Illegális leejtőzés, avagy mi jobb?

1-50 (187 hozzászólás)

Elküldve: 2011.04.27. 20:29 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193
Témaindító hozzászólás:

Véleményeket ide, mert tűrhetetlen a paraszt erdőgazdaságok hozzáállása. http://tv2.hu/tenyek/video/letepertek-a-bicikliseket-tenyek-riport A téma adott, mi a jobb? pár lehullott falevél némi sánccal, vagy döglött őzek, kiritkított erdőrészek?

Elküldve: 2011.07.04. 07:30 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

http://www.pinkbike.com/news/sumas-mountain-mining-objections-2011.html na igen... külföld.. tehát nem magyarország (direkt kis kezdőbetűvel) ott a kötnyezetvédők együtt fognak össze a bringással (aki nem a környezet ellensége) de nálunk... a környezetvédők kezében a csákány...

Elküldve: 2011.06.01. 15:27 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Don Pepe: igazi gyöngyszeme a társadalomnak az ilyen seggfej, de bp-n egy nagymama letolja egy kempingen...akkor dugó van, szal csak kussoljon, vagy szálljon bringára ha haladni akar. nyiregy nem nagy város...de a 30perces menetidőt a buszok csúcsban 50perc alatt teljesítik, míg én nézelődve, knyelmesen (nem kell izzadt hónaljakba dörgölőzzek) 15p max... és kb. leszarom ha egy 4kerekesnek nem tetszik, én nem kényszerítettem kocsiba...

Elküldve: 2011.05.31. 12:52 Don Pepe 

  • Don Pepe avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@Majoros Tibor: Azert ez már égbekiáltö, hogy a büdös édesanyját az ilyen parasztnak, BP röl a sokezer autot kéne kitiltani, akkor nem lenne életveszélyes bringázni....

Elküldve: 2011.05.31. 12:17 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

:D háhááá ezt az idióta agy nélküli fideszes faszt :D. igazi magyar mentalitás: egy bringás lemerte előzni dugóban bal oldalról (ahonnan ugye a kresz szerint is lehet előzni, nem mint a motoros jobbról) és máris az egész bringás társadalom közellenséggé vált. "magyarisztán"... akkor támogassa csak még jobban az autós társadalmat, had legyenek még többen... álljon csak a dugóban és dögöljön bele a saját kipufogófüstjébe az agyamputált politikusbűnöző :D

Elküldve: 2011.05.30. 22:53 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

http://kerekagy.blog.hu/2011/05/30/a_kerekparok_feltunese_budapesten_nagy_kart_okoz az újabb kerekes utálat legújabb epizódja... vag hogy is fejezzem ki magam, hát... kapja be ez is a ... de inkább csak a jó kurva anyjával éljen elég viharos nemi életet...

Elküldve: 2011.05.30. 15:36 mike gábor 

Elküldve: 2011.05.21. 14:02 sell 

  • sell avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 4

*komolyabb

Elküldve: 2011.05.21. 14:02 sell 

  • sell avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 4

Faisst, én ezzel tisztában vagyok, hogy inkább Semmeringre mentek, nyilván mi is a közelebbi komolyann pályát vesszük célba és nem semmeringet ami 550 km innen.

Elküldve: 2011.05.18. 20:57 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

Nem mondtam hogy nem megyünk,csak kb ugyan annyiban van az út mind2 helyre,az a plusz 6 ropi meg megér annyit,hogy felvonókkal megtűzdelt külföldi,jó pályákon csapassunk. Biztos nem csak én vagyok vele így:) Tuti jó a pálya,nem mondtam hogy nem!

Elküldve: 2011.05.18. 17:03 Vadas81 

  • Vadas81 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 105

amig nem voltál tokajba ne mondj véleményt!! aki ott volt beleszeretett és vissza vágyik!!

Elküldve: 2011.05.18. 16:59 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Faisst: sok sikert...sz egyik nem kerül semmibe, a másik sok embernek megterhelő...

Elküldve: 2011.05.18. 11:54 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

@Faisst: azt a Tokajt az elejéről tekintsétek semmisnek:D

Elküldve: 2011.05.18. 11:53 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

@sell: naja..tokaj Bp-től semmering 240..tokaj meg 220 nem kérdés hogy hova megyünk inkább:)

Elküldve: 2011.05.18. 09:19 sell 

  • sell avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 4

Magyarország: Barbárság. How to kill the downhill riders :S Nembaj, tokajba nemlesz kifeszitve semmi szöges dolog végre :S

Elküldve: 2011.05.17. 17:44 Vadas81 

  • Vadas81 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 105

@Majoros Tibor: ideje volna már elmenni!!! nem??!!!!

Elküldve: 2011.05.17. 08:45 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

Elküldve: 2011.05.17. 08:10 TBRider1 

Elküldve: 2011.05.16. 19:09 Freeriders21 

  • Freeriders21 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 5

Mindig csak vannak ötletek, "összeülünk" beszéljük meg. Ez mind szép és jó, csak nem lesz belőle semmise. Szerintem nem a legmegfelelőbb eszközzel jártak el a természetőrök. Hasonló esetben részesültem, amikor az erdő szívében bicajoztam. Egy kifeszített fonott zsinór/drót volt, amit nyakmagasságban feszített ki valaki... A gégém elrepedt ömlött a nyakamból a vér. Az emberek nem gondolkodnak, hogy mit tesz. EZZEL EMBERT LEHET ÖLNI!!! Szerencsére a közelben volt a kórház, ahol összevarrták a sebet. A turisták és a bicajosok gyakran egy és ugyanazon nyomvonalon haladnak. sokszor említik a babakocsis családokat is. Nem tudom egyszerűen elhinni, hogy a sziklás szakadékos ugratókkal tűzdelt pályákon, vagy akár a libegő alatt miként tudnának lemenni. Elszomorító, hogy csak a mi hazánkban nem akarnak esélyt adni ennek a sportnak. Rengeteg fiatal számára ez jelenti a kikapcsolódást. Kíváncsi lennék, hogy ha az egyik természetőr gyereke ezt a hobby-t választja és talán őt is lefújnák gáz spray-el akkor nem hinném, hogy a természetőr apuka teljesen belenyugodna a helyzetbe. Állandóan csak a szabályok, amiknek soha sincs vége. Ha utána gondolna az erdészet, és engedélyezné a versenyeket, egészen biztos, hogy rengeteg érdeklődő nézne ki. Ez nemcsak a sportnak tenne jót, hanem bevételt is jelentene mindenki számára. Sokszor megesik az is, hogy terepjárókkal veszik üldözőbe a bringásokat. Kérdezem én, mire jó? Megfélemlítés? Mi nyugodtan szeretnénk élni a sportnak, nem pedig azon parázni, hogy hol találkozok dróttal, vagy mikor fújnak le, és mikor vesznek üldözőbe. Példát kéne venni más országoktól(Pl. Ausztria http://bikemag.hu/tura/bringas-paradicsom-elerheto-tavolsagban-semmering-bikepark-elozetes ) Meglehet nézni hova fejlődött ki Ausztriában ez a sport, ott az erdészet is támogatja a pályák építését, nem pedig húzza az időt a milliónyi engedélyekkel. Én még reménykedek, hogy egyszer talán jobb lesz itthon a helyzet. De ne várja az Erdészet, hogy ameddig nem jutnak dűlőre a bicajosokkal, addig mi nem fogunk bárhol is bicajozni, ami hozzánk közel van, és olyan adottságokkal bír.

Elküldve: 2011.05.16. 17:53 Vadas81 

  • Vadas81 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 105

Fosnak a nagy fejüek!!!!nem kell meg állni tovább kell csinálni srácok!!!!!!

Elküldve: 2011.05.16. 17:50 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

@mike gábor: Olyan mint ha mindez aminek ebből a fórumból nőtt volna ki :D Eddig semmi ilyen megmozdulás nem történt, ahogy elindult a fórum nemsokkal utána már ilyen videókat látni mint amit postoltál.

Elküldve: 2011.05.16. 16:44 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

Elküldve: 2011.05.13. 21:25 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

nekem semmi bajom a motorosokkal meg a többi sportolóval, csak a lovasok tudnak igen köcsögök lenni erre... a hétköznapi autóbanülős sohasem sportoló alakok meg, csak a kikerülendő alakok látják a bringásokban és nem érzik a városba valónak a bringát

erdő meg szerintem bárkié lehet amíg kulturáltan lehet használni és nem zavarunk másokat, de ott jön az, h elkezdenek pampogni h mit száguldozol... de csak az ugat, akit amúgy is zavarna attól függetlenül, h hogy mész

Elküldve: 2011.05.13. 21:24 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@mike gábor: a természetet nem is XD csak a ríííszeg állatját, aki fent elaludt a hegyen, lefele nem lesz ismerős neki és eltéved...

Elküldve: 2011.05.13. 21:09 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

kíváncsi leszek hogy mi lesz majd,de sztem ha lesz pálya ez akkor is hülyeség mert sztem ott bicozok ahol akarok azért mert oda hordok 2 lapát földet meg egy FA ugartot ezzel még nem sértem meg a természetet...

Elküldve: 2011.05.13. 21:02 XXXBikemanXXX 

  • XXXBikemanXXX avatar
  • dirt/street gyerek
  • Szabálysértők csapat
  • Szabálysértők csapat
  • hozzászólások: 9

@codeisred: Az szerintem kivétel lenne.

Elküldve: 2011.05.13. 20:58 Vadas81 

  • Vadas81 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 105

Na igen ha bűnözőt csinálnak belőlünk akkor illik is úgy viselkedni nem???? Ha valaki legközelebb beszól vagy csak csúnyán sandít felém meg a bringa felé esküszöm kiugrónak fogom használni!!!!!!!!

Elküldve: 2011.05.13. 20:57 codeisred 

  • codeisred avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 3

Kiváncsi lennék ha az erdész fia dhzni szeretne egyszer mit tenne a fater?

Elküldve: 2011.05.13. 20:54 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

had fujkáljon, én megvédem magam és ezt ajánlom minden bringásnak. menetközben kiveszem a kezéből a spray-t és lesz egy tartalékom is :D

Elküldve: 2011.05.13. 20:52 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

hát én nem tudom, de azt látom, hogy ez nem érdekel sok bringást, vagy fosnak vmitől...de nem baj, majd akkor fújkálnak egyre több bringást, és jöhetnek az ültetések, mert szabadon garázdálkodtál... pedig csak több hangot kellene adni... és nem 2-3an beszélgetni...

Elküldve: 2011.05.13. 20:43 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

nemhiszem hogy ez az új "médiatörvény" a közösségi fórumokra vonatkozna, benne is van a nevében a média szó. hát anyagilag én sem állok valami jól, de soha nem álltam jól... ez van :D. de nehogy mér azt higyjék hogy egy szaros médiatörvény próbálkozással befoghatják a pofánkat, úgyis lesz újabb ember, aki megmondja a tényeket és mindenkit nem vihetnek fát vágni láncon :D nembaj 3 év mulva mi fogjuk be ezeknek a pofájukat. lehet emberkedni, de mindig lesz olyan aki rácseszik és nagyon úgynázki hogy 3 év mulva ezek fognak rá cseszni, de a körülményeket elnézve elég keményen. én a helyükben kiönteném betonnal a seglyukukat, mert ezek nem csak 1-2 napot fognak ülni előzetesben 3 év mulva.

Elküldve: 2011.05.13. 20:37 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@skater: de az tuti, hogy veled és velem kezdik a begyűjtést XD szal ha nem jelentkeznénk akkor erdőt írtunk valahol.. láncon

Elküldve: 2011.05.13. 20:36 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@skater: dehogy nicns...média törvény, szal CENZÚRA... elvisznek minket és befogják a pofánkat... bár anyagilag szarul állok... XD

Elküldve: 2011.05.13. 20:27 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

gondolom nincs arra törvény, hogy mit lehet írogatni egy közösségi fórumba, tehát írjon mindenki bármit, amit gondol ezekről a beltenyészes gyökerekről. had szembesüljenek a véleményekkel és ezzel együtt a tényekkel ezek a gyíkok.

Elküldve: 2011.05.13. 20:05 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

dugják fel maguknak a fórumbejegyzéseket a köcsögök, majd akkor szembesítsenek ezekkel ha elkaptak, de addig kuss van az agresszív parasztoknak.

Elküldve: 2011.05.13. 20:02 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

és ha a "nagy" zőccségek anynira szeretnék a kompromisszumot akor lépnének, és nem gázzal felénk, hanem egy elismeréssel, hogy joga van a bringásnak is erdőben járni-kelni, és akár extrém sportokra is legyen lehetősége... szóval...hol vannak azok a zöldek akikkel lehet beszélni???

Elküldve: 2011.05.13. 19:59 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

pillára álljunk meg...én is zöld vok ha úgy vesszük...ezért nem motorozok, de kérem 100adjára is, legyünk belátóbbak...ha a zöldek mindent megtiltanak, akkor minek az erdő? csak nézni hogy van? és ha kigyullad akkor hagyni kell leégni, mert nem lehet beavatkozni... szal, ez megint ellentmondás...és nem újjal kéne mutogatni, hanem megoldás kell, és a tiltás nem megoldás... nem célunk a fajok kiírtása, azt nem is így kell, hanem ahogy mellékelt linkek is prezentálják...

Elküldve: 2011.05.13. 19:54 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

szabad ország...azt lehet mondani amit szabad ... köszönjük emesének, és spitzmülleréknek a sok sok jót és négert :)

Elküldve: 2011.05.13. 19:51 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@Protech1: te voltál a tv-ben???:O:O

Elküldve: 2011.05.13. 15:18 Protech1 

  • Protech1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 1

Hopp ezek mi voltunk!

Óvatosan ezekkel a fórumokkal,az eljárás során szembesítettek a fórumbejegyzésekkel!!! Vigyázat ez Magyarország. Köszöntsük a zöldeket az olvasóink között!!!

Elküldve: 2011.05.13. 14:23 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@mike gábor: foci??? ja hogy az a sok köcsög akik szaladgálnak egy labda után, amior utolérik elrúgják??? na igen XD nálunk ezt nevezik focinak, külföldön amikor rúgnak, még célhoz is ér...lehet a labda más, vagy a fű... vagy én nem tudom... de azt tudom hogy a vízilabdásaink mindig ua. vízben játszanak ezek szerint...mert ők nyernek... na sebaj :)

Elküldve: 2011.05.13. 14:19 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@KBalazs: nem ismerik el ezt a sportot pedig,lehet hogy sikeresebb lenne mint a magyar foci amibe had nem mondjam mennyi pénzt ölnek....

Elküldve: 2011.05.13. 10:46 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

Dh verseny! http://www.horrorjungle.hu/

Ha már elkezdtük építeni a pályát,majd nyomok fel képeket is!

Elküldve: 2011.05.12. 21:42 Simple...Boy... 

  • Simple...Boy... avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 13

@KBalazs: igen így értettem sajnos... utcán is mindig beszólnak h nem a járdán kéne bicózni ám meg stb -.- de ez még haggyán

Elküldve: 2011.05.12. 21:35 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

@Simple...Boy...: de az a szomorú hogy nem csak a dh-sokat hanem az összes stílust, ami nem a hagyományos biciklizés fogalmán kívül van, nem teljesen ide tartozik, de a deszkásokat is stb. stb.

Elküldve: 2011.05.12. 21:32 Simple...Boy... 

  • Simple...Boy... avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 13

azt kell hogy mondjam a bicósoknak esélyük nincs arra h igazat kapjanak mert egyrészt fiatalok másrészt az erdészek engedéllyel vannak ott (persze az mellékes h mit csinálnak) arról nem is beszélve h nem nagyon ismerik el ezt a sportágat... sokan leszólják a bicósokat

Elküldve: 2011.05.12. 21:30 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

ennyi... amíg ezek a mocskos cigánybűnözők ipar szerűen lopják, rabolják a fát, mint kisiskolástól késsel a telefonját, addig KUSS legyen, hogy 1-2 porszem arrébb kerül egy amúgyis kitaposott sziklás élettelen ösvényen

Elküldve: 2011.05.12. 21:29 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

Tökéletes célpontok vagyunk az illetékeseknek, mert ezt a falopásos témát nem annyira egyszerű lerendezni, inkább ráhajtanak a bicajosokra mert azt hiszik hogy csak pár taknyos hülyegyerek. Azon vannak kiakadva hogy egy 2 m széles járatot vagy kisebbet kijárunk az erdőben de az hogy hektárnyi területről fák százai tűnnek el az mindegy, mert ahhoz hogy elintézzék őket csinálni is kéne valamit. Szar a helyzet :S

Elküldve: 2011.05.12. 21:26 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@BF2 hungarolada: mond csak ki:D:D

Elküldve: 2011.05.12. 21:26 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

a benzint persze lopják

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!