Többnapos külföldi kerékpártúra

1-50 (60 hozzászólás)

Elküldve: 2011.03.27. 14:43 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok!

Nyárra tervezek egy hosszabb túrát Magyarországról Görögországba (Thesszaloniki) az EuroVelo #11-es útvonalat követve. Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, akkor ide leírhatná. Vagy ha szeretne csatlakozni, akkor várom szeretettel.

Köszi a válaszokat! Sz.B.

Elküldve: 2011.11.04. 19:44 cycling 

  • cycling avatar
  • varacskosdisznó
  • hozzászólások: 2

Sziasztok!

Én 8 éve járok vadkempinges külföldi és belföldi 8-12 napos túrákra , Olaszország , Németország és Ausztria területén, ha valakit érdekel szívesen adok felvilágosítást! Tel: 20-9-328-208 E-mail: lustyikgabor@t-online.hu Esetleg túratársakat is keresek! A 2011-es Ausztriai túráról pár fotót találtok a retromountainbike.5mp.eu oldalon.

Elküldve: 2011.11.04. 19:40 cycling 

  • cycling avatar
  • varacskosdisznó
  • hozzászólások: 2

Sziasztok!

Én 8 éve járok vadkempinges külföldi és belföldi 8-12 napos túrákra , Olaszország , Németország és Ausztria területén, ha valakit érdekel szívesen adok felvilágosítást! Tel: 20-9-328-208 E-mail: lustyikgabor@t-online.hu Esetleg túratársakat is keresek! A 2011-es Ausztriai túráról pár fotót találtok a retromountainbike.5mp.eu oldalon.

Elküldve: 2011.06.11. 11:40 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Úgy tűnik hogy ez nekünk mégse fog összejönni idén sajnos... :(

Elküldve: 2011.05.12. 22:07 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

A terv az a fejemben, hogy július első napjaiban felülünk a bringára, tekerünk max 1 hetet, de inkább 5-6 napot, aztán leszállunk Görögországban a drótszamarakról. Én tervezek ott lenni 1 hetet, aztán ha letelt, lehet visszafelé jönni. Kb. ez a túra koncepciója.

Elküldve: 2011.04.27. 19:57 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Ezzel biztosan nem lesz gond!

Elküldve: 2011.04.23. 19:50 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: Hogy megy az edzés? Ha tényleg részt akarsz venni egy ilyen túrán, akkor azt komolyan kell venni; csak mondom. Remélem, hogy nem okoz különösebb gondot, hogy egy nap teljesíts akár 100-120 kilométert úgy, hogy akár 1 hétig is tudd ezt a formát hozni.

Elküldve: 2011.04.16. 11:53 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: Egyelőre nem tudom, hogy mennyit kell majd költeni, de az én tervem az, hogy 1 hetet maradok is Thesszalonikiben, lakik ott néhány barátom. Plusz én oda-vissza mondom a témát, de említetted, hogy repülni akarsz visszafelé, szóval ez változtat a helyzeten.

Elküldve: 2011.04.14. 18:46 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@petiboy_24:

Persze ez így van, nincs is gond azzal hogy mondjuk 80-at viszunk és valszeg 40-et költünk.Csak ahogy Balázs szavaiból kivettem, ő úgy gondolta hogy ennyit tényleg elköltünk ( = lehet vinni 120-at :D ) Szóval ezen csodálkoztam egy kicsit, azthittem ez kevesebből meglesz, de nyilván még ezt én is át fogom számolni!

Elküldve: 2011.04.14. 17:57 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

@Patrikkkk: a költségekhez jegyezném meg, hogy még mindig jobb magaddal vinni 80- at, és hazahozni belőle 40-et, mint ha valami történik, elfogy a pénzed, és ott állsz a bicajt támasztva 800 km-re, közben vakargatod a buksid... :)

Elküldve: 2011.04.14. 17:22 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Ez teljesen rendben van így! Alapvetően sátrazás, aztán max egy-kétszer szálláson.

Azt hittem félreértettük egymást, de ezek szerint nem. Tehát úgy gondolod ez az egész lesz egy jó 80-as? :O

Elküldve: 2011.04.14. 17:04 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: nem célom a pénzszórás. Konzerveket meg ilyeneket szerintem fölösleges vinni egy bizonyos mennyiségen felül, már csak azért, mert azt akármelyik vegyesboltban kaphatunk. Most hogy itthon vesszük meg, vagy mondjuk út alatt, az szinte mindegy. Max nem cipelünk annyi súlyt, ami egy ekkora túrán nem hátrány.Akármilyen kaja megromlik a 30-40 fokos melegben (táskában még lehet melegebb is akár). De én nem akarok beleszólni abba, hogy ki mit hozna. A szállással kapcsolatban mondom, én sem vagyok sátrazás ellenes. A kajálásról még annyit, hogy kollégistaként én tudom, hogy miként lehet fillérekből jóllakni, szóval ezzel nem lesz gond. A szállásra nem tudok mit mondani. Ha nem adottak a feltételek a sátrazáshoz és olcsón lehet szállást találni, akkor én szállás pártján állok. Hidd el, jó tud az lenni többszáz kilométer után, ha egy ágyba rogysz össze és nem egy polifómon a sátorban (nem is beszélve a sátor felállításával járó szarakodásról). Egyébként én is a sátrazást preferálom, de ez legyen a legnagyobb probléma.

Elküldve: 2011.04.14. 13:21 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

http://www.ahogyerzed.hu/?article=197

Tehát valami ilyesmire gondoltam én! ( se szállásra, sem étteremre nem költöttek )

Elküldve: 2011.04.14. 13:12 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Nem tudom mennyire gondoltad ezt az egész túrát "önellátónak".Tehát ebédelni, vacsorázni étterem? Szerintem ez nem feltétlen jó ötlet.Itthonról lehet vinni hideg kajákat, vagy valami egyszerű dolgot ott is lehet főzni!

Most már látom hogy azért vannak különbségek az elképzeléseinkben! Én amondó vagyok hogy amit lehet azt mindent magunknak próbáljunk megteremteni ( ennek pont az alényege hogy alig kerül pénzbe ) Csak ehhez viszont kellenek a nagy málhák, ez is igaz, de viszont tényleg akkor csinálunk, és azt amit akarunk ( kaja, a szállás ( vagyis a sátor) stb. )

Elküldve: 2011.04.13. 21:40 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

Egyébként remélem, tisztában vagytok vele, hogy ez anyagilag sem kis vállalkozás. Kb. 1 havi minimálbérben gondolkozzatok, de az csak a minimum szerintem. Még nem ártana átszámolni kajával, esetleg szállással együtt a dolgot. Vagy ha valakinek van ötlete, akkor azt várom.

Elküldve: 2011.04.12. 15:13 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Persze, nem új, de még mindig olcsóbb mint újonnan.Mindenesetre megnézem majd a héten, aztán írok.

Elküldve: 2011.04.12. 14:50 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: "valaki azt mondta újonnan az alkatrészek stb. 150 körül mozognak összesen"

Csakhogy ezek nem új alkatrészek, barátom :) Bár attól még lehet jó, ugye.

"Attól függetlenül, hogy nem trekking, egy országútival (ami méretben megfelelő ) is lehet teljesíteni egy ilyen túrát, még meglehetősen kényelmesen, nem?"

Fogalmam sincs, még nem túráztam országútival. De ha azt nézed, a Tour de France se csak a sarki boltig tart, ott is kemény távokat mennek változatos terepen.

Elküldve: 2011.04.12. 14:15 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Na ez az hogy mennyire lesz kényelmes... :S Mert pontosan ez lesz a baj, hogy 2 perc alatt azt nem fogom tudni eldönteni hogy most 1000 km múlva is kényelmes lesz-e vagy nem... Viszont ez egy nagyon jó kerékpár ( valaki azt mondta újonnan az alkatrészek stb. 150 körül mozognak összesen ) és nem kéne elszalasztani.De azért ha méretre jó lesz, akkor megveszem.Attól függetlenül, hogy nem trekking, egy országútival (ami méretben megfelelő ) is lehet teljesíteni egy ilyen túrát, még meglehetősen kényelmesen, nem?

Elküldve: 2011.04.12. 01:15 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: Hogy alu vagy acél, az tök mindegy. Ha tíz éves a canga, az még fiatal. Csak nézz szét az utakon vagy akár itt tb-n, tucatjával találsz felújított több évtizedes bringákat, teljesen jó mindegyik. Ez nem DH bicaj, ami pár év alatt megadja magát az extrém terheléstől. Ha aszfalton mégy vele, akár egy életre is megteszi a váz, én amondó vagyok. A képek alapján szépen rendben van tartva és igényes is a felszereltség. Én biztos megvenném a helyedben, de a világért sem akarom reklámozni a más cuccát. Próbáld ki, aztán ha jónak látod, akkor döntsd el, hogy kell-e vagy sem. Csak arra figyelj oda, hogy egy félperces teszttekerés alapján (amit a vásárlás előtt fogsz elvégezni) nehéz eldönteni, hogy neked ez a bringa hosszútávon is kényelmes lesz; a vázméret és a geometria sokat számít ezen a ponton. (Zárójelben mondom el, hogy párszáz/-ezer kilométert letekerni országútin nem biztos, hogy a legkényelmesebb, nem komfortos hosszútávon a "verseny" testhelyzet, úgy tudom) (Majd a kormányon a szarvakat azért állítsd be, így elég furán állnak.. :D )

Elküldve: 2011.04.11. 22:08 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@szami:

Köszi szépen a válaszokat! ;) Majd beszámolok a tapasztalatokról!

Elküldve: 2011.04.11. 22:03 szami 

  • szami avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@Patrikkkk: Igen, szerintem ez frankó túrabicaj aszfaltra. Valószínűleg elég jól is mehet.

Elküldve: 2011.04.11. 21:54 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@szami:

Szerdán ki fogom próbálni, és ha kényelmes akkor szerintem megveszem.Aztán majd még csomagtartó kell hátra, de ez már csak részletkérdés.Akkor szerinted így összeségében ez alkalmas akár ilyen hosszabb túrákra is?

Elküldve: 2011.04.11. 21:38 szami 

  • szami avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@Patrikkkk: A váz ha acél akkor nyugodt szívvel bevállalhatod, ha alu az már rizikósabb történet. A méretét tekintve szerintem határeset. De az lenne a legjobb ha ki tudnád próbálni. Egy kormányszárral, vagy az ülés hátratolásával sokat lehet kompenzálni ha esetleg kicsi a váz.

Elküldve: 2011.04.11. 20:45 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@szami:

Meg attól félek egy kicsit, hogy az 54-es váz nem lesz túl kicsi a 180 cm-emhez? :O

Elküldve: 2011.04.11. 20:44 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@szami:

Mindenki dicséri, csak azt mondják egy baja van, hogy régi.Már 10 éves, a váz is ugye régi, meg ehhez új alkatrészeket se lehet kapni elméletileg. (?)

Elküldve: 2011.04.11. 20:32 szami 

  • szami avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@Patrikkkk: Szerintem ez a bringa simán megér ennyit! Nagyon jó cuccokból, igényesen van összerakva!

Elküldve: 2011.04.11. 15:51 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

Az első komolyabb kerékpáromat nézem, de szinte már biztos h melyik lesz:

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=48060

Már beszéltem a sráccal, de gondoltam megkérdezem azért a túratársakat is :D

Mit gondoltok róla? Tele van Deore-val, szóval mindenképpen jónak tűnik, valószínűleg még a héten meg is veszem.( 67.000-ért szerintem rohadtul megéri )

Elküldve: 2011.04.10. 14:20 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@botamilan:

Július lenne nekem is abszolút a legjobb!

Elküldve: 2011.04.10. 14:19 botamilan 

  • botamilan avatar
  • sima XC-s
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 16

@Patrikkkk: Az augusztus nekem se jó már, a július az igen.Júniusba meg kitudja mikor végzek a vizsgákkal.

Elküldve: 2011.04.10. 14:07 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@botamilan:

Ezt még mindenképpen megfontoljuk, majd kiderül :) Itt az időpontokkal még annyit hogy valószínűleg augusztus már nem lenne túl jó nekem, szóval június-július környékén kellene menne ha ez megoldható.? Aztán azon belül már mind1 h mikor :)

Elküldve: 2011.04.10. 13:54 botamilan 

  • botamilan avatar
  • sima XC-s
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 16

@Patrikkkk: Észre se veszed ha jó a társaság:)Menne az simán oda vissza:)

Elküldve: 2011.04.10. 13:53 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: Én is az oda-vissza tekerés barátja vagyok amúgy :) Nyíregyházi vagyok, botamilan Úr pedig Nagykállói, ha nem tévedek, ami kb. 15km innen, ahol én vagyok.

Az oda-vissza dolgot döntsd el, de én biztosan eltekerek Tesszalonikiig oda-vissza. Aztán, hogy azon felül mit, azt majd meglátjuk. Sok dologtól függ (pl. időjárás, erőnlét, kedv, anyagiak, stb.) Nekem is ez lesz az első nagy túrám, úgyhogy nem tudok még mire alapozni sajna a tervezést illetően, max. mások tapasztalataira. De az mindig más, mint a saját..

@botamilan: ok, a tekerés még várhat, de mindenképpen írj rám, ha kész vagy és mehetünk egy edzőkört!

Elküldve: 2011.04.10. 13:35 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@botamilan:

Hááát nem tudom :D Az azért sok lenne :D Maximum úgy mennénk oda-vissza hogy csak Thesszaloniki-ig megyünk aztán vissza, de akkor inkább Athénig aztán repülővel haza.De hát ez már csak részletkérdés, Thesszaloniki-ig biztos együtt megyünk!

Elküldve: 2011.04.10. 13:30 botamilan 

  • botamilan avatar
  • sima XC-s
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 16

@Patrikkkk: Ha már egyszer letekerünk akkor visszafelé is tekerünk:D

Elküldve: 2011.04.10. 13:29 botamilan 

  • botamilan avatar
  • sima XC-s
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 16

@Sz. Balázs: Még nem tudom mi lesz jövőhéten!Lehet a Mátrába megyek.

Elküldve: 2011.04.10. 13:23 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Még annyi hogy majd a túra elött egyszer össze kéne jönni egy közös tekerésre :) Ti hol laktok? Én kiskőrösi vagyok ( vagy elég ha annyit mondok: Petőfi :D )Gergő, a haverom pedig szegedi.

Elküldve: 2011.04.10. 12:51 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: Nem vagyok ellene Athénnek, csak nekem Thesszaloniki lenne az egyik állomás. Ott vannak régi haverok, lennék velük szívesen pár napot. Szeged-Thesszaloniki a GoogleMaps szerint ~840km, majd Thesszalonikiből Athén egy bő 500-as.

Elküldve: 2011.04.10. 12:46 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@botamilan: Ha a túratáskádat felpakoljuk az én gépemre, akkor jól járunk, mert nekem pont nincs olyanom, viszont lehet rendes csomagtartót tenni a támvillára. Csomagtartót meg szerek a netről. Áll az alku? :D

Elküldve: 2011.04.10. 12:38 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

Ez jó hír! A vadkempinggel ( ahogy így olvasgattam mások útinaplóiból ) nincs nagy gond...Főleg ha este csak lefekszünk, korán reggel indulunk, nem fognak észrevenni.

Ahogy látom akkor te (ti) oda-vissza utat terveztek.Mi úgy beszéltük hogy csak oda, aztán vissza repülővel :D De ez már csak részletkérdés, Athénig mindenképpen együtt megyünk :)

Elküldve: 2011.04.10. 12:30 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: Az időponton még nem gondolkodtam, ha vége a vizsgaidőszaknak és lesz három szabad hét, akkor tolhatjuk. Még ki kell gondoljam. Nekem a csomagtartó és táska nem gond, leszámítva, hogy még egyik sincs :D Van hely a vázamon felrögzíteni amúgy.

Elküldve: 2011.04.10. 12:09 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Sz. Balázs:

A másik fontos kérdés hogy pontosan mikor mennénk? Július eleje? Botamilan említette h ő nem tud csomagtartót rakni a kerékpárjára ( én nekem és a haveromnak ezzel nincs gond ) de te is meg tudod ezt oldani?

Elküldve: 2011.04.10. 11:37 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

Na, alakul a túracsapat! Ez mindenképpen jó hír! De ami a szállást illeti, nem akarok senkit kiábrándítani, de azért egy esős éjszakán nem olyan jó a sátor, akármilyen jól szigetelt is. Amúgy én is sátorpárti vagyok, szóval felőlem mehet, ha találunk kempinghelyet. A vadkempinggel csak óvatosan, mert azt büntetik (ha elkapnak). :-) @botamilan: Akkor ideje lenne nyomatni egy-két edzőkört a napokban, hetekben. Mondjuk a Nagykálló-Nyíregyháza-Tokaj-Nyíregyháza-Nagykálló távhoz mit szólsz jövő héten?

Elküldve: 2011.04.10. 09:56 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@botamilan:

Ezt minddenképpen jó hallani! :) Tehát akkor már 4-en lennénk ami nagyszerű lenne.Én is pont így vagyok Athénnal: ha már elmentek Görögországig akkor Athén-t meg kéne látogatni!A málhás túrába mint már mondtam a sátrazás a legszebb.Nekem ez egy fajta szabdság, menekülés a hétköznapokból :D Az hogy nem kell semmiért aggódnód, csak tekerni stb., aztán ha fáradt vagy alszol, kész.Tehát én ( vagyis: mi ) nem szeretnénk valamilyen szálláson aludni, ennek az a lényege hogy mindent magunknak csinálunk :)

Elküldve: 2011.04.10. 09:34 botamilan 

  • botamilan avatar
  • sima XC-s
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 16

@Patrikkkk: Nagyon komolyan gondolom! De én ezt nem is mertem mondani, h ha már odáig lemegyünk akkor menjünk Athént is megnézni:D Nem vagyok az a nagy tervező fajta, de szeretek tekerni és az a fajta vagyok, ha már eddig eljöttünk akkor miért nem megyünk tovább ha van erő? Ilyenekből alakul ki, h betervezünk egy 60ast és lesz belőle dupla annyi:) Szeretnék végre egy nagyot menni, jó társasággal ilyen helyre. Nyáron még lehet mennék Németországba, és ha ez a 2 összejönne akkor azt mondanám, h egy igen tartalmas és jó szezonom lenne:) A málhás cucc tetszik egyébként, csak nálam az a gond, h nem tudok csak a nyeregcsőre tenni csomagtartót.Az én vázamon nincsenek felfogatási pontok. Am van 3 részes túra táskám meg minden...Csak vázcsere volt. Én nagyon szeretnék menni.Ha összejönne egy jó társaság simán.De akár még ha 2en lennénk is elmennék:)

Elküldve: 2011.04.09. 21:38 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@botamilan:

Mennyire komolyak a te szándékaid? :D

Elküldve: 2011.04.09. 21:36 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

@Sz. Balázs:

De, egyébként teljesen igazad van... :) Sok sikert hozzá, remélem összejön! ;)

Elküldve: 2011.04.09. 21:32 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@petiboy_24: teljesen igazad van. Én is kb. 3 hetet kalkuláltam :D Asszem tudom melyik beszámolóra gondolsz. Hát most mit mondjak..? Nekem inkább kalandos, mint veszélyes. Akár kerülhet az életembe is.. De ilyen alapon akármikor elbaszhat egy kamion itthon is, ehhez nem kell külföldre menni, nemde?

Elküldve: 2011.04.09. 21:28 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Patrikkkk: kitaláljuk. Előbb egyáltalán induljunk útnak :D Amúgy Athén nem nagy cucc.. lepukkant, lakhatatlan és a britek elvittek belőle minden nézhető cuccot.

Elküldve: 2011.04.09. 20:39 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

Akkor ez barátok közt is oda- vissza két hét, ha jól fundálom, és ha még pár napot ott valami jó kis tengerparti helyen sátor- táboroznátok is, akkor lassan 3 hét, ez már majdnem NEM a sima "többnapos" túra kategória. :) Inkább egy hónap. :D Olvastátok a túrabeszámolóját neten az egyik elődötöknek a Szerbiai részről? Tuti arra akartok menni? :)

Elküldve: 2011.04.09. 20:06 Patrikkkk 

  • Patrikkkk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 28

@Patrikkkk:

*?Athén biztos nem játszik ? Ha már odáig elmennénk lehet érdemes lenne Athént is meglátogatni :D

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!