Ápr. 4-től, a bicósokkal szemben 1 hónapig bekeményít a rendőrség!

51-100 (360 hozzászólás)

Elküldve: 2011.06.02. 14:04 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@hefi: A névtábla mióta kötelező tartozék? O:

Elküldve: 2011.06.02. 13:55 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Ez a kemény srácok: http://mountainbikechallenge.hu/nyitolap/35-mtb-piknik/76-benko-barbi-utan-buzsot-is-megbuentettek

Nem volt névtáblája, és megbüntették :)

Mindenki azonnal cserélje le a tárcsafékét névjegytáblára! :D

Elküldve: 2011.05.27. 12:18 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@airborne: hát figy, ha a szüleid nem hisznek neked akkor: http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=97500001.kpm más néven KRESZ :). Amúgy meg ne aggódj, én is szoktam átmenni süncik orra előtt a zebrán, ha úgy ítélem meg, ha úgy, akkor áttolom. Még soha nem büntettek meg és nem is szóltak, pedig néha a rebisz előtt bringázom a járdán, akkor sem. (Nem vagyok hajlandó úgy tekerni úton, hogy egyik oldalról busz-sáv amiben nem mehetek, másikról 3 sáv... Az életem valahogy fontosabb...:)) Néha van olyan olyan, hogy a yardok keménykednek, és akkor vannak ilyen számunkra érthetetlen, pitiáner, de azért hivatalosan jogos büntetgetések, de ha látják, hogy együttműködő vagy, a legritkább esetben köcsögök. Ez mindig szituáció-függő. Elmenekülni semmiképp nem édemes... Mindenkinek van persze olyan sztorija, hogy melyik rendőr volt egy szar szemét, de alap esetben ezek is csak emberek, ha nem a vagánykodó idióta biciklist látják benned, hanem az együttműködő értelmes embert, akkor nem hiszem, hogy tízezrekre bűntetnének...

Elküldve: 2011.05.27. 12:09 airborne 

  • airborne avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 168

@sanzi89: Igazad van végülis, nem vagyok ennyire kőarc, mint ahogy leírtam, igaz átmegyek a zebrán, de azért szétnézek, és ha látom a kékeket azért csak áttolom.

Elküldve: 2011.05.27. 11:19 sanzi89 

  • sanzi89 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 29

@airborne: Valószínűleg utánad is fognak menni, és akkor már nem csak a zebra lesz a gond, hanem a hatósági intézkedésnek való ellenállás is gond lesz! Felszólítanak, hogy állj meg, de Te továbbtekersz, annak nagyon súlyos következményei lehetnek, ha kicsit szemetebb rendőrt fogsz ki! Nem éri meg.

Annyiszor hallom ezt, hogy "majd a panelok között lerázom", meg "kapjanak el ha tudnak". Lehet van aki el tud osonni, de ha egyszer egy ilyen kis kergetőzés után elkapnak, akkor annak a legenyhébb foka is nagyon durva pénzbüntetés, de sokkal súlyosabb is lehet, ha elfajul.

Elküldve: 2011.05.27. 10:50 airborne 

  • airborne avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 168

@zazie87: Drága zazie, láttam már, anyámék nyomják a hülyeségüket, hogy egy nő az utcán mondta nekik, hogy átment a zebra melletti sárgával felfestett bicikliátkelőn, és 30.000-re megbüntették. Mivel nekem nem hittek, gondoltam, hogy az itt lévőknek hinni fognak, de úgy látszik, valami szent volt az a nő, mert számukra megkérdőjelezhetetlen, amit mondott. Én pedig mindíg, minden körülmények között átmegyek a zebrán, ha a sünciknek nem tetszik, akkor meg jöjjenek utánam a ford kombinéjükkel a bicikliúton. :)

Elküldve: 2011.05.27. 10:41 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@airborne: Drága airborne, látom te sem láttál még közelről bringautat :)))

Ez a balra kanyarodási szabály lakott területen belül is érvényes? (Már ha igen, akkor is csak főútvonalon, gondolom.) És ha van kanyarodósáv? Most én teszek fel hülye kérdéseket, de a jogsim ellenére sem láttam még a gyakorlatban alkalmazva ezeket...

Micsoda anomáliák... :)

Elküldve: 2011.05.26. 13:55 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

Azt hiszem itt még nem volt szó arról, hogy tőlünk egy picit nyugatabbra mi a helyzet. Egy nagyon picit utánanéztem Ausztria és Németország szabályozásának. Egy nagyon lényeges eltérés van: az edzés szerűen országúton kerékpározókra más szabály vonatkozik (ez leginkább úgy van meghatározva, hogy 11 kg alatti kerékpár). Nekik pl. nem kell dinamós lámpa, illetve tekerhetnek egymás mellett is, egészen a felezővonalig. Meg gondolom balra is kanyarodhatnak, de ilyen mélységben már nem mentem bele. Ebből jól látszik, hogy ott azért legalább próbálnak a kerékpársport számára is elfogadható szabályokat alkotni, nem úgy mint nálunk.

Elküldve: 2011.05.26. 12:44 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

@Makky: aha... akkor azért nem volt ismerős a neve. nem nagyon foglalkozom cc-vel

Elküldve: 2011.05.26. 09:49 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

@airborne: A zebra nem azért van ott, hogy átkerekezz rajta. Azon tolva mehetsz bringával, egyébként a sárga szaggatott útburkolati jel és a zebra közötti sávon mehetsz kerékpározva!! Ez megint alap. -nem tudom, mi ezen olyan bonyolult??

Elküldve: 2011.05.26. 09:44 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

@skater: Barbi=Benkó Barbi, aki jelenleg az XCO U23-as világkupa összetettet is vezeti!

Elküldve: 2011.05.25. 19:25 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

én úgy tudom, hogy a zebra melletti bringaúton át lehet tekerni, de logikus is, különben nem lenne felfestve a sárga út, hanem csak a zebra lenne, ahol tényleg csak tolni lehet, tehát valószinüleg át lehet tekerni

Elküldve: 2011.05.25. 19:24 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

ki az a barbi?

Elküldve: 2011.05.25. 17:25 airborne 

  • airborne avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 168

Sziasztok! Anyámék most mondják, hogy szerintük nem lehet ott átmenni bringával a zebrán, ahol mellette fel van festve sárgával a szaggatott 2 csík. Ez igaz? Vagy hülyeség? Akkor minek van ott?

Elküldve: 2011.05.25. 17:21 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Balra kanyarodni csak leszállva, bringát szabályos helyen áttolva... nevetséges szabály, de van ilyen.

Elküldve: 2011.05.25. 16:30 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

Ez kemény! Csak erős idegzetűeknek: Barbit elmeszelték a rendőrök. A cikket a bringa hiradón megtaláljátok (05.25-i). Érdemes elolvasni. Én pl. nem is tudtam, hogy ott nem kanyarodhatnék balra. A csengő hülyeségeket igen, de ezt nem.

Elküldve: 2011.05.20. 19:49 st 

  • st avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 30

@mike gábor: az k.va jó... de legalább nem büntettek, csak figyelmeztettek

Elküldve: 2011.05.20. 18:56 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@st: bemondták az iskola rádióba hogy aki bicoval jött az mennyen le mert ellenőrzést lesz,majd egyenként megnézték őket,és adtak egy papírt hogy mi jo és mi nem

Elküldve: 2011.05.20. 16:05 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

@st: akkor csak igazoltatnak :D mint a punkokat meg a cigkat a keletinél

Elküldve: 2011.05.20. 15:56 st 

  • st avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 30

@mike gábor: És az az ellenőrzés hogy történt? Csak bementek szétnéztek papírt adtak és elmentek? Nem túl jó ötlet lenne e módszer szerint büntetni, mert sok embernek van gumis lámpája, és ha nem közlekedsz vele(csak tolod), akkor elméletileg semminek nem kell rajta lenni, mert csak szállítod. Tehát ha várnak kint a suli előtt, akkor lazán eltolod mellettük, és nincs is semmi gond:D

Elküldve: 2011.05.18. 17:21 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

nálunk ma a suliban ellenőriztek minden bicot,de csak egy papírt adtak hogy mi jo és mi nem

Elküldve: 2011.05.14. 13:17 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

@Béla91: Magyarisztán......

Elküldve: 2011.05.14. 12:16 Béla91 

  • Béla91 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 36

Haverom kemény 5E ft ért slagot a határban, még ilyet. :O Erre is figyeljetek oda. Legközelebbi slagolása 10E ft értékű lesz. X) Annyiért meg úgyanmind1 ha.. XD

Elküldve: 2011.05.12. 11:35 Béla91 

  • Béla91 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 36

Ezt nem lehet elégszer megnézni. Csekkoljátok! http://www.youtube.com/watch?v=-4UMWgjEi4c&feature=youtu.be

Elküldve: 2011.05.01. 08:37 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Nos az a szitu állt elő hogy ez a kutya inkább ugat mint sem harap. Nem hallottam túl sok megfogott bicajosról (Ajkán. Lakosság: kb 30000 fő és átlagon fölüli a kerékpárosok száma) csak az első héten 1-2 eset aztán vége.

Elküldve: 2011.05.01. 08:32 Laczy 

  • Laczy avatar
  • sima XC-s
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 1

Csak egy vidéki hozzászólás. Itt ha meglátják rajta d a sisakot akkor csak néznek...sosem állítottak meg, lámpám szokott lenni, ha Anyám kerójával megyek akkor is rajta van este, mert különben elcsapnak... Városon kívül meg a villogó semmit nem ér, mire észreveszik már elütnek...ha meg van egy mellényed, akkor felesleges a hátsó villogó :D

Egyébként errefelé senki nem veszi komolyan, én senkitől nem hallottam volna, hogy Hajdúdorog környékén városban lámpán, városon kívül pedig mellényen kívül mást is kértek volna...persze ezeket is csak megfelelő látási viszonyoknál...

Elküldve: 2011.05.01. 07:19 Rober-to 

Elküldve: 2011.04.29. 22:49 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

Az rendben is van. Nekem a táskában van egy hátsó és egy első lámpa és csak akkor rakom fel ha nagyon muszáj. általában nem szoktam sötétben tekerni, de ha kell felteszem és amint nincs rá szűkség azonnal leveszem, mert nem tudok ilyesmiket elviselni a bringámon. első-hátsó lámpa teljesen korrekt. ha kell akkor egyszerűen kiveszi az ember a táskából és felpattintja a bringára, de küllőprizma, csengő, mellény, fényvisszaverő.... köszönjük szépen lehet elfelejteni. nem szabad elhitetni ezzel a rendőrállammal, hogy bármit megtehetnek. előszőr kapjanak el ezek a véreres kampós orrú agresszív bűnözők, aztán majd lehet beszélni a pénzbírságról. úgyanaz a helyzet, mint az alkoholista bűnöző erdészekkel. csak azokkal tudnak valamit kezdeni akiket eltudnak kapni és pont ezt nem szabad nekik hagyni.

Elküldve: 2011.04.29. 19:57 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@skater: nem tom, de amit írtam lámpa azt sztem mindenki el tudja viselni a biciklién

Elküldve: 2011.04.29. 10:56 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

mindjárt itt van április vége. tehát akkor innentől nem fogják olyan szigorúan nézni a felszereléseket? vagy hogy van ez az "egy hónapig bekeményít dolog"?

Elküldve: 2011.04.28. 22:14 gergely.bmx 

  • gergely.bmx avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

én már mentem el rendőr mellett 30-cal :D mindegy, szerintem hülyeség......engem még nem büntettek meg, de szerintem nem is fognak

Elküldve: 2011.04.28. 22:06 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

knog the frog lámpa 2800 darabja, akinek kell írjon levelet... postázni tudom!!! szín választék is van ha esetleg valakinek alapos igényei vannak :)

Elküldve: 2011.04.25. 03:54 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@st: igen, az az igazság h a rendőr azt szívat meg aki hagyja (persze itt olyanokra gondolok h rendesen ki van világítva csak mit tudom én nincs rajta prizma)... ilyenkor a rendőr ha büntetni akar akkor nem kell elfogadni a csekket, valószínűleg szar napja volt azt már nem tud magával mit kezdeni... ilyenkor persze felírja az adataid h majd kapod a levelet, meg felveszi a jegyzőkönyvet h mi van mi nincs... azt másnap átgondolja h emiatt érdemes e neki a bíróságon várakoznia ahelyett h a családjával lehetne... azt pár hét múlva kapod a levelet h az eljárást megszüntették...

akkor viszont szopás van h ha 1 élettelen sztahanovista állatot fog ki valaki :D

Elküldve: 2011.04.24. 12:07 st 

  • st avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 30

Szerintem ha nem szopatni akar, és normális vagy, akkor nem büntet. Tegnap este 10 körül állt a rendőr az egyik kereszteződésben, mert pirosa volt. Én ekkor éppen Egykeréken jöttem le a felüljárón. Elöl fényszóróm vanplusz még villogott is, úgyhogy nem volt nehéz észrevennie, hogy villog felfelé egy fényoszlop, ezt ő észlelte is:D Odajött mellém, gondoltam ebből bünti lesz. Lehúzódott, ekkor ár sejtettem, hogy ők azok, mert menet közben én is észrevettem őket. Szóval lehúzódott, köszöntem ő is aztán kérdeztem mi volt a gond, ő mondta, hogy nem itt kéne gyakorolni, mondtam oké aztán jó utat kívánt és elment, pedig se küllőprizma, se hátsóprizma, sem csengőm, és még a lámpám is villogott.
Szóval ha nem szívatni akar nem fog, ha meg igen akkor úgyis talál hibát.

Elküldve: 2011.04.24. 09:59 Dane95 

  • Dane95 avatar
  • sima XC-s
  • Trek Bicycles Team csapat
  • Trek Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 59

Itt pécsen lefele jövet minket is megállított a rendőr, de szerencsére tök normálisvolt csak megnézte, hogy működőképes-e mind két fék és csak tanácsolta, hogy ha este megyünk akkor szereljünk fel lámpát meg macskaszemet aztán el is engedett és további jó utat kívánt!

Elküldve: 2011.04.24. 02:08 airborne 

  • airborne avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 168

@Béla91: Az biztos, sose lesz benne, hogy romák művelték.

Elküldve: 2011.04.24. 00:11 Béla91 

  • Béla91 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 36

@Krupcheck: Jó mondhatod az egyszerű embernek a paragrafust. Az engem szimplán meg akart büntetni és kész. Mert Lakot területen vezető úgymond főútvonalon mentem kb. aligha 70m. És ott voltak direkt és kivárták hogy én a főúton megfelelő felszerelésbe prizma, lámpa prizma, láthatósági mellény meg mit tudom én mi mint egy bohóc. Haladok a menetirány szerinti jobb oldalt az út szélén. Legegyszerűbben nincs pénz banyára az autósoknak és valakitől, be kell szedni a lóvét. Igazoltatás során megkérdezte a rend ura hogy nézek e én tévét. Csak már ekkor nekem leeset hogy ez mindenképpen megfog büntetni. Visszatérve hogy mennyi gázolásos baleset van. Már nem akartam mondni mert feljelent tököm tudja mire hivatkozva, Nézek tévét, és rádiót is hallgatok, És meg is tudom mondani hogy milesi holnap este a híradóba. Rómák öltek meg, Rómák rabolták ki, Rómák késelték meg. És ezen nem sírok mert már nevetek :) mert egyszerűen nem is tudnék ezek a fejcímek nélkül elképzelni egy híradót.

Elküldve: 2011.04.23. 23:28 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@Béla91: Ha biztos vagy az igazadban, akkor nem fogadod el a csekket, aztán ejlentsen fel, úgyis bukja. Kivéve ha benéztél valami x-edik alaparagrafust, mert akkor beszoptad.

Elküldve: 2011.04.23. 23:21 Béla91 

  • Béla91 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 36

Én azt mondom hogy még véletlenül se adjon ki pénz drágább minőségi felszerelésre ami a világításodat illeti. Acélból hogy megfelelj a szabályoknak. Mert ha akar úgy is megbüntet a rend őre. Most éppen így jártam én is. Nem tudtam, hogy lakott területen belül kialakított és azt táblával jelzett, biciklis utat kötelező választanom, biciklivel történő közlekedés céljából. Megvan a jogsim is, de én még ilyenre nem emlékszem. Mert még ha lakott területen kívül lett volna és frankon kialakított biciklis út van és én szándékosan nem veszem igénybe közlekedés céljából hanem a főúton megyek akkor aláhúzom. Ezt szóvá is tettem hogy még lakott területen is voltunk meg a biciklis út aligha látható mert a képen este is volt korlátozott látási viszonyok már ha arra gondolok hogy a gaz végett nem lehet látni, azt a szarul kivitelezett biciklis utat. De erre mi a válasz.. Láttam én már ezen az útvonalon gázolást. Most mit csináljak nem én voltam a hibás benne. Jah meg vagy elfogadod a csekket vagy feljelent. Na jó.. most mit tudsz csinálni a kis ember :S

Elküldve: 2011.04.22. 21:29 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Csaba0099: oké szerdán sztem már nyitva lesznek, azt akkor beugrok

Elküldve: 2011.04.21. 19:50 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Csaba0099: knog the frog lámpa :) nagy a fényereje, sajna nem olcsó darab, én abból a célból ingyen kaptam h reklámozzam ezt a terméket... az 1ik itteni biciklis boltba lehet ilyet kapni, ha esetleg igényt tartasz ilyenre akkor bemegyek megkérdem az árát és ha kell el tudják neked postázni... :)

Elküldve: 2011.04.21. 13:58 Rober-to 

Elküldve: 2011.04.18. 12:00 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

Elküldve: 2011.04.17. 20:26 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

@KONAMAN: jaja! A lényeg, hogy látszódjon valaki! Hogy mi a technika, az mindegy.Ne egy 1975-ös vagy hanyas rendelet, '70-es évekbeli technika legyen a mérvadó.

Elküldve: 2011.04.17. 20:22 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

@BalageUMF: :DD ez meg mi? hol lehet ilyet venni?

Elküldve: 2011.04.16. 11:54 mr.zero 

  • mr.zero avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 19

@BalageUMF: faszán néz ki :DD

Elküldve: 2011.04.15. 13:14 KONAMAN 

  • KONAMAN avatar
  • DH/Freeride arc
  • dh freeride klub csapat
  • dh freeride klub csapat
  • hozzászólások: 1

@Csaba0099: Heló Én 2 darab AUDI ledsort raktam a bicóra. Megállítottak és nem tudták mire vélni a Rendőrök. De tetszett nekik.

Elküldve: 2011.04.14. 00:13 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@mr.zero: http://foto.testbike.hu/jget.php?pic=./media/pics/galleries/494/144_8081.jpg&width=735&height=980

azért ne mondja senki h ez nem stílusos :) este kifejezetten tetszik h villog minden fele és elég erős a fénye is... nekem ez van elöl hátul fehérbe... rendőr csak nézett h mi van de nem állított meg :)

Elküldve: 2011.04.14. 00:05  

  •  avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 95

Na akkor leírom én is a véleményemet. Rober-to : Egyetértek veled, hogy erdőben-mezőn nem kellenek ilyenek.

Városban amit én használok, és szerintem igazuk van (főleg itt Pesten.) : Lámpa első-hátsó. (lehet villogó és csak amikor a közvilágítás bekapcsol akkor kelljen használni.) Csengő-duda. ( vagy valami ami ezeket helyettesíti.) Küllőprizma. (lehet fehér is.)

A többit meg engem se érdekel.

Elküldve: 2011.04.13. 23:57 mr.zero 

  • mr.zero avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 19

hát én téptem már el jó pár rendőr mellett ebben az időszakban, de szerencsére csak néztek. én is feleslegesnek tartom ezeket és undorítóan néznének ki a bicómon. én azt mondom, ha el tud kapni akkor büntessen meg a rendőr :DDD

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!