Biciklikk '15 nyereményjáték kérdések / válaszok?

51-100 (138 hozzászólás)

Elküldve: 2015.10.13. 18:24 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

Elküldve: 2015.10.13. 15:48 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Neuler: meg volt a sorsolás! Most meg ki a hírlevél róla!

Elküldve: 2015.10.13. 15:13 Neuler 

  • Neuler avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 42

Sziasztok!

Elnézést ha már ki lett írva valahova, de mikor lesz a sorsolás?

Elküldve: 2015.10.09. 16:37 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@szucszoli89: nem értesítjük azt, aki nem ír hasznos véleményt. Igen, ilyenkor újraszámolja az oldal a sorsjegyeket!

Elküldve: 2015.10.09. 15:45 szucszoli89 

  • szucszoli89 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@hefi: ...Akinek törlik a véleményét a túl minimális tartalom miatt, az kap erről valami értesítést?

Illetve akinek a véleménye ezután kerül az első helyre és megkapja a +2 pontját, annak azt beleszámítják ebbe a nyereményjátékba?

Elküldve: 2015.10.09. 11:17 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@NorBEE300: igen, ilyenkor tied a 3 jegy!

Elküldve: 2015.10.09. 10:27 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@hefi: Szia! Lenne egy kérdésem ezzel a termékkel kapcsolatban. Amint látom dolgoztok a vélemények "ritkításán" :). No már most amíg tartott a játék, azon időn belül véleményeztem a fentebb említett terméket, igaz mint második véleményíró. Tehát egy sorsjegyet kaptam érte. Az első véleményező, Legnano nevű felhasználó írt róla két sort (emlékezetem szerint) és mivel az ő véleménye törlésre került, így maradt az én (egyedüli) irományom a termékről. Ilyen esetben jár érte a három sorsjegy?

Elküldve: 2015.10.09. 10:10 szucszoli89 

  • szucszoli89 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@hefi: Másik gépről és másik oprendszerről sem tudok (más) képet (sem) feltölteni a wowow fényvisszaverős szalaghoz. Üdv!

Elküldve: 2015.10.09. 08:32 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@hefi: Köszi a választ,ezekkel nincs is gond,csak az eljárással hogy ezt így a fórumon egymás közt kell megtudnunk.Akkor itt és most szeretnék a tisztelt adminoktól és játék szervezőktől hivatalos tájékoztatást kérni a sorsolás pontos időpontjáról, a megváltozott nyereményjáték szabályzatról.Köszönöm.

Elküldve: 2015.10.08. 22:44 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@freeride69x: technikai problémák adódtak. Jogunk van elhalasztani indoklás nélkül a sorsolás időpontját.

Elküldve: 2015.10.08. 21:42 szucszoli89 

  • szucszoli89 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@hefi: http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/wowow-reflective-band-fenyvisszavero-szalag-tepozaras?rvid=57169

Windows 10-et használok. Holnap megnézem egy másik gépről...

Elküldve: 2015.10.08. 15:48 Gliss 

  • Gliss avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 57

De jó, még meg van a remény, hogy legközelebb már a zsír új bringámmal induljak túrázni... :D

Elküldve: 2015.10.08. 15:29 torrentcsk 

  • torrentcsk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Lesz ma sorsolás?

Elküldve: 2015.10.08. 14:35 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@hefi: A játék szabályzatában 10.08. szerepel sorsolási időpontként. Miért változott meg az időpont? Miért nem kaptam erről tájékoztatást,értesítést? Mikor és hol lesz nyilvánosan bejelentve a győztes,ergo honnan fogom megtudni hogy a sorsolás megtörtént?Mikor van az új sorsolás pontosan? Miért változtatták meg utólagosan a játékszabályzatot?

Elküldve: 2015.10.07. 15:32 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@szucszoli89: nekünk sikerült Firefox, Chrome böngészővel. Milyen operációs rendszert használsz? Meg tudod írni a wowow oldal címét, amit véleményezni szeretnél?

Köszönjük!

Elküldve: 2015.10.07. 13:02 szucszoli89 

  • szucszoli89 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@mikloskaresz: Igen, jó, hogy felhoztad a témát, mert emúgy is érdeklődni akartam a testbike szerkesztőségétől, hogy a wowow fényvisszaverős szalaghoz miért nem tudtam és tudok képet feltölteni!? Többféle böngészőn keresztül is próbáltam, de hiába. Nem rakja be a képet. Mentés után nem jelenik meg.

Elküldve: 2015.10.07. 10:05 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

@szucszoli89: Bocs, nem szóltam semmit! :)

Elküldve: 2015.10.07. 10:02 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

@szucszoli89: Gondoltam meglesem a véleményeidet, kíváncsiságból. Ugye tudod, hogy "saját készítésű" fotókat kellett feltölteni? Mert ez így...háááát...gyenge!

Elküldve: 2015.10.07. 07:38 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Mperor: jövő héten!

Elküldve: 2015.10.06. 18:42 Mperor 

  • Mperor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Sziasztok! Sorsolás mikor van?

Elküldve: 2015.10.05. 16:24 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@szucszoli89: Látom magyarázkodunk! Ha ennyire még vagy győződve, hogy ez volt a szándéka az "oldalnak" a vélemények sokszorozásával akkor miért is? Egyébként mindegy, nem a játékszabályok ellen való amit itt többen csinálnak, hanem a saját (vagy mások) önbecsülése (megbecsülése) ellen. Ahogy néztem, Te a végefelé még próbáltál is minden hasznos információt összeszedni. Voltak akik öt szól többet nem is írtak.

Elküldve: 2015.10.05. 16:04 szucszoli89 

  • szucszoli89 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

Igen, itt páran olyan harciasan fellázadtatok az egyszerű véleményeket beküldők ellen, mintha csak a Sauth Park szereplői lennétek. :) Komolyan börleszk-be illik a viselkedésetek. :)

Mintha valami égbekiáltó erkölcstelenség történt volna, miközben az igazság az, hogy a nyereményjáték szervezőinek a célja valósult meg: Ha nem a pontgyűjtés lett volna a cél, akkor minden bizonnyal senki nem arra gyúrt volna, hogy több pontja legyen, mint a másiknak és akkor valóban én sem értékeltem volna az anyacsavart, meg a bowdenvéget.. :)

Mert egyébként nem hiszem, hogy túl nagy igazságtalanság lett volna, ha nem teszik láthatóvá a pontverseny eredményét. Tehát ez így kialakult helyzetért főleg azok felelősek, akik kitalálták ezt a játékot, de arra már nem gondoltak, hogy a nyeremény ranglista által konfliktusok alakulnak majd ki azok között, akik a magas pontszámok mögött céltudatosan nem fogják látni az értékes véleményeket. Hanem csak azokra a véleményekre koncentrálódik a figyelmük, amikről egyébként sem lehetne normális terjedelmű tapasztalatokat írni. (a legtöbb esetben)

Kvázi nem is fogsz majd vásárlás előtt hosszas órákat azon agyalni, hogy vajon melyik bowdenvéget kellene választani. Tehát ilyen helyzetben együgyű dolog arra hivatkozni, hogy nincs értéke és haszna az adott véleménynek.

Én sem várom el senkitől, hogy pl. a youtubon csak és kizárólag akkor írjon véleményt egy videoklipp, vagy bármi alá, ha van normális épkézláb véleménye, ami nemcsak abban merül ki, hogy "hú ez negyon f@sza".

Elküldve: 2015.10.04. 23:18 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

...no meg az egy mondatos vélemények, hmmm....kicsit sem átlátszó :)

Elküldve: 2015.10.04. 23:16 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

Hát ez durva, hogy egyesek minden sz@rt véleményeztek :) Noname kormánycsapágytól elkezdve váltóbowdenig... Gondolom, majd megszűrik az adminok a haszontalan, futószalagos véleményeket. Sokszor segített egy-egy vélemény valamely termékvásárláskor, remélem ez után is így lesz! Köszönöm!

Elküldve: 2015.10.04. 11:13 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

@hefi: Aaaz igen! 8:55-9:44 -ig 17 véleményt legyártani! Tapsold meg a fejedet Prinyó!

Elküldve: 2015.10.04. 08:40 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@hefi: ma van az utolsó nap!! A 4 nyereményjátékból, ami hasonló szabályokkal futott MINDIG volt az első 10-ből, aki nyert!

itt láthatod mennyi kell még :)

Elküldve: 2015.10.03. 18:57 Balakka001 

  • Balakka001 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

sajnos a nyereményjáték miatt a silány vélemények is megsokasodtak :/ ha már tényleg arra gyúrsz hogy 500 terméket értékelj, tess ezt igényes formában. Köszi!

Elküldve: 2015.09.29. 21:19 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: Igen küldtem. Egy emailel előtte

Elküldve: 2015.09.29. 20:51 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Ns-Biker87: és küldtél? :)

Elküldve: 2015.09.29. 19:41 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: itthon vettem a hajtókaromat velvartban....de már nem kapni. idézem Miklós Róberttel emailemet ami a premium 1948 hajtókarrol szól: 2015. aug

Én: Az a baj hogy én velvártban vettem,de már csak a két részes verziója elérhető..ergo már itthon nem kapni...ez esetben mi a teendő? Róbert: Szia!

Küldj egy külföldi linket megint és írd meg mennyiért vetted és felrakom.

Üdv!

R

Elküldve: 2015.09.29. 14:32 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Minden termékhozzáadást feldolgoztunk. A régi, vagy Magyarországon nem kapható termékeket még soha nem adtuk hozzzá a TestBike létezésének 13 éve alatt.

Megértéseteket köszönjük!

Elküldve: 2015.09.28. 20:41 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@freeride69x: Én néztem be,rendben van a 48 db sorsjegy,köszönöm!

Elküldve: 2015.09.28. 19:33 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@freeride69x: én is tapasztaltam kb egy hónapja nem sikerült hozzáadni egy terméket.....mindegy lényegtelen....sajnos hanyatlóban van az oldal a múltjához képest :( szomorít nagyon!

Elküldve: 2015.09.28. 18:33 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Örömömre szolgálna ha a fórum hozzászólásokra,kérdésekre rövid időn belül érkezne válasz a tisztelt adminok részéről,illetve ha felgyorsulna az adatbázis bővítése, az új termékek hozzáadása, az adminok munka kapacitásának növelése.Köszönöm.

Elküldve: 2015.09.28. 08:57 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Ma véleményeztem ezt: http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/bbb-bcb-10-speedwire-valtobowden?rvid=57840

de ugyanúgy 48 db sorsjegyet dobott ki a gép , mint a véleményezés előtt. Első véleményező voltam,így mostanra már 51 db sorsjegynek kéne lennem. Legyetek szívesek utána nézni,köszönöm.

Elküldve: 2015.09.17. 16:14 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Ns-Biker87: nem halt be! Dolgozunk a termékhozzáadásokon!

Elküldve: 2015.09.17. 14:51 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: sebesen érkezik a válasz.......behalt az oldal vagy mi van?!

Elküldve: 2015.09.08. 11:12 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: Én is kérnék választ ha lehet!!

Elküldve: 2015.09.08. 09:57 Neuler 

  • Neuler avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 42

@hefi: Rendben. Köszönöm a gyors választ. :)

Elküldve: 2015.09.08. 09:32 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Neuler: a sorsolás a nyereményjáték szabályzatban olvasható!

Elküldve: 2015.09.08. 09:31 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Neuler: szia! köszi a visszajelzést! Okt. 4-ig tart a nyereményjáték!

Elküldve: 2015.09.08. 09:05 Neuler 

  • Neuler avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 42

Sziasztok! A nyereményjáték végével kapcsolatosan lenne kérdésem. Fent a játék végének október 10.-e van megjelölve, ugyanakkor alatta a szöveg azt írja ,hogy szeptember 8-án lezárul, melyik dátum a helyes?Vagy mikor ér véget és mikor van a sorsolás?

Elküldve: 2015.09.03. 20:34 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: hozzá akartam adni egy új terméket ami még nincs,de itthon már nem forgalmazzák,ezért azt irtátok hogy csak itthon fogalmazott terméket lehet....aztán újfent irtatok hogy csatoljak egy oldalt ahonnan meg lehet rendelni....ezt is megtettem,majd ujra azt az emailt kaptam hogy csak itthon forgalmazottat lehet....most akkor mi van??? a premium 1948 hajtókarról lenne szó!

Elküldve: 2015.08.20. 14:18 Neuler 

  • Neuler avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 42

Sziasztok! Úgy vettem észre az ilyen nyereményjátékok körül mindig kialakulnak kisebb-nagyobb viták, ebbe nem is szállnék be de egy megjegyzést tennék. Úgy vettem észre ,hogy az ilyenkor megszaporodott vélemények között rengeteg a semmitmondó, 1 soros "miniteszt", és azon gondolkodtam nem lehetne-e valahogy ezeket kiszűrni? Nem sajnálom senkitől az esetleges nyereményeket, de az egyértelműen CSAK a nyereményre utazókat valahogy kizárnám, vagy figyelmeztetném. (Nyilván ilyenkor nekem is eszembe jut az eddig nem véleményezett kerékpáros felszerelésemet/alkatrészeimet feltölteni, így külön jó hogy a játék nyáron van mert így most megtehetem, időm engedi de ez mellékes. :) )

Elküldve: 2015.08.16. 22:31 Atis08 

  • Atis08 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 27

@hefi: szia én ott kerestem a nyereményjáték ranglistán, és belémhült a tudod mi, hogy esetleg okkal nincs ott a nevem, de ezek szerint csak túlparáztam! Szóval töredelmesen esedezem bocsánatért!

Elküldve: 2015.08.16. 17:26 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Atis08: meg tudnád írni melyik véleményeid tűntek el?

Én látom mind a 4-et!

Elküldve: 2015.08.14. 12:36 Atis08 

  • Atis08 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 27

@horika: Remélem, de nyugodtabb lennék ha ezt egy admin is megerősítené.

Elküldve: 2015.08.14. 11:16 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@Zero-X: Jó szűrő lenne a fórum hozzászólások, kommentek és egyéb aktivitásra utaló jelek, illetve a regisztráció a játék indulási időpontja előtt van-e.

Elküldve: 2015.08.14. 11:06 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@Atis08: Szerintem nem tűnt el Atis,csak onnantól írja ki akiknek már legalább 5 van.Megvan az hidd el. ;)

Elküldve: 2015.08.14. 10:31 Atis08 

  • Atis08 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 27

Tisztelt adminok ez kezd már tényleg komikussá válni, a nyereményjáték feltételeinek megfelelően véleményeztem 4 terméket, saját képpel a nyereményjáték elindulása után. Namármost azért nem véleményezek többet mert azóta több új terméket nem vásároltam, kamu véleményt nem írok, mert az etikátlan, DE mind a 4 kuponom és véleményem ment a "lecsóba" ha jól látom, kérdezném miért? Nem semmitmondó vélemények voltak, sőt egyiket 5-en találták hasznosnak. Tehát az eltávolítás okát nem értem. Kérem a szíves felvilágosítást!

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!