Specialized nyereményjáték kérdések / válaszok

201-250 (332 hozzászólás)

Elküldve: 2011.06.27. 17:29 Vadas81 

  • Vadas81 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 105

cső volt 6 db sorsjegyem és eltünt. vajon hová? valaki tudja???

Elküldve: 2011.06.27. 10:13 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@milcsike: légy szíves olvass vissza! Köszi!

Elküldve: 2011.06.27. 10:04 milcsike 

  • milcsike avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 21

Ha hozzáadok az oldalhoz egy terméket pl egy biciklit vagy mezt az mennyi idő mulva lesz "publikálva" ?

Elküldve: 2011.06.27. 09:24 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@milcsike: lehet hogy már kérdezték, de az érdekelne hogy mi alapján sorsolják ki a nyertest?

Le van írva minden a nyeremény szabályzatban!

Elküldve: 2011.06.27. 09:24 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@xBenyax: meg csak 1-2 szót csakhogy indulhasson...arról nem

Szóközök nélkül 200 karakter a minimum vélemény hossz. Az nem 1-2 szó.

beszélve hogy a nyakamat rá hogy olyanokhoz is írnak amiket életükbe nem láttak... Nem néztem meg de gondolom ezek a mondatok mennek nagyon: Hamar kopik,gyorsan reped/törik,olcsó/drága stb...

Akkor honnan szereztek saját készítésű termékfotót? Tudom mindent le lehet csalni a nagy neten, de próbáltuk nehezíteni a dolgukat!

Elküldve: 2011.06.27. 09:15 eheml 

  • eheml avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 6

Köszönjük! :)

Elküldve: 2011.06.27. 09:12 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@MateMerida: Nézegettem a sorsjegy ranglistát és megakadt a szemem ezen a profilon http://www.testbike.hu/usr.php?p=profile&uid=36406 a nyereményjáték szabályzatában úgy van hogy aki töltött fel képet is a véleménye mellé az kap sorsjegyet nem? Azonban neki én egy képet se találtam egyik véleményénél se.

Jól láttad, hibás volt a ranglista oldal. Javítottuk!

Elküldve: 2011.06.27. 08:40 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Rober-to: minden le van írva a nyereményjáték szabályzatban!

Elküldve: 2011.06.27. 08:07 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: A sorsolás mikor és hogy lesz? Hogy értesítik a nyerteseket?

Elküldve: 2011.06.26. 22:51 milcsike 

  • milcsike avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 21

a korhatár az nem számít hiszen sokan írnak hüjeséget, de rólam is azt hihetnétek hogy összevissza irkálok, pedig nem hisz kipróbáltam és teszteltem s értelmes dolgokat írok tehát a kor az szerintem mindegy de ha valaki egy teleszkóphoz azt irja hogy jol mozog s olcso az ténleg nem kellene írjon, de vannak ilyenek is

Elküldve: 2011.06.26. 21:48 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@salt: nem a korhatáron múlik, láttam egy hülye,értelmetlen véleményt 30 év körüli embertől(legalább is ez volt neki megadva)

Elküldve: 2011.06.26. 20:35 salt 

  • salt avatar
  • dirt/street gyerek
  • Bmx StreetDirt csapat
  • Bmx StreetDirt csapat
  • hozzászólások: 208

@xBenyax: hát igen, egy 20-as korhatárt azért kitettem volna, bár azt is ki lehet játszani :S

Elküldve: 2011.06.26. 20:23 xBenyax 

  • xBenyax avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 109

Én nem tudom...napok óta más se látni csak: XY terméket véleményezett.... Szerintem ebből szopás lesz mert gondolom nem 1-2 ember írt baromságok,meg csak 1-2 szót csakhogy indulhasson...arról nem beszélve hogy a nyakamat rá hogy olyanokhoz is írnak amiket életükbe nem láttak... Nem néztem meg de gondolom ezek a mondatok mennek nagyon: Hamar kopik,gyorsan reped/törik,olcsó/drága stb...

Elküldve: 2011.06.26. 20:03 milcsike 

  • milcsike avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 21

lehet hogy már kérdezték, de az érdekelne hogy mi alapján sorsolják ki a nyertest?

Elküldve: 2011.06.26. 19:13 Cyon 

  • Cyon avatar
  • DH/Freeride arc
  • Specialized Demo - Az Elit. csapat
  • Specialized Demo - Az Elit. csapat
  • hozzászólások: 26

@MateMerida: Hát igen :) Mindent véleményez ami az útjába kerul...

Elküldve: 2011.06.26. 13:02 eheml 

  • eheml avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 6

Nézegettem a sorsjegy ranglistát és megakadt a szemem ezen a profilon http://www.testbike.hu/usr.php?p=profile&uid=36406 a nyereményjáték szabályzatában úgy van hogy aki töltött fel képet is a véleménye mellé az kap sorsjegyet nem? Azonban neki én egy képet se találtam egyik véleményénél se.

Elküldve: 2011.06.26. 00:23 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: Most kaptam az e-mailt, hogy külön feltettétek az XTR váltóbowden szettet. Ami jogos szerintem, mert ez szett, másik meg csak bowden. Viszont én véleményeztem nem régen a sima bowdent. Tudnátok ezt a véleményemet törölni?: http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/shimano-xtr-valtobovden?rvid=28256

És akkor csak ez maradjon, amit akartam eredetileg is: http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/shimano-xtr-valtobowden-szett Szerintem így jogos, hogy csak ennél marad és a sima bowdenesnél nem.

Elküldve: 2011.06.25. 23:32 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@ikarus266: Ok, megjöttek az elsők kb pont 3 nap volt.

Elküldve: 2011.06.25. 18:36 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@dr.anonimus: A beérkezett termékjavaslatok számától függően, maximum 2-3 nap.

Elküldve: 2011.06.25. 16:27 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Mennyi idő kb, hogy e-mail-t kapok egy új termékről?

Elküldve: 2011.06.25. 15:37 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Elkészült a sorsjegy ranglista!

1 sorsjeggyel is lehet nyerni!

Elküldve: 2011.06.25. 13:58 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: Helyes, helyes! Köszönjük!

Elküldve: 2011.06.25. 11:40 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

Tartottam tőle, hogy a mondanivalóm lényegi része nem megy át, nincs is ezzel gond. Minden esetre a kifogásolt dolog problémája megoldódott. (persze a 10 szavas dömping vélemények tovább hömpölyögnek...) rákkenroll ,,/,

Elküldve: 2011.06.25. 11:34 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@hefi: Na végre egy ésszerű megoldás! Így remélem nem lesz panaszkodás.

Elküldve: 2011.06.25. 10:55 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Változott a nyereményjáték szabályzat.

A mai naptól kezdve a nem bringás termék kategória termékeihez adott vélemények nem vesznek rész a nyereményjátékban!

Elküldve: 2011.06.25. 10:32 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@zazie87: Totálisan egyetértek, és én is javasoltam előbb, hogy ezeket a cuccokat ne számítsák bele a játékba.

Elküldve: 2011.06.25. 09:51 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@mosfet: én abszolút egyetértek azzal, amit írsz. Eddig én is poénosnak tartottam ezeket, sőt most is. És bevallom, nyerni szeretnék. Olyan nagy bűn ez? Ez egy nyereményjáték... Nem is akármit lehet nyerni. Olyan dolgot, amire valószínűleg az elkövetkezendő 10 évben nem lesz pénzem, hogy megvegyem. Ezért zavarnak az ilyen tömegével jövő hülye vélemények. Mert igen, rontják az esélyeimet. Megtehetném, hogy én is nyomatom a WC papír témát, de annál etikusabbnak tartom magam. Semmi gond azzal, ha valakinek több véleménye van, mint nekem (ez nem is nehéz, lévén, hogy min 10-20 éves bringákkal foglalkozom, amik itt nincsenek fenn), de akkor már legyen tiszta a játék, tudjam, hogy ha valaki megnyeri a bringákat, az tiszta, egyenes játékkal nyerte meg, nem azzal, hogy volt egy csomó szabadideje és (baromi kreatívan ugyan, de) hülyeséget gyártott. Valahogy bántja az igazságérzetemet, szerintem tök jogosan. Lehet, hogy ezért én egy gaz számító vagyok, de ez van, vállalom.

Véleményem szerint ezeket a "nem bringázáshoz kapcsolódó" termékeket nem kéne beleszámítani a játékba. A bringás cuccokból pedig nem kell kivenni a szelepsapkát és a bowdenházat (stb), csak értelmes írás szülessen, ennyi.

Elküldve: 2011.06.25. 09:41 Tamoo 

  • Tamoo avatar
  • sima XC-s
  • Magellan XC Team csapat
  • Magellan XC Team csapat
  • hozzászólások: 16

@mosfet: Van igazság abban amit írsz. De egyébként hogyne zavarná az embert, hogy egy wc-papír véleménnyel valaki elviheti a bringákat...

Viszont mintha lett volna valami rendezgetés :) Engem eddig az zavart, hogy pl véleményezni akartam egy bowdenszettet és akkor ott látom mellette a wc-papírt egy kategóriában (talán egyéb cuccokban volt) ????

Most viszont van egy külön "nem bringás cuccok" kategória. (vagy eddig is volt? :D) Így már korrekt a dolog, nem sok vizet zavarnak. Főleg ha még ki is vonnák őket a nyereményjátékból. Szerintem mindenki elégedett lenne.

Elküldve: 2011.06.25. 07:21 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@mosfet: Akkor is. Ez egy kerékpáros oldal, nem gasztronómiai és egyéb teszt. Aki nem kerékpáros cuccot tesz fel az csal. A moderátoroknak az ilyen termékeket nem is kellene engedni, hogy bekerüljön a véleményezhető termékek közé.

Én korábban is véleményeztem termékeket, szerintem bőven írtam (szokásomhoz híven) róluk, hogy minél több infót tudjanak róla az emberek.

Most is rengeteg új terméket adattam hozzá (pl. Shimano szemüvegek). De mivel nincs ilyen nekem, nem véleményezem. Most meg h. a nyereményjátékban részt vehessek, ugye töltöttem fel olyan cuccot, ami még nincs fenn, ill. véleményeztem ilyet. De meg sem fordult a fejemben, hogy faszságokat tegyek fel a termékek közé.

Ezek a hülye vélemények poénosak, lehet. De akkor NE vegyenek részt a játékban, mert egyértelmű, hogy csak amiatt véleményeznek.

Elküldve: 2011.06.24. 23:43 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

"Ezzel az egésszel az a baj, hogy sokan csak írnak valamit, hogy legyen pontjuk és előtte is leszarták az egészet, meg a nyereményjáték után is le fogják szarni az egészet." (Rober-to)

Tökéletesen igaz!

Ellenben... ez csak most probléma, a wc papír, a zsíros deszka... eddig nem volt az. Távol álljon tőlem, hogy védjem a véleménygyártó manufaktúrát (sőt egyesek nyomulása egyenesen visszataszító), akik csak böfögik a közhelyeket és nem tapasztalatokat osztanak meg, DE akinek annyira csípi a szemét, az is csak azért van, mert félti a jobb esélyét (érthető). Ha a vélemények korrektsége miatt aggódna, már előbb megtehette volna, hogy szól, s iparkodik ellene; éppen ezért sokkal inkább álságosabb ez a fajta megközelítése a pozíciószerzésnek. Aki mást akar/mond, az is csak ugyan azt szeretné, éppen csak egy más szabály szerint - és ezt nem bántásból mondom (mert itt sokaknak igaza van); és még csak demoralizálni sem akarok, egyszerűen ez tény. Személy szerint, viccesnek találtam a sör, zsíros kenyér miegymás opciókat (régebben én is írtam oda, mert jópofának találtam, most is annak tartom), voltak olyan vélemények amin jókat mosolyogtam. Attól még, hogy most ezeket törölnénk nem lenne tisztább sem a játék, sem az oldal tartalma. A közhely pufogtatók hozzászólásai úgy sem az energiaital véleményezésével válik veszélyessé, hanem ha egy alkatrész, kerékpárt véleményez hányaveti vagy épp fals módon. Ezért, ha valóban az oldal kvalitásának megtartása, sőt növelése a cél, éppen hogy nem ezekkel a periférián álló, ártalmatlan dolgokkal kellene foglalkozni és központba helyezni azzal, hogy nincs helye itt, hanem a lényegre koncentrálni. Mert ezek a holmik kb azt a pozíciót hivatottak szolgálni, mint egy fórumon a "homokozó". A lényeg pedig a kerékpáros holmik, illetve az azokról írt vélemény; azok minősége. Remélem értitek mire próbáltam rávilágítani. Amit leírtam, nem kötekedés, csak egy vélemény - amin könnyű fogást találni (a tiszta beszéd már csak ilyen). Egyszerűen csak annyi, hogy kár volna lesüllyedni arra a szintre, hogy egymásra mutogassunk. Ha valaki vastagbőrű, hát akkor tegye, véleményezze végig az energiaitalokat és a végén töltsön fel egy egész fotóalbumot egy műanyag szelepsapkáról. Akit zavar, az is megteheti... vagy mosolyog a kisstílű pont harácsolókon hátradőlve a fotelben. Egy valaminek azért örülök, legalább lett élet a testbike-on.

Elküldve: 2011.06.24. 22:00 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Feltölthetem új termékként az alsógatyámat, meg a papír zsebkendőmet? Bicózás közben használom őket. Majd készítek róluk fotót használat után. :)

Ez a sok "termék" értelmetlen. Lehetne akkor telefon is, hogy melyik bírja a DH-t, vagy számítógép amivel az mp3-at rakta a mobilra. Esetleg a kamion, amivel behozták Mo-ra a bicót.

Szerintem CSAK olyan termék legyen itt, aminek van kimondottan kerékpározáshoz használt terméke. Pl. Deuter, Camelbak, Oakley. Energiaitalok, energiaszeletek igazából jók is, meg nem is, mert jól jönnek tekeréshez.

Ezzel az egésszel az a baj, hogy sokan csak írnak valamit, hogy legyen pontjuk és előtte is leszarták az egészet, meg a nyereményjáték után is le fogják szarni az egészet. És figyeljétek meg, hogy ilyen emberek közül fog kikerülni a nyertes, akik lecsapnak hirtelen aztán eltünnek.

Elküldve: 2011.06.24. 21:22 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

De nem szabad minden 'egyéb, kategóriás véleményt sz@rozni, mert azért vannak ott rendes bringás cuccok PL:bowdenház, vázvédő stb

Elküldve: 2011.06.24. 20:13 Bioshock 

  • Bioshock avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 16

@Tamoo: Egyetértek és támogatom is a véleményt!!!

Elküldve: 2011.06.24. 20:10 Vadas81 

  • Vadas81 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 105

Most nem akarok kötekedni de amikor a Monster és egyéb energiaital támogat akármilyen bringás versenyt akkor jó????Most hogy annyira divat "véleményezni" már szemétnek számít? én is elítélem a szigszalagos zsíroskenyeres véleményeket de sztem senki ne hazudjon már saját magának!!!

UI: akinek nem inge.........

Elküldve: 2011.06.24. 20:06 puskasp 

  • puskasp avatar
  • sima XC-s
  • Pilisi Mountain Bike és Szimpatizánsok csapat
  • Pilisi Mountain Bike és Szimpatizánsok csapat
  • hozzászólások: 27

@puskasp: Mindenkitől elnézést! Azt hittem, hogy egy energia italról van szó. Nem is tudom miért? A moderátor törölheti :)

Elküldve: 2011.06.24. 20:03 puskasp 

  • puskasp avatar
  • sima XC-s
  • Pilisi Mountain Bike és Szimpatizánsok csapat
  • Pilisi Mountain Bike és Szimpatizánsok csapat
  • hozzászólások: 27

@Rober-to: Gondolkodott már valaki azon, hogy mekkora reklám ez a Coca-Cola-nak! INGYEN Pedig az egy olyan cég, hogy még az anyjának sem adna semmit ingyen. Egyébként a bringázás egy egészséges tevékenység, nem úgy mint bármely energiaital fogyasztása. Ergo, NEM IDE VALÓ, LE VELE!

Elküldve: 2011.06.24. 18:51 milcsike 

  • milcsike avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 21

@Tamoo: ja igaza van

Elküldve: 2011.06.24. 18:45 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Tamoo: Szerintem is! Csak bicózással kapcsolatos dolgok maradjanak.

Elküldve: 2011.06.24. 17:23 Tamoo 

  • Tamoo avatar
  • sima XC-s
  • Magellan XC Team csapat
  • Magellan XC Team csapat
  • hozzászólások: 16

Én minden monster, wcpapír, szigetelőszalag stb. "terméket" törölnék... semmi köze a bringázáshoz, csak teleszemetelik az oldalt.

Elküldve: 2011.06.24. 17:13 Zeke 

  • Zeke avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 113

Valamilyen szinten tényleg korlátozni kéne , hogy csak a kerékpáros termékek vegyenek rész a játékban. Igazából ez már ott problémaként vetődött fel bennem , hogy ilyen terméket egyáltalán hozzá lehet adni... Az oldal színvonala ettől úgy érzem magasabb!

Elküldve: 2011.06.24. 15:28 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@dr.anonimus: ma van az AGYmentes világnap. Ennyi szemét alapján azt gondoltam, hogy biztos direkt csinálod. De nem!!! Fantasztikus, hogy mennyire komolyan veszed! Ezen már csak röhögni tudok... :DDDDD

Elküldve: 2011.06.24. 15:04 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Vannak az egyéb kategóriában olyan cuccok amihez szerintem teljesen felesleges saját képet készíteni PL:szigetelőszalag és WC papír ha ehhez letöltök képet az is érvényes?

Elküldve: 2011.06.24. 14:39 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@Tamoo: Kapol :). Kb két nap, nekem ennyi volt most.

Elküldve: 2011.06.24. 13:48 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Tamoo: Én kaptam, úgyhogy működik.

Elküldve: 2011.06.24. 13:27 Tamoo 

  • Tamoo avatar
  • sima XC-s
  • Magellan XC Team csapat
  • Magellan XC Team csapat
  • hozzászólások: 16

@hefi: Feltételeztem hogy ez áll a háttérben :)

Egyébként az email tájékoztatás valóban működik? Mármint kapok értesítést, ha hozzáadtátok a cuccot?

Elküldve: 2011.06.24. 13:22 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Tamoo: Kedves üzemeltetők! Hozzáadtam már jó pár új terméket ami nem volt megtalálható az adatbázisban, türelmetlenül várom hogy felkerüljenek az oldalra és véleményezhessem! :D

Kedves Tamoo! Kéréseddel nem vagy egyedül; folyamatosan töltjük fel az újonnan hozzáadott termékeket, de valami miatt :) az oldal forgalma megugrott! Szíves türelmedet szeretnénk kérni!

Elküldve: 2011.06.24. 13:18 Tamoo 

  • Tamoo avatar
  • sima XC-s
  • Magellan XC Team csapat
  • Magellan XC Team csapat
  • hozzászólások: 16

Kedves üzemeltetők! Hozzáadtam már jó pár új terméket ami nem volt megtalálható az adatbázisban, türelmetlenül várom hogy felkerüljenek az oldalra és véleményezhessem! :D

Elküldve: 2011.06.24. 00:01 dave94 

  • dave94 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2

@Sz. Balázs: ez így igaz csak a bringákhoz szorosan kapcsolodó véleményeket kéne a játékba beleszámítani!

Elküldve: 2011.06.23. 23:06 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Sz. Balázs: mellesleg aki írta az említett szigtelőszalagos véleményt, a játékban 33 véleményt írt már. A szigetelőszalag mellett a Monster, a Red Bull, a Burn energiaitalokról is olvashatunk, de a "WC papír" témában is olvashatunk egy átfogó, hiánypótló véleményt, gondosan illusztrálva.

No, nem akarok személyeskedni, ezért nem írom, hogy ki volt (aki akarja, egyébként kiderítheti), a célom az, hogy a játék kimenetele normális vélemények alapján dőljön el.

Elküldve: 2011.06.23. 22:34 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

Hello!

Olvastam egy véleményt, a szigetelőszalagról írták. A kérdésem az, hogy megoldható-e valahogy, hogy csak a bringázáshoz szorosan kötődő dolgok számítsanak bele a játékba. Nyilván a vélemény írója az esélyeit növeli a vélemény megfogalmazásával, ám a játék lényege ha jól tudom az, hogy vásárlás előtt álló olvasókat győzzünk meg egy dolog minőségéről így vagy úgy. Így akár a sárról, esőről, lustaságról, időhiányról, fényviszonyokról is lehetne véleményt írni, sőt, helytállóbb is, mert adott esetben jobban befolyásolja egy-egy kerékpározás kimenetelét. Pedig ez sem kicsit lenne hülyeség. Remélem, átjött a mondanivalóm lényege.

Üdv: Balázs

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!