Télre milyen kerékpáros ruházatot ajánlotok? Muddyfox cuccok jók?

51-100 (118 válasz)

Elküldve: 2013.10.08. 12:53 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: megjöttek a tchibós cuccok. Szerintem minőségben egy kicsit az aldis-lidlisek felett vannak. Minden jó lett. :) Majd teszek fel képeket.

A termós futófelső anyagban tűnik erősnek, szellőző a háta, a szélálló gatya is ránézésre igényes. A sapkának kifejezetten prémium hatása van, a kesztyű is minőséginek tűnik. A funkcionális futófelsőn gondolkodtam a legtöbbet, de nem bánom. Nem aláöltözetnek néz ki. Hónaljban lyukacsosabb a szövése.

Azt hiszem, pénteken ránézek a szélálló dzsekire is...

Nincs mit irigyelni, ezek a legolcsóbb cuccok. Úgy voltam, mindegyikkel érdemes próbálkozni. Inkább több, mint kevesebb sikerrel jártam. Az aláöltözetekben a Lidl nagyon erős, drágább is szokott lenni (2500-ért veszek még egy hosszú alsót), Aldi munkásnak árulja, de megfelelő az is. A nyári biciklis nadrágokban nagy okosság nincs, azok jók. A lidlis mezt nem szerettem meg, kicsit bő a szabása is. Van egy BBB-m, és az Asics futómezeimben is jobb tekerni. A termós cuccoknál a tavasszal vett aldis mellény-dzseki nem az igazi. Nincs baja, de elég olcsó hatású. A nadrág nem rossz. Míg a mostani dzseki jól néz ki, de talán ez sem szellőzik eléggé.

A focis cuccaim Lottók, illetve eddig nyárra futni Asicseket szoktam, és járkálok teniszezni is néha. Több mint egy éve legtöbbször bringázom, viszont nem akartam egy újabb vagyont egy negyedik sportág ruháira költeni. És több is kell, és ott a bringa is. Próbálom úgyis nézni a dolgokat, hogy miket lehet többre.

@sandorp9: ennyiért kipróbálom. Nekem nem kisebb, hanem nagyobb sebességre kell. Hidegben hegyről lefelé ne fagyjon le a képem. Akkor tuti nem fogom tudni belihegni, ha akarnám se.

Elküldve: 2013.10.08. 12:48 j.andor 

  • j.andor avatar
  • DH/Freeride arc
  • Érdi Dirt csapat
  • Érdi Dirt csapat
  • hozzászólások: 129

@sandorp9: A kérdésre amit feltettél :D "Téli kerékpáros ruházat vásárlása előtt állok, érdekelne hogy Ti milyen ruhát használtok, illetve hogy milyet ajánlatok?" a válasz meg amit korábban írtam.

Elküldve: 2013.10.08. 10:59 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@perelli: nekem nem jött be a maszk (mondjuk én a vaterán vettem 750Ft volt), nagyon belihegtem, és bepárásodott, pedig van rajta szellőztető...: http://sport.vatera.hu/kerekparozas/kerekparos_ruhazat/kerekparos_bukosisak_fejvedo/motoros_kerekparos_maszk_simaszk_masnapra_akcio_1811866454.html De lehet, hogy ha kisebb a tempó, akkor nincs vele gond...

Elküldve: 2013.10.07. 22:03 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Kezdem irigyelni a ruhatárad:) Nem rossz a maszk sem, azt hiszem csütörtökön nyitásra ott leszek:D

Elküldve: 2013.10.07. 21:42 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: aham, ezek talán jobbak is, mint aldisok. Van ilyen is rövidben. :) Egy maszkot lehet, kipróbálok.

Elküldve: 2013.10.07. 20:17 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@j.andor: bocsi de elvesztettem a fonalat :S Mire írtad ezt: "@sandorp9: háromnegyedes nadrág, póló és pulóver (nem túl vastag...)." ?

Elküldve: 2013.10.07. 20:05 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

Elküldve: 2013.10.07. 19:20 j.andor 

  • j.andor avatar
  • DH/Freeride arc
  • Érdi Dirt csapat
  • Érdi Dirt csapat
  • hozzászólások: 129

@sandorp9: háromnegyedes nadrág, póló és pulóver (nem túl vastag...).

Elküldve: 2013.10.07. 18:07 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: nekem decathlonos csak hosszú futónadrágom van, meg volt egy futódzsekim, de mindkettő igen jó volt. Kalenji. Aldisoknál szerintem jobb. Több dolog lehet, sajnos amit johnny336 mond, az is igaz, illetve a termocuccokhoz még olykor meleg is van, ahogy kisüt a nap. Cseles ez az időjárás. Amikor kiderül, vagy felfelé tekerek, én adok rögtön egy kis "hűtést" magamnak, hogy ne rohadjak be. Lefelé meg még a plusz dzseki is kell. Ki kell tapasztalni, melyik cucc hogy működik a legjobban.

Elküldve: 2013.10.07. 18:02 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@johnny336: nem biztos, hogy szar, csak lehet, hogy még nincs itt az ideje. Majd kiderül, ha hidegebb lesz..

Elküldve: 2013.10.07. 17:58 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Reptike: nem az aláöltözet a szar, hanem a kabát, mert nem engedi ki a párát, persze, hogy berohadsz.

Elküldve: 2013.10.07. 17:54 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Nekem Decathlonos aláöltözetem van és azt szoktam felvenni a kabátka alá, de egy fél óra múlva az egész csurom víz lesz az aljától az ujja végéig, persze a kabátka is belülről. Ki kell teregetnem száradni:D Szerintem nekem ez még túl meleg most, vagy pedig szar az aláöltözetem?! Neked mi a véleményed a Decathlonos cuccokról?

Elküldve: 2013.10.07. 17:45 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: hát igen, nem azok. Én úgy oldom meg, hogy aláveszem a hosszú aláöltözetet, akkor a termo nem is lesz izzadt, illetve hegynek lefelé vagy még hidegebb időben felhúzok rá egy bringás széldzsekit. Megvárom a tchibós szélálló nadrágot, és ha tetszik, akkor lehet, hogy megveszem a szélálló felsőt is.

Elküldve: 2013.10.07. 17:31 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Ja, köszi, hogy mutattad az Aldis katalógust! Szeretem az aldis dzsekimet, csak sajnos egyáltalán nem szélálló és átsüvít rajta a szél, főleg, ha megizzadok..Ezért pályázok a Csibós széldzsekire:)

Elküldve: 2013.10.07. 17:30 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: én is reméltem, de így hogy semmit nem írnak róla, egyre kevésbé valószínű.

Te tudod. :)

Amúgy a hidegebb napokon kipróbáltam az aldis téli cuccokat, elég jól vizsgáztak. Még a kesztyű is, mert bár nem egy sportos darab, a tenyérrésze igényes, és kifejezetten jól tapad.

Elküldve: 2013.10.07. 17:25 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: annyira nem égetően fontos, hogy megrendeljem, de ha lesz még belőle és jól áll, akkor megveszem. Remélem te már holnap megkapod őket!:)

Elküldve: 2013.10.07. 17:12 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: amúgy nem tudom, miért nem rendeled meg. Az első szállítás náluk ingyenes, ha feliratkozol hírlevélre, de én is megmondhatom a kódot. :D Hatalmas betűkkel minden termék alá kiírták, hogy 30 napig visszaküldheted, amúgy a törvény szerint is (talán 8 napig). Semmi vesztenivalód nincs sincs.

Elküldve: 2013.10.07. 17:07 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: nem, a helyzet változatlan. Van GLS-szám, de érdemi infó nincs az oldalon róla. Aldiban lesz vasárnap pár dolog megint. Sapka, kesztyű, termo póló, futónadrág, alátrikó.

http://catalog.aldi.com/core/main.php?&SITEID=c573f&PROJECTNR=11263&PHPSESSID=b3ee85ed9c92840327e9cc4cc818f5e8

Elküldve: 2013.10.07. 17:01 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Nem jöttek még meg a ruhák? Mától lehet őket megvenni az üzletben. Én csak szombaton tudok eljutni odáig, de addigra már egy darab sem lesz biztos:((((

Elküldve: 2013.10.05. 20:05 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@sandorp9: oks, majd írok róluk.

Elküldve: 2013.10.05. 20:03 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@perelli: engem érdekel majd a végeredmény!

Elküldve: 2013.10.05. 20:00 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: tegnap visszaigazolták, és már GLS-száma is van a rendelésemnek. Szóval szerintem kedden legkésőbb itt lesz. Amúgy még délelőtt felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy milyen késésre számítsak, fogalmuk sem volt, miről beszélek. :D Biztos formanyomtatvány. Benyomásom szerint az egész webshop még eléggé alakulóban van, de a cuccokról neten csak jókat olvastam. Meglássuk! :)

Elküldve: 2013.10.03. 13:29 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@perelli: Válaszoltál eredeti kérdés "A" részére, ugyanis ajánlottál téli ruhákat :D A "B" részét meg mostanság beszéljük meg ;) Eddig ismerősömön keresztül rendelgettem a cuccokat, de Pesten az Arénában van Sportsdirekt, és ott fel is lehet próbálni... illetve a postaköltség is leesik :D De amúgy nem sok az se, vagy legalábbis úgy éri meg, ha sokan rendeltek (volt hogy 50Ft-ra jött ki a posta).

Elküldve: 2013.10.03. 12:24 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@sandorp9: személyesen semennyire, Pécsett nincs ilyen bolt, viszont Londonban él egy ismerősöm, és neki a helyi futók pont ezt ajánlották. Vett is esődzsekit meg nadrágot futni.

Nem tudom, eddig miért nem reagáltam az eredeti kérdésre. :)

Elküldve: 2013.10.03. 12:17 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

Nekem innen vannak cuccaim (bringás póló, -rövid gatya, -széldzseki, -téli hosszú nadrág), olcsók és elég jók, bár a téli nadrágot még télen nem sikerült kipróbálnom(múlthéten vettem), hogy mennyire meleg, hány fokig jó...: http://hu.sportsdirect.com/cycling/cycling-clothing De a póló/rövid gatya egészen jó... erre is lettem volna kíváncsi, hogy mennyire ismeritek ezeket, hogy a többi termék minőségében, anyagában jobb-e.

Elküldve: 2013.10.03. 10:43 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Óóó, azt hittem, holnap vagy holnap után már megkapod, akkor kitartás és majd várjuk az értékelést:) Én pedig reménykedem, hogy lesz még a boltban belőlük:)

Elküldve: 2013.10.03. 10:34 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: ezért rendeltem meg, szerintem elkapkodják a lidlis-aldis tapasztalatok alapján.

Elvben 4-6 munkanap, de a mailben ez jött. :D

"A következő megrendelést rögzítette rendszerünk: Figyelem - Fontos információ Megértését kérjük, amiért rendszerátállás miatt megrendelésének kiszállítása vagy megkeresésének megválaszolása hosszabb időt vehet igénybe."

Meglássuk! :)

Elküldve: 2013.10.03. 10:23 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: köszi,ezek valóban nem rosszak. Az a Klima-Tec felső nagyon jónak tűnik, remélem lesz még belőle a boltban. Látom, már most elfogyott abból a zöld funkcionálisból a s-es. Széldzsekim nekem sincs, az is jó lenne. Meg egy mellényt néztem még... Mikor fogod megkapni a csomagodat?

Elküldve: 2013.10.03. 10:06 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: ezek jók szerintem, és nem lilák, vagy zöld vagy a dzseki feketében:

http://www.tchibo.hu/ni-hosszu-funkcionalis-fels-p400044124.html http://www.tchibo.hu/ni-szelallo-futodzseki-p400044123.html http://www.tchibo.hu/ni-klima-tec-fels-fekete-p400020592.html

A szélálló dzsekin is még gondolkodom, ha lesz még, mert - 20 %-ban 8-ért ajándék. És az még nincs nekem, csak termók.

Elküldve: 2013.10.03. 09:55 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Én is ezekkel szemeztem, de nőiben annyira nem tetszenek, a férfi cuccok sokkal jobbak, de azok nyilván nem állnának jól..az idegesít, hogy az össze női ruha lila vagy rózsaszín, nekem pedig jobban bejön a sárga vagy zöld feketével, de azok csak férfiban vannak..mindenhol! :(

Elküldve: 2013.10.03. 09:47 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: Hosszú ujjú funkcionális felsőt,termo futófelsőt, én szoktam futni is, így szélálló futónadrágot, kesztyűt, sapkát. Zoknikat, aláöltözetet talán Glamour-napokon, ha tetszenek. Van Pécsett boltjuk. :)

Elküldve: 2013.10.03. 09:13 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Miket rendeltél?

Elküldve: 2013.10.03. 08:23 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Telefonban megadták kódot, az első szállítás ingyenes. Meg is rendeltem, majd mesélek :)

Elküldve: 2013.10.02. 21:48 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: az kellemetlen. Én gyakorlott netes vásárló vagyok, főleg, ha ingyen hozzák-viszik. Akkor nincs bukta. Szinte minden ruhámat így rendelem taljánoktól. Olcsó.

Elküldve: 2013.10.02. 21:44 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Persze, én a bicajomat is visszaküldtem, ahogy megérkezett, mert szállítás közben megsérült. Nagyon örültem neki szülinapom előtt egy nappal.. Mire kicserélték eltelt jó pár hét, szóval én ezek után kerülöm a netes vásárlást:(

Elküldve: 2013.10.02. 21:37 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: ha nem jó, GLS visszaviszi.

Elküldve: 2013.10.02. 21:36 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Én nem vagyok ilyen bátor, hogy próba nélkül megrendeljem, de remélem neked szerencséd lesz a méretekkel:) Majd várjuk a beszámolót:)

Elküldve: 2013.10.02. 21:26 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: én hamar bedobáltam a kosárba 15 ezerért cuccot. :D Lejön 3000, az is 20 %, és a hírlevél-feliratkozásért meg ingyen ki is hozzák. Bár ezekre egyelőre nem akar működni, de holnap felhívom őket.

Elküldve: 2013.10.02. 20:49 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

Október 11-13 között 20%-al olcsóbban lehet vásárolni a Tchiboban (és sok más (sport)üzletben is) Glamour kuponnal (tessék elkérni a barátnőktől:)

http://glamour-napok.glamouronline.hu/uzletek/1/?search_letter=all&search_key=tchibo&search_town=&search_brand=&search_coupon_type=&search_product=&search_percent=&search_money=

Nem tudom, hogy ezekre is vonatkozik-e az akció, mert pont a Tchibos kuponomon adtam túl először:D

Elküldve: 2013.10.02. 20:24 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

@perelli: Magam is ezzel szemezek. Azaz a zöld felsőrészes thermo kabáttal és hozzá egy nadrággal. Már van egy szettem az Intersportos akcióból (9000 Ft, de futó, nem krp.), de az nem thermo. Igaz 12 fok környékén még jó volt. Persze a kabát alá tudtam venni meleg holmikat.

Elküldve: 2013.10.02. 20:19 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@perelli: Valóban nem rosszak! A nadrág, a kesztyű és a funkcionális felső (vagy mi) nagyon tetszik :)

Elküldve: 2013.10.02. 20:11 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Reptike: én is most látom először az oldalt, de vannak boltjaik.

http://www.tchibo.hu/filialfinder

De még csak online rendelhető, jövő héten lehet a boltokban kapni, ha jól látom.

Elküldve: 2013.10.02. 20:03 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@perelli: Nem rosszak:) De csak rendelni lehet? Nem értek én a Tchibóhoz..:)

Elküldve: 2013.10.02. 19:37 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Elküldve: 2013.10.02. 19:35 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Van pár érdekes cucc jó áron, amiben bringázni is lehet:

http://www.tchibo.hu/sportoeltoezet-sporteszkoezoek-t400021248.html#sportgeraete

Elküldve: 2013.10.02. 13:42 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@sandorp9: Megértelek, én sem. Hozzánk sincs közel, de épp útba esett Pest felé...:) És szerencsém volt.

Elküldve: 2013.10.02. 13:04 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@Reptike: na annyit nem utazok egy kabátért vagy bármilyen bringás cuccért Gyuláról... :D

Elküldve: 2013.10.01. 22:11 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

@sandorp9: Sajnálom, mert a férfi kabátok is nagyon jól néztek ki,(2 féle is volt)majdnem azt vettem a színe miatt, mert az illett volna a bringámhoz, de természetesen nagy volt, így maradt a pink. egyébként Dunaföldváron vettem, kb 1,5 hete és elég sok volt még.

Elküldve: 2013.10.01. 21:49 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@Reptike: Jó Neked, en is amiatt mentem at Csabara, de sajnos nem volt méretemben :(

Elküldve: 2013.10.01. 19:57 Reptike 

  • Reptike avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 37

Köszi az Aldis tippet! Vettem is egy kabátot, sajnos naci már nem volt..:)

Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!