Specialized nyereményjáték kérdések / válaszok

51-100 (332 hozzászólás)

Elküldve: 2011.09.11. 08:51 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Racer2: Ha megadom a véleményeknél a facebook profiloldalam címét akkor bárki láthatja azt, aki elolvassa a véleményemet?

Az nem publikus információ! (még a TestBike moderátorok sem látják :))

Elküldve: 2011.09.11. 08:50 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Castor A.: Probléma félig megoldva!! :D Töröltem a képet és így pont sem jár!! -2 pont pipa!! Szóval legális vagyok XD De a vélemény továbbra is ott van! :( :(

Töröltük a véleményt! Példamutató a lelkiismeretességed :)

Elküldve: 2011.09.11. 00:27 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

@Racer2: nem hiszem....

engem amúgy az zavar a nyereményjátékkal kapcsolatban, hogy valamelyik rákattant leszavazgatni a véleményeimet, míg vannak olyan hiperaktívok, akik felraknak 100 értelmetlent, valami haverbringáról és értelmetlen vackokról és még mellette mindegyikre már alapból kap 1 hasznos véleményt valahonnan

Elküldve: 2011.09.10. 23:37 Racer2 

  • Racer2 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 3

Ha megadom a véleményeknél a facebook profiloldalam címét akkor bárki láthatja azt, aki elolvassa a véleményemet?

Elküldve: 2011.09.10. 19:50 Castor A. 

  • Castor A. avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 21

Probléma félig megoldva!! :D Töröltem a képet és így pont sem jár!! -2 pont pipa!! Szóval legális vagyok XD De a vélemény továbbra is ott van! :( :(

Elküldve: 2011.09.10. 17:21 Castor A. 

  • Castor A. avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 21

Van egy rossz véleményem amit törölni akarok! Hogyan tudnám ezt megtenni?

Shimano SLX első váltót véleményeztem.. közben Deore XT kellett volna. A deore xt-t már éleményeztem, az jó, de az SLX-es első váltó véleményt nem tudom levenni és így jogosulatlan többletpontom van :S

Elküldve: 2011.09.09. 08:58 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@freddy-007: aztazmi hogy véleményezek 2 terméket azt 0 sorsjegy? direkt mindszarságot végigcsináltammég megis osztsottam...-

Nem csatoltál saját készítésű termékfotót a véleményekhez :(

Elküldve: 2011.09.08. 22:59 freddy-007 

  • freddy-007 avatar
  • dirt/street gyerek
  • Dirt-street montisok csapat
  • Dirt-street montisok csapat
  • hozzászólások: 10

aztazmi hogy véleményezek 2 terméket azt 0 sorsjegy? direkt mindszarságot végigcsináltammég megis osztsottam...-

Elküldve: 2011.09.08. 08:13 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Keke: a testbike facebook admin oldalán is látszik kik osztották meg a nyereményjátékot!

Elküldve: 2011.09.07. 20:37 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@Keke: én szerintem nem gáz.

Elküldve: 2011.09.07. 20:18 Keke 

  • Keke avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 195

Az rendben van, hogy megosztottam a facebook-on a nyereményjátékot és megadtam a profil oldalam címét ( http://www.facebook.com/lkerenyi ) csak le van tiltva minden, hogy csak az ismerősök láthatják. Ez nem probléma? Másrészt próbáltam visszaállítani, hogy bárki láthassa az aktivitásaim de ez már nem megy :(

Elküldve: 2011.09.06. 12:44 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@mosfet: ez jó ötlet, köszönöm!

Elküldve: 2011.09.06. 12:22 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

@David: Lehet félreértettelek, úgy hatott a megfogalmazás és mondat szerkezet, mintha nekem lenne címezve... elnézésedet kérem!

Egyetértünk, részemről is olyan termékek kerülnek véleményre bocsátási státuszba amiről találok (konkrétan, az adott termékről) netes elérhetőséget - volt olyan amiről konkrétan nem találtam hazai címet, csak a gyártóét - de a pontos termékjelölés ez esetben is megtörtént. Próbálok ilyenkor támpontokat adni a megjegyzés rovatba, hogy itthon mely üzletekben kapható az adott termék - így simán ellenőrizhető és hitelesebb (sajnos a hazai forgalmazók nem nagyon töltik fel a kínálatukat a netre, vagy ha igen sokszor egészen pontatlanul). Egy jótanács a keresésbe. A gugli a barátunk, de nem a mindenható; próbálj hazai disztribútorok, forgalmazók, kis-nagykerek netes felületein keresni, sokkal nagyobb eséllyel lelhetsz rá a keresett dolgokra (mint pl a "gagyi" neuzeres termékek esetén, nem az adott termékre, hanem a forgalmazóra lapjára keresel rá)

Elküldve: 2011.09.06. 12:03 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@mosfet: nem rád gondoltam, akinek inge, vegye magára, hanem a játékban résztvevőkre.

Amúgy meg szerintem simán feltehetsz "gagyi" cuccokat is, nem hiszem, hogy ezért bárkit is le kéne nézni, csak mert nem telik (nem rád értem) a legdrágább cuccokra.

De mondom még egyszer, még egyszerűbben: nekem csak az volt a fura, hogy rákerestem Google-ben és nem adott ki semmilyen olyan pontos találatot, mint ami fel lett töltve a Testbike-ra. Én csak ezt furcsáltam, hogy akkor vajon mégis honnan kerültek be azok a cuccok az adatbázisba. Mivel hogy én alapvetőnek veszem, hogy belinkelek egy oldalt az ajánlott termék mellé, mert különben bármit odaírhatok, hogy "ez kapható Magyarországon és 300-ért vettem tegnap a sarki bringaboltban". Ha meg esetleg nem találja meg róla az oldalt a Testbike-os szerkesztő, akkor meg nem teszik fel a beajánlott terméket? (Ez csak költői kérdés volt.) Régebben valahol olvastam (lehet hogy a hefi küldte e-mailben), hogy csak az a termék mehet fel az adatbázisba, amiről van pontos infó (ár, kép) a neten. Én ebből indultam ki a játék előtt és után is termékajánláskor. Na, részemről ennyi.

Elküldve: 2011.09.06. 11:42 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

@David: Üdv! Őszintén nem értem a problémát... Azt írod: "...akkor a Termék internet cím mezőbe be kell írni..." Nem, nem kell, csak lehet (piros csillaggal jelölt mező kitöltése kötelező, az internet cím nem ilyen mező).

"De ezek után az összes innen létező cuccot fel lehetne tenni és mellé odaírni hogy mik a tapasztalataim, attól függetlenül, hogy nem tudok feltenni róla egy saját képet se" Sőt, nem csak innen de bárhonnan máshonnan. Ha igény van rá fel tudok tölteni képeket az általam véleményezett termékekről; csak azért nem tettem mert akkor meg vélhetően mások sérelmezték volna hogy ilyen "gagyi" holmikkal többletpontokra teszek szert a játékban. Nem az volt a szándékom hogy a gagyi cuccok dömpingjével árasszam el a TB-t. Egyébként meg egy rém egyszerű szabálymódosítás és a probléma meg lenne oldva. íme: Csak Magyarországon forgalmazott MÁRKÁS 8márkajelzéssel bíró) kerékpáros termékeket tudunk hozzáadni!

"és ez most ugyan az? Nem." ??? - mi nem u.a.?

"persze aztán elég nehéz kiszűrni, hogy most mi mennyire hiteles ebből a rengeteg véleményből." Az általam megfogalmazott véleményekre utalsz? Ha igen ez esetben legyen vége itt az eszmefuttatásnak, mert ez a sárdobálás cseppet sem kívánatos képét vetíti elém...

szép napost

Elküldve: 2011.09.06. 10:58 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@David: persze aztán elég nehéz kiszűrni, hogy most mi mennyire hiteles ebből a rengeteg véleményből.

Elküldve: 2011.09.06. 10:50 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@mosfet: és ez most ugyan az? Nem.

Én mindig pontosan ugyan arról a típusról keresek oldalt a termékhez, mert az úgy hiteles. Na mindegy, nem kötözködni szeretnék, csak nekem nem tűnik túl hitelesnek ez az egész.

Elküldve: 2011.09.06. 10:46 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@mosfet: "A dolgok létező mivoltát nem a világhálón való szerepeltetése jelenti."

Ezzel én nagyon tisztában vagyok, csak amikor hozzáadsz egy terméket a rendszerhez, akkor a Termék internet cím mezőbe be kell írni ugye egy olyan oldalt ahol kép is van róla és még az ára is fel van tüntetve. Persze hazai oldal legyen, mert külföldit nem fogadnak el. Én rákerestem a Google-ön és nem találtam semmilyen infót róla. Azért írtam. Ezt az oldalt nem dobta ki. De próbáld ki.

De ezek után az összes innen létező cuccot fel lehetne tenni és mellé odaírni hogy mik a tapasztalataim, attól függetlenül, hogy nem tudok feltenni róla egy saját képet se.

Elküldve: 2011.09.06. 08:22 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@ikarus266: NA igen. Ez a baj. Óriásiak a különbségek. Volt sima könnyű ilyen pedálom, első út után kikotyogosodott. Volt ugyanúgy kinéző is, nehezebb, de birta. Aztán volt olyan is, amina a csavarok mások. Vagy a keret alakja, mérete.

A véleményezők legalább arra figyeljenek, hogy a TB-n lévő "etalon"képpel egyező legyen. Pl. a pedál elején lévő kis felálló háromszög 3szög legyen, ne trapéz...

Elküldve: 2011.09.06. 00:40 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@David: Az áraknál a nagyker által megadott árakat vesszük figyelembe, valamint a TestBike.hu-n található árak csak irányárak, melyektől a különféle üzletek árai jelentősen eltérhetnek.

Elküldve: 2011.09.05. 23:38 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@Rober-to: Az ilyen termékekkel az a baj, hogy elutasítani nem lehet, hiszen kapható. Sajnos semmilyen márkajelzés nincsen rajta, csak maximum egy szám. A boltokban is így lehet őket megtalálni, maximum kapnak egy (jelen esetben pl.:) "Neuzeres" csomagolást, de attól még Neuzernek sem lehet nevezni. Így kompromisszumos megoldásként marad az n.a. márkajelzés és a "konkrét" termék megnevezés.

Pl. Ez itt mind itthon kapható termék... mind azonosító nélkül.

Elküldve: 2011.09.05. 23:09 mosfet 

Elküldve: 2011.09.05. 23:08 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

@David: 1.) A dolgok létező mivoltát nem a világhálón való szerepeltetése jelenti. 2.) Ha mégis, akkor: http://neuzer.webaruhaza.eu/termek/55252002/kategoria/5VEHE/vilagito-kormanydugo-piros-feh.html

Elküldve: 2011.09.05. 22:40 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

Vagy pl. ez a termék. Ezt se találom. Van egy sejtésem viszont...

Elküldve: 2011.09.05. 22:32 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

Hogy én is hozzászóljak a témához (nem kötözködni szeretnék): hol lehet ennek a terméknek megtalálni a pontos árát a neten? Mert én rákerestem és nem találtam sehol, semmilyen szócserével kipróbálva. Vagyis találtam egy hasonló funkciójú terméket 800 Ft-ért de az nem így nézett ki.

Elküldve: 2011.09.05. 21:01 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

@Rober-to: Szia! A terméket én javasoltam. Rajtam kívül 2 másik felhasználó is véleményezte pontosan azt a terméket (nem hasonlót! - a képek alapján ez látható) amiről szó van. Abban egyetértek veled, hogy az "Acélkeretes MTB pedál" megnevezés félrevezető, de ettől még VAN értelme véleményezni. - holnap megpróbálok utánajárni, van-e bármilyen típus jelölése (egyébként 4115-ös cikkszámmal rendelkező Neuzer termék) Magam sem kötekedésből jegyzem meg, de a tisztánlátás s a fair véleményezés, valamint fenti logikai következtetésed szellemében az alábbi észrevételt, bár keserű szájízzel de megtenném: Ha csak a "noname" jellege miatt van kifogásod, akkor paradox mód értelmét veszti ebbéli véleményed is: http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/red-sun-ragaszto?rvid=33749 - melyet egyébként sem a megfelelő helyen tettél közzé. Másfelől, pedig sok matrica márka van (pl a power beam 5 LEDes lámpája Longus felirattal is megtalálható itt a TB-n (pedig egy az egyben u.a.) Ilyen alapon igen sok termék törlésre kerülhetne.

  • hátszelet -

Elküldve: 2011.09.05. 14:37 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: Szia!

Nem kötekedni akarok, de szerintem az ilyen noname termékek véleményezésének NINCS értelme. http://www.testbike.hu/velemeny/pedal/acelkeretes-mtb

Volt jó pár acélkeretes pedálom. Tömegre, kinézetre eltérőek voltak. Hasonlítottak egymásra, de mégsem voltak egyformák. Szerintem félrevezető.

Elküldve: 2011.09.03. 17:57 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@dr.anonimus: Most kb hány nap míg az új termékekről e-mailt kapok?

Sajnos nem tudunk pontos időpontot mondani; amint tudjuk hozzáadjuk!

Elküldve: 2011.09.03. 17:55 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Arpi: A facebookon likeoltam az oldalt. Akkor a tovabbiakban hova kell elkuldenem a profilom cimet???

Bármikor megadhatod utólag, szerkeszd bármelyik véleményedet a menü "véleményeim" menüpontjánál, és add meg ott!

Elküldve: 2011.09.03. 12:24 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Most kb hány nap míg az új termékekről e-mailt kapok?

Elküldve: 2011.09.02. 13:17 Arpi 

  • Arpi avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 1

A facebookon likeoltam az oldalt. Akkor a tovabbiakban hova kell elkuldenem a profilom cimet???

Elküldve: 2011.08.31. 14:52 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@SZOMBAT: "és add meg a profiloldalad címét a TestBike vélemény szerkesztésnél Ekkor sorsolás előtt kivesszük az összes sorsjegyed a virtuális kalapból, és 2x tesszük vissza, azaz dupla eséllyel indulsz! " a fenti lépést kihagytam javítható-e még a hibám ?

Bármikor megadhatod utólag! Szerkeszd bármelyik véleményedet a menü "véleményeim" menüpontjánál, és add meg ott!

Elküldve: 2011.08.31. 14:35 SZOMBAT 

  • SZOMBAT avatar
  • hétvégi/jóidős bringás
  • hozzászólások: 1

"és add meg a profiloldalad címét a TestBike vélemény szerkesztésnél Ekkor sorsolás előtt kivesszük az összes sorsjegyed a virtuális kalapból, és 2x tesszük vissza, azaz dupla eséllyel indulsz! " a fenti lépést kihagytam javítható-e még a hibám ?

Elküldve: 2011.08.28. 09:59 Thomas76 

  • Thomas76 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 2

@ikarus266:Oké,köszi! Gondoltam rá,hogy úgy csinálom,de mondom inkább megkérdezem :)

Elküldve: 2011.08.28. 00:24 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@ricoo: Az imént létrehoztam a Cytec márkát, szóval most már választható :) Legközelebbi hasonló esetben használd, pl a 10-es főút (vagy bármi más) "márkát" és írd utána a ténylegeset. + a megjegyzésben jelezd.

Elküldve: 2011.08.27. 18:16 Thomas76 

  • Thomas76 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 2

Sziasztok!

Hozzá akartam adni egy új terméket,de a márkánál nincs olyan ami nekem kéne...Akkor az olyat nem tudom véleményezni?vagy berakjátok?Cytec márka kéne :) köszi!

Elküldve: 2011.08.27. 16:54 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

"@hefi: Már írtam véleményt, oda is és most 2x van ott a véleményem" Még mindig duplán van véleményem szóval ha eljuttok odáig az átmozgatott véleményemet törölhetnétek, mert amit én írtam az egy frissebb verzió. http://www.testbike.hu/velemeny/elso-teleszkop/marzocchi-22-lo?rvid=30589

Elküldve: 2011.08.24. 09:30 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Rober-to: @hefi: Volt ma egy rémálmom, hogy olyan nyert,akinek totál szar véleményei voltak.

OK, de mind a 3 nyereményt olyan nyerte? :)

Természetesen sorsolás előtt átnézzük a leszavazott véleményeket! Szóval ha nem hasznos írást találsz, akkor légy szíves használd a megfelelő gombot!

Elküldve: 2011.08.24. 09:04 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: Volt ma egy rémálmom, hogy olyan nyert,akinek totál szar véleményei voltak.

Továbbra is javasolnám, hogy a sokat véleményezők véleményeit vizsgáljátok át rendesen! Én totál nyugodt vagyok. Korrektül véleményeztem a SAJÁT alkatrészeimet, ÚGY, hogy jó párat kihagytam. (Pl. Shimano A50 hajtókar stb.) Öcsém gépéről sem véleményeztem semmit sem, csak amit tényleg használok. Nincs boltos ismerősöm, akinél le tudnám fotózni a cuccokat.

Úgysem nyerek semmit, de legalább ha más nyer, akkor korrekt legyen. Nem pedig "nepperkedő", gyorsanregisztrálokmindentvéleményezekamúgyfingomsincsegészről "tag".

Elküldve: 2011.08.17. 08:44 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@pdenes: Egy kérdés: Mikor új véleményt adok le, a rendszer visszajelzése szerint 36 szelvényem van, a ranglistán viszont 24et látok. Ennek mi az oka, vagy ez miért van? Köszi

Nem gondoltuk volna, hogy véleményezés után azonnal megnézik a felhasználók a ranglistát is, ami most már azonnal frissül! :)

Elküldve: 2011.08.16. 20:58 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

@mosfet: Jah tényleg, most már rendben van, látom:) Köszi!

Elküldve: 2011.08.16. 20:48 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

@pdenes: tudtommal óránként frissül. Egy óra múlva less rá, akkor már okés lesz...

Elküldve: 2011.08.16. 20:22 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

Sziasztok!

Egy kérdés: Mikor új véleményt adok le, a rendszer visszajelzése szerint 36 szelvényem van, a ranglistán viszont 24et látok. Ennek mi az oka, vagy ez miért van? Köszi

http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/16/hh.jpg

Elküldve: 2011.08.15. 14:32 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: Már feltettem még múlt hét elején. Csak írtátok, hogy nem tudjátok, mi legyen vele, mert nem tudni, hogy tényleg kapható-e vázként. BringaVilágban mondjuk van fehér-narancs LTD, meg Reaction is.

Elküldve: 2011.08.15. 14:20 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Rober-to: légy szíves add hozzá a mtb váz kategóriához, mi felvisszük, és véleményezheted!

Elküldve: 2011.08.15. 12:54 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Cube vázat még véleményezném, de csak komplett gépként van fenn, ráadásul több LTD van. Most akkor írjak mindhez?

Inkább rakjátok fel külön a vázat. Lehet kapni külön is. Én is úgy vettem. Ritka.

Elküldve: 2011.08.14. 13:54 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 321

Én személy szerint teljesen kivéleményeztem magamat, ha jól gondolkodom már nem is maradt olyan termék, amihez érdemben hozzá tudnék szólni. A 13 szép szám.

Elküldve: 2011.08.12. 00:22 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Rober-to: talán bemennek a bringaboltba, lefényképezik az alkatrészt, mert talán már használták is egyszer, aztán írnak róla egy véleményt "csak kipróbáltam" címszó alatt. Vagy kölcsönkérik a havertól az alkatrészt, aztán írnak róla egy hasonlóan jót. Áhh, bocs.. mégse, ez hülyeség..

Elküldve: 2011.08.11. 20:18 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

A vélemények átnézése tényleg jó feladat lesz.

Számomra pl. érthetetlen, hogy honnan van valakinek ennyi alkatrésze, mikor nekem több gépem van, mégsem tudtam annyit véleményezni. És nekem fenn is vannak a gépeim, köztudott, hogy az enyémek.

Másnak meg van egy bicajról fenn képe és kész.

Elküldve: 2011.08.10. 10:12 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@motorfan600ccm: a vélemény írás oldalon a facebook profil oldal megadási lehetőségnél van egy képekkel illusztrált leírás róla! Ha az alapján sem megy, akkor írt ide!

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!