TestBike '12 nyereményjáték kérdések / válaszok

1-50 (259 hozzászólás)

Elküldve: 2012.07.31. 12:48 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925
Témaindító hozzászólás:

A 2012-es TestBike nyereményjátékkal kapcsolatban felmerült kérdéseket ide írjátok, és a válaszokat itt olvashatjátok!

Elküldve: 2012.11.09. 23:21 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@hefi: Gratulálok én is,szép fotók+biciklik!

Elküldve: 2012.11.09. 16:27 pbiker 

  • pbiker avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 34

@NorBEE300: remélem én is megkapom hamarosan. Mondjuk én Pécsen veszem át, nem tudom, hogy itt is lesz-e fotózás, gondolom csak Pesten...

Elküldve: 2012.11.09. 10:25 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

Használjátok egészséggel a bringákat! ;-)

Elküldve: 2012.11.09. 07:37 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Elküldve: 2012.11.08. 19:37 DaveN11 

  • DaveN11 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • hozzászólások: 41

Ma sikeresen átvehettem a nyereményt, a Caprine Cross Three-t:D:D:D kicsit le is teszteltem így este egy rövid távon, nagyon finoman vált és tökéletesen fut, élmény menni rajta! Mégegyszer köszönöm a nyereményt, nagy hasznát fogom venni!:)

Elküldve: 2012.10.30. 18:45 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@pbiker: Szerintem is!

Elküldve: 2012.10.29. 21:17 pbiker 

  • pbiker avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 34

@Supernova: meglátjuk.

Elküldve: 2012.10.29. 19:49 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@pbiker: Ezt nem tudom,lehetséges-vagy magadat lefényképezteted és ide belinkeled a képed elérhetőségét!

Elküldve: 2012.10.29. 19:38 pbiker 

  • pbiker avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 34

@Supernova: tavaly voltak képek. De elmennek 6 nyerteshez egyenként? Én pl Pécset jelöltem az átvételhez. Nem Pestet.

Elküldve: 2012.10.29. 19:08 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@NorBEE300: Biztos lesznek képek róla szerintem!

Elküldve: 2012.10.29. 18:12 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

Úgy látom egy hét alatt csak lecsihadtak a kedélyek :-) Mikor lesz a nyeremények átadása? Gondolom képek lesznek róla.

Elküldve: 2012.10.22. 23:57 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@hefi: Hmmm tájszépségversenyt neki!

Elküldve: 2012.10.22. 13:16 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@Krupcheck: vagy lehetne csajok a bicón szépségverseny!

Elküldve: 2012.10.22. 12:20 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@hefi: A véleményt író és bringát nyerő Számító Gép tetszene legjobban! Természetesen fotósorozattal is pályázna, esetleg hozzászólásaival stb.

Egyébként tényleg érdekelne, milyen számokban indulhatna a versengeni óhajtó bicajos. A legtöbb vagy éppen legkevesebb vélemény birtokosa számíthat sikerre? Esetleg aki előad egy káprázatos számot egykerekűn, különösen nehéz elemekkel, és a videót feltölti a TestBike oldalra?

Elküldve: 2012.10.22. 11:58 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1009

Legyen bajusszépségverseny ((:

Elküldve: 2012.10.22. 11:37 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@hefi: "Nem biztos, hogy véleményes lesz megint". Hanem? Kiválaszt a gép egy köpcös, bajszos bringást, hogy ő nyerte a tanyabájkot? Esetleg a gép, magát tartván legtöbbre, megtartja magának a nyereményt? :)

Te ilyeneket szeretnél? :)

Elküldve: 2012.10.22. 11:25 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@hefi: "Nem biztos, hogy véleményes lesz megint". Hanem? Kiválaszt a gép egy köpcös, bajszos bringást, hogy ő nyerte a tanyabájkot? Esetleg a gép, magát tartván legtöbbre, megtartja magának a nyereményt? :)

Elküldve: 2012.10.22. 10:43 Kraslan 

  • Kraslan avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 96

@hefi: Bár nem nyertem, de köszönöm a lehetőséget. Akinek nem tetszik, annak meg valószínűleg semmi sem, ha kapna egy ingyen Bianchi Oltre-t a segge alá az sem lenne jó :)))Tavaly is próbálkoztam, idén is és jövőre is fogok, ha Isten is úgy akarja. Bf2 hungaroladát meg még mindig irigylem :DDD

Elküldve: 2012.10.22. 10:09 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Pár gondolat a hozzászólásokhoz:

  • ez egy promóciós nyereményjáték volt, ahol a törvény nem ír elő közjegyzői jelenlétet!
  • a nyereményjáték szabályzatban olvasható a sorsolás menete ("véletlenszerűség elve alapján működő számítógépes programmal kisorsoltunk"; gyakorlatban a random.org generált számokat)
  • milyen vidófelvételt kellett volna csinálnunk arról, hogy megnyomjuk a "generate" gombot, és betoljuk a számokat a saját fejlesztésű sorsológépbe? :)
  • én úgy tudom, hogy ennél csak egy nagyobb nyereményjáték volt kerékpáros weboldalon Magyarországon, az pedig a tavalyi 1.1 millió Ft-os Specialized játék volt szintén itt...

Eddig 5 éve minden évben volt valamilyen nyereményjáték a TestBike-on. Valószínűleg jövőre sem hagyunk fel ezen jó szokásunkkal :) (nem biztos, hogy véleményes lesz megint!)

Elküldve: 2012.10.22. 01:19 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@hefi: Gratulálok én is a nyerteseknek szívből!Sok jó tekerést és hátszelet nekik!

Elküldve: 2012.10.21. 20:20 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: srácok: tök felesleges a feszkó! bicósok vagyunk nem?! legalább mi ne marjuk egymást! valakik nyertek,és kész! gratula nekik! ennyi! lépjetek már túl ezen.

Elküldve: 2012.10.21. 14:04 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@johnny336: Nálam minden rendben =) Csak van a közösségnek néhány kérdése amit én megfogalmaztam.

Elküldve: 2012.10.21. 13:28 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@spank309: igyál egy pohár meleg tejet, és minden rendben lesz.

Elküldve: 2012.10.21. 10:20 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Az a nagy helyzet... Hogy itt nem az embereket húzzák ki, hanem a véleményeteket. Most akkor hogy is állunk? Véleményt húztok vagy felhasználó nevet? Mert Ha már szűkítitek azt hogy valaki nem írt fél oldalt akkor az már rég rossz?!... Mert tényleg nem a véletlen szüleménye. 12254 volt a "kalapban" mennyi volt eredetileg ha már így "kiszűrtétek" a jó és a szar véleményeket? Ha már egyszer ennyire hivatalosnak akartok tűnni akkor tegyetek fel játékszabályokat, hogy mit tudom én 20000 karaktert kell írni egy termékről, meg mit tudom én. Ne utólag derüljön ki hogy ki lett "szűrve" Ne csodálkozzatok hogy háborognak az emberek, valójában hány sorsjegy volt??? Szűrés nélkül... Más oldalakon le videozzák azt a "kalapot" hogy hogy húzzák ki a neveket...

Elküldve: 2012.10.21. 00:32 pbiker 

  • pbiker avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 34

Üdv mindenkinek! Én vagyok az egyik nyertes. Szeretnék elmondani pár dolgot, ami eléggé feldühített: Semmi protekcióm nem volt. Kaptam egy emailt, hogy én vagyok az egyik nyertes. Először el sem hittem. Aztán az email végén volt egy tel. szám, gondoltam felhívom. Mondta egy úr, hogy igen, ez igaz, nyertem. Ebbe mi a protekció? Fogalmam nem volt kit hívok és mi lesz a reakció. A kommentelő társam nézze csak vissza a tavalyi díjátadó képeket, az is kamu??

Valaki írta, hogy nem aktív résztvevő nyert: na most én teljes tudatomban lelkiismeretesen írtam a véleményeket. 2011 nyarán regisztráltam, mert tetszett a honlap. Van 38 véleményem--sokat közülük még tavaly nyáron írtam, sokat most tavasszal és párat most a játék ideje alatt. Kapóra jött, vettem új vázat, féket stb... Meg kell nézni a véleményeimet: ha játék van, ha nincs, teljesen elfogadható segítő szándékú irományok MINDIG képpel. És ezután is így lesz. Hogy nem vagyok aktív fórumozó? Jó pár topikhoz írtam, de csak azokhoz amelynél említett termékkel rendelkezem, ergo van odaillő, releváns tapasztalatom. A tavalyi játékban is részt vettem, nem nyertem. Bánkódtam. De nem cirkuszoltam, hogy csalás. Totál váratlan volt és meg is lepődtem, de szerintem én normális véleményeket írtam. A bringám fejlesztésénél ezt a honalpot vettem csak figyelembe: a vélemények alapján összeállítottam a bringámat. A hasznos vélemények segítettek--én is próbálok mindig hasznosat írni.

Valaki itt kritizálta, hogy a nyertesnek még profilképe sincs. Most ennek mi köze a dologhoz??? Valaki említette, hogy millió sorsjeggyel sem nyert. Oda volt írva, hogy akár 1 darabbal is lehet nyerni.

Nagyon örülök a nyereménynek. Gratulálok a többi nyertesnek is!

Köszi. Szilas Péter Pécsről.

Elküldve: 2012.10.20. 23:33 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@BF2 hungarolada: és itt jön be az, h igazából lehet neked 12248 sorsjegyed a 12254ből, akkor sem biztos, h te fogsz nyerni :) Esély mindig van, volt, lesz mindenre. Ugyanakkor szerintem is egyszerűen vagy gratulálni kell, vagy nem írni semmit :) Higgyétek el ettől még én is szerettem volna nyerni, de ha nem jött össze, akkor nem jött össze és kész. Én inkább örültem, h volt egy ilyen lehetőség is, h akár nyerhettem volna egy új gépet. Aki nyert az élvezze az új gépét, aki meg nem... úgyis lesz még ilyen játék előbb utóbb (remélem:)).

Elküldve: 2012.10.20. 22:46 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@BF2 hungarolada: ezt felejtik el sokan. Amikor én voltam az "első" helyen, valami 160-nal, akkor szépen összeadogattam az összes sorsjegyet. Kijött, hogy kb. 1500 sorsjegy van már játékban, tehát 10% esélyem van. Mindez volt, másfél hónapja...azóta lett 15000 sorsjegy a végére...

Ötöslottó-nyertest sem látott még senki élőben, mégis elhisszük, hogy van. Ráadásul, ahol több milliárdok vannak, ott inkább komolytalannak veszem a "közjegyzőt" - mintha nem lehetne megvenni kilóra... :)

Elküldve: 2012.10.20. 22:34 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

@edvin: az idő megszépíti az emlékeket :)

@ - arcok: szerintem gáz ez a hozzáállás mert ha ilyen formai dolgoktól eltekintünk, akkor teljesen korrekt volt. gyenge vélemények szűrve voltak többi meg csak matek. nem 100% még akkor se, ha 12000 pontból tued volt 200

Elküldve: 2012.10.20. 22:07  

  •  avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 95

@freeride69x: Ennyi negatív embert életemben nem láttam mint amit ti műveltek.

A tavalyi játék után nem volt senkinek rossz szájíze. Gratuláltunk a nyerteseknek és kész.

Ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy nem lesz több ilyen nyereményjáték. Inkább szívj el egy cigit, vagy számolj el 100-ig mielőtt írsz ide.

Akinek nem inge....

Elküldve: 2012.10.20. 21:38 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

De lehet jobbra törekedni,és kell is mert az viszi előre pl az oldalt is.A kétkedő,a problémákat feltáró gondolataimmal segíthetem az egészet,vagy nem.Ezt majd eldönti az idő.És véleményem szerint nem csak bennem fogalmazódtak meg ezek a gondolatok.Nagyon régóta véleményezek,régen más néven,de elfelejtettem a jelszavam.Mostanival már vagy 3-4 éve véleményezek.A játék számomra nagy motiváció volt,és szántam rá időt.Sorsjegyeim számának tudatában hittem,de nem jött össze.Hazudnék ha tagadnám:csalódtam.De elemezve a dolgokat ,igen kétkedő lettem.Ez van.Lement,ennyi. A nyertesek örülnek,a felajánló örül.Kész.Na ez volt az utolsó,zárjuk le ezt a topicot véleményem szerint.

Elküldve: 2012.10.20. 20:57 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@freeride69x: nem mondom, hogy nem lehetne jobban csinálni, és nem is kell rá törekedni, csak szerintem kicsit komolyra és kétkedőre sikerült a hangneme a hsz-ednek, nem pedig támogatóra. :)

Az egész topik hangulata negatív lett, pedig 6 szerencsés kapott bringát, ezért írtam. No offense.

Jó, hogy mondod, ott biztos én nyerek. :D

Elküldve: 2012.10.20. 20:45 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@perelli: Pl mozgásvilág.hu-n lévő nyereményjátékokon se kell fizetni a virtuális sorsjegyért,a játékokban való részvételekért,de minden egyes sorsolásnál,a játékfeltételek szigorúak,pontosak,és minden meg van rajta jelölve:Sorsolás pontos ideje,helye,közjegyző,játékban résztvevők min. életkora stb. stb. Azok a termékek is komolyak,és mind ajándék.És az az oldal csak egy a sok közül.Az egy dolog hogy aki adja leellenőrzi hogy ki-hogyan kapja meg,de nem tudom jelen volt -e a sorsolásnál,nem volt nyilvános hogy milyen szisztémában sorsolták,milyen programmal stb. stb.

Elküldve: 2012.10.20. 20:40 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@pdenes: Az egy dolog hogy kinek milyen gondolatok vannak a fejében.Nekem az,neked ez.Én tiszteletben tartom és nem minősítem a te véleményedet,nem oktatlak ki,ezt várom el én is mindenkitől.

Elküldve: 2012.10.20. 19:38 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@ocsika96: Mint 2012. augusztus 18-án regisztrált tagként igen jól esett a 14:02-es hozzászólásod. Képzeld adtam hozzá termékeket az adatbázishoz. Eleinte fel se tűnt a játék (ha hiszed, ha nem), mert sokszor nem is szeretek ehhez hasonlóakban részt venni "úgy sem nyerek" alapon, amúgy is van két bringám, igaz nem kell tőlük hasra esni, de én szeretem őket és foglalkozom velük (a Peugeot-t pl. a halálból támasztottam fel, bár még nem végleges az anyagiak miatt). Megpróbáltam, nem nyertem, ez van. De nem csüggedek, ugyanúgy tekerek tovább és olvasom a véleményeket, véleményezek ezután is, nézegetem a tagok képeit, stb. Sőt, valahol meg is erősített, amikor délután láttam a nyertesek névsorát és én nem voltam köztük, nagy ügy, ettől még részemről nem dőlt össze a világ. Elmentem tekerni egy jót és pont. A nyerteseknek ismételten gratulálok. OFF

Elküldve: 2012.10.20. 19:22 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Gyerekek, ez "csak" egy játék volt, még ha komoly nyereményekkel. Senkinek nem kellett fizetni a sorsjegyekért, ezért szerintem felesleges közjegyzőzni. Kicsit elhúzódott, de ez nem a Szerencsejáték Zrt., és ajándék bringák. Ha bárki kétkedne, józan paraszti ésszel be lehet látni, hogy aki felajánlotta őket, leellenőrzi, ki és hogyan kapja meg. Max. annyit lehet elérni a vitával, hogy legközelebb nem lesz.

OFF: én inkább tekertem a banyanyárban, a Tourney váltó sztrájkolt hegynek fel, és egy mentőangyal - srác képében - a csavarhúzójával kérés nélkül megállt, és kibányásztuk a láncot. Ezek a fontos dolgok. :)

Elküldve: 2012.10.20. 19:08 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@hefi: Én személy szerint elnézést kérek minden olyan személytől akit megsértettem de sajna az emberből kihozza az indulat.Bocsánatot kérek a szervezőktől is nem volt jogos.

Elküldve: 2012.10.20. 18:43 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

@freeride69x: Tehát ha nem te nyertél akkor csak szar lehet az egész játék és a sorsolás, értem. Azt tudtad, hogy ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye? Vicc komolyan mondom néhány ember fejében milyen gondolatok tudnak megszületni..

Elküldve: 2012.10.20. 18:38 z.aron 

  • z.aron avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 13

Ha nem tetszik valakinek a játék menetele, az jövőre meg se próbálja! 840.000 Ft összértékű nyereményekkel segít a testbike 6 szerencsésnek, amiből az egyik Te is lehettél volna és így köszönöd meg? pff...

Elküldve: 2012.10.20. 18:29 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@hefi: egyébként kik a 2 pórnyertes?

Elküldve: 2012.10.20. 17:55 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

ezt a kibaszott halatlan brigadot... van egy felulet, amit ingyen hasznalhattok, kerdezhettek, tajekozodhattok...lesz egy plusz lehetoseg, hogy az oldal hasznalata mellett meg nyerhetsz is. amikor kiderulnek a nyertesek, jottok hisztizni, hogy szabalyok, csalas, kethetes regisztraciok. szeretnetek, ha fizetos lenne az oldal? mibol fizetne a sok tizeneves, kommenthuszar? a szar velemenyeket minuszoltatok volna ilyen vehemensen...

Elküldve: 2012.10.20. 17:44 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Gratulálok a nyerteseknek,jó egészséget kívánva a sok-sok kilométerhez! Köszönöm a Testbike.hu stábjának a játék lehetőségét! De. Számomra sem volt hiteles a sorsolás:

a nyertesek véleményei egyforma arányban voltak,mindegyik kerékpárnál,

csak a sorsolási dátum volt megadva az eredményhirdetésé nem,

sorsolásnál nem volt jelen közjegyző

sorsolás pontos időpontja(óra,perc megjelöléssel),és pontos helyszíne(város,út/utca,házszám megjelöléssel)nem volt a játékszabályzatban

sorsoláson résztvevők életkora nem volt leszabályozva.

Ezek után nekem bárki előadhat valószínűségszámítást meg bármit.Ezzel nem azt mondom persze hogy nem volt tiszta a sorsolás,csak többekben felmerültek pontosítások a sorsolás körülményeivel kapcsolatban.Más,komolyabb nagyobb látogatottságú oldalakon a nyereményjáték szabályzatokban az általam leírt feltételek mind szerepelnek a játékszabályzatban.

Persze lehet a puszta véletlen és szerencse hogy így alakultak a nyertesek vélemény számai ,és személyei,és minden általam-és másokban is felmerült- előadott vélemény és észrevétel alapja fantázia szüleménye. Ez az én személyes véleményem,témát lezártnak tekintem részemről.Jövőre a szerencse remélem mellém áll.

Elküldve: 2012.10.20. 17:26 DaveN11 

  • DaveN11 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • hozzászólások: 41

@BF2 hungarolada: garantáltan leírok minden részletet a bicikliről és minden összetevőjéről ;)

Elküldve: 2012.10.20. 17:13 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Ja és aki akar valószínűséget számítani, annak elmondom, hogy 12254 sorsjegy volt a kalapban.

Elküldve: 2012.10.20. 16:55 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Vilmos23: Innentől nézve gyakorlatilag nem Szabályos az egész mivel sorsolás napját követően legalább 36óra telt el.Ezalatt akár még manipulációt is el lehetett követni.

Megvoltak a nyertesek a nyereményszabályzatban feltüntetett időpontban, csak nem volt időnk kiküldeni az értesítő hírlevelet. Tanultunk a dologból, legközelebb időben lesz eredményhirdetés.

A manipulációval kapcsolatban pedig az lenne az hozzáfűzni valóm, hogy a TestBike életében eddig lefolytatott 5 nyereményjáték alatt egyszer sem manipuláltunk. Persze ezt nehéz így elhinni; talán legegyszerűbb, hogy ha megkérdezed HundaroLadát, hogy mennyire ismertük egymást mielőtt megnyerte a Specit :)

Elküldve: 2012.10.20. 15:56 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

pbiker véleményeire valamennyire emlékszek, de a többi felhasználót még nem láttam :D gratula a nyerteseknek! Remélem számíthatunk újabb véleményekre ezután is.

Elküldve: 2012.10.20. 15:37 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

Minden nyertesnek gratulálok! Használjátok egészséggel a kerékpárokat sok-sok kilométeren át ;-)!

Elküldve: 2012.10.20. 15:37  

  •  avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 95

Én a régi felhasználók közé tartozok a 3 és fél éves regisztrációmmal. Ha megnézitek akkor 3 véleményem van, de azt is lusta voltam megírni. Pedig a sok sok megépített bringámon sok sok alkatrészt véleményezhettem volna, de nem tettem. Egyáltalán nem sajnálom azt, ha valaki akár 1 napos regisztrációval megnyeri valamelyik bringát. Ami viszont pozitív, hogy nem 1-2 mondatos vélemény lett kisorsolva.

Még egyszer Gratulálok a nyerteseknek, és sok sok balesetmentes közlekedést kívánok neki.

Elküldve: 2012.10.20. 15:22 decorempire 

  • decorempire avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi country cross kerékpárosok csapat
  • Nyíregyházi country cross kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 2

Gratulálok a nyerteseknek!!!

Elküldve: 2012.10.20. 15:08 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@DaveN11: játék volt, ahol van pár nyertes és még több vesztes. 20-25 évvel ezelőtt talán még sírtam is volna, de ma már hülyén nézne ki. :D

A sport neveli az embert sok mindenre...

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!