Specialized nyereményjáték kérdések / válaszok

251-300 (332 hozzászólás)

Elküldve: 2011.06.23. 22:34 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

a hülyegyerek-típusú termékek is játszanak? illetve mi a helyzet ha valaki nem saját képpel véleményez?

http://www.testbike.hu/velemeny/egyeb-cuccok/szigeteloszalag?rvid=28255

pl,

Elküldve: 2011.06.23. 13:46 ates96 

  • ates96 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 11

Van egy ötletem amivel megkönyíthetjük a TestBike moderátorainak dolgát. Kell csinélni egy új fórumot "Érdek vélemények" néven. Aki tudja gyakrabban nézze az új véleményeket és ha talál olyan véleményt ami semmit nem ér és látszik hogy csak a verseny miatt van fenn, annak a linkjétt másolja be a fórumba. És mindenki aki tudja pontozza le. Ez megkönnyíti a TestBike-osok dolgát és javítja az értelmes véleményezők esélyét a nyerésre.

Elküldve: 2011.06.23. 09:45 Tamoo 

  • Tamoo avatar
  • sima XC-s
  • Magellan XC Team csapat
  • Magellan XC Team csapat
  • hozzászólások: 16

Én személy szerint úgy döntöttem, hogy megpróbálok a minőségi véleményezésre törekedni, nem a mennyiségre (pedig lenne mit :D)... De pl. egy kormányról nem lehet túl sok mindent írni még ha próbálom is megerőltetni magam...(max megindoklom hogy miért is ezt választottam a többi ugyan olyannal szemben :D) Na mindenesetre szerintem nem fogok minden sz@rról (műanyag kulacs stb) véleményt írni. Jobb lenne ha mindenki így tenne, de valószínűleg túl nagy kérés. Bízzunk benne, hogy valaki igényes véleményezőt fog megjutalmazni a sors!

Elküldve: 2011.06.23. 09:18 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@ates96: nem életkorfüggő a hülyeség, nyugi! aki elolvassa a véleményeid, úgyis látja, hogy mi a stájsz...

Elküldve: 2011.06.22. 23:40 dave94 

  • dave94 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2

hozzáadnék új terméket a véleményekhez komplett bringa ként de csak ez a kép http://foto.testbike.hu/index.php?p=foto&gid=3530&id=17&pp=mygl van meg a saját bringáról (nem fogok magyarázkodni,újra lett rakva a gép ezért a régi képek elvesztek)és ez így részt vesz a játékban vagy nem?A véleményt a választól függetlenül meg fogom írni csak érdekelt hogy így számít-e

Elküldve: 2011.06.22. 23:19 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@dr.anonimus: már most is van, ha megnézed a "véleményeim" menüpont oldal tetejét! Lesz majd ranglista is hamarosan!

Elküldve: 2011.06.22. 23:10 Keke 

  • Keke avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 195

@oszamaster: Szerintem minden terméket érdemes véleményezni, minél több vélemény annál jobban lehet tájékozódni. Arra is van lehetőség a véleményezésnél, hogy ki milyen szinten használta és a felhasználó milyen súlycsoportba tartozik ez is sokat számíthat.

Sziasztok! Én fogok véleményezni,hátha egyszer az életben velem lessz a jóisten. Ide jártam körülnézni,tájékozódni alkatrész ügyben. Énis írtam tapasztalatot,hogy segítsek olyanoknak mint én. Reneteg olyannal találkoztam aki megvett valamit mert olcsó,és nem arra a felhasználásra használta amire tervezték,és jöttek a negatív kommentek,fikázások. Vagy ha gyengébb szinten használta az alkatrészt,és egekig magasztalta,és valójában nem nagyon felet meg a rendeltetésének,és csak akkor derült ki mikor valaki megvette,és kipróbálta. Tudom sajnos ezeket nem lehet kiszürni,de jó lenne, ha valaki csak akkor véleményetne ha valami feltünően jó ár érték arányában,vagy nem felel meg a rendeltetésének,és figyelmeztetne másokat. Mikor lesz a sorsolás?

Elküldve: 2011.06.22. 23:01 ates96 

  • ates96 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 11

Már látom mi lesz ebből. A sok vele egyidős hülyegyerek irogatja a sok baromságot amit ők véleménynek hívnak és mivel látják hogy a legtöbb baromságot 14 és 15 évesek írják engem is le fognak szavazni. Pedi én értelemes dolgokat írtam (szerintem). És nem a nyeremény miatt mert eddig is írtam véleményeket és valamelyikhez még képet is raktam.

Elküldve: 2011.06.22. 22:51 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Lesz majd verseny után stat PL: 6. 18. óta írt vélemények, összes vélemények, legtöbb sorsjegyet gyűjtő fehasználó, stb?

Elküldve: 2011.06.22. 22:12 Zeke 

  • Zeke avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 113

Bár nem kérdést tennék fel , de ez a téma topicja....

Én szeretném megköszönni Hefinek , hogy ilyen klassz nyereményeket és játékot szervezett le!

Elküldve: 2011.06.22. 21:45 oszamaster 

  • oszamaster avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 14

Sziasztok! Én fogok véleményezni,hátha egyszer az életben velem lessz a jóisten. Ide jártam körülnézni,tájékozódni alkatrész ügyben. Énis írtam tapasztalatot,hogy segítsek olyanoknak mint én. Reneteg olyannal találkoztam aki megvett valamit mert olcsó,és nem arra a felhasználásra használta amire tervezték,és jöttek a negatív kommentek,fikázások. Vagy ha gyengébb szinten használta az alkatrészt,és egekig magasztalta,és valójában nem nagyon felet meg a rendeltetésének,és csak akkor derült ki mikor valaki megvette,és kipróbálta. Tudom sajnos ezeket nem lehet kiszürni,de jó lenne, ha valaki csak akkor véleményetne ha valami feltünően jó ár érték arányában,vagy nem felel meg a rendeltetésének,és figyelmeztetne másokat. Mikor lesz a sorsolás?

Elküldve: 2011.06.22. 19:13 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Keke: @hefi: Még olyan kérdésem lenne, hogy ezt írja a szabály: "Oszd meg EGYSZER a nyereményjátékot a facebook oldalon" Megosztottam és nem jelent meg, megosztottam újra és nem jelent meg, megosztottam harmadszor és megjelent 3x. Ez probléma?

Természetesen nem, csak a facebookos ismerőseid neheztelnek rád esetleg emiatt :)

Elküldve: 2011.06.22. 19:05 Keke 

  • Keke avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 195

@hefi: Még olyan kérdésem lenne, hogy ezt írja a szabály: "Oszd meg EGYSZER a nyereményjátékot a facebook oldalon" Megosztottam és nem jelent meg, megosztottam újra és nem jelent meg, megosztottam harmadszor és megjelent 3x. Ez probléma?

Elküldve: 2011.06.22. 19:02 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@hefi: Hello! Honnan lehet tudni, hogy hány sorsjegye van valakinek?

@lp1978: hamarosan ki fogja írni az oldal!

Már kiírja a "véleményeim" oldalon. Pl. neked most 20 db van: http://www.testbike.hu/velemeny/latestrv?uid=35644

Elküldve: 2011.06.22. 16:06 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Hello! Honnan lehet tudni, hogy hány sorsjegye van valakinek?

@lp1978: hamarosan ki fogja írni az oldal!

Elküldve: 2011.06.22. 16:06 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

Kedves felhasználóink! A moderátor kolléga nem tudja azonnal törölni az ide nem való véleményeket! Természetesen a nem megfelelő vélemények törlésre kerülnek, és nem vesznek részt a nyereményjátékban!

Elküldve: 2011.06.22. 15:52 lp1978 

  • lp1978 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 1

Hello! Honnan lehet tudni, hogy hány sorsjegye van valakinek?

Elküldve: 2011.06.22. 13:19 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@MateMerida: az hogy nyerjen. De ez így tényleg nem fog jót tenni az oldalnak... Lesz 5 millió vélemény, amiben kb. ezek fognak szerepelni: nem rossz, tetszik, a haveromnak jó volt, vagy még ennél semmitmondóbb szövegek...

Elküldve: 2011.06.22. 12:46 eheml 

  • eheml avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 6

Mármint az a "vélemény" , nemtudom hogy mi visz rá egy embert ilyen ökörségekre.

Elküldve: 2011.06.22. 12:46 eheml 

  • eheml avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 6

Húhú ez már a fájdalmas kategória

Elküldve: 2011.06.22. 12:37 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@mosfet: őőőőő, ha talál magának cimbiket, akik rányomnak az igenre... :)

ez már vicc, de most komolyan. nem gondolják, hogy ez egy kicsit túlzás??? most komolyan nekünk kell leszavazgatni az ilyen baromságokat, hogy ne legyenek érvényesek? tiszta szemét lesz a véleményezési rész...:( (arról meg nem is beszélve, hogy a normális véleményezők eélyeit rontják...)

Elküldve: 2011.06.22. 12:18 Keke 

  • Keke avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 195

@mosfet: Váááááááááááá! Ez most komoly?

Shimano Alivio fékváltó kar vélemény (modellév nincs megadva) csak kipróbáltam, túrázgató/városi harcosként Teljesítmény: Ár/teljesítmény:
ElőnyNekem nem ez van, hanem az stm-410

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Hátrány?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Elküldve: 2011.06.22. 12:13 mosfet 

  • mosfet avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 24

http://www.testbike.hu/velemeny/fekvalto-kar/shimano-alivio?rvid=22048

"2 olvasó 100 %-a szerint ez egy hasznos vélemény!" Mi, hogy neki nem ilyen van?

-_-

Elküldve: 2011.06.21. 23:13 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@David: annak csak az esélye nagyobb, aki legtöbb "sorsjegyet" gyűjt! Nyerni az fog, akit kisorsolunk :)

Elküldve: 2011.06.21. 23:12 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@MateMerida: :) Na igen.

Most van az h. a mennyiség a minőség rovására megy majd.

Nekem csak annyi a gondom, hogy én már korábban véleményeztem nagy unalmamban mindenfélét. Még 1-2 dolog van, amiről nem írtam.

Amúgy meg tök mindegy, mennyi véleményt írunk. Számíthatunk itt valószínűséget a nyerésre, de fölösleges. A végén úgyis az van, hogy vagy nyerünk, vagy nem.

Én örülnék az Alleznek is. Csak ne lenne piros. :)

Elküldve: 2011.06.21. 21:25 eheml 

  • eheml avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 6

találtam én is egy ilyen érdek vélemény írogatót http://www.testbike.hu/usr.php?p=profile&uid=36232

Elküldve: 2011.06.21. 20:45 Dani94 

  • Dani94 avatar
  • sima XC-s
  • LEADER FOX-OSOK csapat
  • LEADER FOX-OSOK csapat
  • hozzászólások: 30

Nekem a facebookon nem mutatja,pedig belinkeltem a véleményírásnál az oldalam!

Elküldve: 2011.06.21. 20:38 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

Nem túl sok idő ez a 3 hónap a játékra? Aki most pl. jelenleg az első, az szerintem képtelen megtartani a pozícióját. 3 hónapon keresztül folyamatosan adjon hozzá új vagy már meglévő termékhez véleményt az adatbázishoz fényképpel, ami azt jelenti, hogy baromi sok cuccot kell addig vásárolni/kipróbálni.

Elküldve: 2011.06.21. 18:08 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Zeke: @hefi: eddig nálam sem volt gond , csak ennél visszadobta , hogy nem állítottam be modellévet! Gondoltam semmi probléma , még meg is néztem , hogy milyen ügyes a rendszer , hogy megtartotta a beillesztett képek elérési útvonalát , de ahogy lenyomtam az elküldés gombot majd visszanéztem nem voltak ott a képek!

Javítva!

Elküldve: 2011.06.21. 18:07 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Zeke: @hefi: Rendben! Már nem adhatom hozzá a véleményhez a képet? Új termék + fb megosztás: -6 ticket? :(

Nektek tényleg felesleges bármit is kiírni :) Idézek a képfeltöltés résznél levő szövegből: Képet utólag is tudsz hozzáadni, mikor szerkeszted ezt a véleményt!

Aztán a másik: elég a nyereményjáték ideje alatt csak EGYSZER megosztani!

Azaz NEM KELL CSAK EGYSZER MEGOSZTANI A DUPLÁZÁSHOZ! A véleményt lehet szerkeszteni a "véleményeim listázása" oldalon!

Elküldve: 2011.06.21. 16:25 Zeke 

  • Zeke avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 113

@hefi: Rendben! Már nem adhatom hozzá a véleményhez a képet? Új termék + fb megosztás: -6 ticket? :(

Elküldve: 2011.06.21. 16:18 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Zeke: akkor ez egy bug. Javítjuk!

Elküldve: 2011.06.21. 16:17 Zeke 

  • Zeke avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 113

@hefi: eddig nálam sem volt gond , csak ennél visszadobta , hogy nem állítottam be modellévet! Gondoltam semmi probléma , még meg is néztem , hogy milyen ügyes a rendszer , hogy megtartotta a beillesztett képek elérési útvonalát , de ahogy lenyomtam az elküldés gombot majd visszanéztem nem voltak ott a képek!

Elküldve: 2011.06.21. 16:08 zazie87 

  • zazie87 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 52

@hefi: akkor gondolom nyugodt szívvel szavazhatom le a "szög a gumiban", "fogaskerekű" témájú váleményeket, valamint az olyan kiegészítők véleményeit, ahol a "tulaj" nyílvánvalóan a netről szette a még origi csomagolású termékek fotóját...

Én is be tudom írni a keresőbe, hogy "isostar kulacs", biztos kiad egy két home-made képet. Aztán meg írok két mondat baromságot. Szerintem ez köcsögség, miért egy ilyen kis csaló csíra nyerjen??? Srácok! Leszavazni!!! Én ezt tettem.

http://www.testbike.hu/usr.php?p=profile&uid=33002

Elküldve: 2011.06.21. 16:07 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Zeke: nálam működik (FF4) Próbáld meg újra, és ha nem megy, akkor jegyezd meg milyen gombokat nyomkodtál milyen sorrendben!

Elküldve: 2011.06.21. 16:00 Zeke 

  • Zeke avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 113

Elküldve: 2011.06.21. 15:05 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@tboy72: @dave118: Sajnos, már most tele van a véleményezés semmitmondó, csak a sorsjegyrehajtó véleménynek csúfolt belebüffentéssel.

Légy szíves az ilyeneket szavazzátok le! Egyrészt amit nagyon sokan leszavaznak, azt töröljük (és nem vesz részt a sorsoláson), másrészt mivel kiírja az oldal is hogy minősítették az adott véleményt az olvasók, így másoknak is segítség! (plusz hamarosan új algoritmus alapján rendez alapból az oldal, és az figyelembe veszi az olvasói szavazatot is)

Elküldve: 2011.06.21. 14:23 tboy72 

  • tboy72 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 2

@dave118: Sajnos, már most tele van a véleményezés semmitmondó, csak a sorsjegyrehajtó véleménynek csúfolt belebüffentéssel.

Elküldve: 2011.06.21. 13:14 Dane95 

  • Dane95 avatar
  • sima XC-s
  • Trek Bicycles Team csapat
  • Trek Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 59

Oké nem kérdeztem semmit visszább olvastam a fórumban! :D

Elküldve: 2011.06.21. 12:26 dave118 

  • dave118 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@bandyta: Sikeres lesz, leszámítva a milliónyi felesleges párszavas véleményeket a nyerés érdekében. Remélem nem a mennyiségre fog mindenki rámenni, hanem a minőségre ( bár ez a többségnél valszeg teljesen kizárt)

Elküldve: 2011.06.21. 11:59 Dane95 

  • Dane95 avatar
  • sima XC-s
  • Trek Bicycles Team csapat
  • Trek Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 59

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy ha már véleményeztem a bringám de nem csatoltam hozzá képet csak a profilomban van róla fotó és most a véleményemhez is csatolnék képet akkor az beleszámítana a versenybe?

Elküldve: 2011.06.21. 11:24 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Keke: @hefi: Még az lenne a kérdésem, hogy belinkeltem a facebook profilt. A véleményezésnél nem találok "megosztás facebookon" gombot. Úgy is jó ha rámegyek a véleményemre és a böngésző tetejéből copyzom a linkjét és facebookon megosztom az üzenőfalon? - Köszi!

A nyereményjátékot kell megosztani, nem a véleményedet! A megosztás gombot megtalálod a nyereményjáték oldalon is: egy sötétkék színű "Megosztás" feliratú gombot keress ez előbb belinkelt oldalon! Ha megtaláltad, akkor nyomd meg, majd a felugró ablakban kattints a kék színű "megosztás" vagy "share" gombra, és kész is vagy!

Elküldve: 2011.06.21. 11:20 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Dani94: Olyan kérdésem lenne,hogy ha nem a saját bringámon lévő terméket véleményezem,hanem pl a barátom bringáján lévőt(mert ugye a véleményezésnél be lehet állítani hogy meddig használtam:"csak kipróbáltam"...),akkor töltök fel róla 1 képet,amit ő vagy én csináltam,és 1 használható véleményt tudok róla írni,az is beszámít sorsjegyként a nyereményjátékba?

Ha tudsz írni róla használható véleményt, akkor az is részt vesz a nyereményjátékban! De előtte nézz még szét a TestBike-on, hátha találsz még terméket, amit még nem véleményeztél! :)

Elküldve: 2011.06.21. 11:18 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Poseidon: Hogyan tudok a TestBike terméklistájához új terméket adni?

Idézek a nyereményjáték kiírásból:

Ha nem találod a terméked, akkor add hozzá a kategória lap (pl.: mtb) alján

Nagy sárga "Termék hozzáadása" feliratú gomb minden kategórialap alján! Ha nem világos, akkor szólj!

Elküldve: 2011.06.21. 10:23 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@hefi: Ja h. bármilyen. Akkor nem tudom mit olvastam.

Elküldve: 2011.06.21. 09:32 Keke 

  • Keke avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 195

@hefi: Még az lenne a kérdésem, hogy belinkeltem a facebook profilt. A véleményezésnél nem találok "megosztás facebookon" gombot. Úgy is jó ha rámegyek a véleményemre és a böngésző tetejéből copyzom a linkjét és facebookon megosztom az üzenőfalon? - Köszi!

Elküldve: 2011.06.21. 09:18 Dani94 

  • Dani94 avatar
  • sima XC-s
  • LEADER FOX-OSOK csapat
  • LEADER FOX-OSOK csapat
  • hozzászólások: 30

Olyan kérdésem lenne,hogy ha nem a saját bringámon lévő terméket véleményezem,hanem pl a barátom bringáján lévőt(mert ugye a véleményezésnél be lehet állítani hogy meddig használtam:"csak kipróbáltam"...),akkor töltök fel róla 1 képet,amit ő vagy én csináltam,és 1 használható véleményt tudok róla írni,az is beszámít sorsjegyként a nyereményjátékba?

Elküldve: 2011.06.21. 09:08 Poseidon 

  • Poseidon avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 90

Hogyan tudok a TestBike terméklistájához új terméket adni?

Elküldve: 2011.06.21. 08:29 Keke 

  • Keke avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 195

@hefi: Köszönöm a választ!

Elküldve: 2011.06.20. 22:38 airborne 

  • airborne avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 168

@hefi: Oké, köszi, csak én a verseny szellemében értékeltem vagy 10 cuccot ami a bringámban van, azokat akkor most beszámoljátok? :) Köszi!

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!