TestBike '13 nyereményjáték kérdések / válaszok

151-200 (268 hozzászólás)

Elküldve: 2013.06.17. 11:03 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Rober-to: :DDD. A jackpot-ot kihagyta, pedig az alant elérhető termékről is biztos tudna rittyenteni egy jó kis szösszenetet :).

http://www.testbike.hu/velemeny/nem-bringas-termek/wc-papir

Elküldve: 2013.06.17. 09:23 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Ezzel az agysebésszel lesz dolgotok: http://www.testbike.hu/velemeny/latestrv?uid=40314

Elküldve: 2013.06.17. 08:20 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@horika: Oda még nem raktam fel. Ahol nincs kép, az nem számít ugye a véleményes versenybe... Tehát még nem is számítódott a pontokhoz...

Elküldve: 2013.06.16. 22:18 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@Rober-to: több másiknál sem.az stx rc-nél sem láttam

Elküldve: 2013.06.16. 22:17 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Egyik véleményemnél nem jelenik meg a feltöltött kép, pedig 2x is feltettem ma 6 körül, most meg megint próbáltam, lekicsinyítettem még jobban és nem látni. http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/francesco-baroni-a-kerekpar---mitosz-es-szenvedely-konyv

Elküldve: 2013.06.16. 09:06 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

fölbuzdultam. : ) hozzáadtam..

tektró 510 AFR, amit már véleményeztem a Miche Performance alatt, de hát.. nekem tektróm volt, igaz, a Miche ugyanaz..

http://ebike.hu/termekek/fek/fek/orszaguti-fek/103045_tektro-orszaguti-fekszett-510afr/

Extend 11 BAR állópumpa, amit heti szinten használok azért 2-szer legalább.

http://ebike.hu/termekek/kiegeszitok/pumpa/muhelypumpa/102187_extend-11bar-alu-allopumpa/

campa record UT csésze.

amit érdemes norm. becsavarni olasz menetes vázba, mert.. be kell.. http://www.bikeexpress.hu/termek/campagnolo-record-ultra-torque-csesze_33.php

campa mirage műanyag bowdenvisszatartó-vezető alsócsőre..

http://www.wheeldoctor.hu/product_info.php/cPath/21/products_id/357/osCsid/05826fb6cc8b442eb41ca15a6190e8fd

klasszikus acélvázas szépségedhez ergopower..

campy mirage fékvltókar, ami ugyan nekem nyolcas, de mindegy, mert... műanyag, még a legjobb fék se fog vele normálisan, annyira gumiszerű-nyúlós a fékhatás..

http://www.wheeldoctor.hu/product_info.php/cPath/21/products_id/93/osCsid/05826fb6cc8b442eb41ca15a6190e8fd

igaz, a "shifting" nagyon határozott, nem hagy kétséget.

valamint.. hzzáadtam még külső gumit is, amiért pénzt elkérni bűn, de legalább le tudom majd cserélni Vittoria Rubino pro3 slick 150tpi-sre.. igaz, csak holnapután. :(

http://www.tuttibringa.hu/termekek/ALKATRESZEK/Gumikopeny/Orszaguti/[2465]CST-Ultra-Speed-120-PSI rossz :)

meg.. találtam itthon (milyen véletlen..) SKS raceblade Longot, ami szintén nincs a termékek közt, pdig kapható.. apróban is volt, de én már vissza nem teszem :P

http://ebike.hu/termekek/kiegeszitok/sarvedo/szett/102867_sks-raceblade-long-szett/

csak ilyenkor bnom, hogy a C12, Charge Chopsticks véleményezésével nem vártam.. : ) Előbbi nyeregcsövet amúgy ajánlom melegen mindenkinek.. k...jó.. :)

Elküldve: 2013.06.15. 08:58 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

bár pöcs leszek.. rgebben írtam a Miche-Tektró_Dema-Giant-FSA fékekről..

http://www.testbike.hu/velemeny/fektest/miche-performance

vagyis.. az eredeti a Tektró 510-es, ami ebike-on itt eérhető:

http://ebike.hu/termekek/fek/fek/orszaguti-fek/103045_tektro-orszaguti-fekszett-510afr/

az összes ugyanaz, más matricával.. : ) a miche véleményem ha törlik, akkor hozzáadom ezt a tömörtektrógyönyört, és oda írom a véleményem..

életem egyik nagy hibája volt ezeet a fékeket lecserélni veloce-ra.. fékhatásra nem jobb az sem, cserébe még gyorskioldó sincs rajta.. : )

Elküldve: 2013.06.15. 08:09 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@kbmpi: Itt azért picit másról van szó. Pl. én is sok alkatrészt kipróbálok, ami nem az enyém - elkérem havertól, ...stb. - , néhány 10-20...n kilométeren keresztül, ami alatt számomra kiderül, hogy az úgy jó nekem, vagy nem. Ilyen tesztek során már értékelhető véleményeket lehet írni. Ami a trükközött véleményeket illeti, könnyen kideríthető, pl. fotók alapján. Általában a bicón cserélek valamit, azt itt a megfelelő albumokban dokumentálom, így visszanézhető, ugyanígy vonatkozik ez a tesztalkatrészekre is. És itt sok ilyen userrel lehet találkozni. Aki nem hiszi: nézzen szét a fotók között :)Á

Elküldve: 2013.06.15. 08:00 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@kbmpi: hasonlóan vagyok én is. És azt be lehet látni, ha 1:10000 az esélyem mondjuk egy sorsjeggyel, tízzel, százzal sem jelentős, persze sokszorosa, mint eggyel. Szóval a mázli itt a döntő, mint mindenben. :)

Elküldve: 2013.06.15. 07:49 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

@Rober-to: :D ezt magamra veszem. : ) Bár próbálgatás után ált. kikérdezem a gazdit, meg átnyálazk pár előttem írt rivjút, aztán a saját tapasztalatokat, a gazdi tapasztalatait, meg az "anzusammen" véleményeket összegzem 1-1 értékelés során. Kivéve, ha tényleg sokat használtam egy terméket, ami meg ugyebár.. saját. :)

Mondjuk egy sorsjegyem van, valószínűleg ennyi is marad, mert ha hozzáadnék terméket, max. még egyet tudnék véleményezni (CST Ultra Race) meg talán jövő héten majd Vittoria Zaffiro Pro3 szlikket. : )

de elvileg egy sorsjeggyel is lehet nyerni, aztán akkor mit hülyéskedjek? : ) Bár a csepel budapest-landriderbe fűzött küllőkről írnék, mert.. apám-anyám bicajának 72 rozsdás küllője van 1.5 év alatt, pedig nem használták szar időben..

Elküldve: 2013.06.14. 23:15 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Rober-to: Nem nyertem még...

Elküldve: 2013.06.14. 23:08 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@Rober-to: akkor már tele lehetsz bicajjal:)))

Elküldve: 2013.06.14. 23:03 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@horika: 2011 óta van.

Elküldve: 2013.06.14. 22:50 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

tavaly is ez volt a nyereményjáték?Véleményezni kellett?

Elküldve: 2013.06.14. 13:31 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Elnézést, ismételten csak tévesen értékeltem egy terméket. http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/bbb-bbc-17-smalltank-kulacstarto?rvid=47120 Nem ez van nekem, a másikat meg már korábban értékeltem. Kérem töröljétek. http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/bbb-bbc-03-fueltank

Elküldve: 2013.06.14. 10:46 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@hefi: Hasonló kérdésem lenne nekem is, noha részemről független a játéktól. Mi a helyzet az olyan webshopokkal amik rendelkeznek magyar nyelvű felülettel pl bikestore.cc(bikestore24.hu) vagy hibike.de(.hu) Mint boltot, gondolom lehet véleményezni, de az itt található termékeket hozzá lehet-e adni az adatbázishoz vagy sem?

Elküldve: 2013.06.14. 09:58 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

@Rober-to: Megtörtént.

Elküldve: 2013.06.14. 08:35 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: Véletlenül a Motorex Dry lube-ot véleményeztem a http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/motorex-dry-lube?rvid=47074 a Chain lube helyett http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/motorex-chain-lube

Átraknátok?

Elküldve: 2013.06.13. 20:26 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@freeride69x: igen, ROSE-t lehet, a Cube-ot nem csak interneten lehet venni. Az egyik legnagyobb nagyker a Cube Csepelen.

Elküldve: 2013.06.13. 20:13 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Olyan termék,márka hozzáadása lehetséges-e ami csak webshopot üzemeltet hazánkban,de van magyarországi képviselete,magyar nyelvű internetes felülete(pl.ROSE)?Vagy pl a Cube szerepel sok véleményben már ,de hazai képviselete csak interneten van, forgalmazóról közelebbi infó nincs(cube-bikes.hu)A honlapjukon bringákon kívül nincs más, holott sok egyéb Cube termék vásárolható partnerüzleteikben.

Elküldve: 2013.06.13. 19:55 horika 

  • horika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 256

@sipi88: sztrájkolnak a srácok:)

Elküldve: 2013.06.13. 19:53 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

Még olyan kérdésem lenne hogy a termék hozzáadása után körülbelül mennyi idő alatt kerül ki az oldalra? Már egy bicaj boltot és egy terméket hozzáadtam délelőtt körül.

Elküldve: 2013.06.13. 14:56 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Én csak szeretném megköszönni, hogy van játék. Imádok játszani. A bringát meg úgyis elviszi @DaveN11 elõlelem megint, ezért nem is izgulok. :D

Elküldve: 2013.06.13. 13:02 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Tényleg, megkaptam mindről az értesítést. Spamként kezelte. Köszönöm!

Elnézést.

Elküldve: 2013.06.13. 12:35 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

@Rober-to: Amennyiben a képről valóban elképzelhető hogy nem saját, akkor általában rákeresek a képekre is, és amennyiben a képet más weboldalon is megtalálom, a véleménnyel együtt eltávolításra kerül (kivétel ha általános termékkép, és nincs nyereményjáték, olyankor maradnak azok a képek is). Az összes általad javasolt és feldolgozott termék után kapsz emailt, akár hozzáadtuk, akár nem, visszajelzést mindenféleképp kell kapnod (kivéve ha ugyanazt a terméket adtad hozzá kétszer, rövid ídőn belül, ilyenkor értelemszerűen nem spamelünk két maillel). Mivel az elmúlt napokban több ilyen mailt is kaptál, lehet hogy spam-be került (lásd lejjebb opp esetét), vagy csoportosítva lettek, az adott időkorláton belül érkezők. Az SKS kulacstartóról tegnap 13:30 körül, a vázvédőről ma 10 óra körül ment mail.

Elküldve: 2013.06.13. 12:29 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Rober-to: hát igen azt én is szoktam utálni meg az olyant aki eddig sehol nem volt utána meg az élre tör:DD De megtanultam tavaly a leckét nem az számít hogy hányadik vagy és hogy hány véleményed van hanem a mázli a szerencse hogy téged húznak:D

Elküldve: 2013.06.13. 12:21 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Hefi, ha feltettétek az új termékeket küldjetek róla értesítést annak aki kérte. Most pl. véletlenül találtam meg 3 terméket...

Elküldve: 2013.06.13. 12:20 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Vilmos23: Jó, az úgy kicsit más.

De vannak olyanok, akik csak felraknak egy közeli képet, aztán találd ki, milyen bicajon volt. Múlt évben rengeteg ilyen volt, hogy megnéztem találomra pár véleményt és találomra pár képet, majd a felhasználót és nyoma sem volt olyan bicónak sem a leírásában, sem az albumaiban...

Elküldve: 2013.06.13. 12:17 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@sipi88: na gondolom ebben az esetben 1 és ugyanarról beszélünk mert mind a 2 koyote szóval akkor csak 1 véleményt írhatsz róla(uk)

Elküldve: 2013.06.13. 12:10 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

A méretbeli tulajdonság érthető, viszont nekem az első gumi ilyen http://image.ceneo.pl/data/products/17704014/i-kenda-opona-k901f-koyote.jpg , a hátsó: http://www.freestylepancevo.co.rs/slike/DELOVI%20MTB%20ZA%20FS%20SITE/tockovi/Kenda%20Koyote%20k902r%20sp.guma%2026x2.10.jpg . Teljesen más tulajdonságú és mintázatú termék, akkor ezt is írjam egy véleménybe?

Elküldve: 2013.06.13. 11:56 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Vilmos23: Meg azért én a galériával is tudom bizonyítani hogy nem az utcáról lopom a képeket;)

Elküldve: 2013.06.13. 11:45 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Rober-to: Így ebben teljesen igazad van viszont abban nem értek egyet hogy haverokét ne lehessen ugyanis ha belépsz a galériámba ott azért találsz pár olyan képet amit szerepel az a bizonyos bringa(ák).Tehát már majdnem testvérként kezelem az illető(ket) ugyanis az évek során rendesen összenőttünk bicajozás szintjén és pl én nem csak kipróbáltam hanem gyakorlatilag cseréljük a bicajainkat egymás között a túrákon+ szoktuk is egymás keróját javítani is.Szóval akkor csak lehet már annyi tapasztalatom azzal a cuccal kapcsolatban hogy tudjak véleményt is írni róla:D még ha nem is én vettem.

Elküldve: 2013.06.13. 11:40 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Rober-to: A véleményszámokat elnéztem. Nincs 100-nál több vélemény 1 nap alatt.

Ettől függetlenül a többi amit írtam ok.

Elküldve: 2013.06.13. 11:39 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

NA most annak mi értelme van, ill. mennyire etikus, hogy valaki olyan terméket véleményez, ami nem az övé? OK, hogy kipróbálta pár percre, ez alapján ír véleményt.

Sőt, lehet nincs is ilyen terméke, csak pont járt valamerre és lefotózott valamit.

Ez alapján foghatnám magam, elmehetnék ismerősökhöz, fotózgatnék, aztán írhatnék valamit. Totál alaptalanul.

Van pár olyan, aki egy nap alatt több, mint 100 terméket véleményezett. Érdekes. 1 év leforgása alatt ennyi terméket venni... Persze lehet. Meg az is lehet, hogy újabb bicókból van valakinek rengeteg...

Szerintem csak a saját termékeket kellene engedni véleményezni...

Elküldve: 2013.06.13. 11:24 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@sipi88: ha új terméket adsz hozzá azért 3 sorsjegy kapható ha olyat véleményezem ami már van azért 1-et kivéve ha te vagy az első mert azért is 3mat:D Az meg hogy más a méret az gondolom nem számít mert előfordul pl váltónál vagy fogaskoszorúnál is hogy nem úgy néz ki mint a képen még is abba a csoportba tartozik a típusszám miatt.

Elküldve: 2013.06.13. 11:22 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@sipi88: gumiknál nem hiszem, hogy sokat számít a méret tulajdonságok tekintetében, szóval sajnos ott nem tudjuk elfogadni a 2 véleményt egy termékre :(

Elküldve: 2013.06.13. 11:17 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

Vilmos23: Értem, csak a maxxis ignitor ugyanaz a termék, csak mások a méretik. A másik hogy ha hozzáadok egy terméket azért is kapok sorsjegyet, + a saját fotós véleményért megint igaz?

Elküldve: 2013.06.13. 11:12 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@sipi88: tudomásom szerint minden egyes alkatrészt véleményezhetsz ha saját fotót tudsz róla bizonyítékul nyújtani.

Elküldve: 2013.06.13. 11:11 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

Én szeretnék véleményezni 1-1 pár gumit. Az első pár egy maxxis ignitor, a méretük különböző, a másik pár pedig egy kenda koyote teljesen különböző mintával rendelkeznek. Ezeket véleményezhetem külön-külön? A kerékagyaknál is van elsőhttp://www.testbike.hu/velemeny/kerekagy/bts-hc-comp-elso , meg hátsóagy is http://www.testbike.hu/velemeny/kerekagy/bts-hc-comp-hatso

Elküldve: 2013.06.13. 10:33 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@freeride69x: amúgy kérdezd meg a tavalyi, tavalyelőtti nyerteseket (pl.: Hungarolada), miért ők nyertek, és honnan ismertek minket sorsolás előtt :)

Elküldve: 2013.06.13. 10:31 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@freeride69x: random.org weboldalt használjuk sorsoláshoz. Nincs közjegyző, mert ez kis értékű promóciós nyereményjáték, és ott nem szükséges.

Elküldve: 2013.06.13. 10:30 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@freeride69x: a nyereményjáték szabályzatban le van írva minden ilyen információ!

Elküldve: 2013.06.13. 10:28 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

@freeride69x: Csak a játék időtartama van megadva a játékszabályzatban, a sorsolás napja,nyeremények.

"A nyertes (továbbiakban: Nyertes) az a TestBike felhasználó, aki hozzáadta azt a véleményt amit a fenti virtuális kalapból egy véletlenszerűség elve alapján működő számítógépes programmal kisorsoltunk." Ez milyen program pontosan?Ki végzi a sorsolást? Közjegyző jelenlétében történik a sorsolás? Pontosan hány órakor és hol(pontos cím) történik a sorsolás kiknek a jelenlétében? Ezek lennének a kérdéseim.

Elküldve: 2013.06.13. 10:23 freeride69x 

  • freeride69x avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 140

Kérdésem az ideivel kapcsolatban hogy lesz-e változás a sorsolás technikai megoldásában a tavalyihoz képest,illetve hogy milyen technikai megoldással bonyolítódik le a sorsolás? A tavalyi sorsolással kapcsolatban voltak fenntartásaim,és nem csak nekem hanem többeknek közülünk.A sorsolás technikai menetével kapcsolatban a legkisebb részlet is érdekel,addig nem véleményezek semmit amíg ez nem tisztázódik le.Közjegyző neve,a sorsolás ideje és helyszíne nyilvános?Köszönöm a választ előre is,sok sikert mindenkinek!

Elküldve: 2013.06.12. 22:17 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Vilmos23: igen

Elküldve: 2013.06.12. 22:13 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Vilmos23: Az összejátszást úgy értem hogy én is ültem már eleget az övén és az ö cuccait is véleményezhetem csupán képet kell róla tudnom felmutatni?

Elküldve: 2013.06.12. 22:12 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@hefi: ez komoly? hohó akkor úgymond össze is játszhatunk?(ö nincs amúgy regisztrálva)

Elküldve: 2013.06.12. 21:43 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@sipi88: azt is véleményheted, ha kipróbáltad, és tudsz csatolni hozzá saját készítésű fotót.

Elküldve: 2013.06.12. 20:37 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

Takács Balázs: Akkor nem voltam elég részletes kösz a javítást. A másik kérdésem: pl. ha az egyik haveromnak van egy bicaja azt is véleményezhetem?

Elküldve: 2013.06.12. 20:08 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

@sipi88: A "Magyarországon kapható, és új termék" csak a hozzáadásra vonatkozik, tehát ha új terméket javasolsz, csak akkor tudjuk hozzáadni, ha ezek fennálnak. Természetesen minden fent lévő termék véleményezése után kapsz pontot, az évjáratától függetlenül, szóval a 2006os vassal még bőven esélyes vagy. A "nem jó" véleményeket moderáljuk, attól függetlenül hogy a felhasználó aki írta mikor regisztrált.

Üdv.

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!