Komplett BMX technikai kérdések / válaszok

51-100 (101 kérdés)

Komplett BMX

  Kérdés Indította Statisztika Utolsó hozzászólás
Téma ikon Mali Meanie CR milyen nehéz és milyen hosszú a váz? dormin 
  • 2 válasz
  • 2518 megtekintés
Téma ikon Gepida Edika milyen bb-s? atesz98 
  • 3 válasz
  • 2041 megtekintés
Téma ikon Megfelelő BMX vázméret 175 cm-hez Norcs 
  • 28 válasz
  • 3534 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Crysis hajtása recseg és aprókat kattog,mi a baja? fatalerror 
  • 3 válasz
  • 1091 megtekintés
Téma ikon Mongoose Mischief-ben hány milyen hajtástengely van (hány mm-es)? bmx66 
  • 13 válasz
  • 1334 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Crysis pedálja és driverje recseg, mi lehet a baj? zolitherock 
  • 4 válasz
  • 1569 megtekintés
Téma ikon A Kink Launch 2010 cr-mo vagy hi-ten anyagból van? Marcíí98 
  • 1 válasz
  • 1093 megtekintés
Téma ikon Mongoose Subject 2011 vagy a Mongoose Article 2011 a jobb? Treborianus 
  • 6 válasz
  • 1793 megtekintés
Téma ikon Mongoose Subject, Program, Logo tömege mekkora, melyik a könnyebb? attaska 
  • 4 válasz
  • 1789 megtekintés
Téma ikon hol lehet Wethepeople Nova-t kapni? fatalerror 
  • 8 válasz
  • 1432 megtekintés
Téma ikon KHE Maceto AM bmx-et hol lehet kapni? DomiSBK 
  • 2 válasz
  • 1098 megtekintés
Téma ikon Mongoose Diagram-ot érdemes megvenni? Simesz 
  • 2 válasz
  • 1165 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Justice-nak jo geoja van? fatalerror 
  • 2 válasz
  • 1145 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Arcade könnyebb emberek alatt is reped? fatalerror 
  • 9 válasz
  • 1261 megtekintés
Téma ikon Mongoose Culture komplett bmx kapható-e a narancsbike-ban? viktor92044 
  • 1 válasz
  • 1212 megtekintés
Téma ikon GT Zone-t hol lehet venni ebben a fekete színben Szeged környékén? rookie97 
  • 3 válasz
  • 1111 megtekintés
Téma ikon Jó a salt hajtás (mid bb) a wtp nova bmxbe? nagy.norbi 
  • 7 válasz
  • 1511 megtekintés
Téma ikon 2012-es Wethepeople Reason-t érdemes-e cserélni khe ceasarra? olaf 
  • 1 válasz
  • 1289 megtekintés
Téma ikon Mongoose Subject-et vagy Program-ot vegyek a 9 éves kisfiamnak? laszti 
  • 52 válasz
  • 4770 megtekintés
Téma ikon Mekkora kormánya van a Mongoose Brawler-nek? adamknight15 
  • 2 válasz
  • 1072 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Justice vagy Radio Bikes Astron? 96robi96 
  • 6 válasz
  • 1579 megtekintés
Téma ikon Mongoose Culture, vagy valami olcsóbb bmx kellene kezdésnek gulyaXD 
  • 2 válasz
  • 1318 megtekintés
Téma ikon Intense Race Pro XL-nek mekkora a tömege, és hol kapható? mhati 
  • 1 válasz
  • 1089 megtekintés
Téma ikon Rossz döntés javított(hegesztett) Wethepeople Reason vázat venni? Marcroa24 
  • 8 válasz
  • 1839 megtekintés
Téma ikon Hogyan szedjem ki a villát az Eastern Lowdown vázamból? Becks9889 
  • 12 válasz
  • 1287 megtekintés
Téma ikon Érdemes venni HB Disrupter bmx-et? MaRk05 
  • 1 válasz
  • 1110 megtekintés
Téma ikon Érdemes-e elkezdeni bmx-ezni egy Verde Eonnal? Princewall14 
  • 16 válasz
  • 1369 megtekintés
Téma ikon A Mongoogse Program-nak integrált-e a fejcsapágya? ligus10 
  • 1 válasz
  • 1406 megtekintés
Téma ikon Gepida Edika váz festését rongálja az alkoholos filc? atesz98 
  • 7 válasz
  • 1307 megtekintés
Téma ikon Debrecenben vagy Győrben hol tudnék Haro 300.1 vásárolni? Griff 
  • 5 válasz
  • 1308 megtekintés
Téma ikon 9 éves, 25 kg-os gyereknek milyen kezdő jump bmx-et ajánlatok? Fater 
  • 6 válasz
  • 2378 megtekintés
Téma ikon Bmx vásárlás előtti gondok. skate00 
  • 4 válasz
  • 2125 megtekintés
Téma ikon Miért nyikorog a hajtókar a UMF Brad dj3-omon? mesternandor 
  • 11 válasz
  • 2922 megtekintés
Téma ikon OG Disaster vagy GT Slammer? balzska 
  • 6 válasz
  • 1429 megtekintés
Téma ikon Hol tudok venni Wethepeople Reason -t 100 k alatt? LOLer 
  • 2 válasz
  • 1585 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Justice vagy Wethepeople Arcade? melyik a jobb? csaszi94 
  • 14 válasz
  • 1768 megtekintés
Téma ikon KHE Root vs. Hoffman Ontic vs. Eastern Lowdown -melyik a legjobb? Brotkoo 
  • 2 válasz
  • 1222 megtekintés
Téma ikon Eastern és egyéb bmx-ek 70e alatt melyik a legjobb? Brotkoo 
  • 2 válasz
  • 1320 megtekintés
Téma ikon Eastern Desist bicót Magyarországon hol tudnám beszerezni? Smat 
  • 2 válasz
  • 1216 megtekintés
Téma ikon Eastern Axis hol tudok ilyen bicót venni Magyarországon? Kottkott 
  • 1 válasz
  • 1057 megtekintés
Téma ikon hol tudok venni webshobokban Haro F1 BMXet? Toth Sanyi 
  • 1 válasz
  • 1349 megtekintés
Téma ikon Mongoose Culture jó bringa és megéri-e az árát? 100Martin 
  • 2 válasz
  • 1543 megtekintés
Téma ikon Érdemes-e egy kezdőnek Stolen Stereo Bike-t venni? kicsicsoki 
  • 2 válasz
  • 1131 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Arcade vagy Eastern Reaper? ricsi55 
  • 20 válasz
  • 2483 megtekintés
Téma ikon Stolen Wrap hol lehet kapni ilyen bicóót? Zaln 
  • 1 válasz
  • 1274 megtekintés
Téma ikon Az OG Disaster strapabiró? szolykalacoBMX 
  • 2 válasz
  • 1239 megtekintés
Téma ikon bírni fognak-e a Mongoose Logo 2011 kerekek ha 75-80 kilós vagyok? kbal96 
  • 4 válasz
  • 1521 megtekintés
Téma ikon Wethepeople Trust: ajánlott-e? fenui 
  • 2 válasz
  • 1315 megtekintés
Téma ikon UMF Brad DJ 1 ||| véleményezzétek pls!nemtudom ilyet vegyek e:$ adorjan95 
  • 2 válasz
  • 1150 megtekintés
Téma ikon Lehet e wtp-t (Justsice,Reason,Crysis) kapni még valahol? wtprideratee 
  • 18 válasz
  • 1832 megtekintés
Új kérdés:
(tartalmaznia kell a termék(ek) nevét!)
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Ahhoz, hogy bringások könnyebben tudjanak segíteni légyszíves válaszold meg a következő kérdéseket:
  • mire (bringázási stílus) és hol (milyen terepen) szeretnéd használni?
  • milyen kerékpárban szeretnéd használni?
  • milyen bringázási tudásod és teljesítménybeli igényeid vannak?
  • mire vagy kíváncsi? (vásárlás előtti kérdés, probléma, beállítás, tuning)
  • milyen magas és hány kiló vagy?
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!