TestBike '13 nyereményjáték kérdések / válaszok

51-100 (268 hozzászólás)

Elküldve: 2013.09.10. 20:17 Marcikutya 

  • Marcikutya avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

Sziasztok! Egyik nyertesként köszönöm a gratulációkat a Testbike-nak és a szponzoroknak pedig a bringát.

Elküldve: 2013.09.10. 19:42 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

Gratulálok a Nyerteseknek én is, balesetmentes km-eket!!! ;)

Elküldve: 2013.09.10. 18:49 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

Minden nyertesnek gratulálok! Használjátok egészséggel a nyereményeket. Aztán legalább egy pár vigyorgós-tekerős képet kérünk :)!

Elküldve: 2013.09.10. 18:13 pappsszi2 

  • pappsszi2 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 52

@KennyThePro: a poén sorsjegy nélkül lett volna. :-) ez olyan mint a lottó 5 ös,akár mennyivel játszol 50% az esély,vagy nyersz,vagy nem. :-)

Elküldve: 2013.09.10. 18:09 KennyThePro 

  • KennyThePro avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 79

Poén, hogy az 1. díjat 2 sorsjeggyel nyerték meg :D

Elküldve: 2013.09.10. 17:26 szabotomi25 

  • szabotomi25 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 24

Gratulálok a nyerteseknek! :)

Elküldve: 2013.09.10. 16:37 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@kbmpi: És ami még fontosabb. Ha valaki örömében hajtaná fel számolatlan poharakkal a kisüstit, gondoskodjon barátról, ki megosztja vele örömét, s hazaviszi "túlexponált" cimborájának kerékpárját.

Elküldve: 2013.09.10. 16:23 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

@XCode: és ami a legfontosabb! ha valaki bánatában az italhoz nyúlna ma, hogy nem Ő nyert, az használjon vészhelyezeti bemeneti portot az alkohol emésztőtraktusba juttatására, steril és magas minőségű polimerekből :)

Elküldve: 2013.09.10. 15:50 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

Gratulálok a szerencsés nyerteseknek.

Elküldve: 2013.09.10. 15:49 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

Ezek után senki sem mondhatja, csak ismeretlenek arathatnak le minden babért. Legyünk vidámak, és ünnepeljük a nyerteseket.

Elküldve: 2013.09.10. 15:47 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

Kordiális gratulációmat fogadja minden nyertes, elsősorban Marcikutya, aki földi : )

Sok boldog kilométert majd a bringák új tulajdonsainak a paripákkal :)

Elküldve: 2013.09.10. 15:30 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Gratulálok a nyerteseknek, hátszelet!

Én nagyon szurkoltam johnny336-nak. De ilyen az élet. :( :D

Marcikutyát bevettem a csapatba, és nyert is... :D

Elküldve: 2013.09.10. 15:28 Petiii 

  • Petiii avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 1

@hefi: Gratulálok a nyerteseknek!! Azért az első helyezetnek tényleg iszonyat nagy mázlija volt.

Elküldve: 2013.09.10. 15:23 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Atis08: mi is szomorúak vagyunk, hogy valószínűleg csak a bringákért jött ide, de a nyereményjáték szabályzatnak megfelelt mind a felhasználó, mind a véleménye.

Elküldve: 2013.09.10. 15:15 Atis08 

  • Atis08 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 27

@johnny336: Milyen érdekes hogy a fődíj nyertese 38 napja nem volt online, az adatlapjából sem derül ki túl sok róla vagy a kerékpárjáról, valamint a vélemény is elég összecsapott. No de ez van. Grat a nyerteseknek!

Elküldve: 2013.09.10. 14:32 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@sandorp9: és igazad lett, az első helyezettnek két sorsjegye volt! (és nem én vagyok az...brühühü)

Gratulálok a győzteseknek!

Elküldve: 2013.09.10. 13:49 Marcikutya 

  • Marcikutya avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@bukidavid: Szia! Köszi szépen! A kislányomé lesz a bringa női változata. :-)

Elküldve: 2013.09.10. 13:45 bukidavid 

  • bukidavid avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 27

@Marcikutya: Pedig abban a spam mappában van az egyik nyertes bringa :) http://www.testbike.hu/nyeremeny/winners/t/testbike2013

Elküldve: 2013.09.10. 13:38 bukidavid 

  • bukidavid avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 27

Gratula a nyerteseknek és sok jó bringázást a jövőben! :)

Elküldve: 2013.09.10. 11:50 Marcikutya 

  • Marcikutya avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@freeride69x: a spamlistát is nézzétek! A testbike-os leveleimet a Gmail valamiért mindig oda teszi, pedig megmutattam a proginak, hogy nem spam.

Elküldve: 2013.09.10. 10:58 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Tisztelt Testbike Team! Sokan várjuk a nyereményjáték végét.A többiek nevében is kérném, hogy a sorsolás tényét igazoló ,a nyertesek értesítő emailjének kiküldése után,annyit tegyetek meg, hogy bejelentitek, hogy mindenki nézze meg az elektronikus postaládáját,mert a nyertesek értesítő emailje kiment.Köszönjük!Hajrá,sok szerencsét mindenkinek!

Elküldve: 2013.09.09. 15:02 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@johnny336: végül is nyerni 1gyel is lehet :D

Elküldve: 2013.09.09. 14:58 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Úgy drukkolok, hogy a kettő darab sorsjegyemmel nyerjek :D

Elküldve: 2013.09.09. 14:32 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@kbmpi: Mondjuk felajánlod nekem :D

Elküldve: 2013.09.09. 13:23 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

ez a vélemény"szrás" azért jó, mert egy idő után azért fejlődik benne az ember.. én sem véletlen írtam át pár rivjút, igaz, csinálhatnám "komolyan" is, mint ha bikeradarra menne a dolog, de inkább megtartom a gyerekes-hülyefijjú stílust. Csak. :)

kíváncsi leszek a győztesekre, annyi biztos, ha közéjük kerül a nevem, már van ötletem, mire megy a bringa :)

Elküldve: 2013.09.04. 22:09 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@sandorp9: Tavaly is ez volt :). Egész nyáron akartam a véleményeim nagy részét újraírni, illetve lenne egy jó pár új is. Megvárom a sorsolást, hogy addig se kelljen a bogarászással szenvedni a kollégáknak, majd utána. Addig is gyűlik a "tapasztaltam" és nem a "csak kipróbáltam" kategória :)).

Elküldve: 2013.09.04. 12:32 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@sandorp9: Most, hogy elmenekültek mind a nők, mind a férfiak... beszélhetnénk talán a latex kullancsról.

@hefi: Tervezitek-e a TestBike Görbe tükör rovatát?

Elküldve: 2013.09.04. 11:34 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

Hali, figyeltétek, hogy most, hogy vége a játéknak, megint csak a "verseny előttiek" vannak fent, és hogy több a fénykép feltöltés, és az egymásra írás, és hogy 30 aktivitásból 1 véleményezés van... :D

Elküldve: 2013.09.04. 09:10 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@johnny336: Jól beszéltél!

Elküldve: 2013.09.03. 20:25 justride 

  • justride avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 7

@hefi: Köszönöm:) Egyébként sandorp9-nek igaza van, ezen én is gondolkodtam.

Elküldve: 2013.09.03. 19:42 sgtGiggsy 

  • sgtGiggsy avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Kecskeméti bicósok csapat
  • Kecskeméti bicósok csapat
  • hozzászólások: 34

Elnézve a vélemények hasznosságával kapcsolatos vitákat kezdek kicsit aggódni. Írtam véleményt egy kerékpáros zokniról is, bele sem merek gondolni, hogy mit kapnék itt, ha azzal nyerném meg a biciklit :D (mondjuk édes probléma lenne:)

Elküldve: 2013.09.03. 18:11 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@perelli: lóf*szt! :D

Elküldve: 2013.09.03. 18:00 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@johnny336: minden szavad arany. :D

Elküldve: 2013.09.03. 17:55 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@hefi: köszi!

Tavalyi nyertesekről is van hasonló oldal? Csak kíváncsiság.

Szerintem lényegtelen, hogy milyen véleménnyel nyeri meg valaki, amig az a vélemény hasznos és bármilyen bringázáshoz kapcsolódó termékről is szól.

Előző nyereményjátéknál én is termeltem a véleményeket, nagy részük még mindig él, nem tartották haszontalannak.

Semmit nem nyertem vele, talán néhány olvasó, aki hezitált egy adott termék vásárlása előtt hasznosnak ítélte, és pont az én véleményem miatt vett meg valamit, azok nyertek vele egy jó vételt (remélem...vagy szidnak, hogy dilettáns vagyok, és miért javaslok megvételre egy ipari hulladékot).

De ez az oldal egy közösségről szól, aminek tagjai vagyunk, akik próbálunk segíteni a másiknak, tanáccsal, túraleírással, fényképekkel szép tájakról, biciklikről (csajokról bicikliken :D), alkatrész véleményekkel.

Az oldal készítői részéről ez egy kedvesség a meglévő tagok felé, illetve egy jó marketing az oldal bővítése szempontjából.

Több olyan user van, akik a tavalyi játék során regisztráltak, és ontották magukból a véleményeket - mára egy részük eltűnt. De több olyan is van a fenti halmazból, aki azóta is aktív tagja a közösségnek.

Ne a bovdenvég, meg tip-top ragasztófolt véleményen akadjatok ki, vannak ennél komolyabb problémáink is az életünkben.

Elküldve: 2013.09.03. 17:31 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Vilmos23: csak elismerted. :P

Értsd már, hogy egyáltalán nem érdekelsz, nem kell mártírkodnod. :D Kösz.

Elküldve: 2013.09.03. 17:30 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@johnny336: hehe, ez gyönyörű.

Mondjuk engem ez elsősorban az oldal miatt érdekel. Ne kelljen annyi felesleges dolgot olvasni, mikor keres valamit az ember. Tök mindegy számomra, ki és mivel nyer, ha nem én, attól úgysem lesz bringám. :D Azt sem igazán értem, hogy egy ilyen kedves ajándékot, mint ez a játék, miért nem lehet akként kezelni. Felnőtt emberek elkezdenek felesleges véleményeket gyártani, az idejüket pazarolni, hogy kb. 0,0001 % helyett 0,0025 % esélyük legyen. Aztán meglepődnek, hogy nem nyernek. Az ilyet szerintem meg kell hagyni a gyerekeknek. Különben is tele van a net olyan játékokkal, ahol semmit nem kell csinálni... :)

Elküldve: 2013.09.03. 17:10 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@horika: Igazából annyira nem érdekel.Egyszer már felbaxtam rajta magam de utána elgondolkoztam hogy vannak akik miatt nem éri meg:)Az a baj hogy a mai világban sok az olyan ember akiből a puszta irigység szól és csak a rossz indulat vezérli hogy eltaposhasson valakit hogy ez által feljebb mehessen a ranglétrán.Üzenem perelli komának hogy igen így van én felmerem vállalni hogy rápörgök az ilyen dolgokra mert ez egy nyereményjáték és vannak olyan emberek akik még mernek álmodni de olyanok is vannak akik csupán azt lesik hogy kiben tudnak kárt tenni.Innentől azt mondasz ami jól esik elolvasom és max nevetek egy jót:))))

Elküldve: 2013.09.03. 16:59 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@Vilmos23: Hagyd,felesleges,teljesen meddő.Szerintem a kritika sem téged illetne.

Elküldve: 2013.09.03. 16:54 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Elküldve: 2013.09.03. 16:49 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Kérdezzétek meg Hungaroladát, hogy milyen véleménnyel nyerte meg a Cambert...

Elküldve: 2013.09.03. 16:35 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Vilmos23: továbbra sem érted, és mondod ugyanazt. Senkit nem érdekel hogy Tourney hajtóművet vagy XT-t véleményezel, hanem hogy írsz-e hozzá bármilyen érdemi infót. Nem tudom, milyen kisebbségi érzésből fakad ez, de egyikünk sem utalt semmi ilyesmire. Különben is, ha megnézed, én nem drága, hanem középkategóriás termékeket véleményeztem, ahogy a bringám is max. az. Kevesebbe van nekem, mint a tied neked. Továbbra se vedd személyesre, a véleményeiddel volt bajom, bajunk. Az utolsó mondatod tartalmát számomra mély homály fedi, de ez biztosan az én hibám.

Elküldve: 2013.09.03. 16:35 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Vilmos23: Meg amúgy nem csak engem kéne támadni úgymond sorsjegy gyűjtéssel hanem azokat is akik szintén adtak hozzá apróságokat mert pl a shimano bovdenvéget sem én adtam hozzá csak véleményeztem vagy vannak a KCNC-nek váltógörgő csavar vagy kulacs csavar vagy hajtókar csavar.Ezek se számítanak nagy dolognak mert igazából csak a design miatt vannak.Én egyedül a színes bovdenvéget adtam hozzá mint bovdenvég.

Elküldve: 2013.09.03. 16:22 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@pranksta: Hozzáadom és véleményezem mert ilyen is létezik ilyet is lehet vásárolni sőt leggyakrabban vásárolni mivel alapvetőek egy bicaj szempontjából.Én azt véleményezem amim van amit tudok venni az hogy valakit ez zavar azzal nem tudok mit tenni.Nem véleményezhet mindig mindenki fox telót vagy XT hatókart vagy úgymond kulák cuccokat.Teljesen mindegy az egész mert tavaly sem volt szerencsém nyerni idén is gyanús hogy nem.Ez kb mint a nagykönyv amit odafent megírtak.Idén is tuti lesznek olyan cuccok kihúzva amiket 100 emberből tán 5 ha megengedhet magának.ennyi

Elküldve: 2013.09.03. 16:06 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@justride: a sorsolás szeptember 10-én lesz.

Elküldve: 2013.09.03. 15:42 justride 

  • justride avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 7

Mi a helyzet a bicikli nyerős nyereményjátékkal?:) Nem látni semmit róla, azt tudom h elsejéig volt.

Elküldve: 2013.09.02. 09:28 pranksta 

  • pranksta avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 86

nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki eltűnik a nyereményjáték után, ha értelmes és hasznos vélemény(ek)et fogalmaz meg. nem értem, miért lenne az rossz az oldalnak, ha valaki nem tölt fel túrafotókat, vagy bármilyen fotót? a sorsjegyhez pl kötelező termékfotót feltölteni, szóval teljesen úgysem lehet megúszni. az sokkal jobban zavar, hogy néhányan ilyenkor még bowdenvéget is képesek véleményezni plusz sorsjegyért.

@Vilmos23: ezt már tőlem is félreértetted. nem az a baj, hogy olcsó/gagyi a termék, amit véleményezel, hanem hogy a véleményben semmi hasznos infót nem közölsz. vagy az, hogy olyan terméket értékelsz, amiről nem lehet semmi olyat írni, ami ránézésre ne derülne ki. az nem kifogás ilyen esetben, hogy "írj te többet/jobbat". aki nem sorsjegyre hajt, az nem ír ilyenekről.

Elküldve: 2013.09.02. 09:03 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Vilmos23: Én sem szeretem, hogy külön emiatt regisztrálnak emberek és utána eltünnek. Csomónak nincs is képe se magáról sem a bicajáról, se túrafotók stb. Akármilyen fotógaléria.

Ez ugye az oldalnak mindegy, mert nő a forgalom. De a régi felhasználóknak meg rossz.

Elküldve: 2013.09.01. 23:17 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Huhh...majdnem elfelejtettem a képeket...

Elküldve: 2013.09.01. 15:31 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

http://www.testbike.hu/nyeremeny/conditions/t/testbike2013

1- A sorsoláson minden felhasználó részt vesz, akinek az 5. pontban meghatározottak szerint van legalább 1db sorsjegye. Nem vesz részt a sorsoláson az a felhasználó akinek a véleményeit töröltük, törölni fogjuk, nem tett fel vagy képet, vagy nem bringás terméket véleményezett, ez is le van írva a szabályzatban. Ha egy véleménynél nem saját, vagy nem termékkép volt, akkor csak a képet töröltük, tehát a vélemény nem ér sorsjegyet. A kihúzott vélemény semmilyen szubjektív módon nem kerül megítélésre. Ha a szabályzat szerint játszik, akkor ő nyert. Persze ha kihúzás után derül ki hogy másolt, vagy nem hasznos, akkor újrahúzunk. Másolásra nyilván nem vizsgálunk minden véleményt, de a nem hasznos vélemények folyamatosan törlődnek most is, és a nyereményjátékon kívül is, tehát ha egy véleményt kihúzunk, és nem másolt, akkor megvan a nyertes.

2- Az hogy egymás véleményeit mennyire találjátok hasznosnak teljesen szubjektív, lehet nyomogatni a hasznos-nem hasznos gombokat, ennek én külön örülök is, mert néha segít eldönteni hogy egy véleményt töröljek, vagy sem. Nyilván nem csak ez alapján törlök, de az erősen lepontozott vélemények általában mennek.

3- A vélemények számára nincs korlátozás. Ez nem azt jelenti hogy a gazdagabb felhasználó többet ír. Olcsón is lehet venni olyan kerékpárt, ami 10-15 új, hasznos véleményt jelenthet.

4- Légyszíves ne tekintsétek egymást ellenségnek, legfeljebb ellenfélnek, ennek megfelelő magatartással, a személyeskedést kerülve.

5- Sorsolás szeptember 10-én lesz.

Elküldve: 2013.09.01. 14:21 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Vilmos23: hát, talán 5-6-szor nyomtam összesen neked negatívat, de nem számoltam, és nem is egyszerre, és nem is mostanában. Asszem, háromszor írtam véleményhez. Csak a markolatos volt negatív - na abban konkrétan semmi új infó nem volt. A lámpás és láncvillavédő csak kiegészítés - azokra nem is nyomtam -, egy mondatért meg nem írok új véleményt. Amúgy nem vedd személyesre, te írod messze a legtöbb véleményt, így nem kell meglepődnöd, ha hozzászólnak, amúgy is, ez egy fórum, közösségi oldal. Nem ismerlek, nem is foglalkozom veled, csak amit írsz, és azzal sem, mit véleményezel, hanem hogy miként. Ez a ki mennyit keres végképp nem érdekel, na de anyucizozás? Nézd már meg hány éves vagyok! :D Tudom, jól tartom magamat. :D Hála a bringázásnak... Most megnyugtattál, hogy nem pörögtél rá a játékra, köszi. :D

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!