Biciklikk '15 nyereményjáték kérdések / válaszok?

101-138 (138 hozzászólás)

Elküldve: 2015.08.14. 08:36 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

Kékanya csavar? Bovdenvég zárókupak? Nooomális???! Ugyan ki fog vásárlás előtt ezek miatt a Testbikeon vélemények utan kapirgálni?

Szomorú és etikátlan, hogy vannak "politikus beállítottsággal" rendelkező bringások, akik - csak mert a szabályok nem zárják ki - ilyen semmitmondó véleményekkel is nyerési esélyt kaphatnak.

Elküldve: 2015.08.08. 16:38 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: igazad van, de a premium1948 hajtókart nem találtam az oldalon.

Elküldve: 2015.08.06. 08:48 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Ns-Biker87: biztos vagyok benne, hogy lesz mit véleményezned :)

Elküldve: 2015.08.05. 22:28 jani38 

  • jani38 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

@hefi: tudod nagyon felhúztam magamat a válaszod miatt, mert pl. a bicajozz webáruházas hozzászólásomat is töröltétek (meg még mást is) amelynél (amelyeknél) mint írtam nem álltak fent az általad állítottak. A többinél pótoltam a hiányt (kép), de sajnos mint írtam amivel már nem rendelkezem arról nem tudok saját képeket feltenni.

Elküldve: 2015.08.05. 17:43 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

Szia hefi! régi vélemények gondolom nem számítanak bele.... így csak azok a tagok nyomulhatnakeddig nem véleményeztek?

Elküldve: 2015.08.05. 17:34 jani38 

  • jani38 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

@hefi: a semmit mondó nem saját készítésű fótók?! Nézzél már körül hányan raknak fel saját képet!!! Az ő véleményüket miért nem töröltétek? Ja tudom, ők a biztos nyertesek. Mond már meg, hogy tegyek fel pl. saját képet arról ami már nincsen meg? Vagy arról nem lehet véleményt írni, ezt nem láttam sehol feltűntetve. Azt pedig, hogy kipontozom a vélemény után a mondani valót csak a szar rendszereteknek köszönhető, amiről nem tudok sorokat írni nyilván nem is fogok. Csak a karaktert számolja. Nézzétek is át jól ki mit ír, és csak a haverokat hagyjátok bent. Elfogadnám a válaszodat ha igazad lenne, de olyanokat töröltetek aminél pont nem állt fenn amit állítasz. Most leírom egy lapra kik fognak nyerni, ha összevetnénk a későbbiekben kisorsoltakkal meglepődnél... Hol vannak pl a vagy egy hónapja felvitt új termékeim, amik még nem szerepeltek?!

Elküldve: 2015.08.05. 15:41 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@jani38: igen, a semmitmondó kipontozott véleményeket törölni fogjuk. Ha nem törölnénk sem venne részt a nyereményjátékban a nem saját készítésű termékfotós véleményeiddel együtt.

Sajnáljuk. Légy szíves írj normális, informatív, mások számára hasznos véleményt, mert így azt gondoljuk, hogy csak a nyereményekre utazol.

Elküldve: 2015.08.05. 12:56 jani38 

  • jani38 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

@hefi: több véleményem is eltűnt a termékeknél, újra kell véleményeznem. Sokszor fogjátok még ezt csinálni?

Elküldve: 2015.08.05. 12:27 jani38 

  • jani38 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

@hefi: korábbi kérdéseimhez kapcsolódva észrevettem, hogy pl. véleményezett bolt törölve lett a véleményeim közül, már egyszer véleményt írtam most pedig ismét vélemény nélkül szerepel az oldalon.

Elküldve: 2015.08.05. 12:10 jani38 

  • jani38 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

@hefi: Érdekelne, hogy a nyereményjátékban elért kb.: 73 sorsjegyemből, hogy lett hirtelen 25 db?! Hol a többi, szétosztottátok?! Volt több termék is amelyről Én írtam az első véleményt. Hol vannak pl. az újonnan felvitt termékek, amelyek a mai napig nincsenek fent az oldalon?!

Elküldve: 2015.07.29. 07:55 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@Krupcheck: Részben igazad van,DE: én a magyar felülettel rendelkező, és az országba is szállító webshopokra gondoltam,kiemelten a minőségi saját márkás termékeket is gyártó és forgalmazó webshopokra,márkákra gondoltam. Az adminisztrátori kapacitás engem mint adatbázist olvasó és használó nem érdekel,ez ne az én dolgom legyen már. Ha minőségi adatbázist szolgáló oldalt hozunk létre és haladni akarunk a korral akkor ezt minden gond nélkül és igény szerint ki kell elégíteni.Egy termék-egy vélemény? Lehet hogy annak aki keres egy xy. terméket és csak egy véleményt talál róla,pont azt fogja olvasni benne amit szeretett volna.Ha kell tudod konkrét javaslatokat adni adatbázisba való felvételre webshopok tekintetében.Az adminisztrátori kapacitás bővítésére meg szerintem lenne bőven jelentkező tapasztalt és elhivatott fórumozók/testbike.hu tagok és felhasználók körében

Elküldve: 2015.07.29. 07:53 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@Csokimánia: Részben igen: én a magyar felülettel rendelkező, és az országba is szállító webshopokra gondoltam,kiemelten a minőségi saját márkás termékeket is gyártó és forgalmazó webshopokra,márkákra gondoltam. Az adminisztrátori kapacitás engem mint adatbázist olvasó és használó nem érdekel,ez ne az én dolgom legyen már. Ha minőségi adatbázist szolgáló oldalt hozunk létre és haladni akarunk a korral akkor ezt minden gond nélkül és igény szerint ki kell elégíteni.Egy termék-egy vélemény? Lehet hogy annak aki keres egy xy. terméket és csak egy véleményt talál róla,pont azt fogja olvasni benne amit szeretett volna.Ha kell tudod konkrét javaslatokat adni adatbázisba való felvételre webshopok tekintetében.Az adminisztrátori kapacitás bővítésére meg szerintem lenne bőven jelentkező tapasztalt és elhivatott fórumozók/testbike.hu tagok és felhasználók körében.

Elküldve: 2015.07.28. 18:20 Csokimánia 

  • Csokimánia avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 51

@freeride69x: Rendben,ebben igazad van!Pl. a Rosebikes tényleg jó példa(még úgy is,hogy magyarba nem szállítanak utánvéttel)!De ettől még érted,hogy miért az a véleményem,ami?

Elküldve: 2015.07.28. 02:47 pranksta 

  • pranksta avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 86

@Krupcheck: szerintem inkább beszűkíti a látóteret, ha itt is csak ugyanazokkal a boltokkal és termékekkel találkozik az ember. egyébként is sokan rendelnek külföldről, pont a hazai boltok kínosan szűk kínálata miatt.

az adminisztrátori kapacitást szvsz simán lehetne erre fordítani a véleményekbe való terméknév-beírogatás helyett. (ha ez már nem bevett gyakorlat, akkor nem szóltam)

a noname, meg a házi barkács cuccokat kéne inkább letiltani, mert ezeket nem lehet egységesen véleményezni, így irrelevánsak, megtévesztők az értékeléseik.

Elküldve: 2015.07.27. 21:13 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@freeride69x: ebben igazad van, a magyar felületű, tehát felénk nyitó webshopok felé a TestBike-nak is érdemes lenne nyitni.

Elküldve: 2015.07.27. 20:38 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@Krupcheck:Lassan nincs már normális kis-és nagykereskedő az országban(lásd Bringaexpó hahaha),ellenben pl: a Rosebikes-tól csak tanulhatna mindenki az országban hogyan kell ÜZLETET müködtetni. Igenis van helye az adatbázisban a hazánkba is szállító és magyar felülettel is elérhető webshopoknak.

Elküldve: 2015.07.27. 20:38 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@Csokimánia: Miért jogos a maradiság? Lassan nincs már normális kis-és nagykereskedő az országban(lásd Bringaexpó hahaha),ellenben pl: a Rosebikes-tól csak tanulhatna mindenki az országban hogyan kell ÜZLETET müködtetni. Igenis van helye az adatbázisban a hazánkba is szállító és magyar felülettel is elérhető webshopoknak.

Elküldve: 2015.07.27. 19:59 Csokimánia 

  • Csokimánia avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 51

@Krupcheck: Jogos!

Elküldve: 2015.07.27. 13:20 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@pranksta: "miért csak magyar felülettel rendelkező webshopokat, vagy azok termékeit?"

Gondolom azért, mert ha minden világvégi webshop sajátmárkás termékét fel lehetne tölteni, akkor egyrészt végtelen adminisztrátori kapacitásra lenne szükség, ami nincs, másrészt végtelen számú termék lenne fenn, és rengeteg lenne, amiről 1-2 vélemény születne csak.

Ez a korlátozás viszont elég jól leszűri, hogy azt lehessen csak véleményezni, ami általánosságban forgalomban van, és használják az emberek. Mert a többi felhasználónak az segít, ha az általuk megvásárolható termékekről látnak véleményt.

Elküldve: 2015.07.27. 08:33 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@pranksta: Igaz,de ennyire nem akartam belemenni,először puhiítsuk őket az országgal kapcsolatos webshopokra. ;-)

Elküldve: 2015.07.27. 08:31 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Ma írtam véleményt ehhez: Osprey Hydraulics LT 1,5 folyadéktároló hátizsák/táska becsatoltam a saját képekimet a termékről,de a vélemény lapon nem jelenik meg valamiért.

Elküldve: 2015.07.27. 07:50 pranksta 

  • pranksta avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 86

@freeride69x: és miért csak magyar felülettel rendelkező webshopokat, vagy azok termékeit? egy biciklis alkatrész nem nyelvfüggő. én tényleg nem értem, hogy mi is a célja az oldalnak. ahhoz, hogy jó adatbázis legyen, a hasonló korlátozások és a véleményekbe utólag beleírt magyartalan kulcsszómennyiség-növelés helyett átgondolt kategóriákra és értékelési rendszerre lenne szükség

Elküldve: 2015.07.25. 18:13 Estván 

  • Estván avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 119

@freeride69x: Ne haragudjatok, hogy nem a témához szólok hozzá, de ez a megállapítás sajnos igaz:

"...egyre kevesebb a megbízható, szaktudással rendelkező kiskereskedő."

Úgy tűnik, a pár évvel ezelőtti "bringa-boom" hatására sok olyan ember nyitott bicikliboltot a megélhetés reményében, akik előtte videotékások, az előtt meg maszek zöldségesek voltak, a kerékpárhoz viszont egy kukkot se értenek. :(

Elküldve: 2015.07.25. 15:47 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Véleményem szerint sokan örülnének,és az adatbázist is bővítené ha magyar nyelvű felülettel rendelkező,és az országban is elérhető webáruházakat,kerékpáros webshopokat, webshopokban elérhető termékeket is lehetne értékelni,véleményezni,bemutatni. Pláne annak függvényében, hogy az idei díjakat is webáruház biztosítja.Haladni kell a korral, egyer több a színvonalas, minőségi saját terméket is előállító,forgalmazo webáruház(pl.ROSE),és egyre kevesebb a megbízható, szaktudással rendelkező kiskereskedő.

Elküldve: 2015.07.23. 10:38 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Zero-X: a pár soros, semmitmondó véleményeket töröljük!

Elküldve: 2015.07.23. 10:15 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

@hefi: Mókás, hogy egyes felhasználók, tegnap regisztrált nickkel, tök üres adatlappal "nyereségvágyból" gyártják a pár soros bolvéleményeket. :D

Elküldve: 2015.07.21. 19:42 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@pranksta: Igaz. Én még megfejelném, hogy a SMP TRK Lady Gel nyereg itthon forgalmazott. Én is Magyarországon vettem. Nem azért akartam külön véleményezni egy lányos nyerget, mert nem tehetném a férfi nyereg alá, ahogy most meg is tettem hanem, mert ha egy hölgy keres rá a nyeregre, akkor esetleg nem nézi meg a férfi változatot. Pont ez lenne a lényege a vélemények pontos behatárolásának.

Elküldve: 2015.07.21. 18:37 pranksta 

  • pranksta avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 86

üdv, kedves adminok/üzemeltetők!

arra lennék kíváncsi, hogy miért van az, hogy míg egy létező, más termékekkel valóban összehasonlítható - de itthon nem forgalmazott terméket nem lehet véleményezni, addig olyanok simán megférnek, mint pl. Házi láncbontó noname színes bowdenházvég egyéb noname cuccok (váltógörgő, küllő, satöbbi), amiket szvsz nem lehet egy kalap alá vonva értékelni?

Elküldve: 2015.07.09. 16:22 Atis08 

  • Atis08 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 27

@hefi: de jó végre újra nyereményjáték, köszi szépen!!!

Elküldve: 2015.07.09. 15:38 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@hefi: előfordulhat, hogy reflexből bevertem az első helyet, amire kattintani lehetett, de nem emlékszem rá.

Mindenesetre a kérdésem megválaszolódott, köszi.

Elküldve: 2015.07.09. 15:37 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@horika: nem értem sajnos a kérdéseteket. 3 utalvány van. Az jelölöd meg, amelyiket meg szeretnéd nyerni :)

Elküldve: 2015.07.09. 15:32 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Krupcheck:

véleményeztem, egy boltot, elsőként, de nem volt ott ez az opció, hogy mit szeretnék. Akkor az mire megy?

pedig az adatbázisban azt látom, hogy a 300.000 Ft-os nyereményt választottad! Ez hogy lehet? Tényleg nem jelent meg egy ilyen oldal?

Igen, lehet taktikázni, hogy mire használod a véleményedet!

Elküldve: 2015.07.09. 14:21 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@Krupcheck: bennem is ez fogalmazódott meg, hiszen nem egy bizonyos kerékpárt lehet megnyerni.

Elküldve: 2015.07.09. 14:17 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Kérdés: Miért kell kiválasztani, hogy mit szeretnék nyerni? Ha egyikre rákattintok, akkor csak azt nyerhetem meg? Ergó lehet taktikázni, hogy biztos mindenki a legdrágábbat akarja, akkor rámegyek az olcsóbbra, hátha nagyobb az esélyem?

Ha igen, akkor további két kérdés (: 1. véleményeztem, egy boltot, elsőként, de nem volt ott ez az opció, hogy mit szeretnék. Akkor az mire megy? 2. az összesítő oldalon, ahol látom kinek hány sorsjegye van, honnan tudom, hogy ki melyikre pályázik? Vagy ez is a taktikázás része? Nem tudunk semmi egymásról, pszichikai hadviselés van? ((:

Elküldve: 2015.07.09. 10:59 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Elindult a nyereményjáték >> Legyen tietek az egyik értékes kerékpár!

Elküldve: 2015.07.08. 19:16 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@hefi: kösz :)

Elküldve: 2015.07.08. 19:09 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@horika: hamarosan mindent megtudtok :)

Elküldve: 2015.07.08. 18:30 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

Szervusz! Érdekelnének a nevezés feltételei,stb.

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!