le a közösségi élet az oldalon. Van egy relatív lassan kopó kemény mag, az "őstestbikeosok" akihez lassanként csatlakozik a mindig aktív utánpótlás, ez nagyjából egy maroknyi ember. Vannak a jövőmenők, (egyszer látom topicot nyitni aztán eltűnik, etc.) A másik fajtájuk akik évente 5x ha felnéz és helloszia. Ahogy én látom e két "faj" kezd eltűnni. Az ok számomra ismeretlen, mert állítólag évről évre egyre többen pattannak nyeregbe, ergo az oldal aktív tagjainak a száma elvileg arányosan kellene, hogy növekedjen. Fő az optimizmus, számok törvénye alapján arányosabban kevesebb "selejtes" ember hülyeségeit kell elviselnünk.

@spank309: Igazából két jellemző hibád van amit ismerünk és nem visel el a megmaradt plebs az oldalon. Első: Nem bírsz ráülni a szádra, illetve féken tartani az ujjaid. Lehet hogy megvan a magad véleménye, de rájöhettél hogy a negatív kritikád általában senkit nem érdekel illetve csak a vérnyomást növeli, még ha jogos is. Pl az említett irreális áron hirdetett argyle tulajdonos valószínűleg azért hirdet ilyen áron mert:

a, ha kettővel több IQ-ja lenne egész jól elmenne sültkrumplinak(avagy tipikusan az a csoport akivel csak ujjkoptatás vitázni)

b, csóró és kell neki gyorsan sok pénz, illetve erősen alkuképes a megjelölt ár csak ezt nem hangoztatja

c, nem fontos neki a gyorsaság, ergo megvárhatja hogy a piaci viszonyok úgy adódjanak, hogy csak neki legyen 302 argyle eladó vagy csak az övénél drágább legyen.

d, valami egészen más

Bármelyik is legyen minek kell belepofázni, úgy hogy az adott tételt meg se akarod venni? Senki nem kért fel moderátornak, igazságosztónak és szószólónak.

Második: Elhisszük hogy erős vagy meg minden és nyolcszázeres bringád van, de a kihaénnem meg énvagyokafaszagyek stílust kéretik hanyagolni, az egésszéges szerénység az elfogadott standard az oldalon.

Mielőtt még bereccsennél hogy "bzmeg kioktatott ez a kis szar" nem árt megnézni épp melyik topicban folyik a "bájcsevej". Akár törölhet(tet)ném is ezt az egészet

@milu95: egy szóban jellemezted a helyzet komolyságát, köszönöm :)

@Stifler1996, Ns-Biker87: Hát igen, rendesen rontja a morált nálunk is. Valóban off, az eddig bejelentett versenyeken kívül többet nem fogok szervezni, az tuti.

Elküldve: 2014.10.11. 19:11 ArtWolf 

  • ArtWolf avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 478

Ez az acsarkodás, meg ki a faszább gyerek... istenem... Ha nem tetszik a másik, letiltod a hozzászólásait és kész... Amúgy meg a pangást, akár a szépségversenyt nézzük, akár úgy általában az oldalt, inkább a hülye időjárásnak tudhatjuk be, szerintem. Illetve remélem... (csak magamból indulok ki, a szépségversenyre normális kép híján nem neveztem, ősszel meg talán 150 km-t ha mentem... szal :S )

Elküldve: 2014.10.11. 03:56 paldi5 

  • paldi5 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

@spank309: Ha nem tudnád egy fórumon vagyunk, kérlek moderáld magad. Ui: Én ilyen hülyeségek miatt nem vetekednék, de te tudod. Amúgy meg azt vesz amit akar, ha egyszer enyém tudja az árakat, legyen az a tanuló pénze, anélkül úgy sem tanul. UiUi: ha adsz egy mutant Evo-t szívesen váltok arra is,

Elküldve: 2014.10.10. 23:21 milu95 

  • milu95 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 19

csajbunyóóóó

Elküldve: 2014.10.10. 23:15 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@paldi5: Te nem azért de körbe néztél a hirdetések közt mikhez írok? Argyle 302-öt ki vesz meg 90 ezerért? mikor már RCT-t veszel? És nem gondolod h kicsit gyanús h nem volt csak egyik oldalról le fényképezve az a capital? lehetett volna az "enyém" de nem az enyém volt mert nem voltál elég figyelmes hogy elolvasd hogy kölcsön bicó volt. Neked is Ns-ed van te idióta gyökér, ki a fasznak hiszed magad? Élőben már agyon basztalak volna egy ilyen beszólásért mint amit te most itt nyomsz. De hogy még menőbb legyek te buzi... 800ezer forint volt, rendes áron számolva. Ugyan olyan senki vagyok mint te csak az a különbség hogy ha én lebaszok neked akkor azt te megérzed de fordítva nem ;) Válogasd meg a szavaid hülye gyerek.

Elküldve: 2014.10.10. 15:09 Corvo 

  • Corvo avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 15

@paldi5: +1

Elküldve: 2014.10.10. 12:26 paldi5 

  • paldi5 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

@spank309: Nem azért a két forintért, de te meg annyira el vagy szálva magadtól hogy nem is éri a lábad a földet. Mindenki hirdetését fikázod... Haverom meg hirdette a capitalt, neked feltétlen oda kellett írni hogy biztos a tied volt, szét van horpadva az oldala... Hat képzeld nincs ;) Mindenki bicaja szar, csak a tied profi mert rs költöttél vagy 300.000-ret. De attól hogy ns majestyd van nem fog magátol trükköt tanulni.. Ez az elmentel az oldalról es jöttek a hülyék dolog vicc egy kicsit nem? Ki vagy te hogy ekkoa a befolyásod az oldalon?!

Elküldve: 2014.10.09. 23:11 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Én ezt már mikor megmondtam, akkor is én voltak a fasz mert elküldtem a sok nyomorékot, aztán elmentünk mi, betelt az oldal hülyékkel és le is épültek a normálisak...

Elküldve: 2014.10.09. 21:06 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@KennyThePro: az a durva hogy már alig van aktivitás az oldalon.. Lassan off szerintem..

Elküldve: 2014.10.09. 19:49 Stifler1996 

  • Stifler1996 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 44

Azért ez tényleg durva, hogy ennyi nevező van... Bezzeg a régi szép idők, mikor a nevezők száma bőven 100 fő felett volt. Botrány. Jóformán szavazatok sincsenek a képek alatt. Na mind1 úgy tűnik közeleg a vége ennek a dolognak is. Mint ahogy az oldalnak is... Sajnos

Elküldve: 2014.10.08. 23:08 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Ahogy nézem a felhozatalt, téli verseny már nem is lesz =D Durván eltűntek az emberek... De nemhiába...

Elküldve: 2014.09.26. 06:53 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@sanyiiiii: nem kötelező

Elküldve: 2014.09.25. 18:36 sanyiiiii 

  • sanyiiiii avatar
  • sima XC-s
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 11

A mostani szépségversenyhez is kell igazolókép?

Elküldve: 2014.09.15. 17:10 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Elküldve: 2014.09.15. 16:32 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Beharangozó: Év végén valamikor december vége felé, kb karácsonyi kezdettel rendezünk megint versenyt. Azonban ez merőben más lesz, mint az eddigiek... Részletek később :)

Elküldve: 2014.09.13. 15:13 KennyThePro 

  • KennyThePro avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 79

Nevezési határidő meghosszabbítva 2014.9.30-ig!

Elküldve: 2014.09.11. 23:27 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Mi van akkor ha ilyen szar idő van, és én direkt most akartam elkészíteni a képet? De az igazat megvallva nincs is sok kedvem indulni

Elküldve: 2014.09.02. 11:28 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@ArtWolf: majd szólok a nagyfiamnak, hogy rajzoljon rá napocskát :D

Elküldve: 2014.09.01. 20:11 ArtWolf 

  • ArtWolf avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 478

@dr.anonimus: Akkor én meg kötöszködöm egy kicsit: egész nyáron szokatlanul sokat esett az eső, szóval ha az idei nyarat nézzük, akkor helytálló lehet az esős fénykép... Jól gondolom-e? :P

Elküldve: 2014.09.01. 18:36 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@johnny336: Nyilván a szavazóközönség is ebben az országban él, tudja milyen nyarunk volt. Egyébként 20-án este töltöttem fel a nevezéssel kapcsolatos dolgokat, pl harmincadikán szombaton kifejezetten szép napos idő volt (itt)...

Elküldve: 2014.09.01. 15:07 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Hadd értetlenkedjek picit...

Nyári szépségverseny, tehát nyári hangulatú kép kell? Csak azért kérdezem, mert a mai időjárás lesz az alap egész szeptemberben :D

Elküldve: 2014.09.01. 13:34 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

@KennyThePro: Valahogy elkerülte a figyelmemet... köszi

Elküldve: 2014.09.01. 11:14 KennyThePro 

  • KennyThePro avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 79

@mikloskaresz: az egyetlen információ amit a képen közöltem: szept.15

Elküldve: 2014.08.31. 23:06 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

@dr.anonimus: Beküldési határidő?

Elküldve: 2014.08.21. 15:10 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

@dr.anonimus: Szuper :D Köszi.

Elküldve: 2014.08.21. 09:58 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@mikloskaresz: igen

Elküldve: 2014.08.21. 09:32 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

Szóval ha jól értem, akkor mindhárom bicómmal nevezhetek külön kategóriákba? :) Városi, retró, all mountain.

Elküldve: 2014.08.16. 14:16 Lecso11 

  • Lecso11 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 138

@dr.anonimus: az tökéletes :D

Elküldve: 2014.08.14. 22:41 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@LeviRider: Laci 16.-tól ér rá. Még szabályzatot kell írni-módosítani, stb. Mindent beleszámolva szerintem 18-20.-tól lesz nevezés, de egyenlőre ezt nem kell konkrétumnak venni.

@ArtWolf: Ha épp nem esik akkor meg jó esetben csak bokáig érő sár van terepen. Nem éppen bringabarát ez a "nyár".

Elküldve: 2014.08.14. 21:16 ArtWolf 

  • ArtWolf avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 478

@tiberius: Pff, nekem mondod? az elmúlt másfél hónapban ma áztam el, ha jól számolok, hatodjára...És ami a legjobban bosszant: nem volt két napnál tovább tiszta a bringám. Már nincs is kedvem lemosni... -.-

Elküldve: 2014.08.12. 21:30 Lecso11 

  • Lecso11 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 138

Van már infó, hogy mikor lehet nevezni?

Elküldve: 2014.08.07. 10:12 tiberius 

  • tiberius avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 80

@ArtWolf: Minden áldott nap esik ez a nyamvadt eső.Legalábbis itt bp-en.

Elküldve: 2014.08.07. 08:09 ArtWolf 

  • ArtWolf avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 478

@ikarus266: Mer miért? :D

Elküldve: 2014.08.07. 00:20 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@ArtWolf: Ne, Neeeeeeeeeeeeeeee! :D

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!