TestBike '12 nyereményjáték kérdések / válaszok

51-100 (259 hozzászólás)

Elküldve: 2012.10.20. 14:54 DaveN11 

  • DaveN11 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • hozzászólások: 41

@perelli: köszi, legalább valaki nem kételkedik, jól esik:) tényleg szép a vasad amúgy, nem véletlen írtam!

Elküldve: 2012.10.20. 14:49 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@ocsika96 és @vesziveri: leírtátok amit én is gondolok. Én ha nyertem volna a barátnőmnek adtam volna a nyereményt mivel én nem tudnék mit kezdeni vele. (lehet ezért nem nyertem xD)

Elküldve: 2012.10.20. 14:43 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@hefi: Amúgy meg ez az én saját véleményem lehet utána kövezni is igazából nem zavar ,de ha logikusan belegondolunk maga a játék menete is tartalmaz kifogásolni valót.Ha megnézünk egy "Hiteles Nyilvános" meghirdetett nyeremény játékot ott azért a meghirdetett időpontok szerintem nem dísznek vannak kiírva.Tehát ha van egy adott fix nap a sorsolásra(még ha nincs is fix időpont)akkor is az adott napon illene meghirdetni a sorsolás végeredményét.Innentől nézve gyakorlatilag nem Szabályos az egész mivel sorsolás napját követően legalább 36óra telt el.Ezalatt akár még manipulációt is el lehetett követni.

Elküldve: 2012.10.20. 14:39 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Gratulálok a nyerteseknek, különösen DaveN11-nek! Megérdemelte, mert remek ízlése van, megdicsérte Cuicómat, ami egyből meg is hozta szerencséjét. Nála jobban talán csak én érdemeltem volna jobban meg. :D

Elküldve: 2012.10.20. 14:36 iwillkillyou449 

  • iwillkillyou449 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 18

Ja és persze gratula a nyerteseknek! Használják sokat a bicókat! Meg véleményezzétek is őket.:)

Elküldve: 2012.10.20. 14:34 iwillkillyou449 

  • iwillkillyou449 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 18

De sok itt az álszent disznó! Nem a nyereményért véleményeztetek, hanem azért, h segítsetek másoknak a megfelelő termék kiválasztásában? Akkor nem kell itt sírni, h biztos bunda volt, meg meg sem érdemlik. Ha tényleg nem a nyereményért véleményeztetek, akkor tessék örülni, h mások is véleményeztek. Matematikai esély? Pff. azért mert volt kb. 300 sorsjegyed az már szerinted feljogosít, h nyerj? Számolj utána, h a több ezer sorsjegyből 6 kiválasztása esetén mennyi sorsjegyednek kellett volna lennie, h biztosan te nyerj.

Elküldve: 2012.10.20. 14:13 DaveN11 

  • DaveN11 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • hozzászólások: 41

@ocsika96: Nagyon örülök a nyereménynek, nagy hasznát fogom venni és köszönöm a Testbike-nak mégegyszer. Viszont 1-2 tévhitet gyorsan eloszlatnék. Márciusban vettem a vasamat és nyáron kezdtem el gondolkodni, hogy komolyabb felszerelést tegyek rá (bár ez látszik is a véleményeim alapján). Ekkor akadtam erre az oldalra és regisztráltam, a Ti véleményetek alapján szereltem fel a biciklit és elkezdtem én is véleményezni részben magam miatt, és ha lehet nyerni, miért ne? Erről szól nem? A másik amin nagyon meglepődtem, hogy ha bárki ide írt hogy mikor lesz eredmény, le lett oltva. Ez a fórum nyeremény topicja, tehát szerintem bőven meg lehet kérdezni, csak kíváncsiság a többiek részéről. Mégegyszer köszönöm a nyereményt és gratulálok a többi nyertesnek. Kellemes hétvégét mindenkinek!

Elküldve: 2012.10.20. 14:02 ocsika96 

  • ocsika96 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 69

Azért elég durva hogy olyanok nyertek akiknek a nevét még véletlenül sem láttam az oldalon! Semmit se tettek fel csak véleményeztek és szinte mindegyik kb 2012/08 as regisztráció, de ez is csak a nyereményjátékhoz köthető!

Nem irigységből beszélek de van 1-2 tb-s aki igen is meg érdemelte volna, mert aktív felhasználó!

Azt kéne hogy csak az aktív felhasználók játszhatnának! Az meg hogy ez most direkt volt-e így azt nem tudom, de el tudom képzelni hogy esetleg protekció, vagy kamunyertesek hogy ne keljen kiadni a nyereményt.

Elküldve: 2012.10.20. 13:49 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@hefi: Grat nekik ez tényleg nem az ö hibájuk de igen elég érdekes végeredmény.De arról is megvan a véleményem hogy véleményezz minél többet annál nagyobb az esély hát ja.A nagy matematikai valószínűség.

Elküldve: 2012.10.20. 13:31 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

Na igen... Ezt vártam... Hogy olyanok nyerjenek, akik 90%-ban nagy ívben kerülik a TestBike-ot, és vagy csak a nyereményjáték miatt regisztráltak, vagy csak az miatt voltak aktívak ez az idő alatt... Nem fura, hogy a legtöbbjüknél, még albumok sincsenek felöltve, sőt valakinél még profilkép sincs??? Pontosan azért, mert csak ez a játék miatt jöttek fel ide. Félreértés ne essék, nem akarom bántani őket, sőt grat nekik, csak nekem ahogy végignéztem a névsorukat ez tűnt fel... 1 olyat se láttam köztük, aki sűrűn jár ide kommentelni, részt vesz aktívan akár csapatokban, akár csak képek megosztásában... A céljukat elérték, még egyszer grat nekik!!!

Elküldve: 2012.10.20. 13:24 szilágyi zoli 

  • szilágyi zoli avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 13

Elküldve: 2012.10.20. 13:07 z.aron 

  • z.aron avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 13

grat a nyerteseknek! :)

Elküldve: 2012.10.20. 13:06 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@spank309: Már én sem tudom hogy ki kivel van.Ezek a hozzászólások is félreérthetőek,senki nem mond semmit.

Elküldve: 2012.10.20. 12:31 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Hát ez szerintem nagyon meg van játszva... akárcsak a tavalyi. =/

Elküldve: 2012.10.20. 11:58 PetiCzernaa 

  • PetiCzernaa avatar
  • dirt/street gyerek
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 69

én még nem kaptam semmit

Elküldve: 2012.10.20. 11:44 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@hefi: gratula a nyerteseknek. :D

Elküldve: 2012.10.20. 11:22 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@freddy-007: akkor már küldözgetik

Elküldve: 2012.10.20. 11:09 freddy-007 

  • freddy-007 avatar
  • dirt/street gyerek
  • Dirt-street montisok csapat
  • Dirt-street montisok csapat
  • hozzászólások: 10

@Orin: Gratulálok a NYerteseknek!:D

Elküldve: 2012.10.20. 10:24 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@Vilmos23: Én sem kaptam még emailt. Van aki már megkapta?

Elküldve: 2012.10.20. 10:08 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@edvin: Mert volt már sorsolás?:) Előbb néztem én még semmilyen mailt sem kaptam.

Elküldve: 2012.10.20. 10:02  

  •  avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 95

Gratulálok a nyerteseknek.

Elküldve: 2012.10.19. 20:48 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@Orin: jólvab! én is elnézést kérek! jobbulást!

Elküldve: 2012.10.19. 19:48 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@Ns-biker87: akkor egyezzünk ki egy mntben :) Részemről bocsánat, csak ezen a héten kicsit feszült vagyok.

Nem sürgetek én senkit, csak kíváncsi vagyok mikorra várhatom az eredményt :D már 4 hete nem tudtam bringázni sérülés miatt, így érthető, ha minden bringás dolog után jobban érdeklődök.

Elküldve: 2012.10.19. 18:54 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@johnny336: Tegnap is Hefi hozzászólása után megnéztem a Skót kerékpáros c. filmet várakozásképpen , szerintem ma is virrasztok valameddig, unaloműzés gyanánt most a Hegyek pokla következik, 04:20-kor úgyis Guten Morgen lesz, gyűjteni kell a szombatokat, hogy legyen a duplafalúra pénz :-)

Elküldve: 2012.10.19. 18:50 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@Orin: nem akarok erről sem veszekedni,de itt sürgetik a szervezőket hogy mikor lesz már eredmény stb stb stb! nem ráér a dolog??? nem szeretem az észosztást senkitől...főleg nem attól akit nem ismerek,de azért álljon meg a menet.

Elküldve: 2012.10.19. 18:48 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Ezt írta tegnap hefi: Bocs, ma már nem tesszük közzé az eredményt. Esetleg holnap!

Nyugalom, a hosszú élet ritka....

Elküldve: 2012.10.19. 18:27 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@Krupcheck: Oké,köszi,azt hittem tudsz valami infóval szolgálni.Értem én a sorsolási dátumot,az viszont nem azt jelenti ,jelentette-mint Hefi írta-hogy ismertetve is lesz 18-án az eredmény.Engem nem az érdekel hogy ki nyerte,hanem az hogy bármelyikünk is izgulhat-e még hogy kap meglepi emailt,vagy már el lettek küldve a nyerteseknek és pont.Ez tolmácsolhatnád Hefi főnöknek is,hátha ő ad nekünk vmi infót,előre is köszi.

Elküldve: 2012.10.19. 18:12 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1009

@freeride69x: mint "bennfentes" nem fogok több infót kiadni, mint Hefi. Egyébként a sorsoláshoz és hasonló dolgokhoz nincs közöm.

Szóval részemről csöndben maradok. Viszont a nyereményjáték szabályzat ránk is vonatkozik, abban pedig volt egy sorsolási dátum ( ,

Elküldve: 2012.10.19. 18:03 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

Még valami: nem vagyok semmi közösségi oldalon, nem lájkolok semmit, abból már kinőttem és nem látom értelmét. Ennyiből piros pont a Testbike-nak, hogy Facebook profil nélkül is részt lehetett venni a játékban, mert rengeteg más nyereményjátékban facebook profil nélkül már nem is létezik az ember, a csapból is ez folyik, hogy lájkolj.

Elküldve: 2012.10.19. 18:00 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

Hagy szóljak egy pár szót az oldal "kemény magjához". Ha valaki veszi a fáradtságot és elolvasgatja az általam írt véleményeket, az adatlapomat, akkor abból szerintem némi odafigyeléssel le tudja szűrni, hogy nem most kezdtem kerekezni. Viszont! Idén nyáron egy elhatározás hatására kezdtem komolyabban figyelmet szentelni neki és foglalkozni vele. Az általam véleményezett termékeket egytől-egyig használtam és használom a mai napig. Igyekeztem objektív képet adni az alkatrészekről, hogy valóban segíthessek a hozzám hasonlóan kevés anyagiakkal rendelkező kerékpárosoknak. mivel én is innen merítettem a vélemények által egy-egy komponens kiválasztásában. Pl. az általam használt gumit az oldalon található vélemények alapján választottam ki és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ezúton szeretném nekik megköszönni, hogy valós tapasztalataik által nekem segítettek a gumiválasztásban. Nem hazudok, ha azt állítom, hogy nem leszek szomorú, ha nem nyerek, de ezek után is tovább fogok véleményezi (nem a sárga mellényt, meg az egyéb apróságokat, mint azt a játék utolsó óráiban jó páran tették a több sorsjegy gyűjtése gyanánt - tisztelet a kivételnek!), mert egyre többet kerekezek és egyre több tapasztalatra teszek szert. Ha pedig az anyagiak is úgy engedik, akkor vásárolok, fejlesztem, használom majd megírom a tapasztalataimat az adott cuccról. Elnézést a hosszú sorokért, de rosszul esett egy-két tag megnyilvánulása. Igen, nyár végén lettem tag, igen, nyár végétől kezdtem véleményezni, de nem azért mert nyerni akarok (az akarok és a szeretnék között óriási a különbség), hanem valós információval szeretném bővíteni az oldalt a hozzám hasonló kezdő kerekesek segítésére. A nyeremény ezek tudatában ráadás.

Elküldve: 2012.10.19. 17:58 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@Krupcheck: Mint bennfentes:megvolt már az eredményhirdetés(kimentek már a nyertesekhez az emailek),vagy még lehet nekünk izgulni?

Elküldve: 2012.10.19. 17:14 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Krupcheck: én fészbukon se lájkolgatok semmit, itt se szoktam képekre szavazni, meg pluszolni, minuszolni véleményeket. Ideje lenne elkezdeni? :D

Elküldve: 2012.10.19. 17:11 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1009

@johnny336: az ilyeneket ki is szűrjük! Ha nincs benne az adott véleményben, hogy "eltört... de ez egy XC váz, dirtre ne használd", hanem pl. "ugrattam vele oszt e'tört ez a szar"-- na az instant törlés.

Ha mégis találtok ilyent, nyomkodjátok nagy szorgalommal a 'nem hasznos'-t ( ,

Elküldve: 2012.10.19. 16:51 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Ki lehet szűrni a fals véleményeket is. Megnézed az adott ember többi véleményét, és kiderül azonnal.

Továbbá nagyjából tudjuk, kik azok, akik "keménymag", és valóban értelmesen tudnak hozzászólni dolgokhoz, nem csak azt, hogy a z akármilyen XC-váz fos, mert eltört dirt közben, meg egy RS Dart szar DH-ra. Hát, ezek valóban komolytalan vélemények.

Elküldve: 2012.10.19. 16:43 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@hefi: Én is örülök, h indulhattam itt :) Feltöltéseim során igyekeztem mindent leírni ami eszembe jutott az adott termékekről. Ha találtok bennük hibát, azokat készséggel kijavítom :)

Elküldve: 2012.10.19. 16:35 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@hefi: Én is köszönöm szépen a lehetőségeket hogy részt vehettem a játékban és véleményeket írhattam.Lehet hogy 1-2 vélemény 1-2 ember számára nem sokat jelentett de mégis próbáltam azért hasznosakat írni.Ha jól tudom még nem történt eredményhirdetést épp ezért kívánok minden résztvevőnek sok szerencsét:))

Elküldve: 2012.10.19. 16:21 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Tisztelt testbike oldal! Először is szeretném megköszönni a játék lehetőségét,örömömre szolgált hogy írhattam véleményt(a múltban és a jövőben is),és segíthettem kerékpáros társaimnak egy-két dologgal kapcsolatban.Én is szedtem már le olyan infót az oldalatokról ami segített dönteni.Ezúton is kívánok nektek és minden kerékpáros társamnak jó egészséget és sport ill. kerékpáros sikereket!

Még egy kérdésem lenne:volt már eredményhírdetés,lehet még bárkinek is izgulni vagy már lezongorázott a játék?

Elküldve: 2012.10.19. 16:10 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@Ns-biker87: Én például viszonylag rendszeresen látogatom az oldalt, igaz a fórum általában nem érdekel. A verseny előtt és után is írok véleményeket, vagyis a verseny csak azt eredményezi, h amit mondjuk 2-3 év alatt raktam volna fel, azokat pár nap alatt összegyűjtöttem és fel is raktam. Alig használt termékekhez meg nem is írok véleményt. Én a helyedben kicsit elgondolkoznék néha mielőtt kiírsz valamit. Addig oké, hogy leírod a véleményed egy olyan fórumba, aminek a témája alapból a verseny, de hogy jössz te ahhoz, h másokat minősíts?

Elküldve: 2012.10.19. 16:09 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

Van pár jó hozzászólás. Engem nagyon dühített a folyotonos teperés... olyan véleményeket láttam amiken csak nevetni tudtam. Én amit véleményeztem, azt segítő szándékból tettem. Már kb. 1 hónapja elfogytak a véleményezhető dolgaim, de mégsem álltam neki és írtam véleményt 200+ bringás boltról. Senki nem hülye, egyértelműen látszik a mennyiség alapján is, hogy ki az aki valóban járt abban az üzletben és ki az aki eröltetett fiktív véleménnyel ZSÚFOLTA a rendszert. Na meg ez a verseny utáni álszerénység... fujjj...mindenki a véleményével magát minősíti. Én személy szerint most készülök vázat meg duplavállast cserélni, éppen ezért kerestem pár véleményt a termékekrő. Nem hogy nem segített sok esetben a vélemény, de rendesen félre is vezetett. Sajnos nem lehet nagy pontossággal szűrni a kamu véleményeket...ez van.

Elküldve: 2012.10.19. 14:32 budha 

  • budha avatar
  • dirt/street gyerek
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 5

@NyilasMisi: Nagyon nagy segítség az oldal azoknak akik valami vásárlása elött állnak csak 1 hibája van hogy sokan csak lemásolják a többi véleményt meg azok is véleményeznek akik csak kipróbáltak valamit.Igaz én is véleményeztem olyat amit csak 2 hete használok és nagyon nem tudtam róla mit mondani de pl ha lesz vele valami akkor egyből frissítem a nyeremény bicikli pedig csak egy ráadás :)

Elküldve: 2012.10.19. 10:05 NyilasMisi 

  • NyilasMisi avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 19

@Ns-biker87: Így van, sokan csak azért nyomták a véleményeket, mert nyerhetnek. Én előtte is véleményeztem és ez után is fogok, amikor veszek valamit és leteszteltem. Sokszor igénybe vettem mások véleményét vásárlás előtt, nem csak egy nyereményjátékról szól az egész és nem is nyerek akkor is folytatom a tevékenységemet.

Elküldve: 2012.10.19. 09:20 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@hefi: elég gáz hogy csak azért látogatjátok ezt az oldalt mert lehetett nyerni......akik panaszkodnak a nyereményjáték győztes-eredményhirdetés időpontjára azokat kb szinte nem is láttam itt mozogni az oldalon......azt itt járatják a síró szájukat.....féreg dolog...

Elküldve: 2012.10.19. 05:54 freddy-007 

  • freddy-007 avatar
  • dirt/street gyerek
  • Dirt-street montisok csapat
  • Dirt-street montisok csapat
  • hozzászólások: 10

@NorBEE300: BasszzuS énmeg azthittem csak Admin adhat hozzá boltot:D zsírkirály köszi:D

Elküldve: 2012.10.18. 23:59 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@NorBEE300: eső után köpönyeg :)

Elküldve: 2012.10.18. 23:30 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@freddy-007: Parancsolj, itt a link: http://www.testbike.hu/velemeny/prAdd/bolt

Elküldve: 2012.10.18. 21:31 freddy-007 

  • freddy-007 avatar
  • dirt/street gyerek
  • Dirt-street montisok csapat
  • Dirt-street montisok csapat
  • hozzászólások: 10

@veszigeri: ennyi ez a lényeg! nem más az a baj nekem már alig van termékem amit hozzátudnék adni bár bolt még lenne amit hozzátudnék adni csak nem tudom sajnos hogy HOL kell:D Sok sikert kÍvánok mindenkinek!

Elküldve: 2012.10.18. 21:20 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@veszigeri: persze, én is fogok ezután is véleményezni, mint eddig, igaz kevesebbet. DE ennek a fórumnak a témája a nyereményjáték, még szép, h arról van szó és nem a sima véleményezésről.

Elküldve: 2012.10.18. 21:17 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@Orin: nyugodjatok már le!!! Már nem azért de szinte lassan már vicc amit itt műveltek! Oké, tudom, hogy várjátok, meg minden, de abból induljatok ki, hogy én pl: azért véleményeztem "normálisan" azt a néhány cuccot, amiről írtam, hogy ezzel másoknak tudjak segíteni, ha esetleg ilyen vásárlása előtt állnak. Az, hogy van ez a nyereményjátékos cucc, az csak 1 plusz dolog... Én előtte is írtam véleményeket, meg ezután is fogok. Annak örülj, hogy másoknak tudtál segíteni (már ha normálisan megírtad a véleményt) és ha mellé még nyersz 1 bringát, akkor annak különösen örülhetsz:)

Elküldve: 2012.10.18. 21:10 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@hefi: de holnap is lesz nap :D am reggel vagy csak később külditek szét?

Elküldve: 2012.10.18. 21:09 Orin 

  • Orin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 33

@hefi: Ezt most nem mondod komolyan :( Pedig szerintem mindenki nevében mondom, h már nagyon vártuk. (nem sértésnek szánom, csak jól hangzik és igaz is)

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!