Társalgó 2023........................

151-200 (805 hozzászólás)

Elküldve: 2023.09.25. 10:26 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@fpeter: le a kalappal!

Elküldve: 2023.09.25. 10:21 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@Cadre Allage: Kezdjük Pl. a nevezési díj áfájának eltörlésével. 27%, ami igazi hungarikum, hiszen a világon sehol máshol nem engedte meg a lakosság ezt a vérszívást.

Elküldve: 2023.09.25. 10:11 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@rcs2003: Erősen változékony volt az időjárás. A verseny első felében hol esett, hol csepergett, hol nem, hol erősen, hol mérsékelten fújt a szél. Mire megszáradt az esőkabát, jött egy újabb zuhé. A verseny felénél Gutorfölde környékén nagyon vert. Utána már csak szemerkélt. A hátszél mókából viszont semmi nem lett a végére, mert mérséklődött a szél és a szélirány is változott.

Maga a pálya hangulatos, zalaias, szép tájjal, kisforgalmú utakkal, de ilyen szélben bitang nehéz volt.

Elküldve: 2023.09.24. 19:46 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@rcs2003: az mit jelent?:(_)

Elküldve: 2023.09.24. 19:45 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

Ne, csak még egy redundáns topikot ne! :D

Elküldve: 2023.09.24. 18:05 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: lehetne indítani egy topicot hogy miért beteg a magyar kerekparsport?

Elküldve: 2023.09.24. 18:02 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

@Cadre Allage: szerintem ilyen szövetség nincs is. Amúgy meg nem parancsszóra lesz olcsóbb bármi. Ahhoz vissza nem térítendő állami/magántámogatások kellenének minimum többszázmilliós nagyságrendben, nagyon erős országos szintű infrastruktúrafejlesztések, egy új generáció felnevelése a megfelelő szellemben egy erős, színvonalas oktatással és végül a Ft hihetetlen mértékű megerősödése. Mindez még annak tudatában is is röhejesen hangzik hogy eleve viccnek szántam. :) Abban az országban ahol egy tekercs wcpapírra sincs már pénz az iskolákban, kórházakban, miféle fejlődést is várhatnánk.

Elküldve: 2023.09.24. 17:43 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: sportkörök szövetségének közbeszólása is kéne az olcsóbb rajtpénzhez esetleg?....véleményeket várjuk

Elküldve: 2023.09.24. 17:38 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@rcs2003: akkor szerinted milyen megoldásokkal lehetne javítani a helyzeten?:)

Elküldve: 2023.09.24. 15:41 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

@fpeter: voltál? Milyen volt? Esett? :D

Elküldve: 2023.09.24. 15:40 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

@Cadre Allage: Ilyen hülyeségektől nem fognak többen versenyre járni hogy kedvezménnyel vehessenek biciklit. Ne röhögtess már. Itt évtizedekre előre el van intézve a bringázás, azzal hogy nincs utánpótlás, senki nem akar kompetitív eseményeken részt venni, ráadásul amilyen szinten drágult MINDEN az elmúlt két évben, már azon se csodálkoznék ha jövőre az össz nevezők száma el sem érné a 300-at egyik maraton eseményen se.

Elküldve: 2023.09.24. 14:43 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: kedvezményes bringavásárlás a helyszínen minden okosságot kilehetne találni hogy vonzóbbá tegyék a versenyeket megmozgatnák az embereket-vagy a helyszínreterelnék;)

Elküldve: 2023.09.24. 14:41 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: én személy szerint a tmobil topmaratonokat visszasírom!ott mégminden okés volt

Elküldve: 2023.09.24. 14:39 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@fpeter: a legelszántabbaknak igen!

Elküldve: 2023.09.22. 22:44 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@opp: Szerintem 70k-et megér egy esős verseny. Nem?!

Elküldve: 2023.09.21. 11:01 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@fpeter: tapasztalatból neismerem sajnos vagy mindegy de a 'színvonalas metropol 'közölt le benne egy cikket;)

Elküldve: 2023.09.20. 23:37 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@Cadre Allage: Na akkor majd verseny után körbevezethetsz!

Elküldve: 2023.09.20. 19:29 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

Az elég baráti ár. :D Persze minőség más kérdés.

Elküldve: 2023.09.20. 18:48 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@fpeter: mai ár adat 4-5ezer egy "kör" a lányokkal józsefváros (nyócker)bugyraiban;) ontopic 2010 környékén míg még topmaraton volt bőven vállalható árakon voltak a versenyek!

Elküldve: 2023.09.20. 14:40 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@opp: Ezért szeretek hosszú távon indulni, mert a km-re vetített költség jobb, többet lát az ember, s több zsírt/veríteket hagy a pályán. S még mindig olcsóbb mint a prostitúció!

Elküldve: 2023.09.20. 14:29 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 220

@rcs2003: ha nem ennék semmit 70. 000ből megjárom :D Ezek a költségek fogják teljesen kiölni az amatőr és a turista versenyzőket. Hiába keresek most 5x annyit mint 10en éve amikor akár 4 topmaraton is belefért egy éves költségvetésbe, most sehogy nem adja ki a racionális matek, hogy min. 70.000 forintot költsek egy 2 órás versenyre :D Mondjuk ha csak a bringa van és nincs család, más hobbi, egyéb költségek, akkor lehet más lenne a helyzet, de így csak irigykedhetek :D

Elküldve: 2023.09.20. 14:09 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@rcs2003: Én gondolkodom rajta, hogy Zegről bicóval megyek. De lehet a lusta énem győz s marad az autózás. Elővételben 13000 volt, ami szerintem mai árfolyamon már olcsónak számít.

Majd ezt is felveszem videóra aztán ingyen meg lehet nézni. Bár én nem vagyok a mezőnyben tekerés híve, szóval a tájon/lejtőkön kívül nem tudok mit mutatni.

Elküldve: 2023.09.20. 12:59 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

@opp: dobj hozzá még képzeletben egy utazás/benzinköltséget és ott vagy alsó hangon 50 ezernél kb

Elküldve: 2023.09.20. 12:09 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 220

@fpeter: modjuk lehet, hogy valakinek 18000 + szallasköltség oka lenne arra, hogy csak szórakozásból ne menjen el :D De részemről, jómókát és hátszelet neked! (amúgy vicces, hogy sporteseményen piát kapsz ajándékba)

Elküldve: 2023.09.20. 11:42 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

Kijön zalakarosi versenyre? Semmi közöm az outi versenyekhez, de szórakozásból miért ne.

Elküldve: 2023.09.15. 09:55 MJ_ 

  • MJ_ avatar
  • hozzászólások: 11

@bl4ckv0id: sírhatnak is utánuk a tulajaik.

Elküldve: 2023.09.14. 14:20 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@fpeter: vagy csak szimplán "jót reggeliztek"

Elküldve: 2023.09.14. 11:56 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@Cadre Allage: Biztosan jó a dietetikusuk és a szakácsuk. ^^

Elküldve: 2023.09.13. 22:58 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: ma bahrein victorius(Landa-puels)versenyzett a top3as jumbo sorral gondolom holnap is így lesz vhogy;)

Elküldve: 2023.09.13. 15:12 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@azaki71: off téma:Vueltán teljes jumbó dominancia mintha a többi csapat lásd ineos teljesen eltűnt volna mintha Lance armstrong idejében lennénk-csak holvan Ulrich?;)

Elküldve: 2023.09.11. 22:17 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 254

@Tom77: Az a baj, hogy a Facebook Marketplacen árult, külföldről behozott bicikik is leverték az árakat. Alig használt MTB és trekking biciklik vannak fent XT és Deore felszereléssel 250-300 között. Újan persze csak vackot kapni ennyiért.

Elküldve: 2023.09.11. 22:15 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 254

@fpeter: Nehezebb eladni manapság bármit is így igaz. Szerencsére eddig amit meghirdettem azt mind elvitték, igaz ezek olcsó, alap alkatrészek voltak. Legutóbb a meghirdetés után 2,5 hónappal vitték el a Suntour XCM telót. Előtte pár napon belül elkeltek a Koliken fos kerekek, a Shimano TY-501 hajtómű. Drágább dolgokat most nem feltétlenül vesznek az emberek. Most még nem raktam fel, de lesz eladó két darab M375 mechanikus tárcsafék+ Alivio fékkarokkal, kíváncsi leszek mikor ír majd valaki.

Elküldve: 2023.09.11. 15:18 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157

@fpeter: Így van!

Elküldve: 2023.09.11. 15:17 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157

Bocsánat a HANYAGSÁGOMÉRT-> de nem nyomtam rá az előnézetre és kiment javítatlanul.. Alatta olvasható helyesen (bár egyáltalán nem helyeslem ezt az egészet ami itt van)..

El kell fogadni ezt az új helyzetet is, régebben itt ötven-száz ezer forintos alkatrészek kétnaponta gazdát cseréltek a bolhán, mára oda jutott ugyanez, hogy ha kitennél egy egymillás bringát mondjuk, amit fél éve vettél, nem menne el ugyanitt háromszázötvenezerért sem. Szinte mindegy is az most, hogy milyen kategória lenne a lényeg, hogy másra kell a pénz, már jó ideje és ez nemcsak ezen az oldalon látszik pláne nem csak, egyedül a bringák piacán figyelhető meg ez..

Minden eladó, legyen az ház, autó vagy motor vagy valami más ott tartunk ma, hogy minden is van kivéve vevőt és vásárlót. Nézelődik ma mindenki, (csak nem tudom, hogy azt meg minek) de mindenütt ez megy ha + rákérdezel, hogy oké akkor mennyi legyen, kiderül hamar, hogy ingyen vagy ahhoz közel annyiért vinné vagy még annyiért se. Ezzel az állapottal meg csak akkor lehet kezdeni valamit, ha maradt még tartalékod vagy megtakarításod, vagy ne adj 'Isten örököltél..

Hazai munkaerőpiac detto ugyanez, csak egy példa ha bárkit is érdekel az én területemről: Több mint fél éve dolgozni is úgy járok, hogy csak esetivel és helyettesítésben. (állandó főállású szerződés nélkül) mert egyszerűen nem éri ma meg, a hazai órabéreken fegyveres őrködni, kétévente papírokat újítgatni, meg annyit mászkálni, hogy azt tudjam modani bárkinek is, hogy aláírok, egy 8-órásat és majd 3 hónap múlva meglátjuk mi lesz.. Annyi pénz jönne be egy főállás esetén reálértéken ma, mint amennyit utóljára hat éve kaptam egy hónapra ugyanazért a munkáért. És még ez is ugyanarra vagy arra sem lenne elég, ha egyáltalán le is jelentenének, és ez nem "nádaskeserűn" van, hanem a fővárosi napi elhozható fix (átlagról) beszélek.. Helyettesítésben huszonkét éve, érvényes és folyamatosan megújított papírokkal, ma nem tudok olyan állandó megbízást vállalni amire azt mondom, hogy meg is éri, mert nem éri meg! Sem az elköteleződés, sem nagyjából utána semmi! Minimális szabadidővel együtt nekem az, hogy egyedülállóként hazaviszek mondjuk 350-400 ezret fixen (főállású bejelentés és adózás után) egyszerűen bocsi, de nem éri meg! És akkor még legyél ott, miután leadtad a 240-270 - havi fix órádat, mert jóskapista egész biztosan, elfelejt majd egy héten belül leváltani vagy bemenni, de ha erre azt mondod ezután bárkinek, hogy bocsi most adtam le a 24-es szolimat, mennék haza pihennei, akkor még te nem vagy elég rugalmas és rádszállnak, ezután onnantól kezdve elkezdik már a te lehetséges helyetteseidet vagy utódaidat keresni, akinek a későbbi munkája még annyit sem ér majd mint a tied, de lehet olcsóbb lesz majd valamivel a tiédnél, és minden cégnél ma sajnos ez dominál! .. Ez megy ma jelenleg nem és mondom, hogy mindenhol mert nyilván nem tudom ezt így pontosan kijelenteni, de nagyon sok helyen van ma ez, témakörtől függetlenül és akkor ez még csak a főrváros, amiről én tudok és nem beszéltem még az agglomerációról vagy a vidékről.. Beugróként majdnem megvan ugyanez a pénzem, 0 kötelezettséggel ha hívnak és épp ráérek vagy itthon vagyok megyek, ha nem akkor így jártak, vezénylésem vagy előre elígérésem szinte sehol sincsen, plusz ha rinyál valaki én ajánlom fel neki, hogy oké akkor a következő héttől már nem jönnék többet, mivel nekem annyira nem igazán fontos vagy sürgős ez.. Ez az én példám, de ha már elvittem a beszélgetést, biztos tudna más is hasonlókat mesélni más-más területeken, de a vége gondolom szinte majdnem ilyen vagy ugyanez..

Elküldve: 2023.09.11. 15:05 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@Tom77: 2009-ben egy alap monti ára 50k Ft volt. 2017 körül 100k Ft. Most a belépő kategória kb. 250k Ft. Az árakat szépen viszik felfele, a fizetés meg stagnál. Múltkor számolgattam, hogy a 2020-as életszínvonalam fenntartásához havi 300€-val többet kellene 2023-ban kapnom. És ez még a jobbik eset, hiszen €-ban kapok fizetést.

Az elmúlt három évben pl. az autózás is luxuscikké vált.

Elküldve: 2023.09.11. 14:46 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157

El kell fogadni ezt az új helyzetet is, máskor ötven-száz ezer forintos alkatrészek kétnaponta gazdát cseréltek, a bolhán, mára oda jutott ugyanez, hogyha kitennél egy egymillás bringát, amit fél éve vettél meg, nem menne el ugyanitt háromszázötvenezerért sem. Szinte mindegy is az most, hogy milyen kategoria lenne az a lényeg, hogy másra kell a pénz, már jó ideje és ez nemcsak ezen az oldalon látszik és pláne nem egyedül, a bringák piacán van ez..

Minden eladó, legyen az ház, autó vagy motor vagy valami más, ott tartunk ma, hogy minden is van kivéve vevőt és a vásárlót. Nézelődik mindenki, de ha rákérdezel, hogy oké akkor mennyi legyen, kiderül hamar, hogy ingyen vagy ahhoz közel annyiért vinné... Ezzel az állapottal meg csak akkor lehet kezdeni valamit, hamaradt még tartalékod vagy megtakarításod, vagy ne adj 'Isten örököltél..

Hazai munkaerőpiac, detto ugyanez, csak egy példa ha bárkit is érdekel, az én területemről: Több mint fél éve, dolgozni is úgy járok, hogy csak esetivel és helyetettesítésben, (állandó főállású szerződés nélkül) mert egyszerűen nem éri meg a ma, a hazai órabéreken fegyveres őrködni, kétévente papírokat újítgatni, meg annyit mászkálni, hogy azt tudjam modani, bárkinek is, hohgy aláírok, egy 8-árásat és majd meglátjuk mi lesz.. Annyi pénz jönne be egy főállás esetén reálértéken, amennyit utóljára hat éve kaptam egy hónapra ugyanazért a munkáért. És még ez is most jelenleg ugyanarra lenne elég, ha egyáltalán le is jelentenének, és ez nem "nádaskeserűn" van, hanem a fővárosi napi elhozható fix (átlagról) beszélek.. Helyettesítésben huszonkét éve érvényes és folyamatosan megújított papírokkal, ma nem tudok állandó megbízást vállalni, mert nem éri meg az elköteleződés. Minimális szabadidővel együtt nekem az, hogy egyedülállóként hazaviszek mondjuk 350-400 ezret fixen, (főállású bejelentés és leadózás után) de akkor legyél ott még miután leadtad a 240-270- havi fix órádat, mert jóskapista egész biztosan, efelejt majd egy héten belül téged leváltani vagy bemenni, ha azt mondod te ezután bárkinek, hogy bocsi most adtam le a 24-es szolit, mennék haza pihennei, akkor még te nem vagy elég rugalmas, és rádszállnak és onnantól kezdve elkezdik már a te lehetséges helyetteseidet vagy utódaidat keresni.. Ez megy ma jelenleg nem mondom, hogy mindenhol, de nagyon helyen, témakörtől függetlenül és ez akkor még a főrváros csak amiről én tudok, nem beszéltem még az agglomerációról vagy a vidékről.. Beugróként majdnem megvan ugyanez a pénzem, 0 kötelezettséggel ha hívnak és épp ráérek vagy itthon vagyok megyek, ha nem így jártak, vezénylésem vagy előre elígérsem szinte sehol sincsen, plusz ha rinyál valaki én ajánlom fel neki, hogy akkor a héttől már nem jönnék többet, mivel nekem annyira igazán fontos vagy sürgős.. Ez az én példám, de ha már elvittem a beszélgetést gondolom tudna hasonlókat mesélni más is, más más területeken, de a vége szinte majdnem ilyen vagy ugyanez..

Elküldve: 2023.09.11. 13:55 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

Felraktam apró jó pár terméket, aztán elfelejtettem, hogy a használt piac halott. :D

Elküldve: 2023.09.08. 19:29 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@bl4ckv0id: Gyere hozzám szerelni, ha szeretnéd kiélni ezen vágyaid, velem megvalósíthatod. Sosincs olyan, hogy az összes bringa jó lenne. Egyiken ferde volt a váltófül, másik elfolyatta az olajat, harmadik ropog.

Elküldve: 2023.09.08. 08:27 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 254

@fpeter: Igazad van én is így vagyok vele. Inkább tekerek, minthogy nézzem, amúgy sem valami izgalmas nekem. A terepen biciklizés sokkal jobb. XC, XCO, DH, Street DH...

Bár szerencsétlenslgemre nincs időm se sok nézni, ha meg van szabadidő este, akkor streaming megy (Netflix, Disney+, SkyShowtime stb.) Meg azt vettem észre, hogy bicikli terén jobban szeretek szerelős videókat nézni, így azt is szoktam YT-n. Például nagy kedvencem a Dream Bikes, Gee Milner csatornáján.

Elküldve: 2023.09.08. 08:05 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

@hetfield: nem érek rá az eurosportot lesni sajnos, család, munka, ez-az miatt általában esténként tudok némi időt rászánni. Szóval a tv az felejtős. A legutóbbi xco elit versenyhez kb 6-szor ültem le a gép elé a héten hogy végig tudjam nézni. De tegnap befejeztem végre! :) Az outi rohadtul nem érdekel. Egyszerűen nevetséges hogy lassan már több szervízautó megy a pályán mint ahány versenyző teker.

Elküldve: 2023.09.08. 05:27 hetfield 

  • hetfield avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 21

@rcs2003: Van igazság abban amit irsz, valóban csak mennek mint a hangyák, viszont a magyar kommentár az eurosporton nagyon is élvezhető, jókat mondanak és érdekeseket, vicceseket, a párommal sokat nézzük őket pedig ő nincs oda a bringázásért. ráadásul xc és downhill versenyeket is lehet ott nézni.

Elküldve: 2023.09.07. 20:57 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

@rcs2003: De eddig 0 pénz volt. :D

Én általában egyedül/bikepacking stílusban megyek. A szélárnyék az egyik legnagyobb csalás. Akár 40 bpm-et is meg tud az ember spórolni, ha szélárnyékban megy. Persze, profi szinten 40-50 kph átlaghoz ez kell. De ha edz az ember, saját zsíron tegye.

Elküldve: 2023.09.07. 19:34 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 911

Az outi versenyeket én is rettentően unom. Csak mennek mint a hangyák egymás után és ezt kell nézni órákon át. Most egy hónapja befizettem a GCN+-ra, mert már annyira bántott hogy idén még egyetlen xcc-xco futamot se láttam. Torrentre senki sem rakja fel, aki élőben tolja youtube-ra azt azonnal törlik, szóval semmi esély nem volt már ingyen fellelni. Ha lemegy a szezon, akkor lemondom az előfizut. Aztán jövő nyáron megint befizetek rá. Havi ~2400 vagy 2800 Ft, már nem is emlékszem, gyakorlatilag lószar pénz a mai világban. Két félnapi kajámat sem futja...

Elküldve: 2023.09.07. 19:05 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: országútit max valaki nemérti de hogy nem szereti?!?nem tudtam hogy ilyen is van;)

Elküldve: 2023.09.07. 19:03 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@fpeter: a többi sporthoz képest abszolut nem unalmas-sőt!2000óta nézem

Elküldve: 2023.09.07. 17:00 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 346

Kerékpársportot nézni elvesztegetett idő, mivel ez idő alatt az ember tekerhetne. Mióta a monti közvetítést fizetőssé tették, azóta nem nézek semmit. Persze előfizethetnék rá, de hülye lennék pénzt adni azért, ami eddig ingyenes volt. Ha mindenki így gondolkodna most sem lenne pénzes. Az országúti eleve túl unalmas nekem.

Elküldve: 2023.09.06. 19:06 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: ma jó volt a vétel lehet mégis olvassák a forumot;)

Elküldve: 2023.09.04. 20:47 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Cadre Allage: bretaigne classciot adták

felvételről persze hogy nincs hiba:()

Elküldve: 2023.09.04. 15:10 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@azaki71: ma senki sem mondja hogy rossz a vétel?!;)

Elküldve: 2023.09.03. 19:55 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 438

@Makky: mi tv-ről nézzük az internet lehet ettől jó-csak az a fura ha a digi-vel lenne a probléma akkor esetleg más is szaggat angliai spíler foci bármi-de nem!

Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!