Komplett kerékpár technikai kérdések / válaszok

51-94 (94 kérdés)

Komplett kerékpár

  Kérdés Indította Statisztika Utolsó hozzászólás
Téma ikon NS Bikes Soda Slope vagy Soda FR lenne jobb dirt-dh-bikepark-ra? beri 
  • 9 válasz
  • 2072 megtekintés
Téma ikon Megérné megvásárolni ez a biciklit? (Author Exe 24:00) spir1t 
  • 12 válasz
  • 2154 megtekintés
Téma ikon UMF Freddy 2 2008-ba jó az 1,5"-ös fejcsövű RS Domain? liszkaimateeka@citro 
  • 5 válasz
  • 2014 megtekintés
Téma ikon Mekkora a Caprine X-Onlee váz? domika97 
  • 3 válasz
  • 2530 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy DJ 1 Milyen a felszereltsége és miért mech. a tárcsa? Geraxxx 
  • 2 válasz
  • 1958 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy DJ 2 jó kezdő dirt/dh bringának 85 kiló alá? Geraxxx 
  • 13 válasz
  • 2325 megtekintés
Téma ikon Megér egy 2012-es Genesis Grab 80000 Ft-ot? kikka1999 
  • 16 válasz
  • 2239 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 3 Disc milyen hajtást ajánlotok? quicksilver 
  • 8 válasz
  • 2131 megtekintés
Téma ikon Mongoose Fireball Dirt használható-e XC-re? NN 
  • 2 válasz
  • 2203 megtekintés
Téma ikon Magellan PolarX 4X Comp gtbmx 
  • 1 válasz
  • 1622 megtekintés
Téma ikon NS Bikes Holy 2012-t megéri-e megvenni? Princewall14 
  • 30 válasz
  • 3686 megtekintés
Téma ikon Mongoose Fireball bírná-e a 200 mm-es DH teleszkópot? László97 
  • 7 válasz
  • 2016 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 3 Disc-be Truvativ Howitzer quicksilver 
  • 9 válasz
  • 1620 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 4-be a hajtás recseg mi lehet a baja? noliver 
  • 12 válasz
  • 1875 megtekintés
Téma ikon Mongoose Boot'R Comp ajánlott-e DH-ra? csernam89 
  • 5 válasz
  • 1614 megtekintés
Téma ikon Kona Stab Deluxe-ra rakható-e/beszerezhető-e Supreme hátsó villa? xxxx 
  • 2 válasz
  • 1127 megtekintés
Téma ikon Specialized P.1 2009 + marzocchi 100mm a 80-as helyett. jó lesz-e? bigkiller02 
  • 1 válasz
  • 1106 megtekintés
Téma ikon Mongoose Fireball 2007 milyen láncfeszítőt vegyek? Black_Jack 
  • 1 válasz
  • 1221 megtekintés
Téma ikon Specialized P2 Cr-Mo-ba jó a 100 mm-es teleszkóp? osg 
  • 1 válasz
  • 1222 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 3 Disc 2010 16" ill. Kona Shred vagy Hardy 4 disc. quicksilver 
  • 4 válasz
  • 1425 megtekintés
Téma ikon Kona Stinky vagy UMF freddy 1 team? BikeUMF 
  • 60 válasz
  • 5281 megtekintés
Téma ikon Mi a véleményetek erről a cseréről? Hardy 2 Hardy 5-re FarkasB 
  • 7 válasz
  • 1247 megtekintés
Téma ikon Kenzel Vagabond- specifikáció, és hol kapható? szabotomi25 
  • 1 válasz
  • 1376 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 3 2008-ba milyen középrész kell? xrider06 
  • 2 válasz
  • 1157 megtekintés
Téma ikon NS Bikes Holy 2- 24 vagy 26 colos legyen, melyik jobb? anking 
  • 2 válasz
  • 1225 megtekintés
Téma ikon Giant Brass 3 vagy Umf Hardy 5 Disc jobb dirtre/dh-ra? konyageri 
  • 2 válasz
  • 1176 megtekintés
Téma ikon Mongoose Fireball vagy UMF Hardy 5 Disc? Rolindeus 
  • 5 válasz
  • 1427 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 4 Singlespeed-en mennyire megbízható a fék? Matt95 
  • 1 válasz
  • 1139 megtekintés
Téma ikon Mongoose Fireball 2011-be belemegy egy Marzocchi Fifty Five? Rolindeus 
  • 6 válasz
  • 1417 megtekintés
Téma ikon Mennyi a Mongoose Fireball súlya? Rolindeus 
  • 1 válasz
  • 1244 megtekintés
Téma ikon Magellan PolarX 4X 2007-be Marzocchi 55 belemenne? Rolindeus 
  • 3 válasz
  • 1387 megtekintés
Téma ikon Magellan PolarX 4X Comp 2007 kék szerintetek megéri a 110 ezret? Rolindeus 
  • 2 válasz
  • 1412 megtekintés
Téma ikon Szerintetek ez igy jól van összeállítva? csongor777 
  • 3 válasz
  • 1418 megtekintés
Téma ikon Kona Five-O vázba mekkora monó kell? csongor777 
  • 1 válasz
  • 1204 megtekintés
Téma ikon Tudtok ajánlani 400ezer alatti kezdő dh bringát? csongor777 
  • 11 válasz
  • 2031 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 5 Disc 130 kilóhoz 186 centihez laza jasználatra jó-e? ultrasliberi 
  • 6 válasz
  • 1468 megtekintés
Téma ikon UMF Hardy 3-hoz milyen cuccokat ajánlatok? xrider06 
  • 3 válasz
  • 1385 megtekintés
Téma ikon Specialized BigHit FSR 2 hol kaphatok mo-on? Simple...Boy... 
  • 6 válasz
  • 1408 megtekintés
Téma ikon Hol lehet ezt a bicót megvenni 113.000.- Forintért? Spar 
  • 13 válasz
  • 1591 megtekintés
Téma ikon Specialized BigHit FSR 1-re szerintetek milyen ülés lenne jó? BGAME96 
  • 3 válasz
  • 2043 megtekintés
Téma ikon Mongoose Thunderball 2006 100e-ért megéri-e? PAS 
  • 3 válasz
  • 1374 megtekintés
Téma ikon szerintetek nagyon gáz egy 24" kerekeket tenni egy 26" vázba???? mikeg96 
  • 8 válasz
  • 1341 megtekintés
Téma ikon UMF Freddy 2-be mekkora tag kell? Biker. 
  • 4 válasz
  • 1379 megtekintés
Téma ikon Mi a véleményetek a 2010-es freddykről? freddyRider 
  • 24 válasz
  • 2318 megtekintés
Új kérdés:
(tartalmaznia kell a termék(ek) nevét!)
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Ahhoz, hogy bringások könnyebben tudjanak segíteni légyszíves válaszold meg a következő kérdéseket:
  • mire (bringázási stílus) és hol (milyen terepen) szeretnéd használni?
  • milyen kerékpárban szeretnéd használni?
  • milyen bringázási tudásod és teljesítménybeli igényeid vannak?
  • mire vagy kíváncsi? (vásárlás előtti kérdés, probléma, beállítás, tuning)
  • milyen magas és hány kiló vagy?
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!