Ápr. 4-től, a bicósokkal szemben 1 hónapig bekeményít a rendőrség!

201-250 (360 hozzászólás)

Elküldve: 2011.04.04. 08:56 Inka 

  • Inka avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 23

@BalageUMF: Wow! akkor ezek szerint fasza fényem lesz hamarost:) Hátul van lámpim, vagy valami ahhoz hasonló, a nyeregcsonkra applikálva:)

Ja, és hát igen..Volt olyan, hogy volt lámpám elöl (míg el nem hagytam:D), de ez semennyire sem zavarta még a szembejövő kedves biciklistákat sem abban, hogy netán ne nekem kelljen őket kikerülni:)

Elküldve: 2011.04.04. 08:54 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

@Inka:

Nagyon nagy a katyvasz!!! :) !

Elküldve: 2011.04.04. 08:53 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Inka: 2 kezem van XD majd úgy csinálom...de eddig is ez volt írva... 1991-es törvény :) és eddig nem piszkáltak sztem emiatt senkit...én nem tudok róla

Elküldve: 2011.04.04. 08:51 Inka 

  • Inka avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 23

@Majoros Tibor: mert az vagyon megírva a nagykönyvben, hogy egyszerre kell ki és bekapcsolhatónak lennie az első és hátsó világításnak...teháááát....:)

Elküldve: 2011.04.04. 08:51 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

@Majoros Tibor:

Hátha elindul valami változás! Nagyobb nyilvánosságot kap az ügy, sokan kapcsolni fognak! Lobbizni kell!

:) mindenesetre innen indul az egész, ebből a fórumból!

Elküldve: 2011.04.04. 08:45 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Csaba0099: nagyon helyes :) én személyesen szeretnék eljutni a helyi közlekedés rendészetre... és mutatni pár dolgot, ill. azok megfelelőek-e. Gondolok itt a fényvisszaverő matricákra, amiket linkeltem a nemzetközi online piac lapjáról...ésatöbbi

Elküldve: 2011.04.04. 08:43 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

Erre a fórumra is felhívtam mindkét fél figyelmét.

Elküldve: 2011.04.04. 08:42 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

Annyi hírem van srácok: - kaptam választ a rendőrségtől, továbbítva az illetékesnek a levelem - beszéltem egy újságíróval, (BEOL.hu) aki ha minden jól megy, ír cikket erről.

Ezt a kuszaságot meg kell szüntetni!

Elküldve: 2011.04.04. 08:27 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_trkparms=65%253A15%257C66%253A2%257C39%253A1&rt=nc&_nkw=bike%20bell&_ds=1&_fcid=93&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m14.l1513&gbr=1&_pgn=1 de ezek jönnek...amúgy rájöttem, DJ ill. BMX felhasználásnál is jó szolgálatot tehet XD egy-egy nagyobb ugrásnál, érkezésnél fixen megüti a kalapács a gongot XD így jelzi a sikeres érkezést XD és csak 300ft ebben benne van a posta költség is..

Elküldve: 2011.04.04. 08:24 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

szépek a csengők...de nem az ország területére nem postázzák... :(

Elküldve: 2011.04.04. 08:15 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Inka: de a koponyás csengők odabasznak, rakok egyet a dögömre :) nem szégyen az XD

Elküldve: 2011.04.04. 08:13 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Inka: miért ne lenne szabályos a béka lámpa?

Elküldve: 2011.04.04. 07:48 Polarisext 

  • Polarisext avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 26

@petiboy_24: Félreérted!

Nem azt mondom, hogy nincs értelme.

Az én DH gépemen nincs semmi a kötelező tartozékokból, de azt a bringát nem is használom közlekedésre.

Azon a városi bringán, és az országútin, van lámpa fékek stb stb..

De prizma nincs, és az nem is igen lesz:D Tulajdonképpen ez az egyetlen dolog ami hiányzik róla.

Csak nekem az a bajom ezzel, hogy megint nem azzal foglalkoznak amivel kellene. Nem a bringások a probléma. Ezért írtam le amit leírtam.

Hiába lesz minden egyes biciklin meg a kötelező tartozék, ha az autósok mint a vakegerek közlekednek. Úgyis el fogja ütni..

És a másik pedig az, hogy itt a városban rengetegen használják azért a bringát, mert elmegy eszik egy lángost iszik egy pohár sört, majd szépen haza teper. Ez nem értem miért baj. Az autónál teljesen egyértelmű, és örülök a zéró toleranciának. De azért a bringáknál emelhetnék ezt egy picit. Persze nem arról, van szó, hogy full részegen lehessen bringázni, de érted gondolom mire gondolok.

De azt is hozzá teszem bizonyos szinten értem őket, mert pl a fék nélküli lámpa nélküli fixik berugott össze vissza kalimpáló láthatatlan bringások veszélyesek.. De nem csak eza gond..

Elküldve: 2011.04.04. 01:12 Cyon 

  • Cyon avatar
  • DH/Freeride arc
  • Specialized Demo - Az Elit. csapat
  • Specialized Demo - Az Elit. csapat
  • hozzászólások: 26

@petiboy_24: Felszerelek mindent, kalap, kabát (a legkevesbe sem gunyosan mondván ezt). Holnap szépen elballagok a kornyezo kerekparboltokba es megveszem ami kell, még a sarga prizmat is. Nekem ennyi belefér most a kemény "razziák" idejére. Egyik jo baratom beszelt egy rendor ismerosevel, aki szerint ha a rendorok nem buntetnek havi X osszeget, levonnak a fizetesbol. Gondolom most emelik a limiteket, igy komolyan fogják venni a rendorok is ezt. Majd posztolom, ha esetleg megallitanak a rendorok. Addig is a legjobbakat mindenkinek.

Elküldve: 2011.04.04. 00:09 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@sanzi89: 22 évesen ez számodra értelmes hozzászólás volt szerinted? vagy az elmúlt 2 évtizedbe nem voltál utcán és nem vetted észre mi a közlekedési morál?

Elküldve: 2011.04.04. 00:07 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Inka: az első linkedbe ami van lámpa hasonló van nekem is csak frog the knog néven... nekem az agyakon van máshol nem fér el hátul, illetve elöl a kormányon volt 1 napot míg azt hitte a kedves, személygépjárművet vezető, anyukámat szídó, reflektorral szembe jövő úriember h én direkt világítok a szemébe ilyen kurva erősen... a kerékpárvilágítás gyártók faszán kitalálták h ha erősebb a fény lehet még látni is, de azt sajnos nem h vannak bunkó autósok akik azt hiszik h poénból van a szemükbe világítva... ezzel arra akarok célozi h van pár ősember akik nem tudják h az a fény miért jön velük szembe a másik sávba xD :/

Elküldve: 2011.04.04. 00:03 sanzi89 

  • sanzi89 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 29

Eszméletlen itt pár embernek mi van a fejébe... vitatkozni is kár. Remélem a rendőr meghúz titeket pár ezressel. Ezek a dolgokat nem cseszegetésből találták ki, hanem a KRESZ-ben van. Ja, de az hülyeség... A cigány suttyó is úgy gondolja, hogy a törvények a hülyéknek vannak, csak ő mást értelmez másként. Ha az lenne a KRESZ-ben, hogy csak lila bukóban lehet tekerni, akkor csak abban lehet tekerni.

Elküldve: 2011.04.03. 23:59 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@petiboy_24: azért a linkedbe ami van elég vegyes... és azt igazolja h lehet rajtad akármi nem véd meg... de ha elemezzük a bicikliseket van sok fajtánk...

van az extrém kerékpáros: (ide inkább a saját látószögemet írom le >>> dunaújvárosi szemlélet) konkrétan leszarom h van e bicikli út ott megyek ahol biztonságba érzem magam, ugyan is az itteni bicikli út nagy része úgy fest h kb 50-60méterenként 1 kereszteződés megy át rajta ami beláthatatlan javarészt és lámpa sincs... ugye itt az lenne a kressznek megfelelő menet h az autós lelassít a zebra előtt úgy halad tovább a bicikliút fele ahol meggyőződik h jön e biciklis a felsőbbrangú (vagy h kell ezt mondani) útnak megegyező irányból... ehelyett a dolog úgy zajlik h a személygépjármú 30-100km/h között sebességgel áthajt a kereszteződésen és ha pont jött 1 biciklis az így járt... ám az út túloldalán ahol csak járda van, van 1 lámpa nélküli kereszteződés ami viszont belátható és van 3 lámpás aminél viszont megállnak az autósok és át lehet kelni a túlpartra... na most a két verzióból az elsőnél ha van a biciklin minden irányba világító reflektor, kukásmellény, fejlámpa, csengő és akármi más akkor a biciklis ugyan úgy el lesz ütve akármit tesz... míg a másik oldalon a gyalogosokra úgy ahogy figyelnek és a lámpáknál megállnak így több esély van a túlélésre... sztem a kerékpárosok ezen fajtájának van a legjobb ítélőképességük, problémamegoldó reakciójuk és tapasztalatuk kerékpározás terén... így nem értem h ezt a fajtát miért kell egy kalap alá venni a többivel? (a kérdés a többi fajnál kifejti értelmét)

van a megszállot biciklis: ide azokat sorolnám akik megveszik a profi/félprofi túrabiciklit és mennek mint a veszett egér... ezeken a bicikliken sűrűn nem látok lámpát, csengőt stb. és a használóján kukásmellényt mert az nem menő... ezek a biciklisek hajlamosak kimenni olyan főutakra is ahova nem kéne (pl.: itt a 6os út)... így ezeket a kerékpárosokat figyelmetlen autósok, kamionosok és hasonló nagy gépek szokták elgázolni, illetve városba hajlamosak nekimenni a kereszteződésben álló járműnek és panaszt tenni h el lettek ütve (ebből is sokat láttam) ez azért van mert nem tudják felmérni h hol tudnak megállni és hol nem :)

vannak a részeg keményfickók: ugye jó magyar ember a szomszéd faluba biciklivel megy kocsmázni és hát hazafele kicsit nehézkes megtalálni merre van az arra... ezeknek az embereknek a biciklijén nincs lámpa se semmi olyan amivel tudná jelezni h ott van... amint írtam h elmegy a szomszédfaluba így tudjuk is a hazafele vezető utat... szóval teljesen sötétbe, össze vissza kacsázva ilyen útvonalakon sztem meg is érdemli h valaki elüsse ez 1fajta totális felelőtlenség... ha részeg akkor aludjon a kocsma melletti bokorba... nem hinném h nagyon lenne olyan autós aki 100km/órás átlag sebességnél ki tudná találni h a részeg fasz merre fog összeesni...

van a nagy többség az igazi munkások: ezek az emberek halnak meg többnyire gázolásos balesetekben pedig kivannak világítva, van rajtuk kukásmellény, csengő és minden ami kell... még is elütik őket. miért is? mert fáradtan mennek haza illetve korán mikor mennek munkába mind az autósnak mind a biciklisnek el vannak tompulva az érzékszerveik és ha valami történik későn veszik észre a másikat, jön a pánik és el is van ütve... amit én láttam eddig nagy hibának és a biciklis hibáztatom érte h megy az úttesten és ott van mellette a bicikli út és sír h milyen közel megy hozzá az autó... az ő hibája h rossz útvonalat választott... de ezekben az esetekben javarészt nehéz kitalálni h ki a vétkes...

rem. láthatóan igyekeztem senki mellé állni és bocsi a regényért (az extrém biciklisek közt is vannak faszok akik leszarják a lámpát + stb... de ezt nem akartam hosszabban taglalgatni)...

Elküldve: 2011.04.03. 23:44 Inka 

  • Inka avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 23

Elküldve: 2011.04.03. 23:42 Inka 

  • Inka avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 23

Elküldve: 2011.04.03. 23:30 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

@Polarisext:

Igen, ebben egyetértek, mindkét oldalt meg lehetne picit nevelni, mert nem lehet csak egysíkúan kijelenteni, hogy bizonyos fajta közlekedési eszközt használóak a "faszok". Magával az emberrel van probléma, nem azzal, amit hajt. :) Én is vezetek autót (kicsit is, nagyobbat is) szintúgy mint te, és teljesen tisztában vagyok ezekkel a problémákkal. De ha autózok, megnyugtat, ha sötétben észreveszek időben egy jól látható kerékpárost; ha bicajozok, megnyugtat, hogy rendesen kikerült egy autós. Itt most ezen volt a hangsúly. Azt hiszem. Másrészt a csengő nem az autós ellen véd, az a kerékpáros társad (ellenséged), vagy a gyalogosért (ellen) van kitalálva. A közlekedésben sok fajta jármű és ember részt vesz, ezért sokrétűen kell védekezni, jelzőberendezéseket alkalmazni. Kordában kell tartani az ökröket. Összetett dolog. Legalábbis próbálkoznak egyesek. Nehéz.

Mindenkinek saját felelősségteljes joga eldönteni, mit használ, mit nem. Én leszarom. Ide sem fogok többet bejegyezni, mert rájöttem felesleges, meg már későre is jár. Igazából senki sem írta azt, hogy "egyetértek veled te hülye fasz, felszerelem én is amit kell, és kalap- kabát." Mi emberek így vagyunk kitalálva, hogy akkor se értsünk egymással egyet, ha csak ketten vagyunk a Földön. Szeretünk vitatkozni, másokban hibát keresni és a sorból kilógni. Nem beszélve arról, hogy még ha van két teljesen szabályos közlekedő, akkor is előfordulhat egy szerencsétlen baleset, ami akár halálos is lehet, mert mi EMBEREK okozzuk, úgyhogy ennyi erővel leszarhatunk mindent, menjen mindenki keresztül kasul.

Elküldve: 2011.04.03. 23:14 Bender222 

  • Bender222 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Freeriderek csapat
  • Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 59

már lassan jobban kell tartani a rendőröktől mint a cigányoktól... undorító ez az egész szarság ami itt van. engem 2-3 hete elütött egy autó amikor gyalogosan mentem át a zebrán ami nekem volt zöld, a kocsis leszarta és elütött ennyi. végkenődtem a kocsi oldalán hálisten a Specialized lógóm véghúzta a kocsija oldalát haha. és itt se a szar csengőjük se a gusztustalan neonzöld köcsög mellényük nem mentett volna meg mer egyszerűen gyökerek az emberek és lehet rajtad akármi

Elküldve: 2011.04.03. 23:04 Polarisext 

  • Polarisext avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 26

@petiboy_24: Ez kurvára nem azon múlik, hogy van e csengőd vagy nincs, vagy van-e mellényed vagy nincs.

Ez a Magyar közlekedési morálon múlik.

Azon, hogy kimegyek az utcára (naponta autóval járom a várost, kistehergéppel dolgozom. Kb 150-200km/nap a városban) És ha nyugodtan normálisan szeretnék közlekedni, letúrnak félre löknek, megsznek vacsorára. Agresszív balfasz hülye az összes. Az autósok 80% ának helyből be kellene vonni a jogsiját.

Sajnos amiatt, hogy az elöbb leírtak ne történjenek meg, ahhoz te neked is fel kell venned ezt a morált, mert ha nem teszed kiszopatnak ahol tudnak. Bekanyarodsz elengedsz egy bringást, 3 vernek hátulról seggbe, ha nincs szerencséd.

Mindenki beleszarik ebbe az egészbe.. ÉS sajnos, ezt egy mellény, egy csöngő, vagy egy prizma nem fogja megoldni.

Ezért hülyék a rendőrök, nem a bringást kellene basztatni, hanem kiállni egy fél napra egy bringa út és autó út kereszteződésébe, és felvenni mi folyik ott.. Kiderülne ki a fasz.

Elküldve: 2011.04.03. 23:03 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Bender222: én kolompot rakok b+ XD de remélem lehet venni fasza koponyás cuccot, szevasz kittis már van akkor good bye teddy-snek is lennie kell XD

Elküldve: 2011.04.03. 22:55 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

@Bender222:

:D

:-)

(-8

@zhel:

Sajnos igazad is van, ugyanis az autósok közt is vannak ilyen felfogású emberek, mint pl. te. :) És a balesetek bizonyos százalékában nem a kivilágítatlan bicajos a hibás, hanem pl. a részegen gépkocsit vezető sofőr... Igen, igazad van.

Elküldve: 2011.04.03. 22:21 Bender222 

  • Bender222 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Freeriderek csapat
  • Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 59

@Csaba0099: hát én úgy oldom meg , ohgy bekaphatják a szaros törvényükkel együtt és ott rohadjon meg mindegyik ahol van aki kitalálta ezt a szarságot hogy a Demomra szaros csengőt rakjak , a csapatmezemre kukásmellényt ... fakk ezt nekik

Elküldve: 2011.04.03. 22:10 zhel 

  • zhel avatar
  • BMX gyilkoló
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 2

@petiboy_24: elég durva . de tegyük azt is hozzá hogyha fényes nappal úgy basznak seggbe h a köcsög autós szét sem néz akkor mindentől fosni kellene.. én tulajdonképpen leszarom ezt az egész rendőrségi dolgot majd akkor jáccunk üldözősdit de nem fogok fasságokat aggatni a bicóra mert nem kell erre a szarra műszaki vizsga szal bekaphatják....

Elküldve: 2011.04.03. 21:48 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

**Kedves lázadozó kerékpáros társaim!

Nézzétek már meg EZT A LINKET, és utána gondolkodjatok már el azon, hogy vajon megéri-e az a 2-3000 ezer forint KRESZ szabályainak megfelelően felszerelni a biciklit (amiket egyébként százezrekért vesztek), vagy inkább jártok ti is így!**

Elküldve: 2011.04.03. 21:28 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

@Bioshock:

:DD ne is gatyázzzá!

Elküldve: 2011.04.03. 21:23 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

Próbáltam rászerelni a MTB-ra egy villogót, de a cső vastag, nem éri át a villogó felfogatója vagy mi. Aggatom magamra+kukás mellény.Ez van. Írtam egy levelet a békéscsabai kapitányságra, még pénteken, e témával kapcsolatban, remélem hétfőn jön válasz. Holnap pedig tekerni akarok, :)remélem nem bírságolnak meg! Ma kocsiból meresztgettem a szemem, Békéscsabán és a környéken bringázókat sasoltam, hááááááát a spéciken 0db világítás láttam. Nem tudom holnap, miként vágnak neki. pedig biztosan sokan edzenek, mert elindul majd elindul a Békéscsaba-Arad-Békéscsaba maraton: http://beol.hu/bekes/sport/iden-is-lesz-szupermaraton-369179

Elküldve: 2011.04.03. 21:17 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

@hajdu.tamas: Tényleg én azzal a vázzal úgy válaszólnék a rendőrnek, ha kérdezi, hogy akkor vegyél még 1 NS vázat amin van fék pl. Suburban, mert nekem csak egy NS Capital-ra telt. xD Ez jó példa.

Elküldve: 2011.04.03. 21:04 hajdu.tamas 

  • hajdu.tamas avatar
  • BMX gyilkoló
  • rockstar energy drink csapat
  • rockstar energy drink csapat
  • hozzászólások: 2

de egy faszok xd bazd egyik haveromnak nem lehet felrakni féket mrt nincs a vázon fék csonk :S

Elküldve: 2011.04.03. 20:57 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

@Inka: nekem van egy talált prizmám...53 ledes lámpám XD vakítási célokra, és szarvast, őzet vadászni.. ezzel vakítom el őket...na jó nem

Elküldve: 2011.04.03. 20:56 TBRider1 

Elküldve: 2011.04.03. 20:45 Inka 

  • Inka avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 23

@Majoros Tibor: Akkor el kéne kezdeni aláírást gyűjteni! 200.000 kell min. a népszavazáshoz.

Lehetne mondjuk Gödörnél, szombat-vasárnap a meeting, a hegy jön Mohamedhez stílusban.:)

részemről a kankalin sárga prizmát, és a dinamós lámpát helyezném célkeresztbe..(na meg a csengőt-kukás mellényt)

Elküldve: 2011.04.03. 20:01 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@öcsi: én is így vok semmi se felel meg csak egy hátsó fékem van

Elküldve: 2011.04.03. 20:00 lacko96 

  • lacko96 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 2

@öcsi: nemvagy egyedül :D XD

Elküldve: 2011.04.03. 19:59 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

@Majoros Tibor: Úristen, elolvastam és sírva szakadtam hogy az én bicóm semminek nem felel meg. x'D Szal, csóró vok.? =(

Elküldve: 2011.04.03. 19:52 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@kankesz: jo persze ha én is bmx-eznék akkor sztem én se tennék rá féket bár lehet:D

Elküldve: 2011.04.03. 19:46 kankesz 

  • kankesz avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 3

@mike gábor: nektek igen:D de nekem még akadális ... jó mikor megyek olyan helyekre akkor fel rakom pl mecsek vagy valami ien akkor ok de most komolyan maxx 10 el gurulok ott még féknélkülis pik pak meglehet álni:D

Elküldve: 2011.04.03. 19:41 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

@kankesz: féknek pont az a lényege hogy lassítson

Elküldve: 2011.04.03. 19:39 kankesz 

  • kankesz avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 3

annyuk p.csáját..... dehh bmx meg ezek sport eszközök nem??? rollerel mivan??? vagy a foci labdával???istenem szánalom oké lámpa megoldható 2000 ből... van ilen gumis cucc az fasza nem szolnak érte akinek nem elég így járt... a fék minek csak lassít:D aki meg fékes az rakjon plazmatik fékpofát azt hangja is van(triálná bevált) az cső.... meg komolyan .... kapjanak el :D xd

Elküldve: 2011.04.03. 19:34 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

"-kerékpárt más járművel, illetőleg állattal vontatni;" xD szamárral fogom magam húzatni:_D

Elküldve: 2011.04.03. 19:32 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

hehe 80 cm-nél szélesebb kormányra már több lámpa kell:D

Elküldve: 2011.04.03. 19:27 TBRider1 

Elküldve: 2011.04.03. 19:08 Bioshock 

  • Bioshock avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 16

@Csaba0099: Szerbusztok! Én úgy oldanám meg e problémát, hogy mikor a jard rám üvölt, hogy álljon meg akkor én visszaválaszolva: álljon meg a szívverésed! Aztán GO… és az isten óvjon, hogy elkapjanak! De, majd feldinamózom, meg cica szemeket rakok fel, hogy az erdőben az őzek, városban meg a gyalogosok jobban lássanak. Ez egy vicc, de viszont aki autók között közlekedik forgalmas utakon annak valóban nem árt a saját érdekében.

Elküldve: 2011.04.03. 19:05 TBRider1 

  • TBRider1 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 193

Elküldve: 2011.04.03. 19:02 TBRider1 

Elküldve: 2011.04.03. 18:02 Downhillman 

  • Downhillman avatar
  • brutálfutár
  • Freeriderek csapat
  • Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 1

Nah akkor velem milesz amikor kb 6kor érek haza?

Elküldve: 2011.04.03. 17:14 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

@gyuszi96:

"Ezt hallottam, azt hallottam..." Nem kell sárvédő, ki nem szarja azt le! Nézz utána mi áll a KRESZ- ben :) *első fehér vagy borostyánsárga lámpa * elsővel egyszerre kapcsolható, hátsó piros folyamatos fényű lámpa kell *hátsó piros fényvisszaverő *borostyánsárga küllőprizma legalább az első kerékre *első és hátsó kereket külön fékező szerkezet *csengő *láthatósági mellény lakott területen kívül: éjszaka és korlátozott látási viszonyok között

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!