TestBike '13 nyereményjáték kérdések / válaszok

101-150 (268 hozzászólás)

Elküldve: 2013.09.01. 13:41 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@perelli: Én vagyok rápörögve? Te vagy rám pörögve! Akárhányszor írtam valami véleményt az első hozzászóló,lenéző, leszavazó te voltál már bocs. Nem nekem fáj hanem neked fájnak a dolgok.Jössz állandóan a bíráskodásoddal mint ha te különb lennél nálam, leszavazgatsz,kritizálsz mint ha te többet tudnál írni pl egy markolatról.Tudod nem mindenki engedhet meg magának patent szandikat meg fullos dolgokat,vannak akinek nem anyuci fizet ezt azt, van aki dolgozik kevés pénzért és ilyenekre futja tudod?

Elküldve: 2013.09.01. 13:28 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@Vilmos23: bocs, hogy belekötök? :D És? Ha hasznos véleményt írtak, akkor nem sajnálhatod tőlük. A crosst pont nem ilyen nyerte, emlékszem rá. Túlzottan rá vagy pörögve erre a játékra, ahogy tavaly is. Lazábban vennéd, nem zavarna ennyire...

Elküldve: 2013.09.01. 13:19 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@gyuladaniel94: Bocsi hogy belekötök de a tavalyi nyereményjátékban döntőképp frissen regisztrált személyek voltak akik vitték a pálmát.Tisztelet a kivételnek vannak olyanok akik azóta sem voltak jelen az oldalon:)

Elküldve: 2013.09.01. 13:08 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@sgtGiggsy: ez szerintem is biztos. Gondolom, mikor lezárul a játék, átnézik a véleményeket, törlik a nem hasznosakat, és aztán húznak. Máshogy nehezen elképzelhető.

Elküldve: 2013.09.01. 09:54 sgtGiggsy 

  • sgtGiggsy avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Kecskeméti bicósok csapat
  • Kecskeméti bicósok csapat
  • hozzászólások: 34

@gyuladaniel94: azért ez nem így megy. Az, hogy igazságtalan lenne tény, de olyat akkor sem lehet megcsinálni, hogy kihúzzák a nyertest, aztán nem tetszik alapon újrahúznak. Az ilyesmi elkerülésére lettek beépítve az oldalba a hasznos/nem hasznos gombocskák. Az értéktelen véleményekre nyugodtan lehet nem hasznosat nyomni, és azokat egy idő után a szerkesztők törlik, ezzel együtt a vele szerzett sorsjegyet is. De azt biztosan nem csinálják majd meg, hogy kihúznak egy nevet, megnézik az írt véleményeit, aztán azt mondják "Hm... ez a gyerek totál használhatatlan dolgokat írt. Húzzunk újra."

@kbmpi: nem ért véget. Még éjfélig lehet beküldeni véleményeket.

Elküldve: 2013.09.01. 09:17 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

:) most nézem, vége a mókának. Igaz, ha nagyon megerőltettem volna magam, kis apróságokról még alkothattam volna véleményt, (Vittoria Open Corsa, Campy Record bowdenstop, vittoria belsőgumi, teljes sora és tiagra szett (bár nagy részüket véleményeztem, sorából mg csak az oktalinkeshez volt szerencsém) de ez a sorsjegyes leosztás olyan, hogy.. "egye fene, lesz, ami lesz".

AKi nyer, az megérdemelten teszi, mivel ez egy JÓ OLDAL. :) csak vannak túlbuzgó tagok.

Elküldve: 2013.09.01. 01:17 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@Atis08: Ha valamelyik gagyi véleménygyártó gyerekek véleménye nyerne, az nagy botrányt váltana ki, tehát valószínűleg ha ilyet sorsolnak ki, akkor sorsolnak tovább, ameddig egy tisztességes véleményt nem találnak

Elküldve: 2013.09.01. 01:07 Atis08 

  • Atis08 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 27

Remélem olyan srácok nyerik a bringákat akik régebb óta hasznos tagjai az oldalnak, és nem az utóbbi 1-2 nap alatt bolt, és semmitmondó nudli véleménnyel kupont felhalmozó "csíterek" akik csak a versenyszabály gyenge pontjait kihasználva, és nem segítő szándékkal írtak véleményt!!! Morális okokból, és természetemnél fogva is gyűlölöm az ilyen nyegleókat akik így próbálnak előnyhöz jutni! És mélységesen elszomorít hogy nem lehet kiszűrni az ilyeneket! Ezek azok akik bepofátlankodnak eléd a sorba, és kapcsolati alapon jutnak előre, míg más belefeszül a becsületes munkába. Szóval tisztelet a becsületes véleményezőknek, és szorítok hogy ilyenek nyerjenek!

Elküldve: 2013.09.01. 00:01 zoli6 

  • zoli6 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 32

@perelli: utolsó sorodon nagyot nevettem! :DDD Egyébként igaz!

Elküldve: 2013.08.31. 23:58 bboss61 

  • bboss61 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Sziasztok!

Eredményhirdetés mikor lesz pontosan? :) Köszönöm!

Elküldve: 2013.08.31. 22:12 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

Üdv mindenkinek! A moderátorokhoz szólnék most néhány szót, ha lehet. Lenne egy olyan ötletem, hogy a bolt véleményekhez is lehetne képet feltölteni, ugyanis most a játék miatt igencsak elszaporodtak a bolt vélemények. A játék hevében folyamatosan boltokat véleményezgetnek emberek, de nem hiszem, hogy a nyeremény kerékpár reményében járják a várost, kerékpárboltok után kutatva, a fiktív véleményeik pedig nem járulnak hozzá az oldal értékének, színvonalának növeléséhez. Magyarul értelmetlenek. Én szívesen lefotóznám azt a néhány boltot, amelyben valóban jártam, és véleményeztem, de szerintem a többi tisztességes véleményírónak sem lenne ellenére az ötlet. Gondolom nem lenne egyszerű megoldani ezt a változtatást, de ha nem lenne bonyolult, akkor hatásosan szűrné a véleményeket.

Elküldve: 2013.08.31. 16:14 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@pranksta: így van. Meg a nem bringás cuccok is. Lehet, hogy megöregedtem, sőt, biztos, de én nem írnék hülyeségeket sorsjegyért. Olyan véleményeket sem, ahol már százan vázolták előttem az alkatrész tulajdonságait, nálam tapasztaltabb bringások. Minek? Általában vagy új termékről mondok véleményt, vagy ha olyat tapasztalok, amit még mástól nem olvastam. Nyerni meg úgyis valaki egy sorsjeggyel fog. :D

Elküldve: 2013.08.31. 16:03 pranksta 

  • pranksta avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 86

@perelli: az az egyik. a másik meg az olyan szintű vélemények, hogy "a műanyag nagy erőbehatásra eltörhet", vagy "kisebb biciklin nagynak tűnhet" (nem szó szerinti idézetek, de tényleg vannak ilyenek!). meg a noname cuccok, bowdenvégek, kormányvégdugók, mittudoménmik véleményezése.. nálam mind vicc kategória és sajnos ezekből van a legtöbb. és már bocsánat. de f*nak van ideje/kedve egyesével lehúzogatni ezeket. az a baj, hogy sokan átmennek "berzerkbe", amikor meglátják, hogy nyereményjáték van és ezzel az oldal minőségét is eléggé rontják.

Elküldve: 2013.08.27. 20:46 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@perelli: Őszinte egy perc röhögést okozott az utolsó sor! De igazad van!

Elküldve: 2013.08.27. 20:22 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@sgtGiggsy: teljesen igazad van, hogy erre van. Ha totál semmi infót nem találok benne, rá is nyomom. De az az igazság, hogy néha egy-egy embernek a véleményeire sorba lehetne nyomni, viszont akkor az személyes sértésnek tűnne, és nem is akarom ezzel elcseszni az időt.

Életszerű, de nem valós példa:

  1. Alivio hátsó váltó vélemény.

Csak kipróbáltam.

Szép, pontos, nem túl hangos, terhelés alatt is vált. Hátrányát nem tapasztaltam. 5 répa, 5 répa.

Kész. XT gyártását be is lehet fejezni...

Elküldve: 2013.08.27. 20:15 sgtGiggsy 

  • sgtGiggsy avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Kecskeméti bicósok csapat
  • Kecskeméti bicósok csapat
  • hozzászólások: 34

@perelli: szerintem pontosan az ilyesmire van a lepontozás. Ha nincs információ értéke a véleménynek, és látszik, hogy csak össze lett dobva, simán mehet rá a mínusz. Én mondjuk néha olyanokra is szoktam negatívat adni, akik egy trekking célra gyártott tízezres teleszkópnál benyögik, hogy mennyire alkalmatlan a Börzsöny megmászására, úgyhogy egy nagy rakás szar, ezért csak egy vagy két répát érdemel. Sokan sajnos sem az ár/érték kifejezés jelentését nem fogják fel, sem azt, hogy a véleményezésnél a felhasználás célját is illene figyelembe venni.

Elküldve: 2013.08.27. 09:59 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

A nyereményjátékkal kapcsolatban megjegyezném, annak sincs több értelme a komplett idióta véleménykehez képest, ha valaki ezer és egy alkatrészről leírja, szép, jó, hátrányt nem találtam. Az olvasókat nem juttatja plusz infóhoz, bár kétségtelen, hogy sorsjegy jár érte. :) Az ember nem áll neki lepontozni ezeket, bár talán ezt kellene tenni.

Elküldve: 2013.08.26. 09:54 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@hefi: Így rendben is van ez az egész! Azt hittem, hogy minden vélemény versenyez... ;)

Elküldve: 2013.08.25. 22:44 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Vilmos23: a vélemény szavazatokra külön modul van az admin oldalon. Rendszeresen felülvizsgáljuk azokat a véleményeket, ami egy szavazat átlag alatt teljesített. Ami jogos, azt töröljük (hisz elsiklottunk moderáláskor felette), amit meghagyunk, annak törli a modul az összes szavazatát.

Magyarul hiába szavazzák le egyesek a jó véleményeket, ha hasznos, akkor töröljük a szavazatokat.

Elküldve: 2013.08.25. 22:04 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Takács Balázs: De azokkal mi van aki próbált normális véleményt írni oda illő képpel és azt is csak lenyomogatják?

Elküldve: 2013.08.25. 21:27 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

@Vilmos23: Az ilyen véleményeknél lehet lelkesen nyomogatni a "nem hasznos" gombot. Az összes véleményt átnézzük, ami túl rövid, kitöltőkaraktereket használ, nem releváns, stb töröljük, de akadhat olyan ami felett átsiklunk(lok). Ha legalább egy nem hasznos megjelölés van rajta, akkor biztos hogy nem fog átcsúszni ha valóban nem oda való.

Üdv.

Elküldve: 2013.08.25. 21:05 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@sandorp9: Az is de én most néztem végig az egyik felhasználó véleményeit és kapásból min 5 félrevéleményezés van.Mármint a vélemény értelmes meg van kép is de mégse azt véleményezte amit kellett volna.

Elküldve: 2013.08.25. 19:40 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@Vilmos23: ja; Gepida Albionhoz (asszem 200-ashoz) felrakott egy Puch bringát...

Elküldve: 2013.08.25. 19:38 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@XCode: "gumiba való levegő" :D ez rohadt jó! :D

Elküldve: 2013.08.25. 19:33 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

Olvastam én is néhány cifra véleményt. Amellett, hogy sajnálkoztam a szerzők szerencsétlenségén, jót is derültem rajtuk. Nagy kár, hogy nincsen az oldalon Görbe tükör, avagy Így írtok ti című rovat. Volna miről értekezni.

@hefi: A Nem bringás termékek közé nem lehetne felvenni TestBike vélemény és TestBike vélemény bírálata véleményt is? Van ott már gumiba való levegő stb. is.

Elküldve: 2013.08.25. 19:18 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@sandorp9: Amúgy ne aggódj én is szpektálok pár véleményt és pl látok olyan véleményt ami nagyon nem az kép alapján aminek kéne lenni és véleményezi meg a kép se teljesen stimmel.

Elküldve: 2013.08.25. 19:12 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

@Vilmos23: gondoltam vicc, vagy próba, hogy olvassuk-e egymás véleményeit, de nem maradt bennem, kicsit kikeltem :/

Elküldve: 2013.08.25. 19:09 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@sandorp9: hát az tényleg nice vélemény:) főleg hogy bmx-ről kéne nem montiról véleményt írni:P

Elküldve: 2013.08.25. 18:51 sandorp9 

  • sandorp9 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 301

Hali, qrva sokan írtatok már ide, bocs ha még egyszer felhozom ezt a témát! A kérdésem: Minden idióta véleményezés kap sorsjegyet!? Minden haszontalan, szar (bocs) véleményt figyelembe vesznek!? Van aki a GT bringához odaírja, hogy a Trek az ilyen... vagy ír valami baromságot, aminek semmi köze a bringa-/alkatrész-/felszereléshez! Aki meg egyszer fellép, hogy kíváncsiságból megnézze, hogy mit írtak, mit gondoltak mások, vagy hogy hogyan működik, hogyan gurul valami, azt látja, hogy idiótákkal van tele az oldal. Nem akartam megsérteni senkit! Bocs ha azt tettem, de ez kijött most. :/

Elküldve: 2013.06.22. 13:50 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

@hefi: Köszönet ezért mindenképp :)

Elküldve: 2013.06.22. 13:03 RuSSeLL 

  • RuSSeLL avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 8

@hefi: köszönöm szépen :)

Elküldve: 2013.06.22. 09:25 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@RuSSeLL: a 4 nyeremény 4 kalap. Mikor véleményezés előtt választasz, akkor az mondod meg az oldalnak, hogy melyik kalapba kerüljön az az 1 (vagy 3) sorsjegy amit az utána írt vélemény után kapsz!

Elküldve: 2013.06.21. 21:25 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@RuSSeLL: úgyis olyanok fognak nyerni akikról fogalmunk nem volt az oldalon... :D hiába a sorsjegy...

Elküldve: 2013.06.21. 20:24 RuSSeLL 

  • RuSSeLL avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 8

üdv, nekem egy kérdésem lenne csupán: ha több sorsjegyem van, akkor nagyobb az esélyem is? mármint ha valaki egyszer választ (ez kell) akkor csak egyszer érvényesül, vagy annyiszor, ahányszor rákattint?

iletve még egy: ha csak egyet választok, akkor a többire nem lesz lehetőségem?

Elküldve: 2013.06.21. 12:34 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Hefi!

A mérgező, ártalmas termékeket meg kéne jelölnötök valamivel. http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/red-sun-ragaszto

Elküldve: 2013.06.21. 05:11 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

ez most a nyerjátéktól függetlenül, de!

Mirage ígért Microshift arsis rivjút. Ezen fölbuzdulva próbálkoztam hozzáadni a termékekhez a Microshift cuccait, de vissza lett utasítva.

Szerintem azért, mert boltban nem kapható, csak közvetlen a gyártótól "rendelhető", nyugodtan mehetne.. : )

Mint a HOngFu és DengFU karbonvázas masinák. Keressetek nyugodtan rá, durva, miket nem építenek egyesek.. Fullkarbon váz karbon villával kormánycsapival 950 gramm körüli tömegben 360 gramms villával 150-200 ezer forintért..

Te bevállalnád? : )

Elküldve: 2013.06.20. 15:19 csmisi 

  • csmisi avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 45

@dr.anonimus: igen, normális esetben így tenne az ember, csak azért nem jár sorsjegy :D Egyébként én is véleményeztem már két évjáratot egyben, az XCM telónál pl.

Elküldve: 2013.06.20. 14:26 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@csmisi: Jómagam is szembesültem ezzel a problémával. Részemről például 3 generációnyi Acera fogsor van egy véleménybe sűrítve.

Elküldve: 2013.06.20. 14:19 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

@csmisi: Szerintem rakd össze egy véleménnyé a kettőt. Szerintem én is így csináltam. Tényleg eléggé más az új, szóval lehet megéri feltűntetni...

Elküldve: 2013.06.20. 13:41 csmisi 

  • csmisi avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 45

@horika: Igen, ez is hasonló eset. A régi bringám 2006-os Aliviója teljesen más mint a mostani 2011-ese, de mivel a régiről már írtam véleményt, az újról nem enged :( Ez van.

Elküldve: 2013.06.19. 16:50 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@csmisi: Én gumi külsőnél jártam így.Hozzá akartam adni egyet,de nem lehet mert már van(rubena v66 flash)pedig az én gumim v 66 flash ultimate,ami árában és jellemzőiben is más.Maradt az egypontos véleményezés. :)

Elküldve: 2013.06.19. 16:32 csmisi 

  • csmisi avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 45

@hefi: Adott egy probléma, nem feltétlenül ide tartozik, de mégis: Mi van akkor, ha pl egy adott hajtóművet nem tudok véleményezni, mert már egyszer megtettem, viszont az egy 2006-os modell volt, ez meg 2011-es, egészen más a kettő!? Erre nincs valami megoldás? (lehetőleg olyan amiért sorsjegy is jár :D )

Elküldve: 2013.06.18. 06:55 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

:) tegnap jó sok terméket adtatok hozzá a beküldötteim közül. : ) csak látom, van munka bőven, amíg ilyen konstruktív véleményeket írnak, mint... g22.

Cserébe nekem még lesz egy véleményezés az extend pumpáról, tektro 510-esről, ultra torque csészéről, és crane felső mezről. ; )

ilyenkor bánom a chain-chopsticks-c12 vélemények elhamarkodott megírását. Igaz, mindhárom termék best-buy, meg hibátlan. : )

STX-RC cucc is van ám elfekvőben, de hát azt szerintem jó ideje nem lehet kapni, : )

Elküldve: 2013.06.18. 01:09 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@NorBEE300: Remélem törlik az összes hülyeségét. Mondjuk szegény ezekben a percekben is épp a nem túl bonyolult véleményit gyártja sorozatba.

Elküldve: 2013.06.18. 00:01 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@gyuladaniel94: Rátapintottál! Pont ezekről beszéltem :)). No comment...

Elküldve: 2013.06.17. 23:48 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@gyuladaniel94: az igen :D

Elküldve: 2013.06.17. 23:45 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@NorBEE300: http://kerekpar.info/hely/nagy-gabor-5x?rvid=47361 Ez aztán hasznos! Remélem az ilyeneket törlik majd, na nem a játék miatt, hanem mert bármikor fel tud húzni ha egy ilyen haszontalan hülyeséget olvasok. "hátööjómegizé kedvesek segiokészakXd :P..........:P" meg hasonlók. Van ennek valami értelme?

Elküldve: 2013.06.17. 23:28 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Rober-to: Idén nem játszom, így marad az olvasás :).

Nem titkolom, sokszor anyám rohan be a szobába, hogy "mi van kisfiam rosszul vagy?" Olyan furcsa hangok szűrődnek ki (barátnőm jelenleg nincs, így "azok a hangok" kilőve :D) és rohan befele hatalmas sebességgel. Az esetek nagy többségében sikítok a röhögéstől némely vélemény olvasása után :DD. A legjobbak a tőmondatosak. Fele töltelék szó, köze nincs a termékhez, csak gyűlik a karakterek száma, valós tartalma nincs. A best eddig az, amiben pontok vannak egymás után kilométer hosszan (nem tudom belinkelni, mert lövésem sincs már kié volt). Szóval vannak gyöngyszemek, ne unatkozom. Valaki Éjjel-nappal Budapestet néz, én moderálás előtti TestBike véleményeket olvasok :D.

Helyesírás az már egy másik témakör, arra pedig nagyon allergiás vagyok... (sajnos a véleményeknél a piros aláhúzás nem működik, nem tudom feltűnt-e már ez valakinek?). Muszály vagy muszáj, 40 millás kérdés (az utóbbi a helyes, mert a telefonos és közönség segítsége elfogyott, így maradt a felezés és ezt dobta ki :D).

Elküldve: 2013.06.17. 14:59 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@NorBEE300: Mindig is sejtettem, hogy a bringások nem normálisak. A vélemények kb. átolvasása után ezt már biztosan ki is tudom jelenteni.

:)

Tampont, kotont, használt guminőt nem akar valaki felrakni esetleg?

Elküldve: 2013.06.17. 11:17 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@NorBEE300: XD

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!